Czwartek, 2 października 2014, godz. 21:05
Tottenham HotspurWC
1 : 1
Besiktas StambułBesiktas Stambuł
22:58

Po pierwszej, dość średniej połowie, po przerwie oglądaliśmy naprawdę dobre widowisko. Besiktas naciskał, starał się odrabiać straty, ale dzięki genialnej dyspozycji Llorisa, długo mu się to nie udawało. W końcówce trafił jednak Demba Ba i oba zespoły znów tylko zremisowały. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

93'

KONIEC! Podział punktów na White Hart Lane!

93'

Ozyakup uderzył sprzed pola karnego, ale nie sprawił tym najmniejszych kłopotów bramkarzowi gospodarzy

93'

Townsend dośrodkowywał teraz z prawej strony boiska, ale obrońcy Besiktasu wybili piłkę

92'

Motta oddał płaski strzał sprzed szesnastki, ale Francuz znów interweniował z dużym spokojem

91'

Demba Ba oddał strzał sprzed pola karnego, ale Lloris spokojnie złapał piłkę

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

90'

Tymczasem tureccy kibice odpalili race na trybunach

89'

GOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Demby Ba, Lloris tym razem bezradny!

88'

Vlad Chiriches skiksował we własnej szesnastce, a następnie próbując naprawić błąd zagrał piłkę ręką! Żółta kartka dla Rumuna.

88'

RZUT KARNY DLA GOŚCI!

86'

Demba Ba oddał strzał głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale nie trafił nawet w bramkę

85'

Pedro Franco przymierzył teraz z dystansu, ale wywalczył tylko corner

84'

Demba Ba oddał przed chwilą strzał sprzed pola karnego, ale piłkę spokojnie złapał Lloris

82'

Kerim Koyunlu (dla kibiców Premier League po prostu Kerim Frei) zmienia Gokhana Tore

80'

Pektemek świetnie zagrał teraz piłkę z lewej strony w pole karne do Demby Ba, ale temu zabrakło niewiele, by zdążyć oddać strzał

79'

Adebayor zmienia teraz Soldado

78'

Ramon Motta dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale trafił w boczną siatkę bramki gospodarzy

77'

Sosa dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Lloris spokojnie chwycił futbolówkę

76'

Lloris, niewiarygodne! Długa piłka w kierunku Demby Ba, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Francuz interweniował fantastycznie! Tylko corner dla gości.

75'

Aaron Lennon dośrodkowywał przed chwilą z lewej strony boiska, ale piłkę z własnej szesnastki wybili piłkarze Besiktasu

74'

Tym razem akcji spróbowali gospodarze, ale wszystko skończyło się w tuż przed szesnastką rywali, gdzie piłkę stracił Dembele

73'

Pektemek! Po dośrodkowaniu Gokhana Tore z rzutu rożnego, do strzału głową doszedł wprowadzony przed chwilą z ławki piłkarz, który przestrzelił nieznacznie!

72'

Olcay Sahan schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Mustafa Pektemek

71'

Tolga Zengin!! Ben Davies dośrodkował z lewej strony boiska, a bramkarz drużyny gości genialnie wybronił potężny strzał Harry'ego Kane'a!

70'

Troszkę dłużej przy piłce utrzymują się teraz podopieczni Slavena Bilicia. Zobaczymy, co z tego wyniknie

69'

Sahan dośrodkowywał teraz z lewej strony boiska, ale londyńscy obrońcy wybili piłkę z własnej szesnastki.

68'

Dembele spróbował teraz akcji indywidualnej, a choć był ewidentnie faulowany przez rywala tuż przed polem karnym, to gwizdek arbitra milczy

67'

I znów uspokoiła nam się gra. Przy piłce teraz gospodarze

65'

A Özyakup za Kavlaka

65'

Dembele wchodzi za Stambouli

64'

Olcay Sahan!! Dośrodkowanie z prawej strony boiska, piłka trafia do Sahana, a ten nożycami, w stylu Zlatana Ibrahimovicia o mało co nie pokonał bramkarza! Futbolówka nieznacznie minęła bramkę.

