CracoviaCracovia
21:00

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

93'

Koniec meczu! Sandecja przegrała w Nowym Sączu z Cracovią 1:2. Goście znacznie przybliżyli się do awansu, natomiast dzisiejsza przegrana Warty Poznań z GKS-em Tychy dała utrzymanie sądeckiej ekipie. