I koniec meczu! pierwsza porażka GKS-u staje się faktem. Dziękujemy za uwagę!

I od bramki Sebasstian Nowak. Pospiesza go inny Sebastian - Jarzębak.

Malarz poza bramką, Nowak wybija, ale bronią się bełchatowanie!

Trzy minuty dłużej gramy.

91'

Strzał Schulmeistera majstersztykiem nie był i Malarz łapie piłkę.

90'

Bylibyśmy skłonni powiedzieć, że Termalika ma już praktycznie wygraną w rękach, ale tak w było w tamtym sezonie z awansem, więc wstrzymamy się.

90'

Ale już rzut wolny dla niecieczan.

89'

W końcu Malarz od bramki.

89'

Spieszy się gościom, a to Słoniki są ciągle w posiadaniu piłki.

87'

Już myśleliśmy, że to nie nastąpi, ale jednak! Karol Piątek leży na boisku. Tradycji stało się za dość.

87'

Zmiana w zespole gości. Schodzi niewidoczny w tym meczu Mateusz Mak. Za niego Bartłomiej Bartosiak.

85'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Andrzej Rybski, za niego Vojtech Horvath. Trener Radolsky szanuje więc wynik i wzmacnia defensywę.

84'

Przypomniał o sobie drugi z braci Maków, Mateusz.

83'

Dobra akcja gospodarzy. Rybski, który widzi chyba wszystko, zagrał niemal idealnie do Piotrowskiego, ten zacentrował w pole karne a tam głową uderzał Moskal. Uderzenie było jednak zdecydowanie zbyt lekkie.

82'

Mieli kontratak niecieczanie, ale źle rozegrali to Jarecki z Rybskim i od bramki Malarz.

81'

I wcześniej zapowiadana zmiana. Schodzi wyeksploatowany Kiełb, za niego Kamil Moskal, syn byłego trenera Termaliki.

80'

Dobre podanie do Michała Maka, ale ten nie doszedł do piłki. Nowak przejmuje futbolówkę.

78'

Kuba Kiełb to już przysłowiowa dętka. Szykuje się zmiana i pewnie to on będzie tym, który opuści boisko.

77'

Flis dośrodkowywał z lewej strony, ale jego centra ląduje na aucie z drugiej strony. To mówi wszystko o tym zagraniu.

76'

Świetna kontra Termaliki, ale w ostatniej fazie Kiełb za długo przymierzał się do strzału i został zablokowany!

74'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi strzelec bramki, Rafał Kujawa. Kawał napastnika, trzeba mu to oddać. Za niego Vojtech Schulmeister debiutujący w Niecieczy.

72'

Ależ duże odstępy na boisku. Widać jaki wysiłek zawodnicy wkładają w to spotkanie.

70'

Przyaktorzył Sołdecki, ale ten teatr nie był wart nawet pierwszej ligi:)

69'

Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Michał Renusz, za nie Andreja Prokić.

67'

Kiełb faulowany przez Baranowskiego, który otrzymuje żółtą kartkę. Dobry drybling pomocnika gospodarzy.

65'

Jarecki wygoniony do narożnika boiska na własnej połowie sprytnie nabija Poźniaka. Nowak od bramki.

63'

Zmiana w zespole gości. Schodzi Grzegorz Baran, w jego miejsce Kamil Poźniak.

62'

Na boisku ponownie leży Sołdecki.

62'

Dzieje się. Baran upomniany żółtą kartką.

61'

I znowu Piotrowski z ostrego kąta. Malarz wybija na rzut rożny.

61'

Piotrowski walczył o piłkę z WIluszem i zdaniem sędziego faulował. Kontorwersyjna decyzja. Bądź co bądź skrzydłowy niecieczan jest ostatnio bardzo aktywny.

59'

Michał Mak otrzymał dobre podnie, przyjął piłkę znakomicie, ale naciskany przez Czerwińskiego oddał niecelny strzał.

59'

Druga żółta kartka w tym meczu, druga dla zawodnika gospodarzy, druga dla defensywnego pomocnika, Dawid Sołdecki.

59'

59'

Piotrowskiemu nie można odmówić serca do gry, jednak pomysłowości i przeglądu pola na pewno nie ma na najwyższym poziomie. Mógł zagrać prostopadle do Kujawy, ale wolał uciec do boku.

57'

Na boisku leży Dawid Sołdecki, ale wstaje o własnych siłach.

57'

Piotrowski faulowany przez Flisa. Mogła być kontra, a żółtej kartki ponownie nie ma.

55'

Żółta kartka dla Pielorza.

54'

Piotrowski mocno i w ostrych słowach wyraża swoje niezadowolenie z decyzji sędziego, który podyktował rzut od bramki miast rzutu rożnego. Nie otrzymał jednak indywidualnej kary.

