Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
2 : 0
GKS BełchatówGKS Bełchatów
18:00

Po emocjonującym, szybkim i pełnym sytuacji podbramkowych meczu Sandecja zasłużenie pokonuje GKS Bełchatów i gonie żegna się z własnymi kibicami. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE i zapraszam na kolejne w portalu Ekstraklasa.net!

17:55

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

93'

Koniec meczu!!

17:49

Po wybiciu piłki przez Malarza, Margol wyprzedził Wacławczyka i zagrał na wolne pole do Bębenka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzele przy krótkim słupki wpakował piłkę do siatki

93'

GOOOOOL!! 2:0!! Maciej Bębenek

92'

Po dośrodkowaniu Wrońskiego w polu karnym najwyżej wyskoczył Sawala, ale jego strzał poleciał obok bramki

90'

Minimum trzy minuty potrwa spotkanie Sandecji Nowy Sącz z GKS-em Bełchatów

88'

Górski najpierw źle wybił piłkę z własnego pola karnego, a potem faulował Mateusza Maka, który dopadł do tej źle wybitej piłki

17:43

13wzw13@... - w dopingu zdecydowanie rządzą Sączersi, których jest prawie dwa razy więcej niż kibiców GKS-u

86'

Po strzale Górskiego piłka znalazła się w bramce Malarza, ale sędzia wcześniej odgwizdał zagranie ręką przez zawodnika Sandecji

86'

Ostatnia zmiana w drużynie z Bełchatowa. Za Renusza wszedł Wroński

84'

Renusz ukarany żółtą kartką za faul na Makuchu

82'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Sandecji wytworzyło się małe zamieszanie, ale wszystko dalekim wybiciem wyjaśnił Badalyan

80'

Wilusz przyjął sobie piłkę i oddał strzał z około trzynastu metrów, ale piłkę zmierzającą do bramki wybił Margol!

79'

Z rzutu wolnego, z linii pola karnego dośrodkowywał Mójta, ale uczynił to za mocno i do piłki nie doszedł żaden zawodnik Sandecji

77'

Ostatnia zmiana w drużynie Sadnecji. Za dobrze spisującego się Szczepańskiego wchodzi Górski

74'

Michał Mak dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Wacławczyk, który już miał oddawać strzał na niemal pustą bramkę, ale w ostatniej chwili uprzedził go Szarek!

72'

Z rzutu wolnego dośrodkował Wacławczyk, ale uczynił to bardzo niedokładnie i nikt nie zamknął tej akcji

71'

Czarnecki został ukarany żółtą kartką za "faul" na Michale Maku. Oj dał się sędzia nabrać na "symulację" gracza z Bełchatowa

17:26

jasiek.szczudrawa33@... - przy strzelonej bramce było duże zamieszanie i nie do końca było wiadomo kto ostatni dotknął piłkę, ale po dokładnej analizie video okazało się że był to Wilusz

69'

W zamieszaniu, w polu karnym Sandecji najlepiej znalazł się Wacławczyk, ale jego strzał poleciał obok bramki Cabaja

68'

Mateusz Mak znalazł się w sytuacji sam na sam z Cabajem, ale za długo zwlekał ze strzałem i piłkę spod nóg wybił mu obrońca!

67'

Mójta ukarany żółtą kartką za faul na Mateuszu Maku

66'

Mójta ostro dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Bębenek, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafił w piłkę!

66'

Druga zmiana w Sandecji. Za Fałowskiego wszedł Badalyan

65'

Bardzo nieładne zachowanie Sawali, który pociągnął rozpędzonego Grzeszczyka za koszulkę, za co obejrzał "żółtko"

64'

W polu karnym Bełchatowa Bębenek ładnie nawinął Baranowskiego i podał do Grzeszczyka, ale na drodze piłki stanął Wilusz

63'

Z lewej strony dośrodkował Szymorek, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Basta, ale jego strzał poleciał obok bramki Cabaja

61'

Drugą zmianę wykorzystał Kamil Kiereś. Za Rachwała na boisku pojawił się Szymański

60'

Bębenek ukarany żółtą kartką za to, że nie odszedł od piłki przy rzucie wolnym dla Bełchatowa

59'

Bębenek ładnie zagrał na wolne pole do Szczepańskiego, ale młodego pomocnika Sandecji ubiegł Baranowski

17:11

W Nowym Sączu na trybunach zasiada dzisiaj około 2,5 tyś widzów, w tym około dwustu z Bełchatowa

55'

Fałowski dopadł do bezpańskiej piłki, wpadł w pole karne, ale tam przegrał pojedynek siłowy z Baranowskim

54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Grzeszczyk, ale jego strzał głową z linii bramkowej wybił Malarz, a dobitka Czarneckiego trafiła w boczną siatkę!

50'

Błąd Szarka, który stracił piłkę na rzecz MIchała Maka. Ten znalazł się sam na sam z Cabajem, posłał piłkę obok niego, ale z linii bramkowej wybił ją Szarek!

49'

Mójta wrzucił piłkę w pole karne, tam ewidentnie faulowany był Bębenek, ale sędzia z Zielonej Góry nawet nie myślał o użyciu gwizdka!

48'

Grzeszczyk falowany przez Baranowskiego, za co zawodnik gości został ukarany żółtą kartką

46'

GKS rozpoczyna drugą połowę!!

17:01

A w drużynie gości na boisku pojawił się Mateusz Mak za Prokića

17:00

Jednak konieczna była zmiana, dlatego za kontuzjowanego Petrana pojawił się Szarek

17:00

16:48

Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Pierwsze minuty należały do Sandecji, która odważnie zaatakowała GKS, co zaowocowało strzeleniem bramki. Potem inicjatywę przejęli goście z Bełchatowa, ale mądrze broniący się biało-czarni nie pozwolili doprowadzić do wyrównania. Miejmy nadzieję, że po przerwie spotkanie będzie równie emocjonujące. Na drugą połowę meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów zapraszam za około 15 minut

47'

Koniec pierwszej połowy!!

46'

Prokić zgrał głową do Maka, który zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale po nodze Czarneckiego wyleciała ona na rzut rożny

45'

Przynajmniej dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów

44'

Po starciu z rywalem we własnym polu karnym leży Petran. Nie wygląda to najlepiej, dlatego przy linii bocznej rozgrzewa się Szarek

43'

Bębenek minął dwóch zawodników gości, po czym zdecydował się na strzał z przed pola karnego, ale piłka po nogach obrońcy trafiła w ręce Malarza

42'

Ależ okazja dla Bełchatowa! Najpierw główka Baranowskiego trafiła w plecy Sawali. A dosłownie chwilę później w z najbliższej odległości w słupek trafił Baranowski!

40'

Z rzutu wolnego dośrodkował Wacławczyk, tam najwyżej wyskoczył Baranowski, ale jego strzał głową poleciał obok bramki

39'

Petran ukarany żółtą kartką za faul na Maku, po lewej stronie boiska

16:37

Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-czarnych koszulkach i czarnych spodenkach, a zawodnicy z Bełchatowa ubrani są w zielone koszulki i niebieskie spodenki

37'

Szczepański założył siatkę Szymorkowi, po czym dośrodkował w pole karne, ale tam nie było nikogo kto mógłby zamknąć tą akcję

35'

Petran show. Piłkarz Sandecji najpierw bardzo ładnie zatrzymał rozpędzonego Prokića, aby chwilę później dwukrotnie ograć go jak dziecko

31'

Sawala "sankami" wjechał w Achillesy Bębenka, ale sędzia z Zielonej Góry ani myślał o pokazaniu żółtej kartki zawodnikowi z Bełchatowa

29'

Rachwał faulował rozpędzonego Bębenka, za co musiał i obejrzał żółty kartonik

27'

Mójta mając stojącą piłkę po prawej stronie boiska zdecydował się na bezpośredni strzał, ale był on za lekki i nie mógł zaskoczyć Malarza

24'

Szczepański mając trochę wolnego miejsca zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił prosto w Malarza

21'

Szczepański ładnie podał do Makucha, który dośrodkował w pole karne, gdzie najlepiej znalazł się Grzeszczyk, ale strzał byłego gracza Widzewa poleciał nad bramką

16:20

pawlak-bartek@... - jak już mówiłem ilość kibiców, w tym także tych z Bełchatowa, podam po przerwie

16:19

Z lewej strony w pole karne dośrodkował Mójta. Tam najlepiej znalazł się Bębenek, który oddał strzał głową, ale piłka nie wpadła by do bramki gdyby nie fatalna interwencja Wilusza

17'

GOOOOL!! 1:0!! Maciej Wilusz (samobój)

16'

Renusz dostał dobre podanie przed pole karne i oddał strzał, ale piłka poleciała wysoko nad bramką strzeżoną przez Cabaja

14'

Mak ładnie ograł Czarneckiego, wpadł w pole karne Sandecji i zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego kolegów nie wpakował piłki do pustej bramki!

10'

W środku pola Grzeszczyk minął trzech zawodników z Bełchatowa, ale potem za długo holował piłkę, przez co ją stracił

16:08

m.gajewski97@... - liczbę kibiców podam dopiero w drugiej połowie, kiedy będzie lepsze rozeznanie w tym temacie

8'

Mak znalazł się w sytuacji sam na sam z Cabajem, ale wybiegł poza świtało bramki, przez co musiał podawać w środek pole karnego, co skończyło się stratą piłki!

7'

Bębenek przejął złe podanie do Wilusza, w dziecinny sposób ograł kapitana gości i znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale trafił prosto w niego!

5'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Grzeszczyka, który wrzucił ją lekko w pole karne, ale popychany Fałowski nie zdołał oddać strzału na bramkę

4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, we własnym polu karnym z piłką minął się Cabaj, ale na szczęście dla niego, obrońcy oddalili zagrożenie od bramki

2'

Po dośrodkowaniu Bębenka w polu karnym najlepiej znalazł się Grzeszczyk, który oddał strzał pierwszej i tylko dzięki dobrej interwencji Malarza nadal mamy remis!

1'

Sandecja rozpoczyna mecz!!

15:56

Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego, pucharowego spotkania

15:51

Sędzia z Zielonej Góry zaprosił obie ekipy do szatni, aby spokojnie mogli przygotować się do rozpoczęcia tego, ligowego spotkania

15:40

15:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już gracze obu drużyn. A w Nowym Sączu panują dobre warunki do gry w piłkę: niebo lekko zachmurzone, wieje lekki wietrzyk, ale jest dosyć chłodno