Niedziela, 26 kwietnia 2015, godz. 15:00
Torino FCTorino F.C.
2 : 1
Juventus TurynJuventus Turyn
95'

KONIEC! TORINO WYGRYWA NA WŁASNYM STADIONIE!!! Pierwsze od 20 lat derby wygrane przez Granatę!

94'

Fani Torino świętują na trybunach, piłkarze na boisku starają się zatrzymać grę na wszelkie sposoby.

92'

Pirlo próbował strzału z pierwszej piłki, ale skiksował.

91'

Pięć minut - tyle doliczył arbiter do podstawowego czasu gry.

91'

Gospodarze przedłużają wznowienie gry tak długo, jak mogą. Bardzo brzydki mecz w ostatnich minutach, dużo fauli, mało gry piłką.

89'

Strzał Bonucciego mija bramkę.

88'

Żółta kartka dla Vivesa, okazja do dośrodkowania z bocznej strefy boiska.

87'

Zmiana ofensywna: Llorente w miejsce Padoina.

85'

Gospodarze nie zwalniają tempa, to oni wymieniają podania kontrolując przebieg gry.

84'

Przerwa w grze, na boisku leży Moretti.

82'

Molinaro zmienia Darmiana.

81'

PADELLI! Zakotłowało się w polu karnym Torino, najpierw Byki uratował słupek, a chwilę później pewny chwyt Padellego.

80'

QUAGRIARELLA! Włoch pięknym strzałem skierował piłkę do bramki, ale był na spalonym!

80'

Mocny strzał Vidala zza pola karnego, wysoko ponad bramką Torino.

78'

Buffon wybił piłkę na aut pod naciskiem zawodnika Granaty.

77'

Faul Bonucciego nagrodzony żółtą kartką przez arbitra.

76'

Sturaro! Minimalnie niecelny strzał pomocnika Juventusu po dośrodkowaniu w pole karne.

75'

Strzał Quagriarelli, jednak tym razem Włoch wywalczył tylko rzut rożny.

74'

Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie, ale wysoki pressing zmusza ich do dalekiego podania do przodu.

73'

Rzut wolny dla Granaty, dośrodkowanie na dalszy słupek - bez zagrożenia. Piłkę wybili obrońcy Juve.

72'

Lichtsteiner faulowany pod własną bramką.

71'

Vives zmienia utykającego Benassiego.

69'

Torino próbuje odgryźć się rywalowi, ale Stara Dama nie wypuszcza ich poza własną połowę.

68'

Świetne zgranie pokazują teraz goście, którzy ładną "tiki-taką" przesuwają się do przodu.

66'

El Kaddouri zatrzymany na skrzydle przez dwójkę rywali.

65'

Efektowna próba strzału przewrotką Quagriarelli, ale niecelna.

64'

Tevez w miejsce Moraty.

63'

Coraz mocniej naciska Juventus, ale Torino udowadnia, że potrafi świetnie ustawić się w obronie.

62'

W pojedynku główkowym lepszy okazał się obrońca Torino, który wybił piłkę, ale sędzia nakazuje wznowić grę od bramki.

61'

Maxiego Lopeza zmienia Josef Martinez.

60'

Pirlo zagrał miękką piłkę w pole karne, ale pewnie złapał ją Padelli.

59'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany Gazzi.

58'

Świetna akcja Torino! El Kaddouri zagrał do wbiegającego w pole karne Darmiana, ten płasko podał wzdłuż linii piątego metra gdzie dobrze ustawiony Quagriarella dopełnił formalności!

57'

GOOOOOOOOOOOL!!! QUAGRIARELLA!!!

56'

Torino w drugiej połowie gra bardziej defensywnie, ale stara się przeprowadzać groźne kontrataki.

55'

Darmian pada w polu karnym Juventusu, ale nie ma mowy o faulu Lichtsteinera.

54'

Torino przemieszcza się do przodu konstruując atak pozycyjny.

53'

Kolejny faul gospodarzy, tym razem zawinił El Kaddouri.

52'

SŁUPEK! Padelli odprowadził piłkę wzrokiem, ale pomocnik Juventusu minimalnie się pomylił!

51'

Ostry faul Gazziego na Pirlo. "Profesore" znów będzie mógł spróbować zdobyć bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. 25 metrów do bramki Padellego.

50'

Pierwszy korner dla Starej Damy.

49'

Płaskie podanie w pole karne wybite przez obrońcę Torino. Chwilę później po zagraniu Pirlo ręką pomagał sobie Matri.

48'

Do rozgrzewki ruszył Carlos Tevez.

47'

Nieco słabszy początek drugiej części gry, Juventus utrzymuje się pod bramką rywala, ale nie potrafi zagrozić Padellemu.

46'

Gospodarze stracili piłkę pod własną bramką, ale Morata faulował rywala. Rzut wolny.

16:06

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę spotkania.

16:04

Wracamy na Stadion Olimpijski, za chwilę początek drugiej części meczu.

Spalone: 2 - 0

46'

Koniec pierwszej części spotkania, remis na Stadionie Olimpijskim w Turynie.

46'

Ależ piękna akcja Torino! Quagriarella zakręcił Bonuccim, dograł piłkę na drugi koniec pola karnego do Darmiana, który źle przyjął futbolówkę, ale nie przeszkodziło mu to w wykończeniu akcji strzałem z powietrza. Buffon był bez szans!

45'

A JEDNAK!!! DAAAARMIAAAAN!!!