53'

Piotrowski oberwał w twarz w starciu z Wiluszem i rzut wolny dla niecieczan.

52'

Młody Kiełb wraca na boisko.

52'

Jarecki płasko w pole karne, ale zbyt głęboko i Malarz łapie piłkę.

51'

Na boisku leży Kiełb. Potrzebna jest pomoc medyków.

50'

Piotrowski dostał piłkę i zamiast podawać do lepiej ustawionego Rybskiego próbował strzału i został zablokowany.

49'

Dobry atak pozycyjny niecieczan. Zakończył go strzałem Pielorz. Omal nie trafił... w operatora kamery strojącego na maszcie za bramką.

46'

Renusz zszedł do środka z lewej strony i oddał strzał na bramkę Nowaka. Ten nie musiał interweniować bo uderzenie było niecelne. Ale pierwsze ostrzeżenie dla niecieczan.

46'

Bez zmian personalny w składach! I gramy! od środka pomarańczowi!

13:24

Piłkarze wracają już na murawę! Czekamy na drugą połowę i liczymy a jeszcze większe emocje!

48'

Pierwsza połowa w dobrym tempie, było kilka okazji i dosyć niespodziewanie wygrywa Termalica. Instynktem strzeleckim popisał się Kujawa.

47'

I nic się przez ten czas nie stało. Koniec pierwszej połowy.

46'

Doliczamy jedną minutę .

44'

Gra toczy się na połowie gości z Bełchatowa...

43'

Co się dzieje! Teraz po zamieszaniu w polu karnym słupek! i Jeszcze jeden korner.

42'

Ależ akcja Bełchatowa. Świetnie wyszedł do prostopadłej piłki Basta, zagrał wzdłuż bramki i tylko ofiarna interwecja Czerwińskiego uratowała niecieczan!

41'

Jarecki szukał faulu i nie znalazł. Powinien się cieszyć, że nie znalazł też żółtej kartki.

39'

Swoją drogą pamiętamy występującego tutaj parę lat temu jego brata, Arka. Też był to kawał walczaka.

38'

Respekt dla Grzeogrza Barana! Przyjął piekielnie mocne uderzenie Piotrowskiego na klatkę i nawet nim nie ruszyło!

38'

38'

Piotrowski dośrodkowywał z rzutu wolnego na krótki słupek, ale ten był asekurowany. Rzut rożny.

37'

Renusz wychodził na dobrą pozycję, ale faulował walczącego z nim Piątka. Rzut wolny dla gospodarzy.

35'

Nowak wyłapał piłkę i zderzył się z Renuszem. Wydawało się, że może stać się krzywda bramkarzowi gospodarzy, tymczasem to skrzydłowy GKS-u był bardziej poszkodowany. Obaj jednak wrócili szybko do gry.

34'

Niecieczanie zbyt często komplikują sobie sytuację krótki wybijaniem "piątek".

33'

Nowak zagrał piłkę sprzed własnego pola karnego, Rybski efektownie ograł Barnowskiego i zagrał do Kujawy. Ten uderzył z powietrza, jednak był w zbyt trudnej pozycji i jego strzał wyłapał Malarz.

31'

Basta na spalonym, ale w ostatnich minutach to bełchatowianie przejmują inicjatywę.

30'

Akcja z niczego dla Niecieczy, piłka spadła przypadkiem Rybskiemu na głowę i goście mogą się cieszyć, że Malarz był dobrze ustawiony.

28'

Bardzo ładna, dynamiczna i kombinacyjna akcja gości, ale w ostatniej fazie Renusz wychodzący na wolne pole był na spalonym.

27'

Basta indywidualnie poszalał na skrzydle i postanowił zakończyć swoją szarżę strzałem. Ten okazał się jednak bardzo niecielny.

27'

Nie zrozumiał się Nowak z Kiełbem, ale ich błąd nie miał poważnych konsekwencji.

25'

Dobre zagranie do Kujawy, który nie sięgnął piłki. Malarz wypuścił ją z rąk, ale napastnik gospodarzy był zbyt rozpędzony i minął się z nią.

24'

Zamieszanie pod bramką niecieczan za sprawą dynamicznego Michała Maka, ale ofiarnie bronili się gospodarze. Na koniec niecielny strzał Sawali.

23'

Bełchatów do pewnego momentu w tej akcji dobrze radził sobie z pressingiem niecieczan, ale po wyjściu z własnej połowy goście stracili piłkę.

20'

Rybski wyszedł wysoko w powietrze, ale ten sezon pokazuje, że gra głową to nie jest jego największa zaleta.

