menu

Prezes PZPN Cezary Kulesza: Ukraińskie kluby zagrają w Polsce? Jesteśmy do usług. Zorganizujemy wszystko, czego potrzebują

11 czerwca 2022, 08:50 | JacK

Prezes PZPN, Cezary Kulesza skomentował możliwość organizowania w Polsce „domowych” meczów ukraińskich klubów w europejskich pucharach w nadchodzącym sezonie.

Prezes PZPN, Cezary Kulesza deklaruje klubom z Ukrainy wszelką pomoc w zorganizowaniu meczów na polskich stadionach
Prezes PZPN, Cezary Kulesza deklaruje klubom z Ukrainy wszelką pomoc w zorganizowaniu meczów na polskich stadionach
fot. Przemek Świderski

- Wszystko zależy od okoliczności, ale od samego początku mówiliśmy, że zorganizujemy cały proces tak, aby nasi przyjaciele za wschodniej granicy mieli wszystko czego potrzebują. Jeżeli jest wola i chęć strony ukraińskiej, to jesteśmy do jej usług – powiedział szef polskiej piłki nożnej.

[polecany]23155787[/polecany]

- Wiem, że takie negocjacje odbywają się między klubami, a my, Polski Związek Piłki Nożnej, cały proces wspieramy od strony legislacyjnej i logistycznej. Kiedy nadejdzie czas, wszystkie strony z pewnością poinformują o szczegółach, ale nie chcemy nic mówić z wyprzedzeniem – oświadczył Kulesza.

[polecany]23152815[/polecany]

Wcześniej informowano, że Szachtar negocjuje z Legią Warszawa w sprawie rozegrania na jej stadionie trzech meczów u siebie w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2022/23.


Polecamy