PKO Ekstraklasa. Pogoń Szczecin na dobre odpadła z walki o mistrzostwo. Remis ze Śląskiem we Wrocławiu

7 maja 2022, 19:25 | KK

PKO Ekstraklasa. Pogoń Szczecin na dobre wypisała się z walki o mistrzostwo Polski. We Wrocławiu Portowcy tylko zremisowali z poważnie zagrożonym spadkiem Śląskiem 1:1. W pierwszej połowie dla gospodarzy trafił Erik Exposito, a krótko po przerwie odpowiedział Maciej Żurawski.

We Wrocławiu Śląsk podzielił się punktami z Pogonią
1 / 7

PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:1

Jak padły bramki?

• 28 min 1:0 - Portowcy wybronili się przy pierwszym dośrodkowaniu z rzutu wolnego, wybijając piłkę do boku. Ruszył do niej Dino Stiglec, który idealnie wrzucił na 5. metr do Erika Exposito, który skacząc wyżej od pilnującego do Igora Łasickiego, skierował piłkę do siatki głową tuż obok lewego słupka.
  • 51 min 1:1 - Od początku drugiej połowy miażdżąca przewaga Portowców przynosi powodzenie! Po centrze z prawej strony Maciej Żurawski skoczył w polu bramkowym wyżej od Patryka Janasika i uderzeniem głową wpisał się na listę strzelców.

Kłopoty @PogonSzczecin![unicode_pictographs]%F0%9F%98%AC[/unicode_pictographs] Idealnie odnalazł się w polu karnym rywali Erik Exposito i @SlaskWroclawPl prowadzi 1:0[unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%96%A5[/unicode_pictographs]https://t.co/5qJ06Pw3gO pic.twitter.com/gfJXp3gdJm— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) May 7, 2022

Portowcy wracają do gry❗ Liczymy na jeszcze większe emocje we Wrocławiu[unicode_pictographs]%F0%9F%92%AA[/unicode_pictographs] #ŚLĄPOG[unicode_pictographs]%F0%9F%96%A5[/unicode_pictographs]https://t.co/5qJ06Pw3gO pic.twitter.com/fesZBziDGm— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) May 7, 2022