W odpowiedzi Nowak słabo strzelił z 16 metrów

Predescu chciał zabłysnąć i strzelić piętą, wyszło kiepsko

92'

90'

Predescu wrzucił z wolnego prosto do koszyczka Prusaka, który teraz padł na murawę i zwija się z bólu

89'

Josu przytonie do Mraza, któy powinien strzelić dużo lepiej, a tak nawet nie postraszył bramkarza

87'

Zawisza teraz wyraźnie przycisnął, ale nic konkretnego z tego nie wynika

87'

84'

Dobre dośrodkowanie Predescu, Mayeuskiemu piłka ześlizgnęła się z głowy i strzał był bardzo nieceny

83'

Jak tylko przybiegli chłopcy z noszami to Chorwat się podniósł. Musi jednak opuścić plac gry

83'

Na boisku leży od dłuższego czasu Tomislav Boiżić. Udzielana jest mu pomoc medyczna, a Zawisza już szykuje się do rożnego

81'

Ostatnia zmiana w Zawiszy. Alvarinho zmienia Kamińskiego

81'

Bożić ukarany żółtą kartką za brzydki faul

80'

Za Bożoka wchodzi Rudik

79'

Josu łądnie sobie przyjął i uderzył z 20 metrów. Strzał jednak zbyt lekki, bez problemów broni bramkarz

77'

Obu drużynom ewidentnie brakuje jakości, podania i dośrodkowania zazwcyzaj są niecelne, gra jest bardzo szarpana

75'

Mayeuski blokuje strzał Bożoka, czym ułatwił obronę Sandomierskiemu

75'

Dobra długa piłka do Razulisa, ale Micael był szybszy i wybił na aut

72'

Predescu uderzył lekko, pomylił się niewiele, ale Prusak miał wszystko pod kontrolą

72'

Mayeuski ładnie minął Nowaka i po chwili został sfaulowany. Jest wolny z 25 metrów

70'

Marić był o krok od pokonania własnego bramkarza! Sędzia się pomylił i nie przyznał gościom rożnego

68'

Razulis wpadł w pole karne, wycofał do Josu, który uderzył nieznacznie obok bramki

66'

Barisić marnuje setkę! Świetnie podał mu Drygas, a Chorwat z 5 metrów uderzył prosto w Prusaka

62'

Josu zmienia Burkhardta

63'

Sędzia nie zauważył ewidentnego zagrania ręką Nikitovicia, a kontra Zawiszy wygladała groźnie

60'

Żółta dla Wójcickiego, za faul taktyczny

60'

Sandomierskim czujnym wyjściem uprzedził Razulisa

59'

Mraz nieźle wrzucił, Bozić był o krok, ale nie sięgnął piłki i od bramki Sandomierski

58'

Bonin sprytnie nabił Micaela i wywalczył korner

57'

Denković mógł mieć prawdziwe wejście smoka! Barisić zarał mu głową i Czarnogórzec miał świetną szansę, jednak uderzył z woleja w bramkarza

54'

I Predescu za Świerczoka

55'

Podwójna zmiana w Zawiszy. Denković za Smektałę

53'

Bielak próbował wrzucić, wyszedł mu centrostrzał, który pewnie wyłapał Sandomierski

53'

51'

Wójcicki bardzo agresywnie ruszył do Bożoka i czysto odebrał mu piłkę

50'

Burkhardt zszedł do skrzydła i dośrodkował na bieżnię

48'

Kamil Drygas jak zwykle nie odpuszcza, ale tym razem wyraźne ucierpiał w starciu z rywalem

45'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

19:02

A tymczasem temperatura w Bydgoszczy spadła do 0.

18:59

Obie drużyny już wracają na murawę, miejmy nadzieję, że druga połowa będzie znacznie lepsza

46'

I to było juz ostatnie zagranie w tej połowie. Wracamy za 15 minut!

