1. połowa2 : 1
95'

Koniec. Chelsea zasłużenie pokonuje rywali 2:1.

90'

4 minuty dolicza Webb

89'

Toure za kontuzjowanego rywala

88'

Indywidualna akcja Torresa. Hiszpan jednak przegrywa w sytuacji "1na 1" z bramkarzem gości

87'

Ostatnie 2 minuty regulaminowego czasu gry

85'

Torres zmienia Eto'o

83'

Eto'o zahacza w polu karnym Suareza ale Webb nie reaguje

83'

Aspas zmienia Johnsona

80'

Ostatnie 10 minut meczu. Po akcji Oscara będzie rzut z autu dla Chelsea

78'

Cahil za faul

77'

Goście wyglądają na przygaszonych. Patrząc na ich poczynania można mieć spore wątpliwości czy zdołają "ukłuć" rywali

75'

Pozostał nam kwadrans do zakończenia spotkania

73'

Glen Johnson uderza z 16 metrów na bramkę Cecha, który wybija piłkę na korner

72'

Obserwując wydarzenia ostatnich minut na boisku można odnieść wrażenie, że oba zespoły zbierają siły na końcówkę ! Oby tak było bo obecnie oglądamy najsłabszy fragment tego spotkania. Dużo niedokładności i fauli dominuje.

69'

Oscar z narożnika pola karnego uderza obok prawego słupka

69'

Bomba Luiza z rzutu wolnego trafia w mur. Można było inaczej rozegrać tą akcję

67'

Za moment powinny być dokonane zmiany w obu zespołach

66'

25 minut do końca tego meczu. Przez kilka ostatnich minut tempo meczu spadło ale niemożliwe jest przecież aby przez całę 90 minut zawodnicy biegali w takim tempie jak do tej pory

63'

Suarez znów pada w polu karnym ale arbiter nic sobie z tego nie robi

61'

Hazard niedokładnie zagrywa w pole karne The Redds i od bramki zaczną goście

60'

Brad Smith zmienia kontuzjowanego Joe Allena

58'

Allen raczej nie będzie mógł kontynuować gry.

57'

Przepiękna bomba Suareza z 16 metrów z powietrza - trafia jednak wprost w Cecha

55'

76 %-24 % na korzyść gości jeżeli chodzi o posiadanie piłki

53'

Simon Mignolet w genialny sposób odbił piłkę po bombowym uderzeniu Eto'o !!!!!!!!

51'

Spojenie słupka z poprzeczką ratuje Petra Cecha przed startą bramki po uderzeniu Sakho głową !!

49'

Agger fauluje Oscara i piłkę odzyskują gospodarze

49'

Znów kartka dla pilkarza gospodarzy - David Luiz za faul taktyczny

46'

Zaczynamy od żółtej kartki dla Terry'ego za faul

46'

Zaczynamy!

46'

Obi Mikel zmienia Lamparda

45'

Ufff działo się!!!!! Zapraszam po przerwie

45'

180 sekund dolicza sędzia

43'

Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami.

40'

Johnson otrzymuje żółtą kartkę za uderzenie łokciem Hazarda

39'

David Luiz zaatakowany przez Allena ale Webb nie gwiżdże

37'

Cóż za kapitalna walka w środku pola, świetnie ogląda się to spotkanie!

34'

G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Chelsea wychodzi na prowadzenie ! Z prawej strony dośrodkowal Hazard a Eto'o wślizgiem zdobywa gola !!!

33'

Kiedyś ten moment musiał nastąpić. Oba zespoły zdecydowanie zwolniły tempo rozgrywania swoich akcji

31'

Kwadrans do zakończenia pierwszej połowy meczu. Dużo się do tej pory działo w tym spotkaniu

30'

Jednak Iwanović nie jest w stanie kontynuować gry i w jego miejsce melduje się na boisku Ashley Cole

29'

Branislav Ivanović, który przez moment był opatrywany poza boiskiem wrócił już na murawę

27'

Fantastyczne podanie Coutinho do Sterlinga przez pół boiska zakończyło się jednak stratą piłki

25'

Za nami 25 minut ciekawego i szybkiego pojedynku.Przed momentem Cahil w ostatniej chwili zatrzymał Joe Allena

22'

Po strzeleniu bramki wyrównującej to zawodnicy Chelsea osiągnęli przewagę i to oni mają więcej z gry

21'

Suarez łatwo zatrzymany przez obronę Liverpoolu

20'

Zawodnicy obu zespołów nie zawodzą! Oglądamy naprawdę kapitalne widowisko w Londynie !!