43'

Do końca pierwszej połowy meczu już chyba nic się nie zmieni. Stara Dama kontroluje grę.

42'

Brzydko faulowany Peres. Rzut wolny dla Granaty w środku pola.

41'

Gospodarze próbują dośrodkowaniami stworzyć zagrożenie pod bramką rywala, ale póki co im się to nie udaje.

40'

Torino po stracie bramki gra dużo słabiej niż dotychczas, nie wygląda to dobrze.

39'

Peres ratując piłkę fauluje... Allegriego. Trener Juventusu nie ucierpiał jednak w tym starciu.

38'

Tuż po zdobyciu bramki przez Juventus do ataku rzucili się gospodarze, ale Quagriarella był na spalonym.

37'

Bramka Pirlo.

36'

Piękne uderzenie Andrei Pirlo, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki! Nie sposób opisać to słowami.

35'

PIRLOOOOO!!! GOLAZZO!!!

34'

Okazja dla Pirlo na strzał z rzutu wolnego. 20 metrów do bramki Padelliego.

33'

Podanie w pole karne w kierunku Pereyry, piłkę wybija jednak obrońca.

32'

Groźna akcja Juventusu, który powoli odzyskuje przewagę na boisku.

31'

Dośrodkowanie w pole karne Toro zakończyło się strzałem na bramkę, który pewnie broni Padelli.

30'

Ponownie Gazzi, tym razem skutecznie powstrzymuje Moratę.

29'

Świetny odbiór Gazziego pod własną bramką, ale chwilę później pomocnik stracił piłkę na rzecz rywala.

28'

Wysoki pressing Torino przynosi skutek. Gospodarze zamknęli rywala na własnej połowie.

27'

Maxi Lopez złapany na spalonym.

26'

Tym razem próba Quagriarelli, również niecelna.

25'

Mocny strzał z dystansu Darmiana mija słupek w niewielkiej odległości.

24'

Szybkie ataki z obu stron, bardzo ciekawe spotkanie w Turynie. Póki co przewaga jest po stronie Granaty.

23'

Po nieudanym podaniu Peresa grę wznowi golkiper Juve.

22'

Znów zakotłowało się w polu karnym Buffona, znów jednak szczęście sprzyjało gościom.

21'

Juventus nie może przedostać się przez zwarte szyki obronne Granaty.

20'

Pirlo faulowany we własnym polu karnym. Torino bardzo agresywnie atakuje rywali w szesnastce, często w przewadze liczebnej.

19'

Niezła akcja Granaty, Darmian podał do środka, ale tam gospodarze szybko stracili piłkę w starciu z defensywą Starej Damy.

18'

GLIK! Świetna interwencja Polaka ratuje Torino! Po błędzie Gazziego goście wychodzą z groźnym kontratakiem, podanie Pereyry do wbiegającego w pole karne kolegi z zespołu w ostatniej chwili wślizgiem wybija reprezentant Polski!

17'

Dośrodkowanie w pole karne Juventusu, zamieszanie w polu karnym ale radzą sobie obrońcy Starej Damy.

16'

Niecelne podanie w kierunku Peresa, piłkę odzyskują goście.

15'

Faul Bianconerich pod bramką rywala.

14'

Gra przeniosła się do środka pola, brakuje ciekawych ofensywnych akcji w ostatnich minutach.

13'

12'

MATRI! Kapitalna akcja Juventusu, Pirlo genialnym, wysokim podaniem obsłużył napastnika, ten przyjął piłkę na klatkę piersiową ale z bliska huknął ponad poprzeczką!

11'

Morata i Glik.

10'

W ramach ciekawostki można dodać, że Buffon rozgrywa dziś mecz numer 550 w Serie A. Wow.

9'

Morata faulował Glika.

8'

Goście nie potrafią przedostać się w okolice pola karnego rywala, Juventus szuka szansy w ataku pozycyjnym.

7'

Daleki wykop Buffona, piłkę odzyskują gospodarze i szybko ruszają do ataku. Ten kończy się strzałem Quagriarelly i pewną interwencją Gigiego.

6'

Torino próbuje swoich sił w kontrataku, który kończy się zablokowanym strzałem Benassiego.

5'

Juventus utrzymuje się przy piłce, na trybunach wzmagają się gwizdy.

4'

Ostra gra, faul gospodarzy w akcji ofensywnej.

3'

Trwa walka w środku pola, tymczasem boisko zostało mocno zadymione przez fanów Granaty.

2'

Rzut rożny dla Torino, strzał Glika zablokowany przez obrońcę.

1'

Pierwszy strzał w tym spotkaniu - niecelne uderzenie Moraty.

15:03

Rozpoczęli! Ze środka Stara Dama.

15:01

Kibice Torino przygotowali oprawę na to spotkanie, piękny obrazek.

14:57

Fantastyczna atmosfera na trybunach, piłkarze wychodzą już na boisko!

14:49

Już za chwilę początek spotkania. Jaki wynik typujecie? Zapraszamy do dzielenia się typami w komentarzach!

14:40

Ławka rezerwowych Torino:

Silva, Molinaro, Martinez, Basha, Castellazzi, Farnerud, Ichazo, Vives, Jansson, Amauri, Gonzalez, Bovo.

14:33

Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi tego spotkania - KLIK!

14:21

Stara Dama w mocno okrojonym składzie, w którym znalazło się miejsce dla eks-zawodnika Granaty: Angelo Ogbonny. Czekamy na informacje o składzie gospodarzy tego spotkania.