46'

Zła decyzja Kamińskiego, który strzelił z dystansu 5 metrów obok

45'

Drugi stoper Zawiszy ukarany żółtą kartką. Marić niepotrzebnie faulował rywala od tył€

44'

Drygas dopadł do odbitewj piłki i uderzył tuż obok bramki! Prusak nawet się nie ruszył

43'

Kolejny korner dla Zawiszy po akcji Świerczoka i dobrej interwencji Bozicia

43'

Pulhac pokazał się z przodu, wymienił piłkę ze Świerczokiem i wpadł na Szmatiuka. Po chwili Bonin ruszył prawym skrzydłem ale dograł zupełnie do nikogo

38'

Świerczok ładnie obrócił się z piłką i strzelił z 18 metrów. Uderzenie nieczyste i niecelne

37'

Micael dobrze zaasekurował Smektałę i przeciął prostopadłe podanie Nowaka do Bożoka

36'

Kamiński w pole karne, ale Smektała nie miał szans w pojedynku z Mrazem

36'

Tym razem Andre Micael wyraźnie spóźnił się ze wślizgiem i zarobił żółtą kartkę za faul na Razulisie

34'

Burkhardt uciekł Kamińskiemu i wstrzelił piłkę w pole karne. Micael nie mógł się pomylić i nie zrobił tego, wybił na aut

33'

Drygas świetnie z wolnego! Uderzenie z 20 metrów nad murem z najwyższym trudem wybija Prusak

32'

Pierwszą żółtą kartką ukarany Nikitović za przytrzymywanie Smektały

30'

Pierwsza dobra interwencja Sandomierskiego! Bożok przeszedł bezkarnie obok obrońców i uderzył z ostrego kąta, bramkarz Zawiszy popisał się refleksem. Teraz ma słuszne pretensje do defensywy

27'

Drygas dopadł do odbitej piłki ale uderzył prosto w Bozicia. Mayeuski brzydkim faulem przerwał kontrę gości, ma szczęście że nie dostał kartki

26'

Długa piłka do Bonina tym razem dobrze przeczytana przez Maricia

25'

Jest kolejny rożny bo akcji Kaminskiego. Tym razem wykonawcą Pulhac ale efekt ten sam

24'

Barisić zrał do Smketały, który złamał akcję do środka i zdecydował się na strzał lewą nogą! 2 metry nad bramką, Prusak wszystko kontrolował

22'

Kamiński dośrodkowywał z wolnego, ale dobrym wyjściem na 13 metr popisał się bramkarz gości, Sergiusz Prusak

20'

Mayeuski przejął piłkę, oddał do Smektały, który spróbował z dystansu. Jego strzał został zablokowany i jest kolejny korner, który został wykonany zdecydowanie za nisko

17'

Ładna zespołowa akcja gospodarzy. Barisic zszedł do skrzydła, rozejrzał się i dograł do Mayeuskiego, który fatalnie zachował się w polu karnym i nie opanował piłki

15'

Tym razem pokazał się Kamiński, ale Bielak nie był ani trochę wolniejszy i wybił piłkę na róg. Znowu w roli głównej Drygas, który faulował interweniującego Prusaka

14'

Świerczok wyłożył piłkę Drygasowi, który jednak się poślizgnął przez co uderzył bardzo niecelnie

14'

Pierwszy raz Górnik dłużej utrzymał się przy piłce. Skończyło się przejęciem Mayeuskiego i kontrą bydgoszczan. Mraz blokuje wstrzelenie Smektały i mamy pierwszy dziś rzut rożny

11'

Drygas świetnie przyblokował szarżującego lewą stroną Bożoka.

9'

Smektała dośrodkował z prawego skrzydła, Barisić, nie opanował, ale piłka trafiła do Świerczoka. Dobrze blokował go Nikitović. Górnicy ruszyli z groźną kontrą, najpierw za długo zwlekał Bonin, potem bardzo niedokładnie wrzucał Bielak

8'

Dośrodkowanie Mraza bardzo nieudana, piłka daleko za bramką i rozpocznie Sandomierski

6'

Bydgoszczanie zaczęli agresywnie, grają wysokim pressingiem, jednak mają spore problemy techniczne

4'

Za głębokie dośrodkowanie Mayeuskiego z wolnego na raty wyłapuje Prusak

4'

Od początku trwa dość żwawy doping bydgoskich kibiców

3'

Dobre długie zagranie do Bonina, któremu piłka odbiła się od głowy. Zdołał się jednak przy niej utrzymać, ale ograł go Pulhac

1'

Pierwszy faul w meczu popełnił Kamiński

0'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczyna Zawisza!

17:59

Przywitanie kapitanów i trenerów za nami, w obu ekipach widać dużą mobilizację

17:57

Obie drużyny już na murawie, już za chwilę rozpoczniemy drugą część sezonu!

17:55

W pierwszym meczu tych drużyn Górnik rozgromił u siebie Zawiszę 5:2. Jak będzie dziś? Piłkarze Jurija Szatałowa na wyjazdach zdobyli zaledwie 5 punktów. Gorszy w tym aspekcie jest tylko bydgoski klub, który uciułał raptem 2 punkciki.