4 : 1
Włókniarz ZelówWłókniarz Zelów
1. połowa3 : 0
17:54

Żegnamy się już z Wami z Łodzi, ale jak zawsze zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów rozgrywanych przez Łódzki Klub Sportowy! Jeżeli jakimś cudem odbędzie się środowy mecz wyjazdowy z Wartą Działoszyn, to oczywiście będziemy dla Was również w Działoszynie. Jeżeli nie, to zapraszamy na niedzielę i pojedynek z Nerem Poddębice!

17:51

I już tradycją staje się odśpiewanie z piłkarzami po meczu "Kto wygrał mecz? ŁKS!" Łodzianie nadal pozostają w czwartej lidze niezwyciężeni. Pomijając słaby początek drugiej połowy możemy obiektywnie powiedzieć, że łódzcy piłkarze zasłużyli na kolejne trzy punkty dopisane do swojego konta!

94'

OSTATNI GWIZDEK SĘDZIEGO MAJKOWSKIEGO KOŃCZY KOLEJNY WYGRANY PRZEZ ŁODZIAN POJEDYNEK! Łódzki Klub Sportowy po emocjonującej drugiej połowie spotkania po znów dopisuje do swojego konta trzy punkty, pokonując 4:1 Włókniarz Zelów!

92'

I jeszcze jedna krótka przerwa w grze, ale to nie to co myślicie. To nie ŁKS gra na czas, ale zawodnik Włókniarza zwija się na murawie niedaleko własnej bramki.

91'

I oto Adam Sekuterski mógł popisać się swoimi umiejętnościami. Udało mu się obronić strzał gości i zamiast kolejnej bramki dla zelowian mamy tylko rzut rożny.

90'

Trzy minuty! - o tyle dłużej potrwa druga połowa spotkania.

88'

Pomocy medycznej wymaga teraz Adam Patora, najlepszy strzelec Łódzkiego Klubu Sportowego, faulowany przez zawodnika gości.

87'

Mamy jeszcze jedną zmianę w składzie łodzian. Tym razem boisko opuści... bramkarz gospodarzy, Kamil Woźniak. Dzięki temu w barwach ŁKS zadebiutuje Adam Sekuterski!

84'

I mamy zapowiadaną zmianę u gospodarzy. Białek pojawił się za Aleksandra Ślęzaka.

83'

Szymonowi Salskiemu nie udało się pokonać bramkarza po rzucie wolnym, ale za to wywalczył rzut rożny, z którego dośrodkowanie pozwoliło mu głową podwyższyć prowadzenie. Przez chwilę po strzeleniu bramki leżał na boisku i wybiegła do niego pomoc medyczna, co wzbudziło niepokój, wspominając jego pechowe zderzenie w meczu z Przedborzem. Wszystko jednak ok i zawodnik gra dalej.

83'

GOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Salski głową kieruje piłkę prosto w siatkę Wolskiego!

80'

Czas na trzecią zmianę w składzie gości. Na murawie pojawia się Rafał Bednarek. Zastępuje Huberta Muszyńskiego. Do wejścia na murawę szykuje się także Michał Białek, ale to już w składzie gospodarzy i za chwilę.

78'

Zelowanie po raz kolejny dają o sobie znać, zmuszając Woźniaka do interwencji. Po przedarciu się przez obronę łodzian Dregier podał do Kierasia, który strzelając skierował piłkę prosto w ręce bramkarza gospodarzy.

75'

Szymon Salski próbuje pokonać głową bramkarza gości, ten jednak po raz kolejny sprawnie interweniuje, zresztą nie ukrywajmy, że strzał ten do mocnych nie należał. Zawodnik ŁKS-u doszedł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

71'

Pół metra! Tyle brakło Rafałowi Jankiewiczowi by dobiec do piłki podawanej do Patryka Wolskiego. Tym razem jednak bramkarz gości był szybszy...

