0 : 2
Atletico MadrytAtletico Madryt
1. połowa0 : 2
93'

Koniec meczu! Gwizdy żegnają piłkarzy Galatasaray, którzy zasłużenie przegrywają z Atletico 0:2. Dwa gole Griezmanna dają ważny triumf podopiecznym Diego Simeone.

91'

Wkraczamy w czas doliczony tego meczu, ale nic wielkiego stać się już nie może. Atletico na inaugurację fazy grupowej sięgnie po komplet punktów w Stambule.

88'

Uderzenie z dystansu Sneijdera zablokowane. Rzut rożny dla Galaty, ale po nim nie było zagrożenia dla bramki Oblaka.

86'

Griezmann! Francuz już mógł mieć hattricka, ale w sytuacji sam na sam z Muslerą nie zdołał pokonać Urugwajczyka!

83'

Seria rzutów rożnych dla Galatasaray, ale bez konsekwencji w postaci strzałów na bramkę Oblaka.

80'

Oliver Torres zmienia Saula Nigueza.

77'

Wchodzimy w ostatni kwadrans tego meczu. Od dłuzszego czasu przy piłce Atletico i wygląda na to, że gospodarze stracili wiarę w osiągnięcie korzystnego rezultatu.

74'

Piłka w pole karne do Buraka Yilmaza, ten bez zastanowienia uderza, ale nieczysto i prosto w ręce Oblaka.

73'

Kartka dla Oztekina za faul taktyczny na Siqueirze.

71'

Ostatnia roszada wśród gospodarzy. Gumus za Podolskiego.

70'

Torres dostał dobre podanie w pole karne, ale tam przegrał pojedynek z Semihem Kayą i go faulował.

68'

Galatasaray stara się cały czas wrócić do tego spotkania. Mistrzom Turcji cały czas brakuje jednak skuteczności.

65'

Szansa dla Galaty! Po centrze Podolskiego Bulut główkuje obok bramki!

63'

Żółta kartka dla Buraka Yilmaza.

62'

Druga zmiana w Atletico. Schodzi Vietto, wchodzi Gabi.

60'

Zmiana w Atletico. Fernando Torres za Jacksona Martineza.

58'

Strzał z dystansu Selcuka Inana poszybował dość wyraźnie ponad poprzeczką!

57'

W odpowiedzi uderza Jackson Martinez i pewnie broni Fernando Muslera.

56'

Uderzenie z rzutu wolnego Sneijdera mija bramkę Atletico.

52'

Szansa dla gospodarzy! Piłkę na linii pola karnego dostaje Podolski, ale uderza nieczysto i niecelnie!

50'

Dośrodkowanie Koke z rzutu wolnego łapie Muslera.

49'

Ostre wejście Oztekina na nogi Griezmanna. Ostrzeżenie ze strony polskiego sędziego dla Turka.

47'

Pierwsza składna akcja gospodarzy zakończona bardzo niecelnym uderzeniem Buluta z kilkunastu metrów.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Druga zmiana w Galacie. Oztekin za Sabriego.

21:33

Choć gospodarze się starają, to Atletico bez większych problemów prowadzi w Stambule 2:0. Podopieczni Diego Simeone są tacy, jak nas do tego przyzwyczaili. Wyczekują rywala, po czym zadają mu jeden i drugi zabójczy cios. Dzisiaj są wyraźnie lepsi od Galatasaray.

45'

Strzał głową Buraka pewnie broni Oblak i koniec pierwszej połowy! 2:0 dla Atletico!

45'

Jeszcze próbę z dystansu Antoine'a Griezmanna pewnie łapie Muslera.

43'

Rzut rożny dla Galatasaray, dobre dośrodkowanie na głowę Denayera, ale ten uderza minimalnie obok bramki!

42'

Teraz głową z niezłej pozycji uderza Umut Bulut, ale piłka mija słupek bramki Oblaka!

40'

Dośrodkowanie Siqueiry, wbiegał w pole karne Vietto, ale nie trafił czysto w piłkę i Denayer wybija na korner. Ten przynosi słaby strzał głową Gimeneza, który pewnie broni Muslera.

36'

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Trzeba uczciwie przyznać, że Atletico osiąga korzystny wynik najmniejszym nakładem sił. Dwie, trzy akcje podopiecznych Simeone, dwa gole i bardzo spokojny mecz dla Los Colchoneros.

32'

Jest zmiana w Galatasaray. Schodzi Colak, wchodzi Bulut.

