Wtorek, 20 października 2015, godz. 20:45
BATE BorysówBATE Borysów
0 : 2
FC BarcelonaFC Barcelona
93'

Koniec meczu! Barcelona pewnie pokonuje BATE Borysów 2:0 po dwóch trafieniach Ivana Rakiticia i pozostaje liderem grupy E.

92'

Słaby strzał z dystansu Sandro wyraźnie mija bramkę Czernika.

90'

Suarez dograł miękko piłkę do Neymara, ten uderza z powietrza, ale nad poprzeczką!

88'

Żółta kartka dla Aleksandra Wołodki.

85'

Suarez wbiegł z piłką w pole karne, ale w dość prosty sposób oddał ją rywalom.

83'

Teraz ukarany zostaje Milunović.

82'

Karnicki ogląda żółtą kartkę.

79'

13 tysięcy kibiców ogląda to spotkanie na żywo.

77'

Jest pierwszy celny strzał BATE. Signiewicz uderza jednak z kilkunastu metrów prosto w ręce Ter Stegena.

76'

Szybka akcja gości, Sandro szukał podania do Suareza, ale to zagranie zostało przecięte. Rzut rożny.

74'

Kartka dla Gumbau za faul taktyczny.

71'

Zmiana w Barcelonie. Gumbau za Busquetsa.

70'

Sandro wchodzi w miejsce Munira.

67'

Jabłoński zmienia Nikolicia.

65'

65'

2:0 dla Barcy! Po bardzo ładnym podaniu Neymara Rakitić wychodzi sam na sam z bramkarzem i śliczną podcinką podwyższa wynik spotkania!

64'

GOOOL! Ivan Rakitić!

62'

Karnicki zmienia Maksima Wołodko.

61'

Żółta kartka dla Gajduczika za faul taktyczny na Busquetsie.

59'

Teraz Alves swoim dośrodkowaniem szukał w polu karnym Suareza, ale piłkę przejął Czernik.

58'

Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę. Gospodarze, choć przegrywają, praktycznie nie utrudniają życia rywalom.

55'

Bardzo dobry mecz jest też w Leverkusen, gdzie Bayer prowadził z Romą już 2:0, ale już przegrywa 2:3.

53'

Neymar! Uderzenie z powietrza Brazylijczyka o centymetry mija bramkę Czernika!

50'

49'

Próba odpowiedzi w wykonaniu BATE, jednak Bartra zatrzymał w polu karnym Stasiewicza.

49'

Kapitalne uderzenie Chorwata! Po podaniu Neymara Rakitić uderza z 20 metrów w samo okienko bramki gospodarzy!

48'

GOOOOOL! Ivan Rakitić!

47'

Po centrze Neymara strzał głową Pique poszybował nieznacznie nad poprzeczką!

46'

Pierwsza akcja Barcelony przynosi gościom rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

21:32

Statystyki 1. połowy:

• Posiadanie piłki: 32% - 68%
  • Strzały: 0-13
  • Celne: 0-4
45'

Koniec pierwszej połowy. Barcelona ma bardzo dużą przewagę, ale nie potrafiła dotąd ani razu pokonać Czernika. Zobaczymy, czy uda się to po przerwie.

45'

Dośrodkowanie w pole karne Barcelony i małe zamieszanie wyjaśnia dobrą interwencją Ter Stegen.

45'

Indywidualna akcja zakończona nieznacznie niecelnym strzałem zza pola karnego Neymara! Było groźnie!

44'

Barcelona dość sprytnie rozegrała teraz swój rzut wolny, ale akcja Katalończyków kończy się niecelnym strzałem Suareza.

43'

Żółta kartka dla Wołodko za niesportowe zachowanie.

43'

Fatalnie rozegrany rzut wolny przez BATE. Mladenović złapany w prosty sposób na spalonym.

41'

Żółta kartka dla Alvesa za 'sanki' względem rywala.

40'

Po dośrodkowaniu Alvesa Rakitić z kilku metrów uderza głową ponad poprzeczką!

38'

Miała już sporo sytuacji w tym meczu Barcelona, choć jej gra nie jest rewelacyjna. Przez swoją nieskuteczność goście wciąż jednak remisują 0:0. Ich przewaga jednak nie podlega dyskusji.

