Niedziela, 9 listopada 2014, godz. 21:00
Real SociedadReal Sociedad
2 : 1
Atletico MadrytAtletico Madryt
22:51

Bardzo nerwowe spotkanie na Estadio Anoeta pada łupem Realu Sociedad, który wygrywa swój drugi mecz w tym sezonie. Dzisiaj poległo Atletico, wcześniej tylko... Real Madryt! Barcelona powinna się więc bać przed spotkaniem w San Sebastian. Tymczasem z mojej strony to wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

94'

KONIEC!

93'

Atletico nie jest w stanie zagrozić Realowi Sociedad. Baskowie wygrają to spotkanie.

91'

Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

87'

Zurutuza wchodzi w miejsce Carlosa Veli.

85'

... z kolei Griezmann zastąpił Turana.

85'

W ekipie gości dwie zmiany: Cristian Rodriguez za Gabiego...

84'

Hervias zmienia Gonzalo Castro.

84'

Świetne dośrodkowanie z lewego skrzydła Zalduy i jeszcze piękniejsza główka Imanola Agirretxe daje gospodarzom prowadzenie!!!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Imanol Agirretxe!

81'

Żółta kartka też dla Gabiego. Licznik sedziego dzisiaj to 10 żółtych i 1 czerwona kartka. Co więcej, aż osiem z tych napomnień obejrzeli goście.

79'

Żółta kartka dla Koke za faul taktyczny.

76'

Vela technicznie uderza z dość dalekiego dystansu, ale Moya pewnie łapie piłkę.

74'

Po dośrodkowaniu Zalduy piłka trafia w ręce Moyi. Nie idzie atak pozycyjny drużynie gospodarzy.

70'

Próbuje sforsować tę szczelną defensywę Atletico drużyna Realu Sociedad, ale nie jest to łatwe, bo Los Colchoneros to są mistrzowie w takiej grze.

65'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Koke z rzutu wolnego dla Atletico.

63'

Zaldua dośrodkowuje w pole karne i piłka trafia w rękę ustawionego w polu karnym Ansaldiego. Tę jednak miał przy sobie Argentyńczyk, więc sędzia raczej się nie pomylił.

59'

Kapitalna szansa dla Atletico!!! Po koncertowym kontrataku Ansaldi wykłada piłkę z lewego skrzydła na 12. metr Mandzukiciowi, który w idealnej okazji uderza obok bramki!

58'

Teraz to gospodarze atakują i prawdopodobnie tak to będzie wyglądać do końca tego meczu. Atletico skupia się tylko na remisie.

55'

Jest roszada w ekipie baskijskiej. Schodzi Berchiche, wchodzi Zaldua.

54'

Vela zdobywa korner dla gospodarzy.

54'

Zmiana w Atletico. Schodzi Mario, wchodzi Ansaldi.

53'

Teraz sędzia puścił grę po tym jak Carlos Vela domagał się odgwizdania jedenastki przez Mandzukicia. Goście z kolei domagali się drugiej żółtej kartki dla Meksykanina. Wydaje się, że arbiter dobrze zinterpretował to zdarzenie.

51'

Żółta kartka jeszcze dla Raula Garcii za protesty.

50'

Druga żółta kartka dla Siqueiry za ostre wejście na nogi Veli!!! Atletico w dziesiątkę!

48'

Uderzenie głową Inigo Martineza poszybowało wysoko ponad poprzeczką.

47'

Żółta kartka dla Siqueiry.

46'

Wznawiamy grę na Anoeta!

21:47

Sporo dzieje się na Anoeta - są gole, faule, kartki i kontrowersje. Póki co Real Sociedad remisuje z Atletico 1:1 i zobaczymy, która z drużyn będzie w stanie zdobyć zwycięskiego gola po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Złe wyjście z bramki Zubikaraia po dośrodkowaniu z wolnego Koke! Godin główkuje jednak ponad poprzeczką!