70'

Zmiana w składzie Włókniarza Zelów. W miejsce Gabriela Perki pojawił się na boisku Norbert Dregier.

66'

1895 - dokładnie tylu kibiców ogląda dzisiejsze spotkanie! Tak jak obiecałam, proszę bardzo :)

64'

Łódzki Klub Sportowy wraca do formy sprzed przerwy. Tym razem okazji nie wykorzystuje Adam Patora, strzelając bardzo mocno, ale obok bramki Wolskiego.

63'

Ta piłka powinna być w siatce, tak niewiele brakło! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników gospodarzy w podbramkowym zamieszaniu próbował podwyższyć prowadzenie, jednak czujność Wolskiego sprawiła, że udało mu się uderzenie wyłapać.

62'

Dobre uderzenie Słyścia z dwudziestego piątego metra! Patryk Wolski nie miał łatwego zadania, jednak udało mu się wybić piłkę i mamy tylko rzut rożny!

60'

Kolejny rzut wolny stwarza okazję dla gości. Piotr Boczkiewicz, który podjął się jego wykonania, nie wpisze się jednak drugi raz na listę strzelców dzisiejszego meczu. Jego uderzenie po koźle trafiło prosto w ręce bramkarza gospodarzy, Kamila Woźniaka.

59'

Specjalnie dla Was zdjęcie Galery, ale na frekwencję musicie jeszcze troszeczkę poczekać.łks

58'

W drugiej połowie spotkania oglądamy całkiem inny Włókniarz Zelów i cokolwiek powiedział swoim podopiecznym w czasie przerwy Maciej Mrowiński, przyniosło to skutek i piłkarze coraz lepiej radzą sobie na boisku, żeby nie powiedzieć wprost, że to oni dominują od początku drugiej części spotkania.

56'

Piotr Boczkiewicz chciał pokusić się o kolejna bramkę dla gości, jednak w jego wykonaniu rzutu wolnego zabrakło celności. Piłka rozminęła się z siatką Woźniaka, który nie musiał nawet interweniować.

55'

Noga już na boisku, a my tymczasem mamy żółtą kartkę dla Adamskiego za faul na Kierasiu. Rzut wolny dla gości z mniej więcej dwudziestego trzeciego metra. Oj zaczynają się emocje...

54'

Mamy krótką przerwę w meczu i będzie konieczne udzielenie pomocy medycznej Arkadiuszowi Nodze. Piłkarza złapały skurcze. Szybka akcja i zawodnik już poza boiskiem, a my wracamy do gry.

50'

Po strzale jednego z zawodników gości Kamil Woźniak sparował piłkę tak niefortunnie, że wpadła prosto pod nogi Boczkiewicza. Ten mocnym uderzeniem skierował ją prosto w bramkę łodzian i zdobył kontaktowego gola dla Włókniarza.

49'

WŁÓKNIARZ ZELÓW ZDOBYWA PIERWSZEGO GOLA! Piotr Boczkiewicz!

46'

Ostry start i już w 46. minucie mamy kolejną żółtą kartkę, tym razem dla zawodnika gości, Arkadiusza Nogi!

45'

Zmiana także w składzie Zelowa. W miejsce Dariusza Dolewki pojawił się Łukasz Jarosiński.

45'

W ramach drugiej zmiany w składzie ŁKS w miejsce Wiktora Żytka pojawił się Łukasz Adamski.

45'

W przerwie mieliśmy trzy zmiany. Pierwsza, w składzie łodzian, to zastąpienie kontuzjowanego Sarafińskiego, który murawę opuścił już w pierwszej połowie. Wprowadzono w jego miejsce Rafała Jankowskiego.

45'

ROZPOCZYNAMY DRUGA POŁOWĘ SPOTKANIA!

16:58

Mattek, Byczku - zostawmy takie tematy i nie psujmy atmosfery meczu :)

46'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY SPOTKANIA! Po trzech kwadransach walki Łódzki Klub Sportowy prowadzi z Włókniarzem Zelów aż 3:0 po bramkach Patory, Salskiego i Jurkowskiego!

