Sobota, 17 października 2015, godz. 17:00
GKS BełchatówGKS Bełchatów
0 : 2
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
93'

Koniec. Wigry Suwałki zakończyły serię meczów bez porażki na siedmiu. Podopieczni Donatasa Venceviciusa byli dzisiaj zespołem lepszych i zasłużenie pokonali GKS Bełchatów 2:0. Dziękujemy za uwagę.

93'

I jeszcze zmiana. Kamil Lauryn za Hanzela.

92'

Piotr Witasik ukarany kartką.

91'

Moneta ukoronował swój bardzo dobry występ golem. Wbiegł z prawej strony i płaskim strzałem pokonał Lenarcika.

90'

GOOOOOOL!!! 2:0 DLA WIGIER, STRZELCEM BRAMKI MONETA!

85'

Gra toczy się w środku pola, brak sytuacji podbramkowych.

82'

Starają się, starają bełchatowianie, ale cały czas niewiele z tego wynika.

78'

Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Jakuba Serafina.

75'

Dawid Flaszka zastępuje Stanisławskiego.

75'

Niezła akcja Ruszkula, który płaskim zagraniem poszukał Gąski w polu karnym, ale wślizgiem obronił Lenarcik. Będzie tylko rzut rożny.

73'

Za Adamka wchodzi do gry Mateusz Żebrowski.

71'

Hanzel tym razem ukarany kartką za faul.

69'

Chyba najlepsza okazja bełchatowian! Z 12 metrów strzelał Wroński, ale prosto w bramkarza!

68'

Piotr Ruszkul wchodzi za Kalinkowskiego.

66'

Niby GKS ma więcej z gry, ale to Wigry są o wiele bardziej konkretne. Nic nie wynika z posiadania piłki podopiecznych Rafała Ulatowskiego.

64'

Po kornerze do strzału doszedł Tomasz Jarzębowski, ale futbolówka otarła się po poprzeczce i wyszła za bramkę.

63'

Popisowa akcja Łukasza Hanzela, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, huknął jak z armaty, ale wyciągnął ten strzał Lenarcik!

61'

Jeszcze jedno żółtko, tym razem obejrzał je rezerwowy Papikjan.

58'

Kalinkowski ukarany żółtą kartką.

55'

Boisko opuszcza Klemenz. W jego miejsce pojawia się Hieronim Gierszewski.

53'

W odpowiedzi z ponad 25 metrów kropnął Vaclav Cverna, ale wysoko nad poprzeczką.

52'

Dynamiczna akcja Artura Bogusza, który zagrał do Monety. Lider Wigier miał dużo czasu i miejsca, ale zeszła mu piłka i uderzył niedokładnie.

48'

Goście nieco się cofnęli, chętnie oddają pole graczom GKS-u.

46'

Za Cezarego Demianiuka zameldował się na placu Agwan Papikjan.

46'

Drugą część rozpoczęli gospodarze.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wigry prowadzą w Bełchatowie po golu Adamka. Wracamy za kwadrans.

45'

Jeszcze żółta kartka dla Rachwała.

43'

Żółty kartonik ogląda Lukas Klemenz.

42'

W zamieszaniu podbramkowym piłka szczęśliwie trafiła do Adamka, który uderzył po długim rogu i nie dał szans bramkarzowi na interwencję.

41'

GOOOOOOL!!! ADAMEK!!! 1:0 DLA WIGIER!

37'

Uderzał Moneta, ale poradził sobie Lenarcik!

34'

Po strzale Rachwała z dystansu uspokoili się nieco gracze Wigier. Spotkanie wyraźnie nam się wyrównało.

31'

Długie zagranie do aktywnego Monety, jednak świetnie zachował się Paweł Lenarcik, który wyszedł daleko poza pole karne i udanie interweniował nogami.

27'

Najlepsza sytuacja dla GKS-u! Z 19 metrów strzelał Patryk Rachwał i z najwyższym trudem na róg wybił to bramkarz!

26'

Mimo trudnych warunków, spotkanie w Bełchatowie może się podobać. Piłkarze się nie oszczędzają, walczą o pełną pulę.

23'

Cały czas to Wigry są stroną dominującą, ale GKS też potrafi się odgryzać w kontratakach.

21'

Szybka kontra bełchatowian. Piłka trafiła na prawą stronę do Szymona Stanisławskiego, ten podał płasko w szesnastkę, ale nikt nie zamykał akcji.

18'

Adrian Karankiewicz oddał celny strzał głową po rzucie rożnym, ale w sam środek.

17'

Wigry atakują, przed momentem Moneta wywalczył korner dla suwalczan.

15'

Znalazł się przed polem karnym Łukasz Wroński, uderzył celnie, ale zdecydowanie zbyt lekko, by zaskoczyć Hieronima Zocha.

13'

Fajna dynamiczna akcja Wigier, dośrodkowywał Damian Gąska, ale poradzili sobie obrońcy.

12'

Ulewa nad Bełchatowem z pewnością nie ułatwia dzisiaj życia piłkarzom.

10'

Gra to czy się głównie w środku pola. Trzeba przyznać, że póki co dłużej w posiadaniu piłki utrzymują się przyjezdni.

7'

Łukasz Moneta uderzał w dobrej sytuacji, ale zablokował to Seweryn Michalski.

5'

Na trybunach maksymalnie 2000 widzów, w tym grupa ok. 50 kibiców z Suwałk.

3'

Spokojny początek. Oba zespoły szanują futbolówkę i badają dzisiejszą dyspozycję przeciwnika.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego z Bytomia, gramy.

16:57

Zawodnicy wrócili na boisko, za chwilę przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

16:42

Zachmurzone niebo nad Bełchatowem, pada deszcz, ale jest nawet ciepło.

16:37

Rezerwowi Wigry: Karol Salik, Dominik Szyszka, Aleksandar Atanacković, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Kamil Lauryn, Mateusz Żebrowski.

16:35

Rezerwowi Bełchatów: Kamil Bruchajzer, Marcin Flis, Szymon Zgarda, Bartłomiej Bartosiak, Dawid Flaszka, Aghwan Papikjan, Hieronim Gierszewski,

16:30

16:25

Witamy! W Bełchatowie dojdzie do starcia drużyn, które potrzebują zwycięstwa jak przeziębiony chusteczki higienicznej. Piłkarzom GKS-u znudziło już się remisowanie, a drużyna z Suwalszczyzny nie zamierza spędzić jesieni w strefie spadkowej. Zapraszamy na relację na żywo.