Chelsea LondynChelsea Londyn
1 : 2
Paris Saint-GermainParis Saint-Germain
92'

PSG pokonało Chelsea na Stamford Bridge 2-1 po trafieniach Zlatana Ibrahimovicia i Adriena Rabiota. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Diego Costa. Taki wynik premiuje awansem gości i to PSG będzie grało w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Dobrej nocy życzy Adam Wielgosiński.

90'

Kartka również dla Ivanovicia.

87'

Matuidi poza murawą, w jego miejsce wszedł Gregory van der Wiel.

86'

Blaise Matuidi z kartką.

83'

Prostopadła piłka w kierunku Cavaniego, Urugwajczyk na spalonym.

82'

Edinson Cavani zmienia Angela di Marię.

80'

Centra Maxwella w pole karne, piłka pląta się między nogami Courtoisa i ostatecznie ląduje w rękawicach bramkarza Chelsea.

79'

PSG mogło wyjść z kontrą, jednak di Maria zwolnił akcję. Gościom nie spieszy się do strzelania goli i do oddawania piłki.

77'

Oscar zmienia Edena Hazarda.

76'

Rzut rożny dla Chelsea, dośrodkowanie zbyt krótkie.

74'

Ibra zagrywa w pole karne, di Maria strzela piętą, ale był to zbyt lekki strzał, by mógł zaskoczyć Courtoisa.

72'

Chelsea próbuje się przedrzeć w pole karne PSG, jednak Paryżanie skutecznie stawiają zasieki obronne.

68'

Kapitalna piłka na lewą flankę, dogranie w pole karne, Ibra zamyka akcję i wydaje się, że kończy rywalizację w tym dwumeczu.

67'

Ibrahimović!!! 2-1 dla PSG!!!

65'

Silny strzał Williana, Trapp wypluwa piłkę przed siebie, dobitka Hazarda również wybroniona. Kapitalnie zachował się golkiper PSG!

62'

Ibrahimović wpada w pole karne, jednak Szwed za mocno wypuścił sobie piłkę.

60'

Przy owacji Stamford Bridge boisko opuszcza Diego Costa. W jego miejsce wchodzi Betrand Traore.

59'

Diego Costa leży na murawie, przerwa w grze.

58'

Miękka wrzutka Maxwella na długi słupek, Courtois z problemami wyłapuje piłkę.

56'

Diego Costa przelobował Kevina Trappa, piłka w bramce, ale wcześniej na spalonym gracz Chelsea.

55'

Pojedynek jeden na jeden di Marii z Fabregasem, górą były gracz Barcy.

53'

John Obi Mikel nieprzepisowo zatrzymuje Lucasa. Kartka dla zawodnika Chelsea.

52'

Atak na nogi Williana przed polem karnym PSG. To powinien być rzut wolny, jednak gwizdek arbitra milczy.

50'

Przejęcie piłki przez gospodarzy, prostopadła piłka Azpilicuety do Costy nieco za mocna. Od autu wznowi PSG.

49'

Rajd Williana lewą stroną, zgranie do Costy, strzał napastnika zablokowany, dobitka Azpilicuety również.

47'

Pierwsza ofensywna akcja Maxwella w drugiej części gry. Azpilicueta skutecznie zabiera piłkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

21:42

45'

Do przerwy Chelsea remisuje z PSG 1-1 po golach Adriena Rabiota i Diego Costy. Wynik jak najbardziej oddaje stan gry. Czekamy na emocje w drugiej części gry.

45'

Strzał Costy, Trapp wypluwa piłkę przed siebie, Marquinhos zmuszony do wybicia piłki na rzut rożny.

45'

Fabregas z kartką za atak na Mottcie.

44'

Otwierające podanie do Kenedy'ego, ale piłka zbyt długo przytrzymywana przez gospodarzy. PSG przejęło futbolówkę..

41'

Thiago Motta wycina Cesca Fabregasa, za co otrzymuje żółty kartonik.

39'

Nieudane podanie Ibrahimovicia zapoczątkowało kontrę Chelsea. Wrzutka Williana niecelna, odbita piłka trafia pod nogi Fabregasa, a były piłkarz Barcelony niecelnie uderza.

