Piątek, 26 października 2012, godz. 18:00
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 3
lechiaLechia Gdańsk
19:58

To już wszystko na dzisiaj z Bielska-Białej! Żegnamy się z Wami po tym emocjonującym meczu i zapraszamy na kolejną relację LIVE w Ekstraklasa.Net! O 20:45 zmierzą się w Łodzi Widzew Łódź i Wisła Kraków! Do usłyszenia!

96'

Koniec! Sędzia Lyczmański odgwizduje zakończenie spotkania! Podbeskidzie przegrywa u siebie z Legią Gdańsk 2:3 po niesamowicie emocjonującej drugiej połowie meczu i rzucie karnym w 94 minucie!

96'

Jeszcze okazja Lechii, Machaj w polu karnym, odegranie do Ricardinho, ale obrońcy ratują Podbeskidzie przed utratą kolejnej bramki.

96'

I jeszcze rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

95'

GOOOOOL! Traore z rzutu karnego wyprowadza Lechię na prowadzenie.

94'

RZUT KARNY DLA LECHII GDAŃSK! Brożek faulowany przez Pietrasiaka tuz obok bramki Bąka.

93'

Dośrodkowanie Machaja, byli Łazaj i Ricardinho w polu karnym ale piłka odbija się od obrońców Podbeskidzia!

93'

Rzut rożny dla Lechii. Machaj.

92'

Pietrowski do Łazaja i świetna interwencja Pitera-Bucko ratuje bielszczan przed zagrożeniem!

91'

Brożek z autu, wymiana podań z Traore ale skutecznie przeszkadzają gospodarze. Lekkie wycofanie.

91'

Niecelne podanie Krzysztofa Króla, piłkę przejmują goście i groźnie w polu karnym gospodarzy!

91'

A drugą połowę meczu arbiter spotkania przedłuża aż o 5 minut! Jednak w związku z przerwą po kontuzji Kanieckiego nie powinno to dziwić.

90'

Teraz Adamek z prawej strony w pole karne, ale interweniował Janicki!

89'

Jeleń prawą stroną skutecznie powstrzymywany przez Brożka i Łazaja.

89'

Łazaj teraz w stronę bramki Bąka, jednak dobrze interweniuje bramkarz gospodarzy!

87'

Świetne dośrodkowanie od Baka do Adamka, zamieszanie w polu karnym i świetny strzał Paweli na bramkę Buchalika! w Bielsku-Białej znowu mamy remis!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:2!!!!! FABIAN PAWELA!!

19:44

Przy okazji przypominamy o jutrzejszej akcji krwiodawstwa z Podbeskidziem w Bielsku-Białej!.

83'

Mamy zapowiadaną zmianę w Podbeskidziu. Za Demjana wejdzie Fabian Pawela.

83'

Koszmarny błąd Mateusza Bąka. Z ok 30m strzał Ricardinho, Bąk przewraca sie na plecy, wypuszcza piłkę z rąk a ta wpada do bramki gospodarzy i Lechia na prowadzeniu.

82'

GOOOOOL! LECHIA NA PROWADZENIU! Ricardinho!

82'

Przy bocznej linii boiska szykuje się już do wejścia Fabian Pawela.

81'

Dośrodkowanie Cohena i strzał Demjana obok bramki.

81'

Faul Brożka na Demjanie i rzut wolny dla Podbeskidzia!

80'

Wracamy do gry! Od bramki Buchalik.

79'

Przedłuża się nam ta przerwa w grze...

78'

I mamy zmianę w bramce Lechii Gdańsk. Z boiska schodzi kontuzjowany Kaniecki a w jego miejsce Michał Buchalik.

78'

W starciu ucierpiał Bartosz Kaniecki i czyżby szykowała nam sie zmiana?

76'

Kamil Adamek wpadł na zawodnika Lechii i konieczna jest pomoc służb medycznych.

75'

Mocne dośrodkowanie Cohena, wyszedł z bramki Kaniecki i odbił piłkę, Adamek dobija głową, ale po raz kolejny sytuacje ratuje Kaniecki.

74'

Faulowany teraz Robert Demjan na połowie gości i rzut wolny dla Podbeskidzia. Liran Cohen.