63'

Było dość groźnie pod bramką gospodarzy. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i zgraniu piłki przez jednego z gości, blisko oddania strzału był Ba. Senegalczyka uprzedził jednak świetny dzisiaj Lloris

61'

Jose Sosa dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, a Demba Ba choć zdołał oddać strzał, to nie trafił nawet w bramkę.

60'

Aaron Lennon zmienia Paulinho.

59'

A teraz odpowiedź gospodarzy. Roberto Soldado zagrał świetną piłkę na lewą stronę do Bentaleba, ale ten przestrzelił z dobrej pozycji!

56'

Aj, ależ parada Hugo Llorisa! Kapitalna kontra gości, Demba Ba zagrał do Sahan, a ten nie potrafił pokonać Francuza w sytuacji sam na sam!

55'

Prawą stroną zaatakowali przed chwilą piłkarze Besiktasu, ale znów im to nie wyszło. Aut dla Kogutów

54'

Andros Townsend zdecydował się przed chwilą na strzał sprzed pola karnego, ale nieznacznie przestrzelił

52'

Troszkę zamieszania znów mamy na boisku, ani jedni ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

51'

A teraz faulowany na własnej połowie był Vlad Chiriches.

50'

Duże zamieszanie w polu karnym. Rzut rożny mają goście, ale wciąż sędzia musi reagować na jakieś przepychanki właśnie w szesnastce. W wyniku tego żółtą kartkę dostał Fazio

48'

Jose Sosa dośrodkowywał z tego rzutu wolnego, ale obrońcy Spurs wybili piłkę

47'

Żółta kartka dla Bentaleba za faul na Hutchinsonie

46'

Od razu troszkę wyżej podeszli gospodarze, ale Sivok spokojnie zatrzymał Roberto Soldado

46'

I teraz goście zaczęli drugą połowę meczu.

22:06

Piłkarze powoli meldują się na boisku, za chwilę wrócimy do gry.

21:53

To było naprawdę kiepskie 45 minut. Ani jedni ani drudzy nie pokazali nic wielkiego, grali wręcz słabo, ale Tottenham prowadzi po ładnym golu Kane'a. Mimo, iż jest zespołem nawet chyba gorszym.

46'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

46'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Dużo, bardzo dużo chaosu widzimy teraz na boisku. Przy piłce aktualnie gospodarze, choć za kilka sekund się to pewnie zmieni. I później znowu i znowu i znowu...

42'

Demba Ba spróbował przed chwilą strzału sprzed pola karnego, ale został zablokowany

42'

Townsend tym razem dośrodkował z prawej strony, ale z gry, i choć zrobił to bardzo groźnie, to Paulinho minął się z piłką. Pewnie złapał ją goalkeeper Besiktasu

41'

Townsend dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, ale obrońcy gości wybili piłkę

40'

Bardzo szarpany jest ten mecz, fragmentami tylko robi się ciekawiej. Teraz z kolei znów mamy okres kiepskiej gry z obu stron.

38'

Świetna interwencja Zengina! Townsend podał Kane'a, a ten znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, której nie zdołał wykorzystać!

37'

Sosa dośrodkował z rzutu wolnego, a niecelny strzał głową oddał Demba Ba. Sędzia odgwizdał jednak faul w ofensywie Senegalczyka

36'

Ben Davies dośrodkował przed chwilą z lewej strony, a Harry Kane choć zdołał oddać strzał, to był on mocno niecelny

36'

Długo wymieniają podania Koguty, ale cały czas ich akcjom brakuje tempa

34'

A teraz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał na bramkę oddał Sivok, ale piłkarz gości nie trafił nawet w bramkę

33'

Aj, to powinien być gol! Jose Sosa fantastycznie dośrodkował z prawej strony boiska, piłka trafiła pod nogi Şahana, ale jego uderzenie genialnie wybronił Lloris!

32'

Kurtuluş faulowany przez Paulinho na własnej połowie boiska.