45'

Sędzia wydłuża pierwszą połowę spotkania o minutę!

45'

I jeszcze raz Włókniarz Zelów! Przed utrata bramki uratował łodzian świetnie interweniujący Kamil Woźniak, wybijając piłkę po strzale Arkadiusza Nogi poza boisko i dając gościom zaledwie rzut rożny.

43'

Wydarzenia na boisku dzieją się teraz stanowczo za szybko, że aż nie nadążamy z pisaniem. A tym razem mamy akcję Włókniarza, gdzie przez obronę przedarł się Gabriel Perka, ale jego strzał w kierunku Woźniaka przyblokowała defensywa łodzian.

41'

ŁKS w dziesiątkę. Z boiska zszedł na ławkę Dawid Sarafiński z powodu jakiegoś urazu. Do rozgrzewki przystąpił już Rafał Jankiewicz więc za krótka chwile możemy spodziewać się zmiany.

39'

Mamy krótka przerwę w meczu, ale jedenastki nie będzie. Na murawie wylądował Adrian Filipiak po zderzeniu z jednym z zawodników Zelowa. Piłkarz po chwili podniósł się, tak więc wracamy do gry.

38'

Żółty kartonik, pierwszy w tym meczu, ogląda Piotr Słyścio za brzydki faul na zawodniku gości.

35'

Tak jak przypuszczałam widząc zaangażowanie, walkę i świetne wyjścia Jurkowskiego na prawym skrzydle, Radek Jurkowski zapisuje się nam w tym meczu jako strzelec trzeciej bramki dla Łódzkiego Klubu Sportowego. Po super podaniu od Olka Ślęzaka jego pięknego strzału w długi róg nie udało się obronić Patrykowi Wolskiemu.

34'

RADEK JURKOWSKI! To już trzecia bramka łodzian w tym meczu a mamy dopiero 34 minutę! Na usta ciśnie mi się - a nie mówiłam?

33'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki udało się dojść Wiktorowi Żytkowi, jednak jego strzał głową wybronił Wolski.

33'

Tym razem okazji nie wykorzystuje Adrian Kasztelan! Jego strzał z mniej więcej dwudziestego metra bramkarz wybił koniuszkami palców i mamy tylko rzut rożny.

31'

Rzut wolny dla ŁKS mniej więcej z 30. metra! Zelowianie mieli już chrapkę na szybką kontrę i rozegranie w kierunku połowy łodzian, udaremnił to jednak Patora, przejmując piłkę. Szybko został przewrócony przez obrońcę Włókniarza.

28'

Ah ten Sarafiński! Przedarł się prawym skrzydłem prawie że nie pilnowany, jednak zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem do Patory i piłka zamiast do kolegi z drużyny, dotarła do stopera Włókniarza i łodzianom nie udało się oddać strzału.

28'

@kakani - tradycyjnie podamy Wam frekwencję na dzisiejszym spotkaniu, ale musicie poczekać do pierwszych minut drugiej połowy :)

28'

Dzięki wywalczonemu przez Radka Jurkowskiego rzucie rożnym łodzianie zwiększają swoją przewagę. Mocne dośrodkowanie wykorzystał Szymon Salski, który strzałem głową skierował piłkę prosto w siatkę bramki Wolskiego.

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Salski! Łodzianie już z dwubramkowym prowadzeniem w tym spotkaniu!

24'

Radek Jurkowski po raz kolejny wojuje na prawym skrzydle i coś czujemy, że on jeszcze dzisiaj zapisze się w tym meczu nie tylko w naszej relacji. Tym razem przeszkadzał mu Gabriel Perka, jednak Jurkowski nie odpuszczał i wywalczył rzut rożny.

