GKS KatowiceGKS Katowice
0 : 1
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
96'

Koniec meczu. Zagłębie wygrywa w meczu kolejki w Katowicach. Dziękujemy za uwagę.

95'

Margol próbował oszukać bramkarza gospodarzy, ale piłka minęła bramkę gospodarzy.

94'

Ładnie przedarł się Frańczak, ale dośrodkowanie niedokładne.

93'

Burkhardt zagrywał do Trochima ten w pole karne, lecz piłkę wybili obrońcy gości.

90'

Spotkanie przedłużone o sześć minut.

89'

Pietrzak zagrywa w pole karne do Czerwińskiego, dobrze interweniuje Budek.

88'

Margol zagrywał na głowę Fonfary, ale strzał obok bramki.

87'

Fonfara faulował zawodnika GKS-u. Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne piąstkuje Gąsiński.

86'

Goncerz uderzał głową i Słupek! Gąsiński stał jak wmurowany.

85'

Pietrzak dośrodkowywał w pole karme, a jednak wyszedł z tego strzał i świetnie interweniował Gąsiński.

84'

Fonfara zmienia Dudka.

83'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska na głowę Goncerza, ale pewnie piłkę łapie Gąsiński.

82'

Trochim pojawił się w miejsce Leimonasa.

81'

Fidziukiewicz opuszcza boisko, a w jego miejsce Jakub Arak.

80'

Frańczak dośrodkowywał w pole karne, pewnie łapie Gąsiński.

77'

Zagranie Ryndaka wychodzi po za boisko.

76'

Jurkowski faulowany przez Fidziukiewicza.

74'

Gra wznowiona.

72'

Kolejna przerwa przez pirotechnikę.

72'

Margol zastąpił Mizgałę.

72'

Pietrzak dośrodkował, ale piłka opuściła boisko.

70'

Gra wznowiona. Burkhardt faulował Dudka.

69'

Pirotechnika znów na murawie i mamy kolejną przerwę w grze. Tym razem ze strony kibiców gości.

67'

Frańczak próbował swoich sił strzałem z dystansu, ale bardzo niecelnie.

67'

65'

Przerwa z powodu odpalenia środków pirotechnicznych i pojawienia się ich na murawie.

64'

Goncerz zagrał na prawo, ale dośrodkowanie bardzo słabe.

62'

Ciechański pojawił się w miejsce Szołtysa.

61'

Fidziukiewicz strzelał z narożnika pola karnego, Dobroliński wybił piłkę przed siebie i piłkę wybili obrońcy.

60'

Kibice gospodarzy domagają się lepszej gry swoich ulubieńców.

58'

A

58'

Najpierw z rzutu rożnego dośrodkowywał Pribula, piłka wybita ponownie na rzut rożny. Tym razem Ninkovic zagrywał w pole karne, gdzie do piłki doszedł Fidziukiewicz, ale piłka minęła prawy słupek bramki Dobrolińskiego.

56'

Strzał Pribuli po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

56'

Rzut rożny dla GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne Pietrzaka łapie Gąsiński.

55'

W tym momencie na stadionie słychać jedynie kibiców gości.

54'

Pietrzak do Burkhardta, ale ten nie doszedł do piłki.

52'

Dośrodkowanie Pietrzaka łapie Gąsiński.

51'

Prostopadła piłka w kierunku Pribuli, ale ten dobrze wypychany i piłka w posiadaniu Dobrolińskiego.

50'

Pietrzak dośrodkował w pole karne, lecz zawodnicy Zagłębia dobrze pilnowali graczy GKS-u.

49'

Podanie do Dudka przed pole karne. Strzał pomocnika Zagłębia minimalnie minął bramkę gospodarzy.

47'

Rzut wolny dla GKS-u. Dośrdkowanie w pole karne łapie Gąsiński.

46'

Frańczak zmienił Bębenka.

46'

Sędzia rozpocząl drugą połowę przy piłce goście.

19:02

Piłkarze pojawiają się na murawie. Za chwile początek drugiej połowy.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Zagłębie prowadzi w Katowicach 1:0.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

44'

Bębenek prowadził piłkę w kierunku pola karnego gości, dobrze wychodził na pozycję Burkhardt, ale podanie było za późno i za mocne.

