menu

Liga Mistrzów w Warszawie. Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Szachtara Donieck

16 sierpnia 2022, 22:04 | KK

Mistrz Polski po raz szósty z rzędu nie awansował do Champions League. Mimo to elitarne rozgrywki zagoszczą w naszym kraju. Domowe mecze Ligi Mistrzów na stadionie Legii Warszawa rozegra bowiem Szachtar Donieck. Ukraiński klub ustalił już ceny wejściówek.


fot. Adam Jankowski

Szachtar Donieck jest już pewien gry w Lidze Mistrzów. Mistrz Ukrainy (za wiążące uznano wyniki w momencie przerwania rozgrywek) podpisał umowę najmu z Legią Warszawa i trzy mecze fazy grupowej rozegra na stadionie przy Łazienkowskiej.

O udział w najważniejszych europejskich rozgrywkach walczy jeszcze Dynamo Kijów, które korzysta ze Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w Łodzi. Zespół Tomasza Kędziory w decydującej o awansie rundzie zagra z portugalską Benficą.

[polecany]23512121[/polecany]

Szachtar poinformował już o rozpoczęciu sprzedaży biletów na fazę grupową Ligi Mistrzów. We wtorek ruszył pierwszy etap przeznaczony dla karnetowiczów Legii oraz Szachtara (potrwa do 21 sierpnia). Nabycie pakietu uprawnia do obejrzenia trzech meczów fazy grupowej. Dla kibiców to nie lada gratka, bo wśród potencjalnych rywali Szachtara są Real Madryt, Liverpool, Manchester City, Paris Saint-Germain, Milan czy Barcelona.

Ceny pakietów Ligi Mistrzów dla posiadaczy karnetów:

  • Standard: 200, 315, 450, 550 złotych
  • Family Club: 200 złotych
  • Silver Club: 2 100 złotych
  • Gold Club: 3 350 złotych
  • Sky Box: 7 250 złotych

Drugi etap przeznaczony dla pozostałych kibiców ruszy 22 sierpnia, a zakończy się 25 sierpnia.

Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów odbędzie się w czwartek 25 sierpnia.

LIGA MISTRZÓW w GOL24


Więcej o LIDZE MISTRZÓW - newsy, wyniki, terminarze, tabele


Polecamy