Zamieszanie w polu karnym Termaliki, uderzył w końcu Chrzanowski, ale nad poprzeczką.

86'

Strzał Plevy sprzed pola karnego, ale niecelne uderzenie.

85'

Świetnie Płaneta uruchomił prostopadłym podaniem Kamińskiego, ten oddał mu piłkę, a Płaneta będąc 12 metrów przed bramką uderzył minimalnie obok słupka! Świetna akcja rezerwowych Termaliki!

83'

Strzał Chrzanowskiego broni Nowak!

81'

Dobra dwójkowa akcja Kamińskiego i Fryca, ale dośrodkowanie obrońcy Termaliki niecelne.

80'

Adam Samiec ogląda żółtą kartkę za swój faul.

79'

Dobra akcja Chrobrego, ale czujny Czerwiński powstrzymał w polu karnym Szczepaniaka.

77'

Próba przelobowania Nowaka podjęta przez Ilków-Gołąba, ale czujny bramkarz Termaliki.

75'

Kopacz ryzykownie chciał wyjść z piłką, ale został sfaulowany. Odważna próba defensora Termaliki.

73'

Ostatnia zmiana w Termalice. Za Janeczkę wchodzi Kamiński.

71'

Boisko opuszcza Foszmańczyk, a debiut przed własną publicznością zaliczy Płaneta.

67'

Świetne dośrodkowanie Szałka z rzutu wolnego, ale jego koledzy w polu karnym minęli się z piłką.

66'

Zmarnowana setka Jareckiego! Skrzydłowy Termaliki znalazł się w dobrej pozycji po podaniu Kaczmarczyka, ale jego strzał powędrował nad poprzeczką!

65'

A za Ulatowskiego wchodzi Chrzanowski.

65'

Podwójna zmiana w Chrobrym. Za Ałdasia wchodzi Kiełb.

64'

Hołombiec minął Czerwińskiego i uderzył, ale obok słupka.

63'

Ulatowski ukarany żółtą kartką za faul na Jareckim.

62'

Z boiska schodzi Kupczak, a pojawia się na murawie Sołdecki.

58'

Chrobry od kilku chwil na połowie Termaliki, ale jedyną korzyścią są tylko auty.

53'

Jak Pleva tego nie trafił?! 3 metry przed bramkarzem uderzał głową, ale wprost w Janickiego!

50'

Kupczak uruchomił Foszmańczyka lewą stroną, ale dośrodkowanie popularnego "Iniesty" złapał Janicki.

48'

Daleki wyrzut z auto Fryca, piłkę głową przedłużył Kupczak, ta trafiła do Drozdowicza i napastnik Termaliki z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki!

47'

2-0 Drozdowicz!

46'

Rozpoczęła się druga połowa!

12:21

Póki co bardzo dobre występy notują Czerwiński i Kupczak. Obrońca Termaliki, poza golem, kilkakrotnie odebrał piłkę i wychodził za akcją do przodu. Natomiast pomocnik "Słoników" świetnie rozprowadza piłki, nie traci jej i jego podania są zazwyczaj celne.

12:16

Termalica po golu Jakuba Czerwińskiego prowadzi w Niecieczy z Chrobrym Głogów 1-0. Prowadzenie to wydaje się zasłużone. Gospodarze prowadzą grę, nie tracą głupich piłek, choć nie tworzą zbyt wielu klarownych okazji do zdobycia gola.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Janeczko przejął piłkę pod polem karnym i natychmiast dośrodkował, ale Drozdowicz przegrał główkę! Groźna sytuacja!

44'

Czerwiński fantastycznie powstrzymał Szczepaniaka przy linii bocznej.

39'

Nieciecza przeważa w posiadaniu piłki i prezentuje wyższą kulturę gry, ale w ostatnim momencie brakuje decydującego dokładnego podania.

33'

Janeczko miał dużo miejsca po prawej stronie, ale nieudanie dośrodkował. Nie można mu odmówić ambicji i zaangażowania, ale brak u niego efektywności.