20'

Pleva dośrodkował miękko w pole karne, ale Piotrowski nie doczekał się piłki. Świetnie przerwał jeden z gości.

18'

Renusz zagrywał technicznie nad obrońcami do Michała Maka, ale ten na spalonym.

17'

Od początku meczu decyzje sędziego Jarzębaka wzbudzają sporo kontrowersji i emocji wśród kibiców.

16'

Jarecki przerwał kontratak gości i próbował strzału, który mu nie wyszedł. Duży plus za przerwanie akcji.

15'

Dobrze znów Rybski do Piotrowskiego, ten płasko w pole karne, ale Wilusz przerwał dośrodkowanie.

15'

W pierwszym kwadransie widać u niecieczan dużą werwę i dyscyplinę taktyczną. Goście z kolei szukają chyba uspokojenia gry i czekają aż Słoniki się wyszaleją.

14'

Jarecki zagrał na lewe skrzydło do Rybskiego, ten ograł przy linii bocznej Bastę i dośrodkował na głowę Piotrowskiego. Piotrowski zgrał piłkę do Kujawy, a ten obrócił się i z półwoleja wpakował piłkę do bramki bezradnego Malarza.

12'

GOOOOOOOL!!!!! Perfekcyjna akcja niecieczan!!!!! Kujawa!!

11'

...Niedokładne dośrodkowanie

11'

Rzut wolny z 35. metrów dla gości. Przy piłce Michał Renusz...

11'

Rybski dośrodkował z prawej strony, jednak dobrze ustawiony był Wilusz.

9'

Świetna kontra niecieczan! Błyskawicznie wyprowadzona od obrony piłka. Kiełb w ostatniej fazie zagrał idealnie do Kujawy, który z 16. metrów nie potrafił pokonać Malarza.

7'

Jarecki dobrze przechwycił piłkę na lewej stronie, ale nie doczekał się zwrotnego podania od Kiełba, który chciał od razu uruchomić Kujawę. Mala był jednak pierwszy przy piłce.

5'

Renusz chciał dynamicznie podciągnąć akcję do przodu, jednak został zablokowany.

3'

Sawala faulowany na środku boiska przez Sołdeckiego.

3'

Początek dynamiczny i nieco nerwowy. Pierwszy strzał Rybskiego z dystansu mija bliższy słupek Malarza!

1'

I zaczynamy pierwszoligowy hit! Od środka goście. Zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego Jarzębaka. Czekamy na znakomity mecz!

12:28

Piłkarze już na murawie. Termalica tradycyjnie na pomarańczowo,Bełchatów na biało zielono.

12:28

Cały dochód z dzisiejszego spotkania zostanie przeznaczony na leczenie dla byłego bramkarza Termaliki, Łukasza Dunajko, który świętował z tym zespołem awanse do ligi czwartej, trzeciej i drugiej.

12:26

Piłka już w tunelu, za chwilę wyjdą na murawę!

12:22

Warto polubić nasz profil na Facebooku. EKSTRAKLASA.NET Najnowsze informacje o polskiej i zagranicznej piłce. Futbol gdziekolwiek jesteś!

12:20

Do pierwszego gwizdka pozostało jeszcze 10. minut. Zapraszamy więc do przeczytania szerszej ZAPOWIEDZI

12:19

Rozgrzewają się także sędziowie: Sebastian Jarzębak (główny), Marci Lis i Adam Jkubczyk (asystenci). Arbitrem techicznym jest Rafał Rokosz Termalica - Bełchatów

12:17

Mamy więc czas, żeby przedstawić ławki rezerwowych: Termalica: Kasprzik, Biskup, Foszmańczyk, Horvath, Kopacz, Moskal, Schulmeister

Tak więc w Niecieczy nowy zawodni, Vojtech Schulmeister, który wzmacnia linię ataku.

Bełchatów: Podleśny, Witasik, Rachwał, Szymański, Prokić, Poźniak, Bartosiak

W Bełchatowie mocna ławka. Nazwiska Rachwała, czy Poźniaka nie powinny być anonimowe dla fana polskiej piłki.

12:15

Trwają rozgrzewki obu drużyn: Termalica - BełchatówTermalica - BełchatówTermalica - Bełchatów

12:12

Po raz pierwszy od dłuższego czasu Termalica w meczu ligowym nie jest na swoim stadionie faworytem. To GKS przystępuje do meczu z pozycji goliata. Niecieczanie notują słaby początek sezonu i dla nich to kolejny mecz o przełamanie. Goście z kolei są liderem, nie zaznali jeszcze smaku porażki.

12:07

Witamy Was na relacji NA ŻYWO ze spotkania 1. ligi pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a GKS-em Bełchatów. Pierwszy gwizdek już o 12:30. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco!