Sobota, 25 października 2014, godz. 17:00
2 : 3
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
1. połowa0 : 3
94'

Koniec! GKS walczył do końca, ale dwie bramki Grzegorza Goncerza na nic się zdały. Trzybramkowa przewaga Dolcanu uzyskana na początku spotkania okazała się decydująca. Dziękujemy za uwagę!

93'

Grzegorz Piesio ukarany indywidualnym upomnieniem.

93'

Pietrzak również dostał żółty kartonik.

93'

Czerwiński ukarany żółtą kartką.

92'

Ależ przepychanka przy linii bocznej boiska. Zawodnicy oraz sztaby szkoleniowe obu drużyn skoczyły sobie do gardeł!

91'

Adrian Łuszkiewicz leży kontuzjowany na murawie.

90'

Sędzia główny dolicza trzy minuty!

89'

Rafał Zembrowski zmienia Damiana Jakubika.

87'

Bramka dla GKS-u!!! Będą emocje do samego końca! Grzegorz Goncerz strzela swojego drugiego gola w tym meczu, wykorzystując zamieszanie w polu karnym Dolcanu.

84'

Grzegorz Gonczerz strzela głową wprost w Rafała Leszczyńskiego. Golkiper gości bez problemu wyłapuje uderzenie napastnika GKS-u.

81'

Tomasz Prejs w miejsce autora pierwszego gola dla Dolcanu - Kamila Mazka.

80'

Uderzył Rafał Pietrzak, ale piłka po rykoszecie minimalnie minęła bramkę Dolcanu.

78'

''Wolny'' dla GieKSy niemalże z linii pola karnego Dolcanu, idealnie na wprost bramki Rafała Leszczyńskiego.

76'

GieKSa zamiast pójść za ciosem, oddała pole gry rywalowi, tak więc ciężko upatrywać w tej taktyce pozytywnego zakończenia w dzisiejszym meczu.

75'

Strzał Tarnowskiego z narożnika pola karnego minimalnie przeleciał nad poprzeczką bramki GKS-u.

71'

W miejsce Krzysztofa Wołkowicza na boisku pojawił się bohater ostatniego meczu przy Bukowej - Dariusz Zapotoczny, który strzelił gola dającego GieKSie zwycięstwo w ostatnich sekundach w pojedynku ze Stomilem Olsztyn.

67'

Na murawie leży zawodnik Dolcanu - Szymon Matuszek, który przypadkowo zderzył się z rywalem.

65'

Wołkowicz ukarany żółtym kartonikiem.

64'

Adrian Łuszkiewicz niecelnie zza pola karnego.

64'

Grzegorz Piesio na spalonym!

63'

Paweł Tarnowski wchodzi za Tomasza Chałasa.

58'

aaa

59'

Rafał Kujawa melduje się na murawie w miejsce Przemysława Pitrego.

56'

Bramkarz Dolcanu ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

56'

Bramka dla GieKSy!!! Autorem trafienia na 1:3 nikt inny jak Grzegorz Goncerz, który uderzeniem głową strzela swoją 12. bramkę w tym sezonie!

55'

Mogło być 4:0 dla gości, ale uderzenie Grzegorza Piesio zatrzymało się na poprzeczce bramki Antonina Bucka.

53'

Rzut rożny dla gospodarzy. Głową strzela Nawrot. Uderzenie blokuje plecami Mateusz Cichocki.

50'

Kontra GKS-u w fatalnym stylu wykończona przez Rafała Pietrzaka, który dośrodkował ''Panu Bogu w okno"...

49'

Grzegorz Piesio wpadł w pole karne GiekSy, nie pilnowany przez nikogo dobiegł pod samą bramkę, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca gospodarzy.

46'

Za Kamila Cholerzyńskiego w barwach GieKSy na boisku pojawił się Piotr Ceglarz.

46'

GKS rozpoczyna ostatnie 45 minut w tym spotkaniu. Czekamy na lepszą postawę gospodarzy w tym meczu oraz emocje do ostatnich sekund!

18:02

Czekamy na drużynę Dolcanu, którą zapewne jeszcze w szatni uczula trener Sasal, aby nie stracili jego podopieczni głowy i dowieźli wynik do końca meczu.

18:00

Piłkarze GieKSy zmobilizowani do walki są już na murawie.

17:58

Czy trener Moskal puści swoim zawodnikom skrót drugiej połowy historycznego finału Ligi Mistrzów z 2005 roku, w którym to jak wszyscy wiemy AC Milan prowadził do przerwy z Liverpool'em 3:0, aby w ostatniej odsłonie stracić trzy bramki oraz przegrać w rzutach karnych. Dzisiaj karnych nie będzie, ale być może GieKSa uwierzy we własne możliwości i odwróci wynik spotkania.

17:53

Na murawie stadionu przy Bukowej trwa konkurs rzutów karnych dla kibiców. W bramce drugi golkiper GKS-u Rafał Dobroliński.

17:50

Dla gości tak naprawdę ten mecz mógłby się już zakończyć. Dolcan strzelił trzy gole, demolując gospodarzy oraz nie pozostawiając GieKSie złudzeń na kolejne 45 minut gry.

46'

Przy gwizdach kibiców gospodarzy arbiter główny kończy pierwszą połowę spotkania w Katowicach. Do przerwy Dolcan Ząbki prowadzi z GieKSą 3:0!

45'

Sędzia Krasny przedłużył pierwszą odsłonę o jedną minutę.

44'

Sławomir Duda z podobnym skutkiem jak jego przeciwnik w poprzedniej akcji.

43'

Strzał jednego z zawodników Dolcanu przelatuje obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Bucka.

