Niedziela, 31 sierpnia 2014, godz. 17:00
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
3 : 2
Stal MielecStal Mielec
18:58

Wielkie, wielkie święto w Brzesku! Nie chcemy liczyć, kiedy ostatnio piłkarze "Piwoszy" uraczyli kibiców dwoma zwycięstwami w lidze z rzędu. Po bramkach dwóch Wojciechów - Wojcieszyńskiego i Dziadzio Okocimski wygrywa ze Stalą Mielec 3:2! To wszystko z Brzeska, dziękujemy za śledzenie naszej relacji!

95'

Koniec meczu! Okocimski znowu wyszarpuje rywalom wygraną w końcówce meczu i odnosi drugie zwycięstwo z rzędu! Stal Mielec musi pogodzić się z już trzecią porażką w tym sezonie!

95'

Pyskówka Mateusza Cholewiaka (Stal) do sędziego kończy się już drugą czerwoną kartką w tym meczu!

93'

Żółta kartka dla bramkarza Stali, Wojciecha Daniela.

94'

Ostatnia zmiana u "Piwoszy" - schodzi Paweł Pyciak, w jego miejsce Daniel Duszyk.

92'

Wielkie, wielkie nerwy trenera Rafała Wójcika. Nie da się ukryć, że ewentualna porażka znacznie skomplikuje sytuację Stali Mielec w ligowej tabeli.

91'

Jeszcze pięć minut emocji w Brzesku! Tak zarządził arbiter Jacek Lis.

90'

Zasłużona owacja dla schodzącego Wojciecha Wojcieszyńskiego (Okocimski) - strzelec dwóch goli zmieniony przez Jurija Hłuszkę.

89'

Dalekie wyjście Błąkały z bramki mogło skończyć się niedobrze - golkiper Okocimskiego nabija jednak piłkę na głowę Kościelnego i zaraz zacznie od własnej bramki.

89'

Na murawie z bólu zwija się Wojciech Dziadzio, a na ostatnie minuty trener Siekliński przywołuje do siebie Jurija Hłuszkę.

87'

Znowu zwycięstwo Okocimskiego w samej końcówce?! Zadecydowała boiskowa inteligencja Saniego - Nigeryjczyk świetnie wystawił piłkę Wojcieszyńskiemu, ten zagrał wzdłuż pola karnego wprost na nogę Wojciecha Dziadzio. Szczęśliwy strzelec bez problemu pokonał bramkarza Stali Mielec!

87'

GOOOOL! ONI ZNOWU TO ZROBILI! 3:2 DLA OKOCIMSKIEGO! WOJCIECH DZIADZIO!

85'

Płaski strzał Tokarza z ostrego kąta sprowadza Daniela do parteru - piłka w rękach bramkarza Stali. Okocimski wyraźnie chce powtórzyć scenariusz z meczu z Puszczą i wygrać w ostatnich minutach spotkania.

84'

Mocny strzał Wojcieszyńskiego sprzed szesnastki zablokowany przez obronę z Mielca, która w chwili obecnej przypomina mur.

84'

Kolejny faul Stali w narożniku boiska, do rzutu wolnego zbiera się Wojciech Dziadzio.

83'

"Zwód koziołka" Saniego i przytomny wślizg Cholewiaka, wyniknie z tego tylko korner dla Okocimskiego.

81'

Arkadiusz Garzeł sfaulowany przez kapitana Kamila Kościelnego przy walce o piłkę w narożniku boiska.

80'

Uderzenie Bryły z woleja bez zagrożenia dla Wojciecha Daniela w bramce drużyny z Mielca.

80'

Awizowany wcześniej Ostalczyk za Kamila Radulja (Stal).

78'

Rzut rożny dla Okocimskiego, do wejścia już przygotowuje się Tomasz Ostalczyk.

77'

Z boiska schodzi Kamil Białkowski (Okocimski), w jego miejsce bohater ostatniego meczu z Puszczą - Sani Goringo Abubakar (Okocimski).

77'

Strzał Ślęczki odbity od muru, poprawka Białkowskiego też zablokowana!

76'

Sani nie wejdzie na boisko przed rzutem wolnym dla "Piwoszy". Przy piłce "kółeczko" trzech gospodarzy...

75'

CZERWONA KARTKA DLA GETINGERA! Obrońca Stali złapał wpół Bryłę tuż przed polem karnym Stali! Co się tu dzieje!

74'

Do wejścia szykują się Tomasz Ostalczyk i Sani Goringo Abubakar. Przed nami niesamowicie emocjonujący ostatni kwadrans meczu!

73'

Raduljowi starczyło "pary" tylko na jednego stopera Okocimskiego - w desperackim przeboju przez pole karne gospodarzy pomocnik Stali zatrzymuje się na Tokarzu.