18'

G o o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Koncertowa akcja Chelsea. Wszystko zaczął i skończył przepięknym uderzeniem z 20 metrów Eden Hazard !!!

16'

Naciskany przez Hendersona Cech niedokładnie wybija piłkę i ta wraca pod nogi gości

15'

Akcja Hazarda z Wilianem nie kończy się nawet rzutem rożnym dla gospodarzy o co pretensje mają zawodnicy w niebieskich koszulkach

12'

Fantastyczna parada bramkarza Liverpoolu po uderzeniu Lamparda!!!!

10'

Oscar niepotrzebnie próbował dryblować pod polem karnym rywali i przez to stracił szansę na skuteczną akcję. Przed chwilą Hazard padł w polu karnym ale Webb pozostał niewzruszony.

8'

Dośrodkowanie Lamparda ale Cahil nie trafia czysto głową

8'

Sporo fauli, sporo stałych fragmentów gry

7'

Ostry pressing gości nie pozwala gospodarzom na wyjście z własnej połowy

6'

Leży na boisku Eden Hazard i będzie wolny dla gospodarzy

4'

Glen Johnson wybija piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Lamparda! Co to mogła być za odpowiedź!

3'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! !! ! ! Ależ początek spotkania ! Martin Skrtel wykorzystał błąd obrony Chelsea i z bliska kopnął piłkę do siatki !!!

2'

Pierwszy faul zawodnika gospodarzy i mamy pierwszy rzut wolny dla Liverpoolu

1'

Obaj, doskonale znający się przecież menedżerowie na stojąco oglądają ten pojedynek

1'

Zaczyna Chelsea!!

16:59

Kapitalny doping, kapitalny mecz się zapowiada

16:56

To ostatni mecz 2013 roku w Premier League ! Oby był to niezapomniany spektakl!

16:56

Zawodnicy obu zespołów czekają już w tunelu i za moment pojawią się na boisku

16:45

Emocje coraz większe - do rozpoczęcia spotkania zaledwie kwadrans. Jesteście gotowi na wielkie emocje!?

16:38

Czy będzie to prawdziwe starcie tytanów czy ten mecz będzie przeciętnym widowiskiem? Przekonamy się już za nieco ponad 135 minut. Wszyscy kibice oczywiście liczą na ogromne emocje, dużo bramek i doskonałych parad bramkarskich

16:36

Arbitrem tego spotkania będzie doskonale znany Howard Webb a pomagać mu będą Panowie Michael Mullarkey oraz Darren Cann

16:34

Przed meczem można przeczytać zapowiedź meczu, która jest dostępna tutaj

16:31

Rezerwowi zawodnicy Chelsea: Mark Schwarzer, Ashley Cole, Michael Essien, Juan Mata, John Mikel Obi, Andre Schürrle, Fernando Torres

16:28

Rezerwowi gości: Brad Jones, Kolo Touré, Aly Cissokho, Brad Smith, Luis Alberto, Iago Aspas, Jordan Rossiter

16:26

Już za moment przedstawimy ławki rezerwowych obu drużyn

16:03

Dzisiejsze spotkanie to pojedynek trzeciej z czwartą drużyną w angielskiej Premier League

16:03

Dłuższą ławkę nieobecnych ma w tym spotkaniu Liverpool: Flanagan, S. Gerrard, D. Sturridge, José Enrique, S. Coates

16:01

To nieobecni ze strony gospodarzy w tym meczu: R. Bertrand, Ramires, M. van Ginkel

16:00

Wielki mecz już za 60 minut w Londynie! Chelsea kontra Liverpool !! To prawdziwy hit świątecznej serii spotkań w Anglii