40'

Żółty kartonik dla popularnego ''Kufla'' za faul na Grzegorzu Piesio.

39'

GKS ruszył z kontrą po prawej stronie boiska. Goncerz dośrodkował po ziemi do wbiegającego Dudy, pomocnik GieKSy nie doszedł do piłki, którą złapał bez problemu Leszczyński.

38'

Grzegorz Goncerz na minimalnym spalonym.

35'

Na stadionie rozbrzmiały się gwizdy... Kibice GKS-u są zdegustowani dzisiejszą postawą swoich ulubieńców.

34'

Przewinienie Jakubika na Pietrzaku pod linią boczną boiska.

33'

Kamil Cholerzyński z dystansu, z pół woleja, ale uderzenie wyłapuje Rafał Leszczyński.

30'

Zawodnicy trenera Moskala nie potrafią jak na razie otrząsnąć się po łomocie jaki spuścili im piłkarze Dolcanu. GieKSa próbuje, ale nic z tego nie wynika, natomiast goście nie mają na co narzekać.

26'

Dolcan staną przed kolejną szansą na zdobycie gola. Tym razem po rzucie rożnym strzelał Grzegorz Piesio oraz Tadrowski , ale w tej sytuacji górą okazał się golkiper GKS-u.

24'

aa

22'

Dolcan gra jak natchniony! Podopieczni trenera Sasala, wykorzystują każdy, nawet minimalny błąd GKS-u, który nie potrafi sobie poradzić z bezbłędnie grającymi zawodnikami drużyny gości.

19'

Gospodarze ponownie próbuje przejąć inicjatywę, ale chyba żaden zawodników Trójkolorowych nie wierzy już w zwycięstwo...

17'

Coś nieprawdopodobnego! Rafał Grzelak najlepiej odnajduje się w zamieszaniu w polu karnym GieKSy i pakuje piłkę do bramki Bucka! Dolcan prowadzi już 3:0! Tego w Katowicach jeszcze nikt nie widział... GKS przegrywa 0:3 po niecałych 20 minutach!

15'

GKS ruszył do ataku. Po rzucie rożnym z dystansu strzelał Duda, ale uderzenie było zbyt mocne i futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

12'

Cóż za nieprawdopodobny obrót spraw w stolicy Górnego Śląska! GKS dobrze rozpoczął mecz, ale to Dolcan strzelił pierwszy gola, po czym zaraz ponownie piłka znalazła się w siatce bramki GieKSy. Tego gospodarze na pewno się nie spodziewali!

11'

2:0 dla gości!!! Dolcan wyprowadza kolejną akcję uwieńczoną golem, tym razem Antonina Bucka pokonał Tomasz Chałas.

9'

Gooool dla Dolcanu! Kamil Mazek wyprowadza gości na jednobramkowe prowadzenie, dobijając strzał jednego z kolegów z zespołu.

8'

Kolejna dobra sytuacja dla GieKSy. Tym razem Przemysław Pitry wypuścił swoim podaniem na wole pole nikogo innego jak Grzegorza Goncerza, którego w ostatniej chwili ubiegł jeden z defensorów drużyny gości.

6'

Kibice Dolcanu są dzisiaj wspierani przez szalikowców drużyny CKS Czeladź.

4'

Faul Łukasza Pielorza w środkowej części boiska. Rzut wolny dla gości.

3'

Kontratak gospodarzy zatrzymali zawodnicy z Ząbek.

4'

Na trybunach zameldowała się grupa ok. 80 kibiców z Ząbek i trwa dość wyrównany pojedynek na doping. Na Bukowej szału frekwencyjnego nie ma - na oko na całym stadionie jest z 600 osób.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy. Z lewej strony na głowę Goncerza dośrodkował Wołkowicz, ale strzał napastnika GKS-u zablokował obrońca Dolcanu.

1'

GKS na złoto-czarno, Dolcan w jednolitych czerwonych strojach. Od środka goście! Zaczynamy spotkanie w Katowicach!

17:00

aa

17:00

Minuta ciszy w związku z tragedią w kopalni "Wesoła" w Mysłowicach.

16:58

Piłkarze obu zespołów już na murawie. Szybkie przywitanie i za chwilę zaczynamy mecz!

16:57

Blaszok natomiast, jak na razie świeci pustakami. Miejmy nadzieję, że fanatycy GieKSy wkrótce zasiądą na swojej słynnej trybunie w większej liczbie.

16:56

Na stadionie w Katowicach pojawiła się grupa sympatyków z Ząbek w ok. 40 osobowej grupie.

16:51

W składzie GKS-u od pierwszej minuty zagra najlepszy strzelec aktualnego sezonu I ligi - Grzegorz Goncerz, który ma już na swoim koncie jedenaście trafień.

16:48

Asystentami sędziego głównego w dzisiejszym spotkaniu będą Arkadiusz Śpiewak i Jacek Tokarski, natomiast arbitrem technicznym będzie Grzegorz Jabłoński.

16:47

aaa

16:46

Ławka rezerwowych Dolcanu: Humerski, Długołęcki, Osoliński, Prejs, Tarnowski, Sierpina, Zembrowski.

16:45

Rezerwowi GieKSy: Dobroliński, Ceglarz, Januszkiewicz, Zapotoczny, Wieczorek, Kujawa, Bodziony.

16:37

Witamy serdecznie z Katowic. Już za niespełna pół godziny na stadionie przy Bukowej miejscowy GKS Katowice podejmie drużynę Dolcanu Ząbki. Relację live z tego meczu poprowadzi dla Państwa Tytus Daniluk!