74'

Machaj, nie doszedł do piłki Traore, teraz jeszcze strzał piłkarzy Lechii ale interweniuje Mateusz Bąk!

73'

Szybka kontra Machaja i Cienciała nieprzepisowo zatrzymuje zawodnika Lechii.

72'

Raz jeszcze Podbeskidzie w ataku!

72'

Dośrodkowanie do Madery, Podbeskidzie przejmuje piłkę i wychodzi z szybką kontrą, ale skutecznie spowalniają obrońcy Lechii! Podbeskidzie raz jeszcze atakuje, świetna sytuacja dla gospodarzy, ale piłka nie trafia do bramki Kanieckiego!

71'

Dobre wyjście zawodników Lechii do przodu, szybki atak ale ratuje sytuację bodajże Pietrasiak i mamy rzut rożny.

70'

Mamy kolejna zmianę w Lechii Gdańsk! Za strzelca gola, Rasiaka, wchodzi Kacper Łazaj.

69'

Jeleń dośrodkowuje w pole karne i strzela Kamil Adamek! Niestety ponad bramką!

69'

Kolejna okazja dla Podbeskidzia! Liran Cohen prawą stroną, dobre podanie prostopadłe od Adamka, ale niestety na drodze Cohena staje obrona gości i Górale od rzutu rożnego.

68'

Jeleń prawą stroną, dośrodkowanie do Demjana w pole karne, ale zawodnik gospodarzy na spalonym.

67'

Podbeskidzie znów naciera! Sokołowski do Króla, próby przebicia się lewą stroną, ale Deleu odczytał zamiary piłkarza Podbeskidzia i bez problemu odebrał piłkę.

66'

Faulowany Cohen i od rzutu wolnego rozpocznie Pietrasiak.

65'

Dobra interwencja Pitera-Bucko, który nie pozwala Traore wejść w pole karne gospodarzy.

63'

I kolejna zmiana w Podbeskidziu. Za Piotra Malinowskiego wchodzi Kamil Adamek!

63'

Znów Liran Cohen, dośrodkowanie wybite przez Surme, do piłki dochodzą znów piłkarze gospodarzy ale ponad bramką! Jakieś nowe siły wstąpiły w zawodników Podbeskidzia!

62'

Jeleń w polu karnym, przewrócił się i piłka do Sokołowskiego, ale nie udaje się zdobyć drugiej bramki! Sokołowski domaga się teraz od arbitra chyba rzutu karnego...

62'

Cohen faulowany przez Rasiaka i od rzutu wolnego gospodarze.

61'

Po mocnym strzale zawodnika gospodarzy piłka odbiła się bodajże od bramkarza i trafiła pod nogi Cohena, a ten mocnym strzałem skierował ją pod poprzeczkę bramki Kanieckiego!

60'

WYRÓWNANIE!!!!!!!!!!!!! 1:1!!! LIRAN COHEN!

60'

Pietrowski do Traore, zawodnik Lechii Gdańsk wg sędziego był na spalonym, według naszego zdania nie...

57'

Rasiak w polu karnym ale ratuje sytuację Cienciała.

57'

Mocne dośrodkowanie Traore i niezbyt pewna interwencja Pietrasiaka, piłka wyłożona Janickiemu, ale nie trafia czysto.

56'

I jeszcze jeden rzut rożny po wybiciu przez zawodników gospodarzy.

56'

Rzut rożny dla Lechii.

56'

Próbował teraz Traore ale zablokowany w ostatniej chwili przez Krzysztofa Króla.

55'

I mamy zapowiadaną zmianę. Za Dariusza Łatkę wszedł Liran Cohen.

54'

Malinowski próbował minąć Deleu z lewej strony ale piłka zdążyła uciec na aut.

54'

Gra teraz na połowie Podbeskidzia, gospodarze z wykorzystaniem bramkarza. Piłka juz stracona na rzecz zawodników gości.

53'

Nareszcie celny strzał Podbeskidzia i drugi Ireneusza Jelenia! Broni jednak Kaniecki.

53'

Szykuje się zmiana w Podbeskidziu. W miejsce Darka Łatki pojawi się najprawdopodobniej Liran Cohen.

52'

Piłkarze Lechii teraz lewą stroną, Brożek faulowany przez Sokołowskiego i mamy rzut wolny.

