Niedziela, 18 listopada 2012, godz. 12:30
Warta Poznańwarta
1 : 1
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
14:29

Warta miała w drugiej połowie dużą przewagę, ale udało jej się zdobyć tylko jedną bramkę. Taki wynik można rozpatrywać tylko jako stratę punktów. A teraz... czas na MECZ LECH LEGIA!

95'

Koniec meczu! Warta traci punkty w meczu z Okocimskim!

93'

Aktywny w drugiej połowie Magdziarz znów znalazł się w dobrej sytuacji, ale akcję zatrzymał arbiter. Spalony.

90'

Aż 5 minut doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry.

88'

Warta ciśnie w końcówce meczu, robiąc wszystko żeby wywalczyć tu 3 punkty. Na razie piłka nie może jednak znaleźć drogi do bramki.

87'

Ostatnia zmiana w ekipie goście Przemysła Bella wchodzi za Jeriomenkę.

87'

Żółta kartka dla Mysiaka.

87'

Idrissa Cisse zmienia strzelca gola Pawła Smółkę.

86'

Kolorowo w końcówce tego meczu. Żółta kartka dla Wichotowskiego.

84'

Goście kończą w "dziesiątkę"! Tomasz Ogar chciał wymusić rzut karny i dostał za to drugą żółtą kartkę!

82'

Warta atakuje, ale goście czasami wyprowadzają groźne kontry. Właśnie po jednnej z nich uderzał Mateusz Wawryka.

81'

Żółta kartka dla Valentina Jeriomenko.

80'

Magdziarz z szansą na drugą bramkę! Piłkarz Zielonych wyszedł na bardzo dobrą pozycję, ale strzelił nad bramką!

73'

Kolejna próba Trochima, który nie może się dziś wstrzelić w bramkę gości z Brzeska. Tym razem po rzucie wolnym zabrakło mu bardzo niewiele.

72'

Artur Marciniak ratuje poznaniaków przed stratą gola! Lis niepotrzebnie wychodził z bramki, goście oddali strzał, a obrońca Warty wybił piłkę z linii bramkowej. Goście grają z ogromną determinacją!

70'

Po dość przypadkowej akcji "Madzi" dostał piłkę w polu karnym. Obrońcy Okocimskiego myśleli, że jest spalony, ale sędzia pozostał niewzruszony. Magdziarz oddał potężny strzał i mamy remis!

70'

GOL dla Warty! Tomasz Magdziarz!

65'

Z boiska musi zejść Bartkowiak. W jego miejsce pojawia się Maciej Mysiak.

65'

Żółta kartka dla Tomasza Ogara.

65'

Dobre podanie za plecy obrońców do Trochima. Piłkarz Warty nieczysto jednak trafił w piłkę i spudłował.

61'

Michał Jakóbowski zmienia Bartłomieja Pawłowskiego.

56'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią piłkarz gości Piotr Darmochwał.

56'

Gra toczy się w środku pola. Warta próbuje przejąć inicjatywę. Nie ma wyjścia, w końcu przegrywa z niżej notowanym zespołem.

54'

Sprytnie rozegrali rzut wolny Warciarze, szkoda jednak, że słabo go zakończyli. Po podaniu Magdziarza uderzył Trochim, ale zbyt słabo by zaskoczyć Mieczkowskiego.

52'

Zmiana w drużynie gości. Tomasz Ogar wchodzi za Wojcieszyńskiego.

50'

Niecelna główka Trochima.

50'

Po jednej z akcji Warty ucierpiał Pawłowski i mieliśmy dłuższą przerwę w grze. Na szczęście piłkarz Warty może kontynuować grę.

46'

Jedna zmiana w przerwie spotkania. Mateusz Pogonowski wchodzi w miejsca Daniela Ciacha.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

13:30

Stadion opuścił już Zbigniew Boniek, który w przerwie pomknął na mecz Lech - Legia. Boniek był na stadionie Warty w towarzystwie członka Zarządu PZPN Andrzeja Padewskiego oraz... aktora Wojciecha Gąsowskiego. Razem z prezes Łukomską -Pyżalską dopingowali Zielonych z trybuny VIP-owskiej.

