Arsenal LondynArsenal Londyn
0 : 0
manchester unitedManchester United
22:40

Z mojej strony to już wszystko, na koniec rzucę jeszcze garść statystyk z tego meczu.

• Posiadanie piłki 57% do 43% dla Arsenalu
  • Strzały 17 (5) do 6 (2) dla Arsenalu
  • Rzuty rożne po 5
  • Faule 14 do 10 dla Manchesteru United

Za uwagę dziękuję serdecznie, Damian Wiśniewski. Dobrej nocy!

22:37

Remis to z całą pewnością lepszy rezultat dla Czerwonych Diabłów. Arsenal nie był w stanie wykorzystać dzisiaj słabości przeciwnika i nie skorzystał z szansy odzyskania fotela lidera Premier League.

22:35

Koniec spotkania. Nie było nam dane oglądać dzisiaj goli, mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

92'

Żółta kartka dla Younga.

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy.

91'

Świetny strzał Cazorli sprzed pola karnego, jednak jeszcze lepiej interweniował De Gea!

90'

Strzał Oezlia z rzutu wolnego, ale piłka trafiła tylko w mur.

90'

Czy ktoś tu jeszcze zada decydujący cios? W tej chwili naciska Arsenal.

87'

Sagna otrzymuje żółtą kartkę.

84'

DE GEA! Teraz Hiszpan broni fenomenalnie, ratując swój zespół po uderzeniu Cazorli! Rozkręca nam się ten mecz!

82'

Ashley Young wchodzi za Valencię.

80'

CO ZA INTERWENCJA SZCZĘSNEGO! Rooney dośrodkował z prawej strony, a potem Polak fenomenalnie wybronił strzał Van Persiego!

78'

Giroud! Francuz nie trafił w piłkę po świetnym dośrodkowaniu Sagni z prawej strony. To mógł być gol!

75'

A Januzaj za Matę

75'

Chamberlain wchodzi za Rosicky'ego.

73'

Żółta kartka dla Valencii.

73'

Oxlade-Chamberlain szykuje się do wejścia na boisko. Może on rozrusza ten mecz?

71'

Dośrodkowanie Sagni z prawej strony, piłka wybita jednak przez Vidicia

69'

Arsenal - Manchester United

66'

Mata uderzył przed chwilą sprzed szesnastki, ale pomylił się dość mocno. Od bramki Szczęsny.

65'

Naciska teraz Arsenal. Przed chwilą mieliśmy strzał Giroud po dośrodkowaniu z lewej strony, ale piłka minęła bramkę De Gei.

64'

Vidić starł się we własnym polu karnym z Giroud, ale sędzia uznał, że nie nadawało się to do podyktowania rzutu karnego.

62'

Kościelny! To była w końcu sytuacja bramkowa! Francuz uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a piłkę z linii bramkowej wybił Valencia!

61'

Gra obecnie toczy się na połowie gości, jednak piłkę częściej widzimy w powietrzu, lecącą, niż graną po ziemi.

60'

58'

Bardzo niemrawo wyglądają obie ekipy. Zapowiada nam się nudny bezbramkowy remis.

54'

Juan Mata uderzył sprzed pola karnego, jednak skiksował i od bramki zacznie Wojtek Szczęsny.

52'

Nieudane dośrodkowanie Smallinga z prawej strony.

50'

I znów mamy dużo chaosu na boisku, choć gospodarze zdają się przejmować inicjatywę.

48'

Dośrodkowanie Maty z rzutu wolnego mieliśmy przed chwilą, jednak poradzili sobie defensorzy Arsenalu.

46'

I od razu zmiana u gości, Ferdinand wchodzi za Rafaela.

46'

21:34

Po bombowym, oszałamiającym początku meczu, później tempo gry nam siadło i widowisko straciło na atrakcyjności. Na boisku dzieje się bardzo mało, no chyba że pod uwagę weźmiemy mnogość przewinień z obu stron. Tak naprawdę nikt nie zasłużył sobie na to, aby objąć prowadzenie.

