Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
0 : 2
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
96'

Tomasz Radkiewicz gwiżdże po raz ostatni. Energetyk wygrywa 2:0 z Dolcanem po bramkach Ferugi oraz Kosteckiego. Z naszej strony to wszystko. Za uwagę dziękują Konrad Kryczka oraz Mateusz Faderewski.

95'

Staniczek wchodzi na boisku w miejsce Kosteckiego, który zaliczył dziś asystę i zdobył bramkę.

94'

Bucek odbił pierwsze uderzenie Dolcanu, dobitkę ktoś jeszcze przyblokował, tylko rożny dla gospodarzy.

93'

Szary ruszył lewą stroną, ale jego dośrodkowanie padło łupem Humerskiego

91'

Schodzi Sobczak, w jego miejsce Gródek

91'

Pięć minut doliczone.

89'

Dolcan z rożnego, Matuszek uderza główką, ale piłka ląduje w rękach Bucka.

86'

Teraz odpowiedź gospodarzy. Mazak uderza sprzed pola karnego, ale Bucek popisuję się bardzo dobrą interwencją.

85'

Cisse dostał wyśmienite podanie, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale strzelił obok bramki.

85'

Akcja Dolcanu i rożny dla gospodarzy.

83'

Schodzi Feruga, na boisku pojawia się Buchała

81'

Feruga ograł dwóch rywali i zmyłką zaskoczył Humerskiego. Futbolówka tocząc się bardzo wolno minęła słupek bramki dosłownie o milimetry!

80'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym, piłkę przed siebie odbił Humerski. Tam czaił się już Kostecki, który wślizgiem podwyższył prowadzenie!

79'

GOOOLLL!!!!!!!!!!!! Energetyk podwyższa prowadzenie!!!

76'

Edison!!! W asyście obrońcy piłka po Jego uderzeniu odbiła się właśnie od nogi defensora Dolcanu i prawie zaskoczyła Humerskiego!

75'

Szary spóźnionym wślizgiem zapracował sobie na żółty kartonik.

72'

Przerwa w grze. Jeden z zawodników Energetyka leży na murawie.

70'

Druga zmiana w zespole Dolcanu. Sierpina schodzi, w Jego miejsce melduje się Mazek.

67'

Dolcan gra tak, jakby naprawdę nie chciał awansować.

66'

Szymon Lewicki właśnie dzisiaj rozgrywa swój drugi mecz w barwach Dolcanu. Debiut zaliczył w spotkaniu 23. kolejki z Flotą Świnoujście, grze grał od 87. minuty.

63'

Lewicki za Jakubika. Zaskakująca zmiana.

62'

Edison ograł dwóch rywali i chciał zaskoczyć Humerskiego, lecz bramkarz Dolcanu był na posterunku.

59'

Napięcie na boisku! Piłkarz Rybnika po prostu.. leży na murawie! Komiczna sytuacja. ;)

55'

Energetyk odpiera ataki rywala niczym Polacy broniący Częstochowy!

53'

Sobczak ograł Klepczarka, strzał tuż obok słupka.

52'

KOLEJNA "SETKA" DOLCANU! Tym razem akcję zmarnowała cała drużyna!

49'

ALE BYŁO BLISKO!! Zjawiński nie trafił w piłkę z trzech metrów!

47'

Stracie Zjawińskiego z jednym piłkarzem ROW-u, przez chwilę leżał na murawie, ale już wszystko jest OK.

46'

Gramy!

17:49

Energetyk przeprowadził jedną, ale skuteczną akcję. Dolcan starał się nawiązać walkę i trzeba przyznać, że miał swoje sytuacje, których jednak nie wykorzystał. Niebawem zapraszamy Państwa na drugą część spotkania.

46'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Sędzia nie zauważył zagrania "ręką" u jednego z graczy Energetyka w polu karnym!

35'

Dolcan akcją za akcję, cios za ciosem stara się doprowadzić do remisu. Energetyk mocno cofnięty, jedynie Edison pozostał na połowie Dolcanu.

35'

OBLĘŻENIE BRAMKI ENERGETYKA!