25'

Radek Jurkowski po raz kolejny atakuje bramkę Patryka Wolskiego i... po raz kolejny strzela wysoko ponad poprzeczką.

23'

Ogromne błędy popełnia defensywa Włókniarza Zelów. Po raz kolejny dopuszczają do sytuacji, gdzie zawodnik gospodarzy może znaleźć się sam na sam z bramkarzem. na szczęście dla gości Sarafińskiego dosłownie o centymetry uprzedził jedyny z obrońców, który zdążył wrócić i piłkarzowi nie udało się oddać strzału.

19'

ŁKS miał kolejną świetną okazję by znów zagrozić bramce Wolskiego. Będący na spalonym Patora odpuścił jednak atak na piłkę, puszczając do niej Jurkowskiego, który jednak dosłownie chwileczkę się spóźnił. Dobiegł do niej zawodnik Zelowa i wybił w stronę połowy łodzian.

14'

W krótkim czasie po zdobyciu bramki łodzianie nadal atakują, tym razem zawodzi jednak ustawienie drużyny gospodarzy i dobrze zachowuje się obrona Zelowa. Oba świetne wyjścia Kasztelana i Patory kończą się odgwizdaniem spalonego.

11'

Zawodnik z numerem 10 na koszulce po podaniu od Kasztelana przedarł się przez wysuniętą do przodu defensywę Zelowa i znalazł sam na sam z bramkarzem, którego przelobował spokojnym, precyzyjnym i wysoko poprowadzonym strzałem. Od razu na sam początek meczu mamy radość w składzie ŁKS-u, którą Patora podzielił się z kibicami i podbiegając do płotu odgradzającego od murawy Galerę przybił piątkę z jednym z fanatyków.

10'

ADAM PATORA!!!!! Łódzki Klub Sportowy na prowadzeniu!

8'

Po raz kolejny Kasztelan podchodzi do rzutu wolnego. Do mocnego dośrodkowania piłkarza nie udało się jednak dojść żadnemu z zawodników łódzkiej drużyny zgromadzonych w polu karnym Zelowa i piłka po koźle wpadła prosto w ręce Wolskiego.

6'

Mamy pierwszą kontrę Włókniarza Zelów. Piłkarzom udało się szybko przedrzeć w pole karne łodzian, jednak próby oddania jakiegokolwiek strzału zablokowała defensywa ŁKS, zwłaszcza Szymon Salski, który wybił piłkę na aut.

4'

Do piłki po kontuzji dochodzi Adrian Kasztelan przy okazji rzutu wolnego. Zawodnik postanowił strzelić bezpośrednio na bramkę Wolskiego, zabrakło jednak kilkudziesięciu centymetrów i piłka przeleciała ponad poprzeczką.

2'

Już na samym początku daje o sobie znać Radek Jurkowski! Dopadł do piłki na prawym skrzydle, sprawnie wyminął obronę by znaleźć się sam na sam z bramkarzem, jednak pozycja zbyt mocno na prawej stronie przełożyła się również na jego strzał. Piłka trafiła w boczną siatkę bramki Patryka Wolskiego.

1'

ZACZYNAMY! Pojedynek dziewiątej kolejki IV ligi grupy łódzkiej czas zacząć! Od środka Dariusz Dolewka!

15:59

Biało-czerwono-biały Łódzki Klub Sportowy i na niebiesko Włókniarz Zelów już na murawie!

15:56

Jako ciekawostkę dla Was, nie wiem czy wiecie, że Łódzki Klub Sportowy doczekał się... swojego Cristiano Ronaldo. A przynajmniej tak uważają dziennikarze bodajże faktu :)ŁKS ma ronaldo

15:53

Zawodnicy zeszli już z boiska na ostatnie konsultacje. Warto w tym momencie wspomnieć, że w pierwszym składzie Włókniarza Zelów wystąpi wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, Kamil Bendkowski.

15:51

15:49

Na stadionie w Łodzi rozbrzmiewa już znana wszystkim eŁKaeSiakom piosenka Jacka Bieleńskiego.

