Zawisza Bydgoszczzawisza
0 : 0
lechiaLechia Gdańsk
19:58

Remis jest napewno dobrym wynikiem dla gości. Pomino ataków w końcówce Zawisza nie był w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne transmisje LIVE na stronie Ekstraklasa.net

19:54

Tak wygląda tabela po ostatnim meczu 35 kolejki TME Tabela

93'

Tomasz Musiał kończy spotkanie w Bydgoszczy.

91'

Przed szansą Marcin Pietrowski. Z dużym szczęściem Kaczmarek

90'

Sędzie dolicza 3 minuty.

90'

Rzut wolny wykonuje Piotr Petasz, Mateusz Bąk pewnie broni

88'

Deleu schodzi z boiska. W jego miejsce Olek Jagiełło.

86'

Patryk Tuszyński piękną głowką blisko strzelenia gola! Brakowało niewiele!

83'

Zawisza Bydgoszcz coraz pewniej pod bramką gdańszczan. Pachnie bramką w ostanich minutach spotkania. Akcje gospodarzy wyglądaja coraz groźniej.

81'

Kamil Drygas trafia w słupek. Gol był bardzo blisko.

80'

Stojan Vranjes groźnie z rzutu wolnego. Kaczmarek wybija nad poprzeczka.

79'

Jarosław Bienuk zastępuje Dawidowicza.

77'

Alvarinho do Nawotczyńskiego jednak ten nie trafia w piłke. Chwilę później Petasz i rzut rożny dla Zawiszy.

73'

Frankowski przed szansa. Na posterunku Kaczmarek.

72'

Frankowski za Wiśniewskiego w zespole Lechii.

71'

Na tablicy wyników nadal ZERO:ZERO Wynik

69'

Mecz należy do tych z kategrii "dograjmy do końca" Dużo błedów i emocje niczym w Klanie

67'

Sebastian Dudek zastępuje Gevorgyana

67'

Ziajka za Carlosa.

63'

Lechia Gdańsk z drugiej strony już z czterema celnymi uderzeniami.

63'

Po godzinie meczu Zawisza nadal bez celnego strzału na bramkę gości.

56'

Patryk Tuszyński płasko po ziemi z 20 metrów. Tuż przy słupku Kaczmarka!

54'

Igor Lewczuk groźnie pod bramką Lechitów!

54'

Tymczasem Górnik Łęczna oficjalnie w Ekstraklasie! Gratulacje dla zawodników z Łęczniej!

52'

Druga połowa nadal w wyjściowych składach. Zmiany

50'

Sporo chaosu w grze oby zespołów. Piłka w większości znajduje się w środkowej strefie boiska.

48'

Kamil Drygas ukarnay żółtą kartką.

45'

Piłke do gry wprowadzili zawodnicy Lechii Gdańs, a właściwie swoim gwizdkiem pan Musiał.

18:58

Za chwilkę ponownie na murawie pojawią się gracze obu zespołów. W przerwie spotkania nic się nie zmieniło, nadal bezbramkowy remis.

47'

Po 45 minutach spotkania na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszcz nadal bez bramek. Mecz jest wyrównany, obie drużny miały kilka okazji na strzelenie bramki. W 15 minucie Maciej Makuszewski był blisko. Chwilę później Jorge Kadu. W 33 minucie Piotr Grzelczak oddał groźny strzał na bramkę Kaczmarka jednak niecelnie. Vahan Gevorgyan z powietrzą nad poprzeczką. Zapraszam na chwilę przerwy. Za 15 minut wracamy do Bydgoszczy!

45'

Rzut wolny dla Lechi. Ponownie Vranjes. Z trudem Kaczmarek. Rzut rożny dla gości.

39'

Stojan Vranjes groźnie z rzutu wolengo. Kaczmarek szczęśliwie wybiją na rzut rożny.

36'

Luis Carlos wrzuca w pole karne. Vahan Gevorgyan uderza z powietrza. Niestety wysoko ponad bramką gości.

33'

Piotr Grzelczak oddał groźny strzał na bramkę Kaczmarka. Z tego bramki jednak nie będzie.

33'

Rzut rożny w wykonaniu Lechii. Pilkę łapie bramkarz bydgoskiego Zawiszy. Zaczniemy od bramki gospodarzy.

30'

Sędzia Tomasz Musiał zarządza chwilę przerwy na uzupełnienie płynów, czyli przerwa na coś do picia.

30'

Posiadanie piłki 50% - 50%. Piłka

29'

Makuszewski obok bramki. Strzał z 30 metrów niecelny. Kaczmarek wznowi wykopem.

26'

Luis Carlos groźnie dośrodowywał w pole karne Lechitów. Od autu Zawisza.

25'

Świetna akcja Zawiszy. Piłka miała trafić do Kadu jednak obrońcy Lechii na posterunku.

23'

Posiadanie piłki po stronie gospodarzy! pilka

20'

Skończyło się na strachu. Piłka już na połowie Lechii.

20'

Maciej Makuszewski faulowany tuż przed polem karnym Zawiszy.