51'

Surma do Machaja, Machaj w pole karne jednak dzięki dobrej interwencji Pietrasiaka piłka nie doszła do Rasiaka i gospodarze wybijają piłkę. Po faulu na Chmielu rozpoczną z rzutu wolnego.

50'

Dobre dośrodkowanie gdańszczan, ale szybko interweniuje Chmiel.

49'

Deleu prawą stroną boiska powstrzymywany przez gospodarzy, dochodzi do piłki Traore i mocny strzał ponad bramką Mateusza Bąka. Lechia z rzutu rożnego

49'

Zamieszanie teraz w polu karnym Kanieckiego. Dośrodkowanie Demjana nie było najlepsze, ale niewiele brakowało by gospodarze oddali strzał na bramkę gości.

48'

Dośrodkowanie Traore, wbiegał Madera ale interweniują Górale i od bramki Mateusz Bąk.

47'

Z rzutu rożnego Lechia.

46'

I rozpoczynamy drugą połowę!

19:01

W pojedynku byłych snajperów reprezentacji Polski Jeleń na razie przegrywa z Rasiakiem. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk

19:01

Chyba na każdym stadionie Ekstraklasy musi polecieć "Ona tańczy dla mnie" - w Bielsku właśnie teraz... Ale jeśli spodziewano się powtórki zachowania kibiców Legii ze Szczecina, to niestety się przeliczono.

46'

Zapraszamy do polubienia fanpage'u Lechii Gdańsk na Facebooku.

48'

Koniec pierwszej połowy! Podbeskidzie przegrywa w Bielsku-Białej z Lechią Gdańsk 0:1!

47'

Dobrze teraz interweniowali piłkarze Podbeskidzia podczas ataku gdańszczan.

47'

Mocny strzał Sokołowskiego, ale wysoko ponad bramką Kanieckiego!

46'

Żółta kartka dla Łukasza Surmy. Wg sędziego udawał, że został sfaulowany przez Dariusza Łatkę.

45'

Z rzutu rożnego Podbeskidzie. Mocne dośrodkowanie Chmiela i groźnie w polu karnym Lechii, ale przeszkadzają sobie wzajemnie Pietrasiak i Cienciała i nie mamy gola.

45'

Pierwszą połowę meczu sędzia Lyczmański przedłuża o 3 minuty!

44'

Z rzutu wolnego Krzysztof Król, ale bardzo szybko przejmują piłke gdańszczanie i ruszają z kontratakiem. Gdyby nie nieporozumienie w składzie gości, byłoby naprawde groźnie pod polem karnym bielszczan.

43'

Świetny zwód Brożka, mija Cienciałę, podaje do Traore ale ten za lekko i prosto w Mateusza Bąka!

43'

Zbyt mocne podanie Deleu do Ricardinho i od bramki Bąk.

41'

Chmiel krótko rozgrywa do Latki i mocny strzał zawodnika z dystansu. Wysoko ponad bramką Kanieckiego.

41'

Kolejny rzut wolny dla bielszczan.

40'

Dośrodkowanie i nie udało się bielszczanom przyjąć piłki, która ostatecznie trafia aż do Mateusza Bąka.

39'

Faulowany Malinowski na połowie gdańszczan i od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

39'

Dośrodkowanie gości, Madera w polu karnym, strzela ponad bramką.

38'

Lechia znów przy piłce na połowie Podbeskidzia. Za mocne dośrodkowanie Ricardinho i fatalne wybicie Cienciały. Rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

37'

Kontuzjowanego Bieniuka zastępuje Deleu!

37'

Lechia znów do przodu, ale Traore nie opanował piłki i przejeli ją obrońcy Górali.

37'

Z rzutu rożnego Podbeskidzie. Pietrasiak nie sięga do piłki, dochodzi do niej Malinowski i dośrodkowuje, pewnie jednak interweniuje Kaniecki.

36'

Szybkie wyjście Podbeskidzia, dośrodkowanie Chmiela w pole karne i interwencja Surmy.

36'

Najprawdopodobniej za chwile pierwsza zmiana w składzie Lechii - za chwile na prawą stronę obrony powinien wejść Deleu.

34'

Bieniuk już opatrywany poza boiskiem. Wznawiamy grę.

