Niedziela, 30 listopada 2014, godz. 12:00
Atletico MadrytAtletico Madryt
2 : 0
Deportivo La CorunaDeportivo La Coruna
93'

Koniec meczu, Atletico wygrywa z bezbarwnym i zabijającym futbol Deportivo 2-0 po golach Nigueza i Turana.

90'

Dwie minuty doliczone do podstawowych 90.

88'

Strzał Jose Rodrigueza, ale piłka po drodze trafiła jeszcze w któregoś z obrońców i z rzutu rożnego będzie dorzucał Cuenca.

81'

Rodriguez! Strzał z 16 metrów nieznacznie minął dalszy słupek bramki Deportivo!

81'

Groźny strzał Cerciego, ale Fabricio spokojnie łapie to uderzenie.

79'

Świetnie w trójkącie przy linii bocznej rozgrywali piłkę piłkarze Atletico, ale w końcu jeden z nich złapany na spalonym.

78'

Toche zmienia niewidocznego w drugiej połowie Cavaleiro.

78'

Łapie piłkę Fabrizio po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

75'

Zmiana ostatnia w Atletico. Za Griezmanna wchodzi Cerci.

71'

Strzał Jimeneza z dystansu, ale piłka w sporej odległości minęła bramkę.

70'

Po zejściu Medunjanina, Wilk jest zmuszony przejmować piłki od obrońców i rozgrywać dalej do przodu.

66'

Schodzi z boiska strzelec pierwszej bramki Niguez, a wchodzi Rodriguez.

64'

Za Medunjanina wchodzi Cuenca.

63'

Świetnie na skrzydle urwał się Turan i zagrał w pole karne do Jimeneza, ale jego strzał głową obronił Fabricio.

60'

Zamieszanie w polu karnym Atletico, ale Gimenez wybił piłkę!

58'

Zmiana w Atletico. Za Mandzukicia wszedł Jimenez.

57'

Obrońcy wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ta trafia pod nogi Turana, który natychmiast strzela, futbolówka jeszcze otarła się o Diakite i wpada do siatki!

55'

Turan 2-0!

51'

Dośrodkowanie Turana z prawej strony, ale piłka ląduje na górnej siatce bramki.

48'

Fabrizio fatalny kiks, ale nie wykorzystał tego Mandzukic!

13:01

Rozpoczęła się druga połowa!

12:47

Koniec pierwszej połowy, która nie obfitowała w ciekawe sytuacje. Deportivo skupione na zamurowaniu bramki i trzeba powiedzieć, że bardzo dobrze im to wychodziło. Atletico strzeliło bramkę po stałym fragmencie gry, czyli swojej królewskiej dyscyplinie. W drugiej połowie mamy nadzieję na lepsze widowisko.

46'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę głową przedłuża jeszcze Mandzukić i Niguez zdobywa bramkę!

42'

Nigueza strzela bramkę! 1-0!

40'

Kolejna żółta kartka, tym razem dla Insuy.

39'

Tym razem odbiór Sidneia, ten również ruszył do przodu, minął Gimeneza, ale piłkarz Atletico faulował i dostał żółtą kartkę.

37'

Przejęcie Rodrigueza w niebezpiecznej strefie dla Atletico i ruszył z piłką do przodu, ale nie zdołał przedrzeć się przez trójkę obrońców gospodarzy.

34'

Mario Mandzukic za dyskusje z arbitrem ukarany żółtą kartką.

32'

Szansa na kontrę dla Deportivo, ale Postiga niedokładnie podawał do Cavaleiro.

29'

Wilk zebrał piłkę na 20. metrze i uderzył na bramkę Atletico, ale został zablokowany.

28'

Fabricio łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

26'

Kolejna zadziwiająca statystyka, tym razem posiadanie piłki: 45% - 55% na korzyść Deportivo.

25'

Aktywny na lewej stronie Cavaleiro, próbuje dryblować i szarpać akcje, ale sam nie jest w stanie niczego zrobić.

23'

Ciekawa statystyka meczu. Większą celnością podań popisują się piłkarze Deportivo.

20'

Spory problem ma Atletico w przeprowadzeniu akcji środkiem boiska. Tam czarną robotę odwalają Medunjanin i Wilk.

19'

Turan zabawił się na prawej stronie z Insuą, podał do Griezmanna, ale jego dośrodkowanie do Mandzukicia niecelne.

18'

Postiga nieźle zakręcił kilkoma zawodnikami Atletico i podał na lewo do Cavaleiro, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

16'

Juanfran po starciu z Niguezem mocno utyka i kto wie, czy nie będzie potrzebna zmiana.

13'

Juanfran z żółtą kartką. Dodajmy, że to ten grający na prawej obronie w Deportivo.

12'

Zamieszanie w polu karnym Deportivo, Fabricio dopiero przy trzecim dośrodkowaniu zdecydował się odważnie wyjść i wypiąstkować piłkę. Akcja zakończyła się faulem na bramkarzu.

9'

Mandzukic główkuje, ale piłka trafiła w słupek! Sporo szczęścia po stronie gości!

8'

Strzał...z rzutu rożnego broni Moya!

7'

Kapitalna dwójkowa akcja na jeden kontakt Turana i Juanfrana, ale znów niedokładne ostatnie podanie.

6'

Znowu lewą flanką, tym razem Griezmann, ale obrońcy wybijają jego dośrodkowanie.

5'

Lewą stroną przedzierał się Mandzukić, ale powstrzymany przez obrońców El Depor.

4'

Piłkarze Atletico po stracie szybko odbierają piłkę, nie pozwalając gościom na skonstruowanie akcji.

2'

Pierwszy faul, okazja do dośrodkowania spod linii bocznej dla Atletico.

12:00

Rozpoczęli piłkarze Deportivo!

11:58

7 punktów traci Atletico do liderującego Realu. Aby myśleć o obronie tytułu mistrzowskiego, piłkarze Diego Simeone nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

11:43

Deportivo to klub, który jeszcze niedawno świetnie spisywał się w Lidze Mistrzów. Tu nikt się nie obawia takich firm, mentalność jest wciąż zwycięska

Tak przed meczem wypowiedział się Cezary Wilk, który wystąpi dziś w pierwszym składzie Deportivo. Co jeszcze powinniście wiedzieć o tym spotkaniu? ZAPOWIEDŹ ATLETICO - DEPORTIVO

11:36

Witamy na relacji z meczu na Vicente Calderon, gdzie Atletico Madryt podejmie Deportivo La Corunę!