3 : 1
LiverpoolLiverpool
20:28

20:26

Rozkręcił nam się mecz w drugiej połowie! Manchester przeważał i wygrał zasłużenie, ale Liverpool również parokrotnie pokazał się z dobrej strony. My mamy szczęście, że słaba pierwsza połowa piłkarze odkupili nam świetną drugą.

90'

KONIEC! Bitwa o Anglię dla United!

88'

Moreno wchodzi za Lucasa

88'

Ależ odpowiedź gospodarzy! Fantastyczna indywidualna akcja Martiala zakończona celnym strzałem w długi róg. Ależ wejście byłego piłkarza Monaco!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Martial, co za odpowiedź!

86'

CO ZA GOL! Po dośrodkowaniu w pole karne Benteke świetnie złożył się do przewrotki i nie dał szans de Gei! Liverpool ma jeszcze trochę czasu do wyrównania!

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Christian Benteke, gol kontaktowy!

84'

De Gea! Ibe oddał kapitalny strzał sprzed pola karnego, a Hiszpan interweniował jeszcze lepiej!

82'

Martial świetnie powalczył na własnej połowie z Lovrenem i wywalczył rzut wolny

80'

Gospodarze starają się grać spokojnie i wymieniają podania daleko od bramki rywala

78'

Luke Shaw starał się dośrodkować z lewej strony boiska, ale został skutecznie zablokowany

76'

Strzał Benteke na bramkę de Gei, ale wyraźnie niecelny

76'

Żółta kartka dla Milnera za brzydki faul na Youngu

74'

Oirigi wchodzi na boisko, a schodzi z niego Ings

73'

James Milner oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale piłka zdecydowanie minęła bramkę

73'

Żółta kartka dla Darmiana za taktyczny faul na rywalu

72'

Morgan Schneiderlin wchodzi za Michaela Carricka

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ander Herrera, 2:0!

69'

RZUT KARNY! Gomez faulował we własnej szesnastce Herrerę!

68'

Przez chwilę mieliśmy przerwę spowodowaną urazem Younga, ale z Anglikiem już wszystko w porządku

66'

A zadebiutuje za to Anthony Martial Francuz zmienia Matę

66'

Zmiany w obu ekipach. Ibe wchodzi za Firmino

65'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Firmino, a Blind wybił piłkę z linii bramkowej! Dobitkę również zablokował!

63'

Nieźle zapowiadała się kontra w wykonaniu gości, ale Darmian w ostatniej chwili powstrzymał Benteke

61'

Ashley Young oddał strzał z rzutu wolnego, ale dość wyraźnie przestrzelił

60'

Lovren faulował taktycznie wychodzącego na dobrą pozycję Fellainiego, ale o dziwo nie dostał za to żółtej kartki

57'

De Gea! A teraz rehabilituje się Hiszpan kapitalną interwencją po strzale Ingsa!

56'

To mogła być bramka wyrównująca! De Gea źle wyprowadził piłkę spod własnej bramki, ale w ostatniej chwili zaasekurował go Smalling!

53'

Darmian próbował zaatakować prawą stroną boiska, ale tam dobrze powstrzymał go Lovren

51'

Blind tym razem dośrodkował w pole karne, a tam Schweinsteiger źle przyjął sobie piłkę i szubko ją stracił

50'

Mata sprytnie zagrał z rzutu wolnego płasko, przed pola karne, a tam na futbolówkę czekał Blind. Holender huknął jak z armaty i nie dał szans bramkarzowi!

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Daley Blind, 1:0!

48'

Young zaatakował indywidualnie minął Clyne'a i potem został przez niego faulowany. Żółta kartka dla obrońcy Liverpoolu

46'

I teraz gospodarze wznawiają grę

46'

Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy zmianę. Ashley Young wchodzi za Memphisa Depaya

19:21

45'

I teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

44'

Dużo, bardzo dużo chaosu widzimy na boisku. Jedni i drudzy mają problem z wymienianiem większej liczby podań

40'

Depay dośrodkował z lewej strony boiska,. a Fellaini źle przyjął sobie piłkę w szesnastce gości i natychmiast ją stracił

38'

Teraz to Liverpool nieco dłużej jest przy piłce, ale i on nie potrafi zbliżyć się do bramki rywala

35'

Gospodarze mają problemy z dokładnym rozegraniem futbolówki już na połowie przeciwnika. Kiedy trzeba zagrać podanie otwierające drogę do bramki, to oni za każdym razem robią to niedokładnie

32'

