FC BarcelonaFC Barcelona
2 : 0
Deportivo La CorunaDeportivo La Coruna
21:50

Po jednostronnym spotkaniu Barcelona pewnie pokonuje Deportivo i jest o jeden krok bliżej zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

21:45

Messi zagrał do Sancheza, ten odegrał mu piłkę tak, że Argentyńczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i lekką podcinką go pokonał

88'

GOOOOOOL!! 2:0!! Leo Messi

86'

Alves jak na tacy wyłożył piłkę Messiemu, ale Argentyńczyk próbując oddać strzał pawą nogą nie trawił w piłkę!

84'

Song ukarany żółtą kartą za faul na Aguilarze

81'

Tello źle przyjął piłkę po dośrodkowaniu Sancheza, a na dodatek przy próbie odbioru faulował rywala

77'

Dominguez za Paulo Assuncao

75'

Schodzi Fabregas, wchodzi Busquets

73'

GOOOOOL!! Messi..... ale bramka nie uznana, ponieważ w momencie oddania strzału przez Inieste, Argentyńczyk był na spalonym!

71'

Salomao za Nelsona Oliveire

70'

Za niebezpieczne wejście w nogi rywala Puyol ukarany żółtą kartką

69'

Gama miał dużo miejsca na lewej stornie, ale jego dośrodkowanie zablokował Puyol

67'

Iniesta w miejsce Thiago

64'

Alves dostał dobre podanie w pole karne, ale jego zagranie do Sancheza wołało o pomstę do nieba

63'

Na spalonym Pizzi

62'

Wchodzi Messi, schodzi Villa

62'

Camunas za Valerona

60'

Fabregas zagrał długą piłkę do Tello, ale dobrze ustawiony Pablo przejął ją i zgrał głową do własnego bramkarza

58'

W środku pola faulował Puyol

57'

Próba prostopadłego zagrania Alvesa do Sancheza została zablokowana przez Insúe

53'

W polu karnym Deportivo Valeron zagrywał ręką, ale sędzia nie wskazał na wapno!

51'

Alves dośrodkował w pole karne i gdyby obrońca gości nie uprzedził Villi to byłoby 2:0 dla Barcelony!

50'

Adriano wdał się w drybling z trzema rywalami, ale było to ponad jego siły i piłka w posiadaniu gości

46'

Barcelona rozpoczyna drugą połowę!!

20:49

Za nami pierwsza połowa tego jednostronnego meczu, w którym Barcelona całkowicie zdominowała Deportivo. Gracze z La Coruny, aby myśleć o wywiezieniu korzystnego rezultatu z Camp Nou muszą całkowicie odmienić swoją grę. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Po podaniu Sancheza, oko w oko z bramkarzem stanął Villa, ale był na spalonym

44'

Sanchez lekko wrzucił piłkę w pole karne. Tam najlepiej znalazł się Villa, ale jego strzał poleciał daleko od bramki

42'

Z rzutu wolnego Pizzi zagrał do Valerona, ten natychmiast mu odegrał. Po tym odegraniu Portugalczyk uderzył z pierwszej piłki, ale jego strzał poleciał wysoko nad bramką

40'

Alves sprytnie zagrał w pole karne, ale dobrze ustawiony obrońca wybił piłkę na aut

20:40

Z prawej strony w pole karne dośrodkował Alves. Tam najwyżej wyskoczył Sanchez i mocnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi gości

38'

GOOOOOOOL!! 1:0!! Alexis Sanchez

37'

Tello minął Manuela Pablo, ale koledzy Hiszpana dobrze go zaasekurowali i przejęli piłkę

36'

Z dystansu uderzał Nelson Oliveria, ale jego strzał poleciał daleko od bramki

35'

Villa próbował przejść trzech rywali, ale niestety dla kibiców Barcelony, nie dał rady

34'

Fabregas prostopadle zagrał do Sancheza, ale Chilijczyk był na spalonym

32'

Strzał Villi z półobrotu pewnie obronił Aranzubia

30'

Thiago zagrywał w pole karne do Villi, ale za mocno i przy piłce bramkarz

28'

Po podaniu Songa Sanchez wpadł w pole karne, ale próba dośrodkowania którą wykonał została zablokowana przez obrońcę

25'

Thiago faulował w środku boiska

24'

Ależ akcja Barcelony! Najpierw Villa w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddał strzał prosto w niego, a dobitkę Thiago w genialny sposób obronił Aranzubia!

23'

Po dograniu Tello, uderzał Thiago, ale jego strzał trafił w słupek!

21'

Tello płasko wrzucił piłkę w pole karne, a tam Sanchez w ostatniej chwili został uprzedzony przez Silvio! To mogła być bramka dla Dumy Katalonii!

19'

Nelson Oliveira walczył o utrzymanie się przy piłce z Puyolem, ale Hiszpan dostał wsparcie od Alvesa i gracz gości musiał uznać ich wyższość

16'

Thiago idealnie podał do Tello. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, który wygarnął mu piłkę spod nóg!

14'

Po długim podaniu Alvesa, Fabregas znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia gola, ale jego strzał poleciał wysoko and bramką

12'

Po dobrej akcji Barcelony, z ostrego kąta uderzał Alves, ale ten strzał pewnie obronił bramkarz gości

11'

Dobre prostopadłe podanie do Villi, ale Hiszpan na spalonym

1'

Deportivo rozpoczyna mecz!!

19:55

Obie jedenastki są już na murawie Camp Nou, a kibice śpiewają hymn Barcelony. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

19:45

Ławka rezerwowych Deportivo: Alex, Juan Domínguez, Lux, Ayoze, Camuñas, Jesús Vázquez, Salomao

19:40

Ławka rezerwowych Barcelony: Masip, Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Pedro, Messi

19:35

Deportivo w ostatnim ligowym meczu bezbramkowo zremisowało z Rayo Vallecano. Remis dla piłkarzy z La Coruny jest tym cenniejszy, że przez ostatnie kila minut spotkania grali w liczebnym osłabieniu.

19:30

W swoim ostatnim meczu ligowym meczu Barcelona uległa w Madrycie tamtejszemu Realowi 1:2. Bramkę dla Dumy Katalonii zdobył Leo Messi. Porażka z odwiecznym rywalem była w pełni zasłużona, a boli tym bardziej, ze to była druga w przeciągu niecałego tygodnia.

19:25

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

19:20

Czy Barcelona bez problemu poradzi sobie z zespołem z La Coruny? Czy też Deportivo dobije będącą na kolanach Dumę Katalonii? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

19:15

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 27. kolejki Primera Division, w której to FC Barcelona na własnym stadionie podejmować będzie Deportivo La Coruna. Obszerną zapowiedź tego spotkania można przeczytać TUTAJ