15:46

Podczas dzisiejszego spotkania z Włókniarzem Zelów w Łodzi zostanie uczczona 90. rocznica debiutu piłkarza Łódzkiego Klubu Sportowego w reprezentacji Polski, przypadająca na najbliższy poniedziałek. W związku z nią kilku juniorów ŁKS trzyma przez chwilę portrety innych przedstawicieli biało-czerwono-białych, którzy mieli okazję rozgrywać swoje mecze w barwach Polski, a które później zawisną na czas meczu w sali VIP. Dodatkowo na meczu pojawią się legendy ŁKS-u: Jan Tomaszewski, Mirosław Bulzacki, Marek Dziuba, Paweł Kowalski, Ryszard Polak, Ryszard Robakiewicz, Jan Sobol, Piotr Soczyński, Witold Wenclewski, Jacek Ziober oraz były trener łodzian Wojciech Łazarek.

15:41

Mamy już składy w jakich wystąpią obie drużyny w dzisiejszym meczu. Pierwsze jedenastki tradycyjnie prezentujemy Wam po lewej. Ławka rezerwowych ŁKS: Adam Sekuterski, Michał Zaleśny, Michał Białek, Radosław Surowiec, Michał Bielicki, Łukasz Adamski, Rafał Jankiewicz. Ławka rezerwowych Włókniarza: Norbert Dregier, Łukasz Jarosiński, Rafał Bednarek, Borys Karaś, Mateusz Wolski, Patryk Ratajczyk, Grzegorz Robakiewicz.

15:29

Zawodnicy obu drużyn zameldowali się już na murawie i rozpoczęli rozgrzewkę. Wraz z pierwszą jedenastką Łódzkiego Klubu Sportowego bierze w niej udział Adrian Kasztelan, pomocnik łodzian, więc prawdopodobnie powraca do składu po pauzie spowodowanej kontuzją.

15:14

Dla kontrastu przypomnimy tylko, że Łódzki Klub Sportowy wszystkie rozegrane dotąd spotkania wygrywał ze znaczną przewagą, nie dając rywalom najmniejszych szans na nawiązanie skutecznej walki o punkty. Łodzianie łącznie z przyznanymi im walkowerami mają ich 18 i zajmują pierwszą pozycję w tabeli.

15:10

Włókniarz Zelów zajmuje w tabeli IV ligi siódme miejsce po rozegraniu ośmiu spotkań. Do tej pory zapisali na swoim koncie trzynaście punktów, zwyciężając z Concordią Piotrków (1:0), Włókniarzem Moszczenica (3:1), Astorią Szczerców (1:0) i Widokiem Skierniewice (1:0) oraz remisując z LKS-em Mierzyn. Pozytywnego wyniku nie odnieśli za to z Orłem Nieborów (1:5), Zjednoczonymi Stryków (0:1) i Jutrzenką Warta (2:3).

15:03

O łodzianach i ich postawie myślę, że nie musimy Wam pisać za wiele, podobnie zresztą jak było w zapowiedzi, którą opublikowałyśmy dla Was już wcześniej (ŁKS Łódź - Włókniarz Zelów LIVE! Kolejny mecz na jedną bramkę?). O ich kolejnych zwycięstwach piszemy regularnie po zakończeniu spotkań, w związku z czym przedstawimy Wam wyniki tylko dzisiejszych gości.

15:00

Witamy Was serdecznie z chłodnej ale słonecznej Łodzi! Już za godzinę na murawę Stadionu Miejskiego przy Al. Unii Lubelskiej 2 wybiegną pierwsze jedenastki Łódzkiego Klubu Sportowego i Włókniarza Zelów, które zmierzą się w ramach 9. kolejki IV ligi grupy łódzkiej. Zapraszamy Was na relacje LIVE z tego pojedynku, minuta po minucie, w Ekstraklasa.Net!