21:32

Koniec pierwszej połowy, jak na razie mamy bezbramkowy remis.

45'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy.

43'

A jednak nie, Rafael już w grze. Przed chwilą nieudanie dośrodkował z prawej strony.

41'

Uraz Brazylijczyka wygląda na poważny. Obrońca United uderzył mocno plecami o murawę i pewnie opuści zaraz boisko

39'

A teraz Giroud i Rafael doznali jakiejś kontuzji. Brzydki fragment meczu.

37'

Gibbs wrócił do gry, ale na boisku leży teraz Jack Wilshere.

36'

Gibbs ucierpiał w tej akcji i leży kontuzjowany na boisku.

34'

Dobre podanie Cazorli, niezłe wyjście Gibbsa, ale strzał tego broni De Gea.

32'

Arteta uderzył przed chwilą z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

29'

Giroud oddał strzał sprzed pola karnego, jednak piłka daleko minęła bramkę Davida De Gei.

27'

Wilshere faulowany w okolicach swojego pola karnego przez Vidicia.

25'

Giroud uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak zrobił to niecelnie.

23'

Mieliśmy przed chwilą zagranie Cleverley'a do Rooney'a, ale angielski napastnik był na spalonym.

21'

Arsenal również kiepsko wygląda jeśli chodzi o grę w ataku. Czy ktoś to w końcu rozrusza?

18'

Mogło być naprawdę groźnie pod bramką Szczęsnego. Mata świetnie zagrał do Van Persiego, ale ten poprzez "centrostrzał" nieudanie zakończył akcję swojej drużyny.

16'

United bez pomysłu na grę jak na razie. Długo rozgrywają piłkę piłkarze Moyesa, by potem zepsuć akcję długim zagraniem.

14'

Po mocnym początku, teraz na boisku panuje głównie chaos. Zobaczymy, kto wyjdzie z niego obronną ręką.

12'

Rafael dośrodkował w pole karne z prawej strony, jednak poradzili sobie z tym zagrożeniem defensorzy Kanonierów.

10'

Strzał z dystansu na bramkę De Gei, ale bez większego zagrożenia.

9'

Troszkę uspokoiła nam się sytuacja na boisku, Arsenal dłużej utrzymuje się przy piłce.

6'

Ależ początek tego spotkania, tu już mogły paść trzy gole!

5'

Strzał Cazorli sprzed pola karnego, jednak niecelny.

4'

Giroud, ależ początek meczu! Francuz nieznacznie przestrzelił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

3'

Wilshere! Pomocnik Arsenalu ładnie minął obrońcę United, ale w stu procentowej sytuacji nie pokonał De Gei!

2'

TO POWINIEN BYĆ GOL! Fatalny błąd Artety, Hiszpan stracił piłkę tuż przy własnym polu karnym na rzecz Van Persiego, a ten nie wykorzystał idealnej sytuacji!

1'

Goście przy piłce i startujemy!

20:42

Piłkarze jednych i drugich są już na boisku i przybijają między sobą piątki. Czekamy na wspaniały mecz!

20:39

Co ciekawe, w ostatnich 13 meczach między tymi dwiema drużynami Arsenal wygrywał tylko raz. Podopieczni Arsene'a Wengera remisowali dwukrotnie, a przegrywali aż 10 razy.

20:34

Ławka rezerwowych Arsenalu: Fabiański, Jenkinson, Monreal, Oxlade-Chamberlain, Podolski, Sanogo, Bendtne

20:33

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Lindegaard, Büttner, Ferdinand, Fellaini, Young, Hernandez, Januzaj

20:32

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

20:30

Do pierwszego gwizdka zostało jeszcze troszkę czasu, więc zapraszam do zapoznania się z ciekawym porównaniem dotychczasowej dyspozycji Wojtka Szczęsnego i Davida De Gei. Można to znaleźć w tym miejscu.

20:27

Witamy! Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia wielkiego hitu w angielskiej Premier League, czyli starcia pomiędzy Arsenalem a Manchesterem United. Na relację live z tego wydarzenia zapraszam gorąco, Damian Wiśniewski.