33'

Potrzebna interwencja sztabu medycznego Lechii. W polu karnym Bieniuk zderzył się z Pietrasiakiem.

32'

I raz jeszcze Bąk! Kolejna świetna interwencja bramkarza. Od rzutu rożnego Lechia.

31'

Traore do Machaja i świetna interwencja Mateusza Bąka ratuje bielszczan przez utratą gola. Nie radzi sobie dzisiaj obrona Górali i bardzo łatwo prostopadłe podania gości przechodzą pod bramke gospodarzy.

30'

Jak słyszę tutaj od komentatorów piłka przekroczyła linię, jednak sędzia asystent nie zdążył wrócić i nie mógł tego zauważyć. Powinno więc być już 2:0. A teraz po raz kolejny groźna akcja Lechii i Traore, jednak interweniuje Mateusz Bąk!

30'

Sędzia twierdzi, ze gola nie ma, ale czy piłka przekroczyła linię? Po mocnym strzale Ricardinho piłka odbiła się od poprzeczki i od ziemi!

29'

Machaj dośrodkowuje z rzutu rożnego, jednak wybija Sokołowski.

29'

Ricardinho do Rasiaka, Cienciała wybija piłkę i od rzutu rożnego Lechia.

28'

Rasiak na minimalnym spalonym. Od bramki Bąk i ryzykownie do Pitera-Bucko.

27'

Faul Demjana na Surmie i tym razem od wolnego rozpoczną piłkarze Lechii.

27'

Zabrakło troszkę skuteczności w rozegraniu gospodarzy. Od bramki Kaniecki.

27'

Bezdyskusyjny faul Traore na Pietrasiaku i od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze gospodarzy.

26'

Próba mocnego podania do przodu Łatki, zabrakło jednak celności i po raz kolejny piłke przejmują goście.

26'

Krótkie rozegranie z Jeleniem, ten na spalonym i rozpoczną gdańszczanie.

25'

Kolejna okazja dla Podbeskidzia z rzutu rożnego, jednak nie udało się po dośrodkowaniu oddać strzału w stronę bramki. Będziemy mieli jeszcze jeden rzut rożny!

24'

Dośrodkowanie w pole karne, małe zamieszanie i wybicie piłki w stronę środka.

23'

Z rzutu rożnego "Górale". Krzysztof Król

22'

Wielki błąd Łatki i szybkie wyjście Traore, jednak zawodnik naprawia swój błąd i skutecznie odbiera piłkę piłkarzowi gdańszczan.

21'

Obaj panowie jeszcze poza boiskiem. Próba wyjścia do przodu "Górali", brakuje jednak skuteczności w podaniach bielszczan.

19'

W kolejnej akcji gdańszczan ucierpieli Rasiak i Pietrasiak. Ricardinho do Rasiaka i interweniował obrońca Górali a ostatecznie bramkarz Podbeskidzia. Gdyby nie uraz Rasiaka mogło by być groźnie, gdyż piłka na moment wypadła bramkarzowi z rąk.

18'

Dośrodkowanie i małe zamieszanie w polu bramkowym, raz jeszcze Traore w stronę bramki, jednak pewnie interweniuje Mateusz Bąk.

17'

Zdecydowane przewinienie Króla na Traore i kolejna okazja dla Gdańszczan, rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

17'

Niezbyt dobrze rozegrana akcja i od autu rozpoczną gdańszczanie.

16'

Rasiak fauluje Pietrasiaka w pobliżu narożnika na połowie gospodarzy i z rzutu wolnego "Górale".

15'

Mocny strzał Machaja, niestety niecelnie - ponad bramką!

15'

Do przodu ruszył Jeleń, jednak zbyt egoistycznie za długo trzymał piłkę i w efekcie stracił ją na korzyść piłkarzy gości.

15'

Janicki do Traore, ten próbował dośrodkować jednak piłka odbiła się od zawodnika gospodarzy.

13'

Długie dośrodkowanie Króla i zamieszanie w polu karnym, nie udało się jednak gospodarzom skierować piłki w strone bramki Kanieckiego.

12'

Sokołowski nieprzepisowo powstrzymywany przez Pietrowskiego i rzut wolny dla Podbeskidzia.