36'

34'

Diego Costa wychodzi na czystą pozycję, Adrien Rabiot powala go na murawę, zasłużona kartka.

34'

Strzał głową Ibrahimovicia wprost w Courtoisa.

33'

Kolejny ostry faul. Tym razem Fabregas zaatakował di Marię.

30'

Ostry atak Matuidiego na nogi Edena Hazarda.

28'

Rozklepana obrona PSG, Diego Costa zwodem zmylił stoperów i strzela gola wyrównującego.

27'

Diego Costa!!! 1-1!!!

25'

Podanie Fabregasa do Pedro zbyt mocne. Od bramki wznowi Trapp.

24'

Paris Saint-Germain spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy strefy środkowej.

21'

Długa piłka w kierunku Diego Costy, Brazylijczyk na spalonym.

19'

Groźny faul na Ibrahimoviciu. Felix Brych jednak nie sięga po kartkę.

17'

Piłka posłana na prawą flankę do Ibry, Szwed zagrywa piłkę równolegle do linii bramkowej, Rabiot wpakował futbolówkę do bramki, zamykając wrzutkę na długim słupku.

16'

Adrien Rabiot!!! 1-0 dla PSG!!!

15'

Willian ostro starł się z Mottą w środku pola. Motta trzyma się za głowę, ale raczej nie będzie potrzebował pomocy medyków.

14'

Groźne uderzenie Ibry, ale po raz kolejny napastnik gości na pozycji spalonej.

13'

Fabregas piętą rozpoczyna akcję oskrzydlającą, na lewej flance rajd rozpoczyna Eden Hazard, dośrodkowuje w pole karne i Trapp spokojnie łapie.

11'

Atak Matuidiego na Pedro, to mógł być żółty kartonik dla piłkarza PSG.

10'

Di Maria zagrywa do Ibry, ten przekłada piłkę na lewą nogę i próbuje strzału, który został zablokowany.

8'

Strzał di Marii, piłka odbita od pleców Cahila, Courtois spokojnie wyłapuje futbolówkę.

6'

Piłka po przebitce głową trafia do Ibrahimovicia, ten pakuje ją do siatki, ale gol nieuznany - na spalonym Szwed.

6'

Lucas Moura rozpoczął drybling, podał prostopadle do di Marii, Branislav Ivanović wślizgiem wybija piłkę sprzed linii bramkowej!

5'

Paryżanie formują atak pozycyjny, Chelsea głęboko cofnięta. Aż sześciu zawodników w linii obrony The Blues.

3'

Pierwszy celny strzał w tym meczu! Diego Costa nawinął stoperów PSG, uderzył lewą nogą i Kevin Trapp zmuszony do interwencji!

20:45

Pierwszy gwizdek w tym meczu!

20:41

Piłkarze obydwu zespołów są już na murawie.

20:35

20:30

Przypomnijmy, w pierwszym starciu Paryżanie wygrali 2-1. Gole dla ekipy Laurenta Blanca strzelali Zlatan Ibrahimović i Edinson Cavani. Bramkę dla klubu ze Stamford Bridge strzelił John Obi Mikel.

20:25

Ławka rezerwowych PSG: Sirigu, Stambouli, Cavani, Kurzawa, van der Wiel, Augustin, Pastore.

20:20

Ławka rezerwowych Chelsea: Loftus-Cheek, Begović, Baba, Oscar, Remy, Traore, Matić.

20:15

Dobry wieczór, rozpoczynamy relację z drugiego środowego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea a PSG!

12:00

Chelsea - PSG LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Elektryzujące starcie na Stamford Bridge

W ostatnich latach rewanżowe pojedynki obu drużyn obfitowały w emocje. Dlaczego inaczej miałoby być tym razem? Motywacji nie zabraknie. PSG chce wreszcie osiągnąć w Lidze Mistrzów coś więcej, Chelsea w przypadku odpadnięcia najprawdopodobniej pożegna się z tymi rozgrywkami na dwa sezony. Zlatan