70'

Trener Siekliński uczulał przed tym rzutem wolnym obronę gospodarzy, żeby nie zaspała... w asyście chyba trzech stoperów "Piwoszy" Żegleń popisuje się wspaniałą przewrotką i pokonuje Błąkałę! Bramkarz Okocimskiego nie mógł nic zrobić w tej sytuacji i znowu remis!

70'

GOOOOOL! WYRÓWNANIE! FENOMENALNA PRZEWROTKA ŁUKASZA ŻEGLENIA I 2:2!!! CO ZA MECZ!!!

67'

Tylko żółta kartka za brutalny faul taktyczny dla Sebastiana Głaza (Stal Mielec), choć sędzia prawdopodobnie nie pomyliłby się, gdyby wyrzucił stopera gości z boiska.

66'

Owacja dla Garła po tym, jak zablokował strzał Radulja.

66'

Stal Mielec kompletnie zaspała w tej sytuacji! Wojcieszyński zaskakuje Daniela technicznym i dokładnym lobem! Goście prowadzili już 1:0, a przegrywają 1:2!!!

66'

GOOOOL! 2:1 DLA OKOCIMSKIEGO! ZNOWU WOJCIESZYŃSKI!

65'

Krótka przerwa w grze, poturbowany Krystian Getinger na moment opuści murawę.

62'

Arkadiusz Garzeł z uszczerbkiem na zdrowiu przy wybijaniu piłki spod nóg szarżującego Żeglenia, będzie potrzebna interwencja lekarza Okocimskiego.

61'

Maciej Domański (Stal) opuszcza boisko, zastępuje go Rafał Jankowski.

60'

Pretensje Pawła Pyciaka do Radulja, który staranował Wojciecha Wojcieszyńskiego w środku pola.

58'

Żółty kartonik dla Kamila Radulja (Stal) za utrudnianie wykonania rzutu wolnego Aleksandrowi Ślęczce.

57'

Okazja dla Stali! Radulj główkował nieznacznie obok bramki. Defensywa Okocimskiego wyraźnie zaspała.

56'

Kolejny zły mecz Tarasa Jaworskiego w barwach Okocimskiego. Właśnie zmienił go Patryk Bryła.

56'

Pyciak najpierw marnuje okazję na doskonałą kontrę dla Okocimskiego, chwilę później przepchnięty przez Dudę w próbie naprawienia swojego błędu.

55'

Wygrana główka i równie nieporadny strzał z półobrotu Cholewiaka, ale Stal nadal ma piłkę na połowie gospodarzy.

55'

Jaworśkyj w fatalny sposób mija się z piłką i z woleja Ukraińca nie wychodzi absolutnie nic.

54'

Pierwszy korner dla Okocimskiego w drugiej połowie meczu.

52'

Potężny strzał Krystiana Getingera z rzutu wolnego daleko mija słupek bramki Błąkały.

49'

"Moja!" - krzyczy Robert Błąkała i po centrze Macieja Domańskiego przechwytuje piłkę.

48'

Wejście na Mateuszu Cholewiaku zakwalifikowane jako faul, od bramki Okocimskiego daleko, jednak można spodziewać się wrzutki w pole karne.

46'

Szybka akcja Okocimskiego, przytomne wyłożenie piłki przez Pyciaka i dopiero stoper Stali wybija piłkę z linii bramkowej przy okazji uderzenia Wojcieszyńskiego!

46'

Jest zmiana w zespole Stali Mielec - w przerwie na boisku pojawia się Łukasz Żegleń, zmienił Wojciecha Mąciora.

46'

Ruszyli! Od pierwszych sekund w natarciu Okocimski!

18:05

Wracamy na boisko, czas na drugą połowę. Za chwilę okaże się, czy któryś z trenerów zdecydował się na zmiany personalne w składzie swojej drużyny.

17:52

Do przerwy Okocimski remisuje ze Stalą Mielec 1:1. Piorunujący początek spotkania i dwie szybkie bramki trochę niepotrzebnie narobiły licznym kibicom nadziei na dynamiczny mecz - tempo znacznie spadło i już do końca pierwszej części gry nie zobaczyliśmy kolejnych goli.

48'

Po wybiciu Podstolaka sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

47'

Sebastian Duda plecami odbija strzał Wojcieszyńskiego, rzut rożny dla Okocimskiego - jedna z ostatnich okazji do zagrożenia bramce gości przed gwizdkiem na przerwę.

46'

Żelazne nerwy w pojedynku Roberta Błąkały z Mateuszem Cholewiakiem. Golkiper Okocimskiego wybija piłkę spod nóg napastnika Stali w ostatniej chwili.

45'

Sędzia Lis przedłuża pierwszą połowę meczu w Brzesku o 3 minuty.