42'

Carlos Martinez na skrzydle poradził sobie z rywalem, ale dośrodkował w pole karne bardzo niedokładnie. Po chwili Granero z dystansu uderza bardzo niecelnie.

41'

Mieli swoje sytuacje piłkarze Realu Sociedad. To był czas, w którym mogli naprawdę wywalczyć sobie prowadzenie.

37'

Dośrodkowanie Granero z rzutu wolnego z lewej strony boiska piąstkuje Moya, który po chwili broni także groźny strzał z dystansu Veli!

35'

Nie ma gola!!! Agirretxe wychodzi sam na sam z Moyą, mija go, ale zmierzającą do pustej bramki piłkę wybija Godin!!! Po chwili Agirretxe przegrywa pojedynek z bramkarzem rywali!

33'

Kąśliwy strzał z dystansu Ardy pewnie łapie Zubikarai.

32'

Przewagę ma teraz Atletico, ale nie kończy się to żadnym strzałem na bramkę Zubikaraia.

30'

Po centrze Siqueiry i niepewnej interwencji Yuriego piłkę przejmuje w polu karnym Arda, ale nie miał on żadnego pomysłu na rozwiązanie tej akcji.

27'

To nie jest wielki mecz na Anoeta. Dzieje się dużo, ale nie pod obiema bramkami. Jednakże jedyne sytuacje dla obu drużyn zakończyły się bramkami.

22'

Zdaniem sędziego Carlos Vela teraz symulował faul Godina w polu karnym. Żółta kartka. Piąta już w tym meczu.

19'

Na spalonym został teraz złapany Godin.

18'

Żółta kartka dla Berchiche'a za faul na Ardzie. Nie będzie to na pewno najpiękniejsze ze spotkań.

17'

Za protesty ukarany także Juanfran.

16'

Żółta kartka dla Ardy Turana. Nerwowo jest na murawie.

15'

Fantastyczny plasowany strzał Meksykanina z ponad 20 metrów zaskakuje Miguela Moyę! Remis na Anoeta!

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Carlos Vela!

13'

Mnóstwo fauli od pierwszego gwizdka sędziego. To wszystko kończy się kartką dla Mario Suareza.

11'

Już próbowali odpowiedzieć gospodarze, ale Agirretxe głową uderza z kilkunastu metrów bardzo niecelnie.

11'

GOL dla Atletico!!! Świetne zagranie z prawej strony boiska Raula Garcii dociera w pole karne do Mario Mandzukicia, który uderzeniem z pierwszej piłki z kilku metrów nie daje szans bramkarzowi rywali!

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mario Mandzukić!

6'

Spokojnie pierwsze minuty tego meczu. Obie drużyny 'badają się' nawzajem.

3'

Ucierpiał teraz Arda w starciu z Markelem Bergarą. To była twarda interwencja gracza Realu Sociedad.

1'

Obok prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn! Poniżej ławki rezerwowych:

• R. Sociedad: Rulli, Ansotegi, Hervias, Pardo, Finnbogason, Zaldua, Zurutuza.

• Atletico: Oblak, Ansaldi, Gimenez, Cerci, Griezmann, Tiago, C. Rodriguez.
20:35

Broniące tytułu Atletico Madryt z kolei jest w grze o mistrzostwo Hiszpanii. Podopieczni Diego Simeone przed tą kolejką zajmowali trzecie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do prowadzącego Realu Madryt. Aby nie stracić dystansu, Los Colchoneros muszą dzisiaj wygrać na Estadio Anoeta.

20:32

Real Sociedad w tym sezonie gra bardzo słabo. Zespół z Kraju Basków z dziesięciu meczów ligowych wygrał tylko jeden (z Realem Madryt), a zdobywając łącznie sześć punktów plasuje się dopiero na przedostatnim miejscu w tabeli. To kosztowało pracę dotychczasowego trenera, Jagobe Arrasate, a w związku z tym Real zostanie dziś poprowadzony przez jego dotychczasowych asystentów.

20:15

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 11. kolejki La Liga, w którym Real Sociedad zmierzy się z Atletico Madryt.