34'

Tym razem z dośrodkowaniem Neymara poradzili sobie obrońcy BATE.

33'

Niezła kombinacja Barcelony, piłkę w polu karnym otrzymuje Rakitić, ale zostaje zatrzymany. Rzut rożny.

30'

Blisko gola Barcelona! Po stałym fragmencie gry z ostrego kąta minimalnie obok bramki strzela Busquets!

29'

Żółta kartka dla Poliakowa za faul na Neymarze.

26'

Kontra Barcelony po stracie Poliakowa. Neymar zbyt długo jednak holował piłkę i nie zrozumiał się na końcu akcji z Suarezem.

23'

Cały czas Barcelona próbuje sforsować defensywę BATE. W międzyczasie żółtą kartkę za zagranie ręką ogląda Busquets.

20'

Po rzucie rożnym Pique padł w polu karnym gospodarzy, ale zdaniem sędziego nie było faulu na obrońcy Barcelony.

19'

Czernik! Długa piłka w pole karne do Alvesa, ale ten przegrywa pojedynek z bramkarzem BATE!

19'

Zagranie w pole karne w kierunku wbiegającego Munira, ale pewnie przejmuje piłkę Czernik.

18'

Teraz ma miejsce ta zmiana. Rakitić za Sergiego Roberto.

17'

Sergi Roberto doznał kontuzji. Nie jest w stanie kontynuować gry i w jego miejsce zaraz wejdzie Rakitić.

14'

Pierwsza lepsza akcja gospodarzy. Dośrodkowanie Stasiewicza nie dociera jednak w szesnastkę do żadnego z graczy BATE.

12'

Tym razem po wrzutce Neymara piłkę skutecznie piąstkuje Czernik. Barca wciąż utrzymuje się przy piłce.

11'

Powinno być 0:1! Kolejny korner, tym razem Neymar płasko zagrał w pole karne do Munira, którego strzał z bliska broni Czernik! Strzał Suareza zablokowany i kolejny rzut rożny!

10'

Groźnie! Po centrze Neymara z rzutu rożnego celnie główkuje Suarez, ale Czernik przenosi piłkę nad poprzeczką!

8'

Neymar bardzo dobrze wypatrzył na prawym skrzydle Alvesa, ale ten nie opanował łatwej piłki i dośrodkował bardzo niedokładnie.

6'

Kolejna próba gości! Z dystansu płasko uderza Busquets, ale obok bramki BATE!

4'

Pierwsza okazja dla Barcy! Neymar otrzymał piłkę na skraju pola karnego i uderzył mocno z kilkunastu metrów, ale prosto w ręce Czernika!

3'

Od pierwszych sekund Barca długo utrzymuje się przy piłce, co oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

20:41

Piłkarze obu drużyn już na murawie, czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:39

Sędzią tego spotkania będzie Portugalczyk Jorge Sousa.

20:37

Rezerwowi BATE: Soroka, Karnicki, Jabłoński, Aleksijewicz, Baha, Mazalewski, Rios.

20:36

Ławka rezerwowych Barcelony: Bravo, Adriano, Gumbau, Mathieu, Vermaelen, Rakitić, Sandro.

20:36

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

20:35

Co ciekawe, po dwóch kolejkach obie drużyny dzieli tylko jeden punkt. Barcelona zremisowała na wyjeździe z Romą 1:1 oraz pokonała Bayer Leverkusen 2:1. BATE z kolei uległo na wyjeździe Bayerowi, ale niespodziewanie ograło na własnym stadionie Romę 3:2.

20:24

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu BATE - Barcelona w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

17:37

BATE – Barcelona LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy mistrz Białorusi jest w stanie powstrzymać Neymara?

We wtorkowy wieczór w Borysowie, zaledwie 400 kilometrów od granicy z Polską, FC Barcelona zmierzy się z mistrzem Białorusi, BATE. Jeśli Katalończycy zdobędą na białoruskiej ziemi trzy punkty, to prawdopodobnie już nic nie odbierze im awansu do fazy pucharowej.