31'

Piłka długo przebywała w powietrzu, bo Termalica urządziła sobie festiwal dośrodkowań, ale zabawę przerwał Janeczko nieudanym zagraniem.

30'

Faul na Kupczaku 20. metrów przed bramką. Okazja do strzału dla Jareckiego. Do piłki podszedł jednak Czerwiński, który wybrał wariant siłowy i piłka utknęła w murze.

27'

Foszmańczyk strzelał, ale piłka wyleciała daleko poza parking...

26'

Drozdowicz do Janeczki, ale młody pomocnik nie zdążył do zagrywanej w pole karne piłki.

22'

Świetny cross Kupczaka do Plevy. Jego dośrodkowanie zablokowane, ale na uwagę zasługuje klasowe zagranie środkowego pomocnika Termaliki.

21'

Pressing i szybkie przejęcie Drozdowicza na połowie Chrobrego, rozrzucił na prawo do Janeczki, ale z jego dośrodkowaniem radzą sobie obrońcy.

19'

Czerwiński gooool 1-0! Dośrodkowanie Fryca z prawej strony kończy zabójczym strzałem dzisiejszy kapitan Termaliki!

19'

Szałek bardzo brzydko potraktował Drozdowicza i ogląda zasłużoną żółtą kartkę. Trochę ostrzejszy fragment meczu oglądamy w ostatnich kilku minutach.

17'

Szałek do Ilków-Gołąba z rzutu wolnego, obrońca Chrobrego główkował jednak niecelnie.

17'

Żółtko za to otrzymuje Mateusz Kupczak, choć decyzja sędziego wydaje się być zbyt pochopna. Mieliśmy właśnie zamiar pochwalić środkowego pomocnika Termaliki, bo póki co bardzo dobrze rozdziela piłki i zaliczył już kilka odbiorów.

15'

Jarecki tylko słownie upomniany za taktyczny faul.

13'

Czerwiński dobrze zaasekurował Fryca i mamy rzut rożny dla Chrobrego.

11'

Janicki dobrze zareagował, rzucając się pod nogi Drozdowicza i uniemożliwiając mu oddanie strzału. Okres przewagi Termaliki w posiadaniu piłki, ale ciągle trudno o stworzenie jakiejś sytuacji.

8'

Obie drużyny próbują grać piłką, ich akcje są składne, ale czujnie w obronie ustawieni są piłkarze Termaliki jak i Chrobrego.

4'

Dobra akcja skrzydłem Szczepaniaka, który przy linii bocznej ograł Czerwińskiego, ale później obrońca gospodarzy naprawił swój błąd i zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

2'

Janeczko z prawej strony próbował prostopadłym podaniem uruchomić Fryca, ale obrońcę Termaliki uprzedził Janicki.

11:28

Rozpoczyna Termalica!

11:27

Obie drużyny wychodzą już na boisko.

11:24

Wobec absencji Jakuba Biskupa, dziś z opaską kapitańską wystąpi Jakub Czerwiński.

11:17

Murawa wygląda na grząską, na rozgrzewce przekonali się o tym nawet sędziowie, którzy nie potrafili utrzymać równowagi podczas biegu. Jak poradzą sobie piłkarze - główni aktorzy dzisiejszego widowiska?

11:08

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania ZAPOWIEDŹ TERMALICA - CHROBRY KLIK

11:06

Składy już są dodane, jeszcze tylko ławki rezerwowych

Termalica: Olszewski, Maslo, Płaneta, Wróbel, Paluchowski, Kamiński, Sołdecki.

Chrobry: Rzepecki, Ałdaś, Chrzanowski, Kiełb, Michalec, Rybak.

11:02

Witamy na meczu ze słonecznej Niecieczy, gdzie w ramach 18. kolejki zmierzą się ekipy Termaliki i Chrobrego. Składy mamy już przed sobą, za chwilę pojawią się w panelu po lewej stronie.