45'

Koniec pierwszej połowy, jak na razie goście prowadzą 1:0

44'

Warta z taką gra nie ma czego szukać w dzisiejszym meczu

43'

Kolejna dobra okazja dla Warty. Kolejną dobrą sytuację miał Bartoszak

42'

Lis odważnym wyjściem ratuje swój zespół przed stratą bramki

41'

Uderzenie głową Bartoszaka po dośrodkowaniu Magdziarza dobrze broni Mieczkowski

40'

To powinna być bramkowa okazja dla gości, a nie była.. Tymczasem Warta ma rzut wolny z około 17 może 18 metrów

39'

Na spalonym znalazł się Darmochwał, jednak spalonego absolutnie nie było!

38'

Może teraz zamiast tradycyjnej wymiany proporczyków, będziemy wymieniali się w 1 lidze balonami?

37'

Kierownik Okocimiskiego poprosił o balon od hostessy ;)

36'

I dokładają jeszcze: Nigdy nie spadnie, OKS nigdy nie spadnie

35'

Smółka wyjechał z piłką poza boisko, gospodarze rozpoczynają kolejny atak. A kibice z Brzeska czekają na drugą "bramę" dla swojego zespołu

33'

Fatalne zachowanie obrońców Warty, skończyło się stratą bramki

33'

Smółka i Okocimski prowadzi 1:0

32'

Brzydki faul Bartczaka, jednak obyło się bez żółtej kartki

31'

Daniel Ciach dał złapać się na spalonym, chociaż mocno kontrowersyjna decyzja sędziego

30'

Dośrodkowanie Wojcieszyńskiego, zamieniło się niespodziewanie w strzał ale Lis nie miał problemów z tą piłką

29'

Podanie do Ciacha okazało się zdecydowanie za mocne, Warta gra katastrofalnie w tej połowie

28'

Trochim wywalczył piłkę w środku pola, a jego koledzy po raz kolejny zagrali fatalnie

27'

Do siebie, do siebie, do grania - pokazujemy się krzyczy trener Okocimskiego

27'

Okocimski zdecydowanie przycisnął w ostatnich minutach

26'

Kosznik zablokował uderzenie Darmochwała z około 18 metrów

24'

Trochim ma bardzo wiele do powiedzenia arbitrowi, ciekawy jestem, czy za chwilę nie skończy się to kartką

23'

Uderzenie Trochima spada na górną siatkę bramki Okocimskiego. Było bardzo blisko gola dla gospodarzy!

22'

Marciniak próbował dalekim podaniem znaleźć kolegów z linii ataku, ale zrobił to bardzo niedokładnie

21'

Magdziarz nie wywalczył nawet rzutu rożnego, chociaż brawa należą się za dynamikę tej akcji

20'

Kibice z Brzeska są teraz dobrze słyszalni na obiekcie Warty

19'

Magdziarz próbował ładnym podaniem znaleźć Bartczaka, ale zagranie to zablokowali obrońcy Okocimskiego

18'

Lis broni bardzo słabe uderzenie zza pola karnego Wojcieszyńskiego

17'

Radosław Jacek ma rozbity łuk brwiowy, kilka minut trwało przywrócenie go do pełnej sprawności

16'

Bardzo mocno trener Okocimskiego pokrzykuje na swoich podopiecznych

15'

Kwadrans gry za nami, jak na razie spotkanie nie zachwyca. Słabe tempo, mało strzałów

14'

Strzał Bartczaka okazał się bardzo niecelny, jednak sama parabola lotu nie była taka zła

14'

Ładnie piłkę do Trochima przepuścił Magdziarz, i strzał tego pierwszego blokują obrońcy Okocimskiego

13'

