Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
94'

Koniec meczu! Remis w Grudziądzu.

92'

Druga żółta kartka dla Jastrzembskiego - koniec krótkiego występu tego zawodnika.

92'

Sędzia Mularczyk doliczył cztery minuty.

90'

Żółta kartka dla Chrisa Jastrzembskiego.

87'

Woźniak fauluje rywala - żółta kartka.

86'

Zmiana także w Bytovii - Mąka zastępuje Jakóbwoskiego.

86'

Zmiana w Olimpii - Szczot schodzi, za niego Kazlauskas.

85'

Sędzia uznał, że Cieśliński dopuścił się "symulki" - żółta kartka.

83'

Robert Szczot zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale futbolówkę pewnie wyłapał Laskowski.

79'

Kaczmarek dograł z rzutu wolnego w pole karne, ale strzał głową Lewandowskiego był bardzo niecelny.

76'

Zmiana także w Bytovii - Jastrzembski zmienia Korta.

75'

Cieśliński za Djousse.

75'

Zmiana w Olimpii - Kłus za Kasperkiewicza.

74'

Surdykowski! Gol dla Bytovii!

73'

Dośrodkowywał Robert Szczot - piłkę głową wybił Krzysztof Bąk.

72'

Przerwa na picie.

69'

Bardzo dobra parada Michała Wróbla po strzale Korta!

66'

Kort stracił piłkę i musiał ratować się faulem taktycznym - otrzymał za to żółtą kartkę.

64'

Dobry strzał Surdykowskiego! Niewiele zabrakło - strzał minimalnie niecelny.

62'

Faul Roberta Mandrysza - żółta kartka

61'

Bardzo precyzyjne dośrodkowanie Marcina Woźniaka wprost na głowę Fabiana Paweli i grudziądzanie prowadzą 2:1

61'

Pawela! 2:1 dla Olimpii!

60'

Djousse faulował Mandrysza - gorąco na boisku.

59'

Wróbel powalony przez Kasperkiewicza - faul ewidentny.

58'

Wilczyński odważnie wdał się w drybling i wywalczył rzut rożny.

56'

Kolejne starcie z udziałem Djousse - faulowany Poczobut.

54'

Djousse poza linią boczną, ale zaraz powinien wrócić do gry.

52'

Laskowski odważnie wyszedł do piłki, ale po drodze zahaczył Djousse - przerwa w grze.

50'

Żółta kartka dla Bielawskiego.

50'

Akcja Olimpii, ale na spalonym Pawela.

47'

Faulowany ostro Szewczyk, który zwija się z bólu - będzie rzut wolny.

46'

Wracamy do gry. Od środka Olimpia.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Sędzia Michał Mularczyk doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

43'

Poczobut ukarany żółtą kartką za faul na rywalu.

42'

Kolejny strzał Olimpii. Z 18 metrów strzelał Pawela. Laskowski znów jednak pewnie broni.

39'

Kaczmarek strzela, ale w mur. Po chwili poprawił, ale ten strzał też nie należał do udanych.

39'

Rzut wolny dla Olimpii z 25 metrów.

35'

Żółta kartka dla Kasperkiewicza za faul taktyczny.

34'

Znów w polu karnym bark w bark walczył Djousse, ale defensywa Bytovii tym razem sobie poradziła.

31'

Olimpia złapała wiatr w żagle i ruszyła na rywali.

29'

Marcin Kaczmarek strzela pod poprzeczkę! Olimpia wyrównuje!

28'

Zdaniem sędziego Krzysztof Bąk dopuścił się przewinienia.

28'

Przewracany Djousse - karny dla Olimpii!

26'

Kolejny strzał Olimpii - znów obok bramki Laskowskiego.

26'

Dobra interwencja Laskowskiego! Golkiper Bytovii nie dał się uprzedzić Kaczmarkowi.

25'

Przerwa w grze - sędzia pozwala zawodnikom nieco zaspokoić pragnienie.

21'

Świetny strzał "z fałsza" Kaczmarka! Piłka minęła jednak bramkę Laskowskiego.

17'

Korner dla gości - dobrze interweniował Opałacz. Po chwili, w kolejnej akcji, ten sam zawodnik zatrzymał Donalda Djousse.

14'

Strzelał Opałacz, ale broni Wróbel

12'

Gra nieco się uspokoiła i wyrównała. Olimpia nieco dłużej przy piłce.

9'

Z rzutu rożnego strzelał (?) Dawid Kort - niewiele zabrakło a piłka wpadła by do siatki.

7'

Świetny początek Bytovii, zdobyty gol i kilka niezłych akcji w pierwszych minutach.

4'

Znowu atakuje Bytovia - strzelał Szewczyk, ale piłkę złapał Wróbel.

3'

Fatalny błąd jednego z defensorów Olimpii - piłkę przejął Jakóbowski, który płaskim strzałem pokonał Michała Wróbla.

3'

Goool dla Bytovii! Michał Jakóbowski!

20:03

Zaczynamy - od środka Bytovia.

19:50

Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Paweł Lisowski, Chris Jastrzembski, Shohei Okuno, Artur Formela, Daniel Mąka, Mateusz Klichowicz

19:50

Rezerwowi Olimpii: Bartosz Fabiniak, Michał Łabędzki, Dariusz Kłus, Paweł Kowalczyk, Patryk Skórecki, Adam Cieśliński, Donatasas Kazlauskas

19:16

Bytovia - Olimpia Grudziądz LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Gospodarz gościem, gość gospodarzem

Punktualnie o 20.00 Bytovia Bytów podejmie w Grudziądzu lokalną Olimpię. Obu zespołom bardzo zależy na zwycięstwie, bytowianie po wygranej z Sandecją mają apetyt na następne punkty, a grudziądzanie pragną zmazać plamę po zeszłotygodniowym blamażu. Kto dzisiaj okaże się lepszy?