30'

I znów gra nam się mocno uspokoiła. Przed chwilą mieliśmy dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale Lloris spokojnie chwycił piłkę

28'

Nabil Bentaleb podał do Kane'a, ten zszedł z środka nieco w lewą stronę i zdecydował się na uderzenie z około 20 metrów. Piłka wylądowała tuż przy prawym słupku i bramkarz był bez szans!

27'

GOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane, co za bramka!

26'

Jako, że w Londynie wieje nudą, to możemy przypomnieć, że tureckim ekipom w tej kolejce europejskich pucharów za dobrze się nie wiedzie. Przegrały już Galatasaray (1:4 z Arsenalem) i Trabzonspor (0:1 z Legią). Tottenham też zwycięży?

24'

Teraz z kolei Besiktas wymienił większą ilość podań, choć głównie na własnej połowie. Na boisku praktycznie nic się nie dzieje

22'

Brzydki fragment gry. Jedni i drudzy nie potrafią wymienić większej ilości podań i szybko tracą piłkę

20'

Ramon Motta dośrodkowywał przed chwilą z lewej strony boiska, ale futbolówkę dość pewnie złapał Lloris.

19'

Eric Dier spróbował przed chwilą indywidualnie wedrzeć się w pole karne rywala, ale został dość szybko zatrzymany. Aut bramkowy dla ekipy tureckiej

18'

Sporo chaosu wdarło nam się na boiskowe wydarzenia. Dużo mamy teraz walki w środku pola, mało gry piłką

16'

Kane dośrodkował przed chwilą z lewej strony boiska, ale zrobił to nieskutecznie. Od bramki zaczną goście

15'

Długo, bardzo długo budują akcję gospodarze. Wymieniają jednak podania na własnej połowie i nie potrafią zagrozić przeciwnikowi

13'

Sahan dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, ale strzał głową Sivoka był niecelny

12'

Poprzeczka! Dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłka trafia do Demby Ba, a napastnik Besiktasu mocnym strzałem trafił w poprzeczkę!

11'

Groźne są akcje gości. Kurtuluş otrzymał piłkę na prawej stronie pola karnego, starał się dośrodkować, ale wywalczył tylko corner

10'

Dłużej przy piłce utrzymują się Koguty, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

9'

Motta dośrodkowywał przed chwilą z lewej strony boiska, ale Dier wybił piłkę na aut

7'

Kolejny kartonik. Tym razem ucierpiał Jose Sosa, a ukarany został Ben Davies.

7'

A teraz Atiba Hutchinson był faulowany na własnej połowie

6'

Żółta kartka dla Demby Ba. Senegalczyk faulował Chirichesa

5'

Teraz długie podanie do Kane'a na prawą stronę, ale zbyt mocne. Piłka dla gości

4'

Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, choć wymieniają podania głównie na własnej połowie boiska

2'

Ależ początek gości. Długa piłka z głębi, Olcay Sahan wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale jego uderzenie z pierwszej piłki było minimalnie niecelne!

1'

Sędzia z Niemiec daje znak i zaczynają gospodarze!

21:03

Piłkarze obu drużyn już pojawili się na boisku, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

20:50

Szkoleniowiec ekipy gości, Slaven Bilić, jest dobrze znany w Londynie. Chorwat w przeszłości był między innymi piłkarzem West Ham United.

20:45

20:44

Ani jedni, ani drudzy jak dotąd w tej edycji Ligi Europy jeszcze nie wygrali. Tottenham zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Partizanem Belgrad, a Besiktas wynikiem 1:1 zakończył swój pojedynek z Asteras.

20:41

Ławka gości: Gonen, Koybasi, Gulum, Ozyakup, Uysal, Koyunlu, Pektemek

20:39

Ławka gospodarzy: Vorm, Kaboul, Naughton, Dembele, Lamela, Lennon, Adebayor

20:38

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

20:35

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania Tottenhamu Hotspur oraz Besiktasu Stambuł, w ramach drugiej kolejki Ligi Europy. Początek meczu już za około pół godziny.