12'

Szybka kontra Lechii i już Traore po raz kolejny zagroził bramce Mateusza Bąka!

11'

Aj było groźnie, ale Kaniecki obronił strzał Jelenia!

9'

Bardzo dalekie podanie do przodu ale piłkarze Lechii na spalonym.

8'

Świetne prostopadle podanie od Traore do Rasiaka, ten zmylił Mateusza Bąka i strzelił z bliskiej odległości prosto na pustą bramkę!

7'

GOOOOOOOL! Grzegorz Rasiak!

5'

Lechia do przodu, kolejne podanie do Traore ale pewnie złapał piłkę bramkarz Górali.

5'

Spokojnie na własnej połowie Lechia.

4'

Piękne podanie Malinowskiego do Demjana i próba podania do Jelenia, rozegranie po raz kolejny przerywa obrona gdańszczan.

3'

Surma do Rasiaka i Traore, jednak dobra interwencja obrony Górali i od bramki Mateusz Bąk.

2'

Podbeskidzie w ataku i pierwszy kontakt Jelenia z Piłką w barwach bielszczan. Lechia szybko odzyskuje piłkę.

2'

Agresywnie Rasiak jednak z udziałem Bąka bielszczanie odzyskują piłkę.

1'

Zaczynamy!

17:58

Na murawę wychodzą już piłkarze Podbeskidzia i Lechii.

17:51

Już za niecałe dziesięć minut zainaugurujemy 9. kolejkę Ekstraklasy!

17:51

W związku z dzisiejszym meczem dwie niespodzianki dla kibiców. Pierwszą - przygotowaną przez klub - są tańsze bilety na trybunę odkrytą. Drugą jest T-Mobile FanZone do której zapraszano już od godziny 16.

17:48

Jedziemy do Bielska-Białej odrobić stracone ze Śląskiem punkty – powiedział przed meczem trener gości, Bogusław Kaczmarek.

17:43

Na boisku rozgrzewają się już piłkarze obu drużyn. Rozgrzewa się także Dariusz Łatka, przywrócony do pierwszego składu po przesunięciu do Młodej Ekstraklasy za dość odważny i szczery wywiad, jakiego udzielił m.in. na temat przygotowania fizycznego.

17:43

Przypomnijmy że bielskie Podbeskidzie nie wygrało ligowego meczu już od... marca, a dokładniej od piętnastu spotkań. To i fatalna postawa piłkarzy z Bielska-Białej przyczyniło się do rozwiązania kontraktu z trenerem "Górali", Roberta Kasperczyka. Dziś jego miejsce zajmie Andrzej Wyroba, dotychczasowy asystent szkoleniowca.

17:30

Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać, zapraszam do krótkiej zapowiedzi dzisiejszego spotkania: Podbeskidzie – Lechia LIVE! Jeleń wraca na boiska Ekstraklasy

17:27

Ostatnie dwa mecze z Lechią broniłem i je wygraliśmy. Chciałbym zagrać i podtrzymać serię - mówi były bramkarz gdańszczan, a obecnie Podbeskidzia, Mateusz Bąk, który w dzisiejszym meczu stanie od pierwszej minuty w bramce bielszczan.

17:24

Rezerwowi Podbeskidzia: Richard Zajac, Damian Byrtek, Liran Cohen, Sebastian Ziajka, Kamil Adamek, Fabian Pawela, Matej Nather

17:24

Rezerwowi Lechii Gdańsk: Michał Buchalik, Krzysztof Bąk, Deleu, Andreu Mayoral, Wojciech Zyska, Kacper Łazaj, Przemysław Frankowski

17:23

Znamy już składy w jakich obie drużyny wyjdą na boisko! W gronie bielszczan zadebiutuje dziś nowy nabytek, Ireneusz Jeleń.

17:20

W Bielsku-Białej emocje sięgają zenitu. Na ławce trenerskiej asystent zwolnionego niedawno szkoleniowca, Andrzej Wyroba. Szybkie transfery i paniczne ratowanie sytuacji po dotychczasowych błędach. I Nadzieja - bo to właśnie z Lechią Gdańsk Podbeskidzie ostatni raz wygrało w Ekstraklasie. Czy bielszczanom uda się wreszcie przełamać? Już za czterdzieści minut początek spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk!