Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 0
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
94'

Koniec meczu w Bielsku-Białej! To nie było zwykłe, nudne 0:0 - mecz Podbeskidzia z Górnikiem nie był najwybitniejszym spotkaniem tej kolejki, jednak i w pierwszej, i w drugiej połowie kibice zobaczyli kilka składnych akcji. Nie trzeba mówić, że sytuacja w ligowej tabeli sprawia, że to nie emocje, a punkty były dzisiaj najważniejsze. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji NA ŻYWO!

92'

Zastanawiamy się, czy pudło Możdżenia z linii pola karnego zasługuje na czerwony wykrzyknik w naszej relacji. Chyba nie, skoro to kolejne żenujące uderzenie z dystansu w wykonaniu tego zawodnika.

90'

W Bielsku-Białej jeszcze co najmniej cztery minuty emocji - tak zdecydował sędzia Frankowski.

88'

Korzym wpada w pole karne i strzela w nogi Piaczka. Będzie jeszcze jeden rzut rożny dla Górnika, wybija obrona gospodarzy.

87'

Mecz Roberta Demjana (Podbeskidzie) właśnie dobiegł końca, zastępuje go Adam Deja.

86'

Przy akompaniamencie gwizdów i buczenia piłkę w pole karne wrzuca Korzym, ale nic z tego - Gergel główkuje wysoko nad poprzeczką.

86'

Z błyskawiczną kontrą wychodzi Podbeskidzie, próbował dośrodkowywać Szczepaniak, piłka po nodze Kopacza ląduje na kornerze.

85'

Ofensywna zmiana w Górniku! Wchodzi Maciej Korzym, zmienia zmęczonego Łukasza Madeja.

84'

Faul taktyczny Jozefa Piaczka (Podbeskidzie), a co za tym idzie żółta kartka.

83'

Mała przepychanka na boisku, nerwowa końcówka udziela się piłkarzom obu zespołów. Jan Żurek przygotowuje ostatnią zmianę w szeregach Górnika.

82'

Kolejna zmiana, wchodzi Paweł Tarnowski, a na boisku zastępuje Marka Sokołowskiego (Podbeskidzie).

81'

Nie do wiary! Wrzutka Gergela i pudło Kante z kilku metrów! Ta główka musiała dać prowadzenie Górnikowi, a jednak nie ma gola!

79'

Znowu w akcji Kowalski, ograł dwóch rywali i uderzył w boczną siatkę. Przewaga Podbeskidzia rośnie, a właśnie wkraczamy w ostatni kwadrans bezbramkowego meczu!

76'

Kolejna przytomna interwencja Kasprzika nogami tylko poprzedziła zły strzał Możdżenia. Który to już dzisiaj?

76'

W polu karnym przewrócił się Kowalski, jednak nie ma mowy o rzucie karnym dla Podbeskidzia, które teraz okupuje połowę gości.

74'

Kolejna zmiana w Górniku, na ławce siada Mariusz Magiera, za niego Bośniak Armin Ćerimagić.

70'

Koniec meczu dla Radosława Sobolewskiego (Górnik), właśnie zmienił go Aleksander Kwiek.

70'

Możdżeń chyba nie strzeli dzisiaj bramki, teraz jego strzał grzęźnie zablokowany między obrońcami Górnika!

68'

Kasprzik!!! Refleks bramkarza Górnika uratował gości od straty gola po świetnym uderzeniu Jozefa Piaczka z dystansu! Trudno powiedzieć, co było efektowniejsze - petarda Słowaka, czy parada golkipera!

67'

Jest pierwsza zmiana, z boiska schodzi Kohei Kato (Podbeskidzie), wchodzi Jakub Kowalski.

67'

A teraz Stefanik! Zabrakło centymetrów, żeby strącił do bramki płaskie zgranie Szczepaniaka!

65'

Z drzemki obudził się Kante i po wymianie podań przeniósł piłkę nad poprzeczką! Nie ma pierwszego gola dla Górnika!

64'

Kibice Podbeskidzia niestrudzenie dopingują swoj zespół, ale umówmy się, że na murawie nie dzieje się wiele.

60'

Podbeskidzie długo, dlugo rozgrywa akcję, aż w końcu na strzał decyduje się Kato. Wiemy już, że to była zła decyzja, bo piłka pofrunęła daleko od bramki.

57'

Gwizdek sędziego przerywa kontratak Podbeskidzia, spalony.

52'

Dość brutalny atak Jose Kante (Górnik) na Koheiego Kato, bezapelacyjna żółta kartka dla Hiszpana.

51'

Znowu Możdżeń i znowu fatalne pudło z około dwudziestu metrów. Oj, słabo dzisiaj z tymi strzałami, bardzo słabo...

51'

Dośrodkowanie Madeja nie wyrządziło wielkiej szkody Podbeskidziu, podobnie jak pudło Gergela sprzed pola karnego.

46'

Obie drużyny w komplecie? To zaczynamy! Arbiter rozpoczyna drugą połowę meczu w Bielsku-Białej!

16:24

Nie chcemy powiedzieć, że to nudny mecz, ale na pewno... dziwny. Obie drużyny często gościły pod bramkami swoich rywali i miały szansę na bramki, a jednak na przerwę schodzimy bez choćby jednego gola. Najbardziej aktywni po obu stronach póki co Możdżeń i Kante.

46'

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy w Bielsku-Białej!

44'

Znowu kotłowanina pod bramką Kasprzika, sytuację długim wykopem wyjaśnia Przybylski.

43'

Dawid powalił Goliata? Łukasz Madej (Górnik) sfaulował Sokołowskiego i przypłacił to żółtą kartką.

42'

Solowy popis Kante kończy uderzenie, Zubas broni na raty! Po kilku minutach przewagi Podbeskidzia akcja znowu przeniosła się pod bramkę gospodarzy!

40'

Rzut rożny Mójty spadł na głowę Baranowskiemu, a obrońca "Górali" zdołał jeszcze oddać strzał. Niegroźny, ale zawsze!

38'

Szczupakiem uderzał Szczepaniak - zdawało się, że "Góralom" należał się korner, jednak sędzia wskazał na piąty metr od bramki.

37'

Mójta próbował dorzucać piłkę z lewej flanki, ale zatrzymała się na bocznej siatce. Przewaga Podbeskidzia znacznie stopniała, coraz więcej inicjatywy ma Górnik!

33'

Madej może tylko truchtem wrócić na swoje skrzydło po złym strzale z dystansu. Piłka pofrunęła wysoko nad poprzeczką bielskiej bramki.

30'

Ech, no chyba robią nam na złość... teraz strzał Gergela ląduje w rękach Zubasa.

28'

Podpisujemy się wszystkimi kończynami pod tym wnioskiem. Ale poczekajmy, bo na bramkę Podbeskidzia właśnie uderzał Kante, ale obronił Zubas!

22'

Znowu naciska Podbeskidzie! Po raz kolejny blisko bramki Możdżeń, końcami palców na rzut rożny zbija Kasprzik!

18'

Przepuścił Demjan, przepuścił też Kato, na końcu nie miał nawet kto uderzaći zamiast bramki Podbeskidzia mamy kontratak Górnika!

17'

W odpowiedzi atak Górnika kończy się strzałem Przybylskiego kilka metrów od słupka bramki strzeżonej przez Zubasa.

14'

Alarm w obronie Górnika! Blisko gola Demjan, ale oko w oko z Kasprzikiem uderzył w bramkarza!

13'

Widanow ostro wszedł w Mójtę na własnej połowie, tym razem obejdzie się bez żółtej kartki dla Bułgara.

15:44

Gratulacje dla Marka Sokołowskiego!

11'

Zapowiadało się na szansę dla Górnika - zamiast tego, Gergel źle zagrywał w pole karne.

8'

Co za szczęście Górnika! Sprzed pola karnego uderzał Możdżeń, a piłka po nodze jednego z obrońców minęła slupek! Po kornerze jeszcze jedna próba Możdżenia, tym razem piłkę w ręce łapie bramkarz gości.

7'

Nieporozumienie Zubasa z Baranowskim kosztuje Podbeskidzie rzut rożny, jednak Górnik nie jest w stanie go wykorzystać.

6'

Możdżeń... Fatalne uderzenie z dystansu, od własnej bramki rozpoczyna Kasprzik. Odrobinę lepszy początek w wykonaniu Podbeskidzia.

5'

W pole karne z piłką próbował wejść Szczepaniak, ale przegrał walkę z obrońcami Górnika.

2'

Rzadki widok - faulowany Sobolewski, a to Mateusz Szczepaniak (Podbeskidzie) ogląda żółtą kartkę.

1'

Lepiej późno niż wcale... Pierwszy gwizdek sędziego Frankowskiego i zaczynamy mecz Podbeskidzia z Górnikiem!

15:31

Oj, chyba będzie kara od Komisji Ligi... Piłkarze Podbeskidzia i Górnika dopiero wychodzą na boisko!

15:28

Jeśli z glośników na stadionie Podbeskidzia leci melodia z "Janosika", znaczy, że mecz już za kilka minut! Czekamy na obie jedenastki!

15:26

15:20

Mecz w Bielsku-Białej po raz pierwszy tym roku obejrzy komplet publiczności, czyli niespełna siedem tysięcy widzów. Wszystkie bilety zostały wyprzedane już w środę.

15:15

Górnik może liczyć na to, że w Bielsku-Białej szło im jak dotąd znakomicie. W pięciu ligowych meczach rozegranych przy Rychlińskiego zabrzanie nigdy nie przegrali, zwyciężając czterokrotnie. Ale w jesiennym pojedynku obu drużyn lepsze było Podbeskidzie, które pokonało rywali w Zabrzu 2:0.

15:11

Świetna seria sprawiła, że Podbeskidzie konsekwentnie pnie się w górę tabeli, ale sytuację skomplikowała porażka z Piastem Gliwice (2:3). Na trzy kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej Podbeskidzie traci do zajmującej ósmą pozycję Jagiellonii cztery punkty

15:08

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki, w jakich wystąpią dzisiaj oba zespoły. Nie jest też tajemnicą, kto usiadł na ławkach rezerwowych.

15:00

Witamy z Bielska-Białej, gdzie mamy dzisiaj dwa składniki udanego meczu: słoneczną pogodę i komplet sprzedanych biletów. Oby piłkarze Podbeskidzia i Górnika dostosowali się do atmosfery i stworzyli dzisiaj dobre widowisko. Zapraszamy na relację NA ŻYWO!

12:00

Podbeskidzie - Górnik Zabrze LIVE!

Zapowiedź: Podbeskidzie – Górnik Zabrze LIVE! „Górale” rozpoczną pościg za ósemką?

W pierwszym sobotnim meczu 28. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z Górnikiem Zabrze. Dla podopiecznych Roberta Podolińskiego wygrana z ostatnim zespołem w ligowej tabeli to ostatnia szansa, by pozostać w walce o miejsce w czołowej ósemce.