45'

Nieudana centra Sebastiana Głaza mija wszystkich zainteresowanych w polu karnym "Piwoszy".

43'

Przerwa w grze po urazie jednego z zawodników gospodarzy, więc jeszcze raz prezentujemy sektor kibiców Stali Mielec.

Kibice Stali Mielec w trakcie meczu z Okocimskim Brzesko

42'

Getinger... Ostry kąt, mocna siła, zero zagrożenia po strzale zawodnika Stali Mielec.

40'

Żółta kartka dla Wojciecha Mąciora (Stal Mielec) za faul w środku pola.

40'

Mateusz Cholewiak wykorzystuje nieporadność Jaworskiego przy wybiciu piłki z pola karnego i płaskim wolejem strzela obok bramki.

36'

Potężny strzał Kamila Kościelnego odbity od jednego z obrońców wytracił impet i wylądował w rękawicach Roberta Błąkały.

36'

Kontuzjowany Kamil Białkowski zejdzie na chwilę z boiska. Piłkarze skrzętnie wykorzystują minutę przerwy, żeby napić się wody.

35'

Wojciech Wojcieszyński dośrodkowuje w ręce bramkarza Stali, Wojciecha Daniela.

35'

Główka Garła grzęźnie w nogach obrońców Stali, ale po strzale z dystansu i rykoszecie będzie kolejny korner.

33'

Krótkie rozegranie kończy się faulem na Pyciaku w narożniku boiska - kolejny stały fragment gry dla "Piwoszy".

33'

Szykuje się kolejny korner dla Okocimskiego. Kibice gości i gospodarzy nie ustają w głośnym dopingu.

32'

Małe spięcie Wojcieszyńskiego z Kościelnym w środku boiska, przewinienie kapitana Stali i rzut wolny dla gospodarzy.

31'

Mielczanie nie radzą sobie z wybiciem piłki po rzucie rożnym, najbliżej piłki znajduje się Taras Jaworski i strzela obok dalszego słupka!

30'

Korner dla "Piwoszy" - Wojcieszyński popisał się ambicją przy walce o piłkę przy samej linii końcowej.

29'

Po lewej stronie boiska dobrze urwał się Sebastian Głaz, niepewne przyjęcie Podstolaka przy centrze kosztuje gości z Mielca szansę na strzał w światło bramki.

28'

Długa piłka w kierunku Wojciecha Dziadzio pada łupem mieleckiej obrony.

27'

Po huraganowym początku gra trochę się uspokoiła - Stal Mielec powoli odzyskuje przewagę, a już na pewno po tym, jak Ślęczka zmusza Błąkałę do wybicia w aut.

23'

Nic z tego - na posterunku był Sylwester Tokarz. Chwilę później próba Załuckiego z dystansu w rękawicach bramkarza Okocimskiego.

22'

Przewinienie na Macieju Domańskim na lewej stronie boiska, Stal Mielec szykuje się do wykonania rzutu wolnego spory kawałek od pola karnego gospodarzy. Będzie dośrodkowanie?

19'

Główka Wawryki w rękach Daniela! Wychowanek "Piwoszy" pełniący dzisiaj rolę kapitana gospodarzy dobrze znalazł się w polu karnym po wrzutce Wojcieszyńskiego.

19'

Rzut rożny dla Okocimskiego po zagraniu ręką. Piłka jest jakieś 30 metrów od bramki Wojciecha Daniela.

18'

Po karygodnej stracie Lewińskiego z piłką nie zabrał się Podstolak - obrona Okocimskiego w tej sytuacji była na miejscu.

17'

Środkiem boiska urwał się Wojcieszyński i huknął z dystansu, bez zagrożenia dla bramki Stali Mielec.

15'

Znowu wspaniała akcja Okocimskiego - Wojcieszyński już w polu karnym odgrywa do Pyciaka, ten w gąszczu obrońców pudłuje podkręconym strzałem!

15'

Wojciech Dziadzio strącił głową dośrodkowanie i piłka poszybowała obok bramki! Okocimski wciąż w natarciu, oglądamy świetny początek meczu!

14'

Brutalne wejście Kamila Kościelnego tym razem bez kartki, ale Okocimski będzie miał kolejną okazję do stworzenia zagrożenia pod bramką Stali - rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego!

13'

Co za sytuacja! Zagrana bezpośrednio z rzutu rożnego przez Okocimskiego piłka wpada do siatki, celebracje gospodarzy przerywa gwizdek sędziego - bramkarz Wojciech Daniel był faulowany w ferworze walki!

12'

Pyciak uwikłany w drybling pod samą linią końcową, będzie rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Sebastiana Głaza.

7'

Wielkie, wielkie zamieszanie pod bramką Stali - Daniel dwa razy wypluł piłkę po ataku Białkowskiego, za drugim razem do futbolówki dopadł Wojcieszyński i mocnym strzałem wyrównał!

