Dynamo KijówDynamo Kijów
22:41

Za uwagę dziękują Adam Bochenek i do następnego razu

22:40

Dynamo Kijów odnosi pewne zwycięstwo w Izraelu i będzie się biło o miejsce w pierwszej dwójce grupy G! A dla Maccabi to naprawdę świetna przygoda być tu i próbować, ot po prostu.

95'

KONIEC SPOTKANIA!PEWNE ZWYCIĘSTWO DYNAMA!

94'

Kravets uderza mocno i chyba na wiwat

93'

Jedna z ostatnich prób Maccabi, ale Dasy centruje prosto w ręce Shovkovskiego

91'

179...

91'

Pogramy jeszcze 180 sekund

90'

Za mocne zagranie Dor Michy nie daje jego partnerom nawet szansy na dośrodkowanie

88'

Obie ekipy są już chyba zadowolone/pogodzone z wynikiem

85'

Skuteczny wślizg Vidy przerywa jeszcze jedną a-może-nam-się-uda? akcję gospodarzy

83'

Strzelec drugiej bramki dla Dynamo, Junior Moraes, zostaje zmieniony przez Kravetsa

81'

Dasa ładnie ubiegł Antunesa i został przez ukraińskiego obrońcę sfaulowany, za co piłkarz kijowskiego zespołu został ukarany kartką

79'

jeden z bohaterów spotkania, Derlis Gonzalez schodzi z boiska

78'

Kapitalne podanie Jarmolenki na wolej do Sydorczuka, ale pomocnik Dynamo uderza zbył słabo

75'

Za brzydki faul na Moraesie żółtą kartkę otrzymuje Tal Ben Haim I

74'

Bezczelną próbę dryblingu Jarmolenki poprawnie przewiduje Rikan

71'

Pierwsza zmiana w ekipie gości, na boisku strzelec gola ze spotkania przeciwko Porto Buyalskij

71'

Ben Haim II wzniósł sporo ożywienia do gry gospodarzy, kolejna akcja lewym skrzydłem i naprawdę niewiele zabrakło by któryś z partnerów przeciął tor lotu piłki

69'

Shovkowskij drugi raz dziś wieczorem myli sie przy dośrodkowaniu, ale Ben Haim II jest zbyt zaskoczony ową pomyłką by z niej skorzystać

68'

Ładna akcja Antunesa z Veloso na jeden kontakt owocuje kornerem dla Dynama

65'

Khacheridi powstrzymuje groźną akcję gospodarzy faulem, za co otrzymuje żółtą kartkę

64'

Jarmolenko po raz wtóry manifestuje swój talent na skrzydle, jednak tym razem jego dośrodkowanie nie dociera do żadnego z partnerów

63'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy, na boisku pojawia się Itzhaki

61'

Rzut wolny dla Maccabi z ok 30 metrów, bardzo dobre uderzenie Zahaviego, ale piłka tylko muska poprzeczkę!

58'

Jeszcze jedna dynamiczna akcja Gonzaleza, tym razem defensywa gospodarzy odrobinę szczelniejszza

56'

Strzał Rybalki blokują stoperzy Maccabi

53'

Akcję rozpoczął z własnego terytorium Khacheridi, który posłał dokładny cross do Gonzaleza, skrzydłowy w izolacji na lewej stronie sprytnie ograł Dasę, wyłożył piłkę na 11 metr Moreasowi, a Brazylijczyk mierzonym strzałem podwyższył prowadzenie Dynama!

51'

GOOOOL! 2:0!

49'

Veloso próbował prostopadle do Moraesa, ale świetnie zbiegł do środka Dasa

47'

Rikan za faul na Jarmolence otrzymuje kartkę

46'

W przerwie trener Jokanović zdecydował się na jedną roszadę

46'

Czy Maccabi stać na bramkę w tym spotkaniu? Czas na odpowiedź

47'

Koniec pierwszej połowy! Dynamo prowadzi do przerwy!

44'

Shovkowskij nie sięga piłki po zamieszaniu w polu karnym, ale na jego szczęście za swoimi plecami ma czujnych obrońców

43'

Teraz z kolei uderzał z dystansu Gonzalez, ale zbyt lekko i rachitycznie

41'

Strzał Albermana z dystansu dobrze blokują ukraińscy defensorzy

38'

Ben Basat centymetry od przecięcia dośrodkowania Dasy. To była bezsprzecznie najgroźniejsza akcja izraelskiego zespołu do tej pory

37'

Veloso otrzymuje żółty kartonik za faul na Vermoucie

36'

Kolejne bardzo dokładne długie zagranie od Gonzaleza do Jarmolenki, strzał ukraińskiego skrzydłowego dobrze wyblokowuje Rikan

35'

Bardzo niebezpieczny kontratak gości, Gonzalez przetransportował futbolówkę w szesnastkę maccabi, tam jednak zabrakło piłkarzom Dynamo precyzji, ani Moraes, ani wspomniany Gonzalez nie potrafili pokonać Rajkovicia

32'

Dasa świetnie przeciął podanie Antunesa, lecz zaraz potem po prostu oddał ją rywalom

29'

Tibi dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karnego, ale Ben Basat nijak nie jest w stanie dosięgnąć piłki

23'

Kolejna ciekawa akcja Dynama, kilka zagrań na jeden kontakt, ale obrońcy Maccabi także nie śpią

21'

Danilo po raz kolejny faulowany przez piłkarzy Maccabi, faul Ban Basata oceniony przez arbitra na żółtą kartkę

18'

Faulem w środku pola , zawodnicy Maccabi przerwali 30-metrowy, bardzo zgrabny rajd Danilo

17'

Błyskotliwą akcję dwójki Veloso-Antunes, kończy ten ostatni niecelnym strzałem z 16 metrów

16'

Niedokładnie zagranie Dasy zaprzepaszcza szansę na groźny kontratak

13'

Niepewna interwencja Danilo i będzie korner dla gospodarzy

11'

Prawą flanką znów popędził Dasa, ale jego centra ponownie nie miała zbyt wiele wspólnego z precyzją

9'

Zahavi trafia do siatki, ale według liniowego jest na pozycji spalonej

8'

Pierwsza wizyta Maccabi na polówce rywala, ale dośrodkowanie Dasy pewnie wyłapuje Shovkowskij

7'

Maccabi wyraźnie oszołomione, gospodarze nie potrafią wyjść z własnej połowy

5'

Kapitalna piłka za plecy obrońców od Gonzaleza, Jarmolenko przyjmuje piłkę na klatkę i zimną krawią pokonuje Rajkovicia

4'

GOOOOL!

2'

Ekipa przyjezdnych spokojnie rozgrywa piłkę w tyłach

0'

Zaczynamy spotkanie!

20:43

Czas na hymn Ligi Mistrzów! Są ciarki

20:27

O tym, co piszczy w szatniach obu drużyn przed tym spotkaniem przeczytacie tutaj

20:24

Dynamo: Oleksandr Rybka, Domagoj Vida, Radosav Petrovic, Mykola Morozuk, Oleg Gusev, Vitaliy Buyalsky, Artem Kravets

20:23

Maccabi: Daniel Lifshitz, Omri Ben Harush, Carlos García Badías, Micha Dor, Oz Raly, Barak Yitzakhi, Tal Ben Haim

20:23

By zapoznać się z wyjściowymi jedenastkami obu ekip wystarczy zerknąć w lewo, o właśnie tam. Ławki rezerwowych zaś prezentują się następująco:

20:21

Witamy i zapraszamy na spotkanie grupy G Ligi Mistrzów pomiędzy Maccabi Tel Aviv a Dynamem Kijów.