Wisła PłockWisła Płock
1 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
93'

Koniec meczu w Płocku! Wisła wygrywa 1:0 z Okocimskim, podtrzymując dobrą passę.

90'

Zmiana na skradnięcie jeszcze kilku sekund. Z boiska schodzi strzelec jedynego gola Marcin Krzywicki. Wchodzi Tomasz Grudzień.

90'

Jacek Góralski walczy z poświęceniem w środku pola. Tym razem troszkę przesadził . Żółtko.

87'

Z boiska schodzi zmęczony Burkhardt. W jego miejsce Łukasz Nadolski.

85'

Goście starają się strzelić wyrównującą bramkę. Chociaż do przerwy powinni byli przegrywać 0:3, to brzeszczanie dzisiaj bronili się szczęśliwie i w końcówce może tu być jeszcze gorąco. Wojcieszyński uderza z dystansu, ale Kiełpin łapie bez problemu.

83'

Gospodarze grają na czas... A właściwie Seweryn Kiełpin, który tak długa wznawiał grę od bramki, że doczekał się reakcji arbitra.

79'

Ależ zmarnował szansę Bartłomiej Sielewski! Mogło być po meczu, ale zawodnik Wisły nie trafił do bramki stojąc w polu bramkowym. Świetnie dogrywał mu Burkhardt.

77'

Ostatnia zmiana w ekipie z Brzeska. Abubakar wchodzi za Darmochwała.

75'

Fabian Hiszpański fauluje drugi raz na przestrzeni ostatnich kilku minut, a na dodatek powstrzymuje kontratak Okocimskiego. To musi być żółta kartka.

73'

Na zmianę decyduje się też Marcin Kaczmarek. Z boiska schodzi doświadczony Janusz Dziedzic, a w jego miejsce melduje się Piotr Wlazło.

69'

Powtarza się sytuacja z pierwszej połowy, kiedy Filip Burkhardt bije rzuty rożne, z których nic nie wynika. Trudno jednoznacznie ocenić, czy to Wiślacy nie mają wypracowanych schematów rozegrania stałych fragmentów gry, czy też goście tak dobrze się bronią. Faktem jest, że "Bury" zmarnował właśnie trzy kornery.

65'

To nie jest ostry mecz, ale w końcówce można spodziewać się większej ilości fauli. Zaczął Konrad Cebula, który skosił Góralskiego i sędzie nie był dla niego pobłażliwy.

64'

Kolejna zmiana w Okocimskim. Za Damiana Burasa wchodzi Maciej Termanowski.

60'

Goście wreszcie zatrudnili Kiełpina. Z takim dośrodkowaniem golkiper gospodarzy nie miał jednak żadnych kłopotów.

62'

Piotr Stach decyduje się na pierwszą zmianę. Wojciech Wojcieszyński wchodzi w miejsce Bartosza Sobotki.

53'

Jacek Góralski wywalczył rzut wolny przed polem karnym gości, ale Burkhardt uderzył ze stojącej piłki bardzo niedokładnie.

51'

Znowu to samo! Tym razem za późno do Krzywickiego zagrywał Kaczmarek.

50'

Krzywicki znów może pluć sobie w brodę! Gdyby utrzymał linię spalonego znalazłby się sam na sam z Pączkiem.

48'

Odpowiedź gości, ale ręką zagrywać nie wolno. Michał Szewczyk pomagał sobie nieprzepisowo.

47'

Bardzo szybko Krzywicki mógł podwyższyć prowadzenie dla gospodarzy. Po zagraniu od Janusa, strzelił z 11 metrów, ale tym razem wybronił Pączek.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi do przerwy, zupełnie zasłużenie, 1:0.

42'

Gospodarze zadowoleni z prowadzenia oddali troszkę pola gościom. Ci jednak dzisiaj zupełnie potrafią się wstrzelić w bramkę. Damian Buras uderzał bardzo niecelnie. Seweryn Kiełpin ciągle niemal bezrobotny.

38'

Goście jakby otrząsnęli się po stracie gola. Staraj się odważniej atakować. Teraz uderzał Michał Szewczyk, ale niecelnie.