29'

Podolski! Kolejna próba Niemca z kilkunastu metrów i Oblak odbija piłkę na korner! Po chwili Słoweniec łapie dośrodkowanie Sabriego.

28'

Nieprawdopodobnie skuteczne jest dziś Atletico. Teraz gospodarze mają duży problem, bo takiego prowadzenia Los Colchoneros raczej nie oddają. Po akcji kombinacyjnej bardzo nieudanie uderza Podolski.

25'

Drugi gol Francuza! Rzut rożny dla Atletico nie przyniósł strzału, ale jeszcze poprawił swoje dośrodkowanie Koke, Godin zgrał piłkę głową przed pustą bramkę, gdzie Griezmann tylko dopełnił formalności!

24'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Antoine Griezmann!

23'

Groźnie! Po rzucie wolnym dla gospodarzy Semih Kaya główkował minimalnie obok bramki! Po chwili próba uderzenia z dystansu jednego z gospodarzy została zablokowana!

19'

Doskonałe płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła Juanfrana i Griezmann precyzyjnym płaskim strzałem z 15 metrów pokonuje Muslerę! 0:1!

18'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Antoine Griezmann!

15'

Raz jeszcze spróbował z dystansu Vietto, ale ponownie zbyt słabo, żeby zaskoczyć Muslerę!

13'

Centra w pole karne Galatasaray, gdzie dobrze interweniuje Denayer, a z rzutu rożnego goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką Turków.

11'

Odpowiedź ze strony Galatasaray. Ładnie zakręcił Gimenezem w polu karnym Burak Yilmaz, ale Urugwajczyk jeszcze zablokował strzał Turka. Korner.

10'

Sędzia Marciniak upomina teraz Jose Gimeneza po faulu Urugwajczyka.

9'

Słabiuteńkie uderzenie zza pola karnego Vietto pewnie łapie Fernando Muslera.

6'

Bardzo spokojny jest początek tego meczu. Gospodarze próbują coś skonstruować w ataku pozycyjnym, ale na razie nieskutecznie.

3'

Guilherme Siqueira wywalczył rzut rożny dla Galatasaray, ten przyniósł strzał głową z bardzo ostrego kąta w wykonaniu Tiago, ale ponad bramką!

1'

Rozpoczynamy mecz!

20:42

Piłkarze i sędziowie są już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

20:36

Dla nas ważną informacją jest to, że dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie z Polski. Głównym będzie oczywiście Szymon Marciniak, któremu będą pomagać Paweł Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz, Tomasz Musiał, Paweł Raczkowski oraz Radosław Siejka.

20:22

Rezerwowi Galatasaray: Cenk Gonen, Olcan Adin, Yasin Oztekin, Umut Bulut, Koray Gunter, Sinan Gumus, Jose Rodriguez.

20:22

Rezerwowi Atletico: Miguel Moya, Jesus Gamez, Stefan Savić, Gabi, Oliver Torres, Angel Correa, Fernando Torres.

20:19

Ten mecz może być bardzo ważny w kontekście awansu do kolejnej fazy rozgrywek, nawet pomimo tego, że jest to pierwsza kolejka. Wszystko dlatego, że oprócz Galatasaray i Atletico w tej grupie są Benfica Lizbona oraz kopciuszek z Kazachstanu - FK Astana. Nie ma wątpliwości, że o awans powalczą więc trzy zespoły, z czego dwa zmierzą się dziś w Stambule. To będzie naprawdę ciekawe widowisko.

20:17

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Galatasaray Stambuł a Atletico Madryt.

11:09

Galatasaray - Atletico LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy faworyt potwierdzi swoją klasę?

Główny kandydat do zwycięstwa grupy C Ligi Mistrzów, Atletico Madryt, swoje pierwsze spotkanie w tych rozgrywkach rozegra na trudnym i gorącym terenie w Stambule. Atletico udanie rozpoczęło rozgrywki 2015/2016. Przez dwie pierwsze kolejki La Liga przebrnęło zupełnie bez szwanku, z kompletem punktów i bez choćby jednej straconej bramki. Zwłaszcza efektowna wiktoria 3:0 nad innym uczestnikiem Champions League – Sevillą – zwiastowała świetną dyspozycję zespołu z Madrytu u progu sezonu. Dopiero sobotnia porażka z mistrzem kraju, FC Barceloną, nieco popsuła powietrze w „pasiastej” części stolicy Hiszpanii. Poza piątą kolejną porażką z ekipą Blaugrany, trenera Diego Simeone zmartwiła także kontuzja podstawowego defensora, Filipe Luisa, która wyklucza go z udziału we wtorkowym spotkaniu.