43'

Strzał Mizgały zza pola karnego, jeszcze otarł się o jednego z obrońców i będzie rzut rożny.

40'

Dużo chaosu w poczynaniach GKS-u. Nie potrafią sobie stworzyć dogodnej sytuacji.

39'

A

39'

Burkhardt strzelał zza pola karnego, na rzut rożny sparował Gąsiński.

38'

Wymiana "uprzejmości" ze strony kibiców obu drużyn.

36'

Burkhardt z 20. metrów, piłka minimalnie minęła bramkę Gąsińskiego.

35'

Piłkę miał na prawej stronie Czerwiński, dośrodkował w pole karne, ale strzał Bębenka bardzo niecelny.

33'

Mizgała pojawił się na prawej stronie, gdzie zagrał prostopadle do Sierczyńskiego, ale po interwencji goście mają rzut rożny.

31'

Ryndak zagrywał piłkę na głowę Fidziukiewicza, ale jego strzał wprost w Dobrolińskiego.

30'

Bukhardt po indywidualnej akcji oddał piłkę do Goncerza, ale ten stracił piłkę.

30'

Faulowany Szołtys przez Dudka. Rzut wolny dla GKS-u. Dośrodkowanie w kierunku pola karnego, ale nikt nie sięgnął piłki, która wyszła na aut bramkowy.

27'

Nieporozumienie w szeregach GKS-u. Od autu rozpoczną goście.

25'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

24'

Ninkovic dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Budka, który umieścił piłkę w siatce gospodarzy.

24'

GOOOOOOL! Konrad Budek!

22'

Fidziukiewicz strzela z 30. metrów, pewnie broni Dobroliński.

23'

AA

21'

Prostopadła piłka na skrzydło do niepilnowanego Bębenka, ale jego dośrodkowanie bardzo słabe.

19'

Szybko rozegrany, w pole karne wpadł Mizgała, ale piłka wybita na rzut rożny.

20'

19'

Na 35. metrze faulowany Mizgała. Rzut wolny dla gości.

16'

Na trybunach wspaniała atmosfera. Zarówno na sektorach GKS-u jak i na sektorze gości.

16'

A

13'

A

14'

Bębenek próbował prostopadłego zagrania do Goncerza, ale dobrze interweniował Budek.

13'

Ryndak próbował strzału z 35. metrów pewnie łapie Dobroliński.

12'

Burkhardt prostopadle do Goncerza, ale szybszy Gąsiński.

11'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dudek dośrodkował na głowę Pribuli, lecz ten strzał również daleko od bramki GKS-u.

9'

Ładnie prawą stroną ruszył Ryndak, wycofał do Fidziukiewicza, ale jego strzał zablokowany.

8'

Próba strzału z dystansu Matusiaka, ale daleko od słupka bramki gospodarzy.

6'

Środkiem po błędzie GKS-u atakował Fidziukiewicz, ale po dobrej interwencji Kamińskiego piłkę przejmują gospodarze.

4'

Bukowa dzisiaj pęka w szwach. Próżno szukać wolnego miejsca na Blaszoku czy też loży prasowej.

5'

Ryndak próbował przedrzeć się prawą stroną, oddał piłkę Sierczyńskiemu, ale ten źle dośrodkował i od bramki zacznie Dobroliński.

3'

Rzut wolny w okolicach środka boiska rozpoczyna Czerwiński.

2'

Piłkę rozgrywają od tyłu zawodnicy Zagłębia. Próba prostopadłego podania do Fidziukiewicza wybija obrońca GKS-u.

18:00

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Przy piłce zespół gospodarzy.

17:47

Zagłębie Sosnowiec - rezerwowi: Fabisiak, Sołowiej, Fonfara, Arak, Margol, Tylec, Zaradny.

17:46

GKS Katowice - rezerwowi: Kuchta, Wołkowicz, Zapotoczny, Duda, Franczak, Trochim, Ciechański.

17:46

Serdecznie witamy prosto ze stadionu przy Bukowej i zapraszamy na relację na żywo z meczu GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec!

16:51

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Mecz sezonu dla kibiców

Dla kibiców GieKSy i Zagłębia Sosnowiec sobotnia potyczka przy Bukowej będzie meczem sezonu. Fani są maksymalnie zmobilizowani, piłkarze też doskonale wiedzą, jaka jest stawka tego spotkania.