Czwartek, 23 października 2014, godz. 21:05

I jedyny w tym meczu gol dla gości:

22:59

Trzecie trafienie Kane'a:

22:57

To było naprawdę interesujące spotkanie. Tottenham wygrał wyraźnie, ale Asteras nie zasłużył na aż tak wysoką przegraną, prezentował się dzisiaj całkiem dobrze. Bohaterami tego meczu byli Erik Lamela i Harry Kane, którzy strzelili odpowiednio dwa i trzy gole. Dobrej gry tego drugiego nie umniejsza nawet puszczony gol. ;-)

93'

Usero oddał jeszcze niecelny strzał na bramkę i sędzia zakończył ten mecz!

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Możemy powiedzieć, że Harry Kane nie jest tak dobrym bramkarzem jak Cosmin Moti. Barrales uderzył lekko z tego rzutu wolnego, a Kane puścił piłkę pod brzuchem.

89'

GOOOOOOOOOL!! Barrales trafił z rzutu wolnego!

88'

A tymczasem miejsce w Llorisa w bramce zajmie... Harry Kane!

87'

Czerwona kartka dla Llorisa! Francuz faulował wychodzącego na czystą pozycję Tsokanisa i sędzia nie miał wyjścia! Rzut wolny dla gości

86'

Teraz spokojnie piłkę rozgrywają goście. Czy stać ich chociaż na trafienie honorowe?

84'

Drugi gol Kane'a:

83'

A Lennon zmienia Townsenda

82'

Bakasetas wchodzi, Mazza schodzi

82'

Spore zamieszanie pod bramka gości. Pierwszy strzał Kane'a obronił jeszcze bramkarz, ale piłka trafiła pod nogi Fazio. Ten znów dograł do swojego kolegi, który tym razem trafil do bramki!

81'

GOOOOOOOOOOOL!! Hat-trick Kane'a!

80'

Parra schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Fernandeza

79'

Mazza przymierzył z dystansu, ale zrobił to niecelnie

78'

Drugi gol Lameli:

77'

A Chadli Adebyora

76'

Eriksen zmienia Lamelę

76'

Dembele oddał strzał sprzed pola karnego, bramkarz wypluł przed siebie piłkę, a do bramki dobił ją dobrze ustawiony Kane! 4:0.

75'

GOOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane, 4:0!!

73'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Barrales zmienia Rolle

72'

Ładna akcja gospodarzy, Ben Davies dośrodkował z lewej strony boiska, ale będący w polu karnym Adebayor wywalczył tylko corner

71'

A teraz Rolle oddał strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

71'

Adebayor już wychodził na czystą pozycję, ale znów był na spalonym

69'

Co to był za strzał! Fernando Usero dostał dobre prostopadłe podanie, zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, z powietrza i o mało nie pokonał Llorisa! Rewelacyjna interwencja Francuza

67'

Lamela otrzymał piłkę w polu karnym rywala, jego pierwszy strzał został zablokowany, ale dobitka w krótki róg znalazła drogę do bramki! Chyba jest już po meczu.

66'

GOOOOOOOOOOOOL!! Lamela po raz drugi, jest 3:0!!

64'

Na spalonym po podaniu z głębi pola był Adebayor

62'

Panteliadis faulował przed chwilą Townsenda

60'

Harry Kane oddał teraz strzał po podaniu ze skrzydła od Adebayora, ale nie sprawił tym żadnego kłopotu bramkarzowi

59'

Ładna akcja gości, piłka jak po sznurku chodziła od piłkarza do piłkarza, ale wszystko niecelnym dośrodkowaniem zepsuł Tsokanis

58'

Uspokoili grę gospodarze, którzy wymieniają podania na własnej połowie

56'

Parra dośrodkowywał teraz z prawej strony boiska, ale wywalczył tylko corner

55'

A teraz Rolle wychodził na czystą pozycję, ale sędzia znów przerwał akcję gwizdkiem. Tym razem słusznie, bo spalony faktycznie był

53'

Rolle zagrał świetną piłkę do Mazzy, ten wychodził już na czystą pozycję, ale arbiter odgwizdał spalonego. Jak pokazały powtórki, zupełnie bezpodstawnie

52'

Usero oddał strzał sprzed pola karnego po podaniu Mazzy, ale został zablokowany. Piłkę już mają gospodarze

51'

Lamela dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłkę wybili goście

50'

Faulowany na połowie rywala był teraz Adebayor

48'

Było ciekawie! Townsend dośrodkował z prawej strony boiska, Adebayor zgrał głową pilk do Lameli, ale strzał Argentyńczyka został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy

47'

Ładną kontrę przeprowadzili teraz gospodarze, ale zepsuł ją Lamela, który niedokładnie dograł piłkę do Kane'a

46'

I zaczynamy drugą połowę!

