0 : 5
22:35

My już się z Państwem żegnamy - za uwagę dziękują Szymon Janczyk i nasz korespondent z Dublina - Marcin Tyc! Zapraszamy na kolejne relacje na żywo w naszym serwisie!

22:33

Co tu dużo mówić - wynik wszystko wyjaśnia. Legia nie dała szans "ogórkom" i odgryzła się za słabe spotkanie w Warszawie.

92'

KONIEC! Legia zagra z Celticiem w 3 rundzie eliminacji Ligi Mistrzów!

90'

Pogrom! Samobójczą bramkę po dośrodkowaniu Brzyskiego strzelił głową Conan Byrne!

89'

Jeszcze atakują legioniści, ale Piech przegrywa pojedynek z Clarkiem!

88'

Piech zmienił Radovica. Legia z pewnym awansem do kolejnej rundy!

87'

Realizator zapisał bramkę Koseckiemu, który po indywidualnej akcji skrzydłem zszedł do środka i uderzył przy słupku. Clarke pechowo ją przepuścił, a tam czyhał już "Sagan", który wydaje się trącił ją końcem buta.

22:25

Miroslav Radović i radość po golu! Miroslav Radović zdobywa trzecią bramkę

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! SAGANOWSKI (chyba) !

85'

Bermingham lekko utyka.

84'

A Kosecki za Kucharczyka.

84'

Saganowski za Dudę...

83'

Kąśliwy strzał piłkarza St. Patrick's broni Dusan Kuciak!

83'

Legia zamierza dokończyć egzekucję. Kosecki i Saganowski szykują się do wejścia na boisko.

81'

Kucharczyk podawał do Dudy, ten odegrał do Radovica, który strzelił dwunastą bramkę w europejskich pucharach!

81'

RA-DO-VIC !!!

80'

Indywidualna próba Radovica nie przyniosła efektów.

79'

Rado, Duda, Żyro - ofensywny tercet Legii skonstruował fajną akcję zakończoną strzałem tego ostatniego ale dobrze broni Clarke.

78'

Słaby strzał Fagana... Gospodarze chyba się poddali.

77'

Brzyski próbował uderzać na siłę, nic z tego. Legia utrzymuje się jednak przy piłce.

76'

Niecelny strzał gospodarzy. Jeszcze rzut wolny dla Legii, będzie dogodna okazja do strzelenia bramki.

74'

Lynch wszedł w miejsce Browne'a.

72'

Radović! Przerzut do Kucharczyka, przyjmuje na raty i podaje do Radovica, który z dystansu minimalnie niecelnie uderzał na bramkę!

70'

Chwila przerwy w grze i mała narada piłkarzy Legii.

69'

Koronkowa akcja. Duda do Kucharczyka, ten ogrywa obrońcę wpada w pole karne i wykłada futbolówkę do Żyry! Ten pewnym strzałem umieszcza ją w bramce!

69'

Do trzech razy sztuka! ŻYYYYYYROOOOOOO !!!

67'

Szybszy atak gospodarzy, najpierw zwolnił a potem zakończył się poza linię autu.

66'

Żyroo! No nie może dzisiaj trafić do bramki.. Ponownie uderzył w Clarke'a.

65'

Ajajaj! Świetny strzał Brzyskiego niewiele, naprawdę niewiele ponad bramką rywala...

64'

Jest i przerwa na wodę! Mamy klimat mundialu Przerwa

64'

Powalony Duda, będzie dogodna okazja do strzału.

64'

Zaczyna nam wiać nudą... Szkoda, liczyliśmy, że Legia pójdzie za ciosem.

61'

Sean Hoare pojawił się na placu gry w miejsce Gera O'Briena.

60'

Świetna okazja Żyry ale jego uderzenie z woleja wprost w Clarke'a! Szkoda, to powinna być bramka...

59'

Kucharczyk do Radovica, jednak obrońca w porę wybija piłkę na rzut rożny.

58'

Coraz lepiej i pewniej radzą sobie rywale Legii. Oby piłkarze mistrza Polski szybko się obudzili.

57'

Rzut rożny dla gospodarzy, będzie dogodna okazja.

56'

Ładna akcja Legii, obstawiany Kucharczyk uderza wprost w golkipera St. Patrick's.

54'

Nieudana akcja gospodarzy, trochę nadziei jednak w Irlandczykach nadal jest.

53'

52'

Zablokowana próba strzału Michała Żyry.

51'

Legioniści protestują uważając, że sędzia powinien podyktować rzut wolny ale St. Patrick's nie próżnuje i rusza z kontrą.

51'

Kontra gospodarzy - bez powodzenia. Kuciak wznawia grę.

50'

Najpierw niecelny strzał "Brzytwy" a teraz Dudy.

49'

Legia ładnie zaczęła, naciska rywala.

48'

Bolger ukarany kartką.

47'

Mark Quigley w przerwie zmienił Forrestera.

21:44

Gramy!

21:43

Powoli już wracamy na stadion w Dublinie. Czy Legia podwyższy prowadzenie?

21:40

W przerwie meczu rozgrzewają się piłkarze rezerwowi Legii Warszawa! Legia

21:33

Legia schodzi na przerwę! Legia

45'

Koniec pierwszej połowy. W tej chwili Legia jest jedną nogą w III rundzie.

44'

Na trybunach znane wszystkim "Legia grać...".

43'

"Nabijają" statystyki podań legioniści a na boisku leży faulowany Rzeźniczak.

43'

Podryblował Żyro, podryblował i grę wznowi Clarke.

40'

Goście jakby bez chęci do strzelenia kolejnej bramki, ale taki wynik im odpowiada. Kuciak wybija piłkę.

39'

Ładna próba Dudy, ale skończyło się, niestety dla Legii, na wznowieniu gry od bramki.

40'

Taki wynik odpowiada zespołowi z Warszawy! Legia prowadzi

38'

Gra przeniosła się do środka pola, sporo walki mało akcji.

36'

Próba kontrataku w wykonaniu St. Patrick's, jednak Vrdoljak szybko ją zatrzymał.

35'

Nie mieli teraz pomysłu na akcję piłkarze Legii i ostatecznie stracili piłkę.

34'

Naciska Legia, mistrz Polski rozgrywa piłkę na połowie rywala a nieudanym dośrodkowaniem kończy akcję Brzyski.

33'

Na spalonym piłkarz St. Patrick's.

32'

Brennan po odbiorze doskonale obsłużył kolegę z zespołu, ten wpadł w pole karne oddał strzał... piłka odbija się rykoszetem od legionistów ale zdążył się w tym zorientować Kuciak!

31'

Faulowany Duda, Legia jednak nie śpieszy się z zagraniem piłki do przodu. Woli ją spokojnie rozegrać na własnej połowie.

31'

30'

Faulowany w środku pola zawodnik drużyny gospodarzy.

28'

Legia tym razem w ataku pozycyjnym, długimi podaniami próbują uruchomić skrzydłowych i napastników.

27'

Kuciak łapie piłkę po długim podaniu do Fagana.

26'

Brzyski centruje na głowę Jodłowca, on zgrywa do kolegów a Radović kończy akcję uderzeniem ponad poprzeczką.

26'

Bolger ostro fauluje Vrdoljaka, ten odgryza się już po gwizdku ale nie ma kary dla kapitana Legii.

25'

Świetnie podanie od Żyry, Radović wyszedł na czystą pozycję i pewnie pokonał golkipera rywali!

25'

RAAAAAAADOOOOVIĆ !!!

24'

Legia próbuje atakować tak jak lubi - skrzydłami. Na razie jednak bez skutku.

23'

Dośrodkowanie Brzyskiego i mamy kolejny korner dla zespołu z Warszawy.

22'

Strzału ponownie próbuje Brennan, ponownie pewnie łapie piłkę Kuciak.

21'

Znów ryzykuje Clarke, ale na razie się nie myli.

20'

Ryzykowne wyjście golkipera zespołu z Irlandii, ale ratuje sytuację.

19'

Od bramki grę wznowi Clarke.

20'

St. Patrick's Athletic często na połowie Legii! St. Patrick's Athletic w ataku

18'

Rzut rożny dla Legii po tym jak O'Brien zatrzymał Kucharczyka.

17'

Świetnym wejściem Brzyski przerywa akcję rywala. Od bramki zacznie Kuciak.

16'

Fahey i Duda w ostrym starciu. Słowak ukarany żółtą kartką.

15'

Trochę chaosu i zamieszania w środku pola, akcja wędruje pod pole karne Legii.

14'

Gospodarze zepchnięci do defensywy, już nie próbują ataku pozycyjnego tylko gry z kontry.

13'

Legia spokojnie, rozgrywa piłkę w środku pola. Kolejny wrzut z autu dla gości.

12'

Gooooooooooo... spalony! Kucharczyk...

11'

Radović atakuje skrzydłem, rywal wybija na aut.

10'

Przejęcie piłki przez polski zespół, Duda strzela ale broni Clarke!

9'

Niedokładne przerzucenie Radovica, piłka dla gospodarzy.

8'

Kolejny faul Legii.

7'

Rywal Legii próbuje konstruować atak pozycyjny, jednak legioniści na to nie pozwalają.

6'

Gra na razie spokojna, Legia naciska ale Irlandczycy grają wysokim pressingiem.

5'

Astiz rozgrywa piłkę z kolegą, Duda jednak fauluje.

4'

Brennan uderza... broni Kuciak.

3'

Kuciak ratuje Legię w stylu Neuera! Świetna piłka za plecy obrońców Legii.

2'

Rzut wolny dla St. Patrick's w okolicy środka boiska.

1'

Pierwsza akcja gospodarzy, dwa strzały zostały jednak zablokowane.

20:44

Zaczynamy! Legia przy piłce.

20:44

Ze środka zaczną piłkarze Legii! Dziś na zielono-czarno. Rywal na czerwono-biało.

20:41

20:40

Pięć minut! Kibice prowadzą doping, a zespoły wychodzą na boisko!