34'

Piesio minął trzech rywali, ale Jego strzał został zablokowany!

33'

Kostecki strzelał, piłka metro od spojenia słupka z poprzeczką!

31'

Piłkę wrzucał Grzelak, która odbiła się od Zjawińskiego dość przypadkowo i o mały włos nie wpadła do bramki!

31'

Ależ było blisko! Sierpina o włos od zdobycia bramki!

30'

Zagranie ręką przez Ferugę tuż przed polem karnym!

27'

Dobra wrzutka z rzutu rożnego do Zjawińskiego, który minął się z piłką o milimetry!

26'

Dolcan w natarciu, przy piłce Zjawiński.

25'

Podoliński nie wytrzymał i sypnął kilka wiązanek w kierunku swoich podopiecznych. Jeżeli Dolcan chce awansować to MUSI ten meczy WYGRAĆ.

23'

Świetne wyprowadzenie piłki przez Energetyka, zagranie z boku do środka boiska, tam piłkę między śpiącymi obrońcami Dolcanu zagrał jeden z piłkarzy ROW-u. Piłkę w ostatniej chwili przed Humerskim wyłuskał Kostecki i zagrał do Ferugi, który nie miał problemów ze strzeleniem bramki!

18'

GOOOLLLLL!!!!!!!!!!!!!!! Energetyk prowadzi 1:0 z Dolcanem!!!

16'

Płaskie zagranie w kierunku Tarnowskiego, który idąc ramię w ramię z Jarym przewraca się. Sędzia nakazuje zawodnikowi kontynuować grę.

14'

Arbiter spotkania Pan Radkiewicz za dużo pozwala ekipom. Jakie to będzie miało skutki później? Przekonamy się..

12'

Chwilowa stagnacja w grze. Od bramki rozpoczyna Humerski.

11'

Rzut rożny dla Dolcanu.

9'

Prostopadła piłka od Grzelaka do Zjawińskiego zmusiła Bucka do wyjścia z bramki i zagaszenia sytuacji!

7'

Podoliński wścieka się przy linii, raz po razie karci swoich podpiecznych, aby byli lepiej ustawieni.

6'

Dośrodkowanie w pole karne ROW-u, piłkę przejął Tarnowski. Futbolówka po Jego strzale po raz pierwszą ląduje w rękach Antonina Bucka.

4'

Rzut wolny dla Dolcanu. Przy piłce Łuszkiewicz.

4'

Zażarta walka na trybunach między kibicami, z racji na liczbę lepiej słyszalni są gospodarze.

2'

Dolcan stosuje wysoki pressing, podopieczni Roberta Podolińskiego nie dają rozkręcić się Rybniczanom. Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz!

1'

Gramy!

17:00

Wraz z redaktorem Kryczką postaramy się, aby ta relacja był jak najbardziej pełna. Za utrudnienia, niczym PKP, przepraszamy! ;)

17:00

Zawodnicy już wyszli z tunelu!

16:58

kac-klimek@.. "PANIE REDAKTORZE ILE KIBICÓW GOŚCI?" AD. @MF: Na "oko" około 50 kibiców z Rybnika!

16:51

@MF: Z dużymi problemami wita Państwa Mateusz Faderewski. Na stadionie w Ząbkach są ogromne problemy z prądem, następstwem tego dzisiejsza relacja będzie odbiegała od przyjętych przez Nas standardów. Piłkarze już za chwilę wyjdą na boisko!

16:33

20 minut do pierwszego gwizdka, a my zachęcamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego meczu

16:30

Jeszcze rezerwowi.

Dolcan: Leszczyńśki, Matuszczyk, Mazek, Wiśniowski, Zembrowski, Osoliński, Lewicki.

Energetyk: Skrzeszewski, Edison, Staniczek, Gródek. Bałuszyński, Wieczorek, Buchała.

16:29

Składy na dzisiejsze spotkanie już widoczne obok. Jakieś zaskoczenia?

16:29

Witamy serdecznie z Ząbek. Miejscowy Dolcan podejmie dziś Energetyka ROW Rybnik. Na relację z tego spotkania zapraszają Konrad Kryczka oraz Mateusz Faderewski.