Mata dośrodkował z prawej strony boiska, ale żadne z jego kolegów nie sięgnął piłki i znalazła się ona pod władaniem gości

29'

Mata wrzucił piłkę w pole karne, ale tam spokojnie interweniował Mignolet

28'

Lucas faulował jednego z rywali na własnej połowie boiska. To będzie dobra okazja do dośrodkowania dla gospodarzy

25'

Cały czas dłużej przy piłce utrzymują się dłużej podopieczni van Gaala, ale też cały czas niewiele im to przynosi

23'

Blind dośrodkował z lewej strony boiska, a Mignolet skutecznie wypiąstkował piłkę spod własnej bramki

22'

Depay zaatakował indywidualnie, ale piłka po jego zagraniu wyszła na rzut rożny

20'

Gomez oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w światło bramki

18'

Teraz troszkę chaosu mamy na boisku, jedni i drudzy szybko gubią piłkę i nie potrafią wykreować żadnej okazji podbramkowej

16'

Depay dośrodkował z rzutu rożnego, a Benteke wybił piłkę głową z własnej szesnastki

14'

Teraz mamy troszkę więcej walki w środku pola. Przed chwilą faulowany był Benteke

12'

Darmian ładnie zaatakował prawą stroną boiska, dośrodkował, ale w polu karnym przebitkę wygrali goście. Piłka została wybita

10'

Depay zaatakował lewą stroną boiska, ale tam powstrzymał go Lovren. Holender co prawda domagał się odgwizdania faulu, ale arbiter pozostał niewzruszony

9'

Fellaini faulował teraz Gomeza na połowie Liverpoolu

7'

Mignolet fatalnie wprowadził piłkę do gry, spadła ona pod nogi Fellainiego, ale rodak bramkarza Liverpoolu przestrzelił próbując go przelobować

5'

Wciąż przy piłce są podopieczni Louisa van Gaala, jednak cały czas nie potrafią przedostać się z nią bliżej szesnastki gości

3'

Dość spokojny początek tego meczu. Przy piłce dłużej utrzymują się gospodarze, ale rozgrywają ją dość daleko od bramki rywala

1'

Pan Michael Oliver daje znak i STARTUJEMY!

18:27

Piłkarze już wychodzą na boisko, pierwszy gwizdek za kilka chwil!

18:23

I przed pierwszym gwizdkiem jeszcze kilka powodów, dla których mecze tych dwóch ekip wciąż są wielkimi wydarzeniami

18:21

De Gea wraca dzisiaj do pierwszego składu United, ale w siedmiu ostatnich meczach ligowych, w których wystąpił w pełnym wymiarze czasu, ani razu nie potrafił zachować czystego konta.

18:16

Biorąc pod uwagę jeszcze ubiegły sezon, to Liverpool wygrał tylko jeden z siedmiu ostatnich wyjazdowych meczów w lidze (trzy porażki, trzy remisy). W tym sezonie na boiskach rywali udało mu się zgarnąć cztery oczka.

18:07

Co ciekawe, od marca 2000 roku żadne starcie tych dwóch drużyn we wszystkich rozgrywkach na Old Trafford nie skończyło się remisem. Łącznie ta seria ma już 17 spotkań.

18:04

W ubiegłym sezonie w obu meczach tych dwóch ekip górą były Czerwone Diabły. Przed własną publicznością wygrały one 3:0, na wyjeździe 2:1

18:00

Dzisiaj rozegrano już kilka innych spotkań czwartej kolejki Premier League. Oto komplet wyników w dotychczas zakończonych meczach:

17:54

Obie drużyny na początku sezonu raczej nie zachwycają. Zarówno jedni, jak i drudzy w czterech p[ierwszych meczach zdobyli po siedem punktów, a w ostatniej kolejce przegrywali. United 1:2 ze Swansea, a Liverpool 0:3 z West Hamem

17:47

Mamy więc spodziewany powrót Davida de Gei do składu Czerwonych Diabłów. Hiszpan, po nieudanej sadze transferowej związanej z przejściem do Realu Madryt, ostatnio podpisał czteroletni kontrakt z zespołem Louisa van Gaala. Teorii na temat pobudek tego ostatniego kroku jest wiele, ale i dla niego i dla drużyny najważniejsze jest to, że będzie regularnie grał. Dla obu stron może być to tylko korzystne.

17:43

A teraz gospodarzy: Romero, McNair, Rojo, Schneiderlin, Valencia, Young, Martial

17:42

Po lewej stronie macie już wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Najpierw gości: Bogdan, Toure, Sakho, Moreno, Origi, Rossiter, Ibe