6'

GOOOOOL! 1:1! BŁYSKAWICZNA RIPOSTA OKOCIMSKIEGO, WOJCIECH WOJCIESZYŃSKI!

3'

W odpowiedzi szarża lewym skrzydłem Kamila Białkowskiego i strzał prosto w ręce skupionego Wojciecha Daniela.

3'

Co tu dużo mówić - do celnego dośrodkowania z kornera najwyżej wyskoczył Kamil Kościelny. Przy strzale kapitana Stali Mielec bramkarz Okocimskiego był bez szans i goście obejmują wczesne prowadzenie!

2'

GOOOOOOOOOL! TO BYŁA DRUGA MINUTA MECZU! GOL DLA STALI MIELEC! KAMIL KOŚCIELNY!

2'

Będzie pierwszy korner dla gości po tym, jak lewą flanką prawie przedarł się Maciej Domański. Atmosfera od pierwszych minut meczu jest znakomita.

1'

Zaczęli! Od środka mecz rozpoczynają piłkarze Stali Mielec, wspierani dzisiaj przez najliczniejszą grupę kibiców goszczącą w tym sezonie na stadionie w Brzesku.

17:00

Obie jedenastki wychodzą na boisko, już za kilka chwil początek meczu szóstej kolejki w Brzesku!

16:54

Jest i drugi autobus z kibicami Stali Mielec - zdecydowanie głośniejszy od poprzedniego.

16:52

Tylko ambitni piłkarze Stali Mielec nie zeszli jeszcze z przedmeczowej rozgrzewki. Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Jacek Lis z Katowic.

16:50

A to prowizoryczna fotka wciąż zapełniającego się sektora kibiców Stali Mielec.

Kibice Stali Mielec przed meczem z Okocimskim Brzesko

16:46

Zapraszamy do zapoznania się z pełną zapowiedzią dzisiejszego spotkania, dostępną pod TYM linkiem.

16:44

Na płycie boiska wciąż trwa rozgrzewka zawodników obu drużyn. Na fotografii piłkarze Stali Mielec - dziś bez Sebastiana Łętochy i Grzegorza Płatka.

Rozgrzewka piłkarzy Stali Mielec przed meczem z Okocimskim Brzesko.

16:39

Jesteśmy podbudowani wygraną z Puszczą, ale nie spoczywamy na laurach. Wiemy, że przed nami jeszcze sporo pracyDariusz Siekliński, szkoleniowiec Okocimskiego Brzesko.

16:35

Rezerwowi Okocimskiego KS: Aleksander Kozioł, Daniel Duszyk, Patryk Bryła, Jurij Hłuszko, Sani Goringo Abubakar.

16:34

Rezerwowi Stali: Bogusław Wyparło, Tomasz Ostalczyk, Damian Skiba, Rafał Jankowski, Kamil Partyka, Jakub Żubrowski, Łukasz Żegleń.

16:33

Prezentujemy już składy obu zespołów, za moment przedstawimy ławki rezerwowych.

16:28

W minioną środę Stal bezbramkowo zremisowała u siebie z Legionovią Legionowo przy, bagatela, 2600 widzów. Taka frekwencja to w Mielcu normalka - piłkarzy Rafała Wójcika dopinguje chyba najliczniejsza na drugoligowych stadionach frekwencja.

16:27

Żeby w ligowej stawce odnaleźć Stal Mielec, trzeba zajrzeć w dolne rejony tabeli - piłkarze z Podkarpacia plasują się na 14. pozycji - tuż nad strefą spadkową.

16:25

Ostatni mecz gospodarzy był jak wyjęty z filmu Alfreda Hitchcocka - "Piwosze" po dwóch bramkach w odstępie czterech minut pokonali Puszczę Niepołomice i odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo na własnym stadionie od października ubiegłego roku.

16:24

Z pozycji faworyta do dzisiejszego meczu przystąpią piłkarze Dariusza Sieklińskiego - Okocimski odnotował stosunkowo udany początek sezonu i zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli.

16:22

Za kilka chwil podamy wyjściowe jedenastki, w jakich spotkanie w Brzesku rozpoczną oba zespoły.

16:18

Autokary z kibicami z Mielca właśnie podjeżdżają pod stadion przy ulicy Okocimskiej 34. Fanów Stali mają dzisiaj wspierać zaprzyjaźnieni kibice Sandecji Nowy Sącz.

16:15

Witamy serdecznie! Brzesko przeżyje dzisiaj regularną inwazję Stali Mielec - na dzisiejszy mecz podkarpackiej drużyny z Okocimskim wybiera się około 200 kibiców - mniej więcej tyle, ile zwykle zasiada na trybunach podczas ligowych meczów "Piwoszy". Pierwszy gwizdek o 17 - zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!