Sporo przewinień mamy w ostatnich minutach, ucierpiało na tym zdecydowanie tempo gry

12'

Opatrywany przy linii bocznej jest jeden z zawodników Okocimskiego

11'

Pewnie dośrodkowanie Warciazy łapie Dawid Mieczkowski, jednak gospodarze chwilę później mają rzut wolny

10'

Faulowany na lewej stronie był Wojciech Trochim i mamy rzut wolny dla gospodarzy

9'

Było niebezpiecznie pod bramką Warty, ostatecznie Lis złapał dośrodkowanie Wojcieszyńskiego

8'

Zagranie ręką Bartkowiaka odgwizdał teraz arbiter, a kibice z Brzeska, którzy zjawili się dzisiaj w liczbie około 10 osób dopingują swój zespół

7'

Warciarze starają się teraz stworzyć zagrożenie pod bramką Okocimskiego

6'

Bartkowiak spokojnie głową podaje do Adriana Lisa i gospodarze starają się kontrolować tempo gry

5'

Smółka naciskał Bartkowiaka, jednak dobrze poradził sobie obrońca z Poznania

4'

Jak na razie brakuje okazji z jakiekolwiek ze stron. Kibiców na stadionie jest dzisiaj około 200 może 300

2'

Aut dla gospodarzy. Bartczak podaje do Kosznika i gospodarze rozpoczynają atak pozycyjny

1'

Warta od razu bardzo wysoko pressingiem rozpoczęła to spotkanie

1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczęli goście z Brzeska

12:29

Hymn Warty oznacza jedno, witamy zawodników obu drużyn na murawie

12:25

Za kilka minut początek tego spotkania

12:23

Najbardziej jesteśmy ciekawi, jak prezes przemierzy dystans między Drogą Dębińską a Bułgarską. Będzie miał na to mniej niż kwadrans, chyba że urwie się z meczu Warty chwilę wcześniej?

12:22

Jak zapowiada Warta Poznań na meczu ma pojawić się Zbigniew Boniek, który spotkanie obejrzy w towarzystwie prezes Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej.

12:19

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Mateusz Pawłowicz, Przemysław Bella, Tomasz Ogar, Michał Oświęcimka, Idrissa Cisse.

12:19

Ławka rezerwowych WARTY: Łukasz Radliński, Maciej Mysiak, Adrian Laskowski, Michał Płotka, Marcin Trojanowski, Michał Jakóbowski, Mateusz Pogonowski

12:18

Warta do meczu przystępuje z 11. miejsca a tabeli, mając na koncie 21 punktów i bilans bramkowy 24–25. Okocimski okupuje przedostatnie miejsce, z zaledwie 12 punktami. Bilans bramkowy piłkarzy z Brzeska to: 15–26. TABELA 1. LIGI.

12:16

- Tak ważny mecz jak Lecha z Legią, moim zdaniem, powinien odbyć się wieczorem przy światłach, przy pełnym stadionie. Dla mnie jest to decyzja niezrozumiała - mówi Artur Marciniak, pomocnik Warty.

12:16

Poznań żyje dziś przede wszystkim meczem Lecha z Legią, ale my jesteśmy też przy Drodze Dębińskiej na meczu 1. ligi. Jednak nawet piłkarze Warty nie byli zachwyceni takim terminem rozgrywania meczu.

12:13

- W meczu z Okocimskim, który zapewne przyjmie wariant gry defensywnej, musimy strzelić jak najszybciej bramkę, aby potem nie męczyć się z atakiem pozycyjnym, który nam nie wychodził w pojedynku z Tychami - mówił Czesław Owczarek, trener Warty.

12:13

Witamy z Poznania, gdzie Warta podejmie przedostatniego w tabeli Okocimskiego Brzesko. Nie ulega wątpliwości, że faworytem są gospodarze. I nie zmienia tego faktu nawet niezła gra Okocimskiego w meczach wyjazdowych (dwa zwycięstwa, jeden remis).