19'

Rzut rożny dla gości. Stojan Vranjes bardzo niedokładnie.

18'

W ataku Zawisza. Jorge Kadu strzela jednak niecelnie. Od bramki Mateusz Bąk.

16'

Janicki wrzucał w pole karne jednak dobrze kryty Vranjes niecelnie strzela na bramkę Kaczmarka.

15'

Maciej Makuszewski przed szansą. Brak opanowania piłki w polu karnym i od bramki Wojciech Kaczmarek

11'

Wiśniewski dośrodkowuje w pole karne. Piłkę wybija głową Igor Lewczuk. Przy piłce nadal gracze z Gdańska.

9'

uis Carlos grożnie prawą stroną. Gevorgyan jednak nie opanował piłki. Strzał niecelny.

8'

Tym razem Lechia. Na spalonym Patryk Tuszyński

6'

Groźnie pod bramką Bąką. Piłke wybija Nikola Leković

4'

Zespół z Gdańska odważnie zaczął spotkanie. Groźny atak na bramkę Wojciecha Kaczmarka.

18:00

Pierwszy gwizdek i sędzia Tomasz Musiał rozpoczyna ostatnie spotkanie 35. kolejki TME. "Let's Get This Party Started"

17:54

W Bydgoszczy bardzo ciepło....Pogoda

17:52

Arbiter z Krakowa Tomasz Musiał poprowadzi niedzielne spotkanie Lechii Gdańsk z Zawiszą w Bydgoszczy.
Tomasz Musiał w tym sezonie ze wszystkich klubów T-Mobile Ekstraklasy najczęściej prowadził spotkania z udziałem właśnie Biało-Zielonych, bo aż siedem razy. Piłkarze Lechii grali w nich ze zmiennym szczęściem – po dwa razy wygrali i przegrali, a trzykrotnie padały remisy. W przypadku bydgoskiego Zawiszy ten arbiter był rozjemcą pięciu spotkań tego sezonu. Bydgoszczanie odnieśli w nich dwa zwycięstwa i trzy razy remisowali, nie doznając jeszcze ani razu porażki.Tomasz Musiał

17:46

Zespół z Gdańska osobiście wspierał będzie Pan Prezydent tego miasta - Paweł Adamowicz Paweł Adamowicz

17:37

Oto rezerwy obu zespołów:

• Zawisza Bydgoszcz: 1. Andrzej Witan, 13. Łukasz Skrzyński, 15. Paweł Strąk, 18. Damian Ciechanowski, 7. Hermes, 77. Sebastian Dudek, 11. Sebastian Ziajka
  • Lechia Gdańsk: 40. Kacper Rosa, 6. Jarosław Bieniuk, 10. Przemysław Frankowski, 19. Aleksander Jagiełło, 20. Paweł Buzała, 4. Paweł Stolarski, 30. Maciej Kostrzewa
17:27

Piłkarze Lechii Gdańsk już na rozgrzewce Piłkarze Lechii Gdańsk już na rozgrzewce

16:59

Przewidywane składy:

Zawisza Bydgoszcz: Kaczmarek - Lewczuk, Micael, Nawotczyński, Ziajka, Drygas, Dudek, Wójcicki, Geworgian, Petasz, Kadu.

Lechia Gdańsk: Bąk - Deleu, Janicki, Bieniuk, Leković, Pietrowski, Vranjes, Frankowski, Grzelczak, Wiśniewski, Tuszyński.

16:54

Zapraszam również na zapowiedz dzisiejszego meczu. Droga do Europy wiedzie przez Bydgoszcz!

Zapowiedz spotknia

16:34

Kilka informacji z Gdańska

Biało-Zieloni w Bydgoszczy zagrają bez Zaura Sadajewa, który w ostatnich dwóch meczach zagrał doskonale, strzelając swe pierwsze trzy gole w ekstraklasie.Sadajew w zwycięskim meczu z Lechem Poznań otrzymał czwartą żółtą kartkę i Biało-Zieloni będą zmuszeni radzić sobie bez niego. Zastąpi go najprawdopodobniej Patryk Tuszyński i jest to na pewno pozytywna wiadomość dla gdańskich fanów. Przecież nie dalej jak w lutym to właśnie Patryk ustrzelił w Bydgoszczy hat-tricka zapewniając Lechii wysoką wygraną 3:0 z Zawiszą.

16:33

Tabela grupy Mistrzowskiej przed meczem 35. kolejki TME Tabela

16:29

Kilka oficjalnych informacji dotyczących tego spotkania.Kilka informacji

16:28

W niedzielę piłkarze Zawiszy ponownie zagrają przed własną publicznością. Rywalem bydgoszczan będzie Lechia Gdańsk, która wygrała swoje dwa ostatnie ligowe spotkania. Zawiszacy mają coś do udowodnienia lechistom, bowiem w lutym przegrali z nimi w Bydgoszczy aż 0:3. Na relację LIVE spotkania w Bydgoszczy zaprasza Marcin Tyc