34'

Świetne zagranie Jacka Góralskiego, po którym Krzywicki znalazł się w polu karnym sam przed bramkarzem Okocimskiego. Napastnik Wisły huknął mocno, pod poprzeczkę i Wisła prowadzi 1:0.

34'

GOOOL dla Wisły! Marcin Krzywicki

30'

Znowu próbują się odgryźć brzeszczanie. Ale dośrodkowanie gości pada łupem obrońców Wisły.

25'

Burkhardt dalej w akcji! Chyba pozazdrościł Rzuchowskiemu, który władował dziś bramkę stulecia na boiskach 1. ligi (ZOBACZCIE). Bury strzelił z 30. metrów, ale Pączek nie chce być dzisiaj gorszy. Broni golkiper gości.

20'

Wiemy, że Burkhardt potrafi dograć na nos, ale na razie jego dośrodkowania z rzutów rożnych spadają na głowy gości.

23'

Wreszcie jakaś akcja Okocimskiego! I to zakończona strzałem. Niestety pozostawiał on wiele do życzenia. Michał Nawrot nad bramką.

17'

Znowu Krzywicki w roli głównej! Po dobrym, zespołowym rozegraniu piłki napastnik gospodarzy huknął zza pola karnego, ale Pączek spisał się na medal! Bramkarz brzeszczan wybił piłkę za bramkę.

16'

Marcin Krzywicki miał teraz szansę znaleźć się w dobrej sytuacji, ale wchodząc w pole karne, obrońcy wyłuskali mu piłkę.

15'

Tempo gry troszkę siadło. Wisła jest zespołem lepszym, Okocimski myśli prawie tylko o defensywie.

7'

Ciągle w ataku Nafciarze. Rzut rożny wykonywał nie kto inny, jak Filip Burkhardt, ale Piwosze poradzili sobie z jego dośrodkowaniem.

4'

Fatalnie zaczął się ten mecz dla Burego. Próbował się teraz odkuć były zawodnik Sandecji Nowy Sącz, ale jego strzał z dystansu minął bramkę Marka Pączka.

4'

Czy był rzut karny dla Wisły? Po zagraniu w pole karne, padł na murawę Filip Burkhardt, ale sędzia uznał, że pomocnik gospodarzy chciał wymusić jedenastkę. Żółta kartka.

3'

Wiślacy od początku wzięli się za ataki. To gospodarze próbują zdominować środek pola.

1'

Sędzia Rafał Rokosz gwizdnął dziś po raz pierwszy. Zaczynamy!

17:56

Goście ostatni raz wygrali ponad miesiąc temu, na własnym boisku pokonując Chojniczankę:

17:55

Płocczanie ostatnio prezentują niezłą formą. W pięciu meczach zdobyli 8 punktów:

• Sandecja Nowy Sącz 2 : 2 Wisła Płock
  • Wisła Płock 1 : 0 Flota Świnoujście
  • Wisła Płock 1 : 0 GKS Bełchatów
  • GKS Tychy 1 : 0 Wisła Płock
  • Wisła Płock 1 : 1 Stomil Olsztyn
17:53

Rezerwowi Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Tomasz Grudzień, Łukasz Nadolski, Łukasz Sekulski, Marko Radić, Grzegorz Wawrzyński, Piotr Wlazło

17:52

Rezerwowi Okocimskiego: Jarosław Palej, Sani Abubakar, Patmore Shereni, Patryk Stefański, Maciej Termanowski, Wojciech Wojcieszyński, Bruno Żołądź

17:50

Okocimski zamyka tabelę na zapleczu ekstraklasy i nic nie wskazuje na to, by ten sezon różnił się dla Piwoszy wiele od poprzedniego. Z pewnością do ostatnich kolejek brzeszczanie będą walczyć o utrzymanie.

17:47

Gospodarze z pewnością mają chrapkę na zwycięstwo, które pozwoli Nafciarzom doskoczyć do czołówki ligi.

17:46

Witamy w relacji live z meczu 16. kolejki pierwszej ligi, w którym Wisła Płock zmierzy się z Okocimskim Brzesko.