22:03

A oto oba cudowne gole z pierwszej połowy:

21:52

To była naprawdę bardzo dobra pierwsza połowa! Tempo szybkie, sporo sytuacji bramkowych no i dwa piękne gole. Było na co popatrzeć. Po przerwie liczymy na przynajmniej równie dobre widowisko.

45'

Koniec pierwszej połowy! Tottenham prowadzi 2:0!

45'

Lamela zagrał teraz prostopadłą piłkę w kierunku Kane'a, ale obrońcy greckiej drużyny wybili piłkę

43'

Harry Kane spróbował teraz indywidualnej akcji, ale szybko stracił piłkę. Aut dla Spurs

41'

Braian Lluy pozazdrościł rywalom i też oddał strzał sprzed szesnastki, ale po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny

40'

Anglik znów zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale tym razem Kosicky złapał spokojnie piłkę

40'

Andros Townsend! Świetny strzał z dystansu, ale minimalnie niecelny!

38'

Adebayor przedarł się teraz z piłką w pole karne rywala, ale tam obrońcy odebrali mu ostatecznie piłkę

37'

Panteliadis taktycznie faulował Townsenda i dostał za to żółtą kartkę

36'

A teraz na spalonym był Harry Kane

34'

Próba ataku ze strony gości, ale na spalonym był Parra

32'

Spokojnie piłkę rozgrywają gospodarze. Zobaczymy co z tego wyniknie.

30'

Emmanuel Adebayor wygrał przebitkę przed polem karnym gości, piłka trafiła do Lameli, a ten zdecydował się na strzał, który zamienił się w fantastyczną bramkę! 2:0!

29'

GOOOOOOOOOOOOOL!! Nie trafił Asteras, to drugą bramkę zdobyli gospodarze! Erik Lamela!!

28'

Aj, to musiał być gol! Facundo Parra wyszedł sam na sam z Llorisem i przegrał ten pojedynek, a kiedy dobijał piłkę, to z linii bramkowej wybił ją Dier!

26'

25'

Było ciekawie! Zisopoulos oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i pomylił się nieznacznie!

23'

Było groźnie! Adebayor świetnie zagrał do Capoue, ale Kosicky wygrał z nim pojedynek sam na sam!

22'

Ben Davies dośrodkowywał z tego rzutu wolnego, ale zrobił to niedokładnie i goście wybili piłkę

22'

Andros Townsend był teraz faulowany na prawej stronie połowy gości

20'

Rolle oddał teraz strzał z dystansu, ale Lloris spokojnie złapał piłkę

19'

"Siedzą" na połowie rywala Spurs, ale na razie nie potrafią znaleźć sposobu na przebicie się przez jego obronę i strzelenie drugiego gola

17'

A teraz Dier dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Od bramki goście

16'

Spokojnie, długo rozgrywają znów piłkę Koguty

14'

Długo rozgrywali piłkę na połowie rywala piłkarze Tottenhamu i w pewnym momencie Townsend podał ją do Kane'a. Napastnik gospodarzy zdecydował się na bezpośredni strzał i trafił do bramki. Fantastyczny gol.

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane, 1:0!!

12'

Teraz trochę chaosu i walki w środku pola oglądamy na boisku

10'

Ben Davies faulował Mazzę na połowie Asterasu

9'

Dembele oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany

7'

A teraz Harry Kane przymierzył sprzed pola karnego, ale nieznacznie przestrzelił

6'

Było groźnie! Mazza wyszedł na niezłą pozycję po podaniu od Usero, ale przestrzelił!

6'

Vertonghen dośrodkował z rzutu wolnego, ale zrobił to za nisko i obrońcy gości wybili piłkę

5'

Długo wymieniają podania gospodarze, choć robią to głównie na własnej połowie boiska

3'

Spokojny początek meczu. Ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak

1'

Ivan Krużliak daje znak i już zaczynamy to spotkanie

21:02

Piłkarze obu zespołów już wychodzą na boisko, za parę minut zaczniemy to spotkanie

20:59

Ławka rezerwowych gospodarzy: Vorm, Chiriches, Lennon, Chadli, Eriksen, Soldado, Stambouli

20:57

Ławka rezerwowych gości: Theodoropoulos, Fernandez, Barrales, Kiriakopoulos, Bakasetas, Badibanga, Gianniotas

20:56

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu

20:54

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania grupy C Ligi Europy, w którym zmierzą się Tottenham i Asteras. Początek już za około 10 minut!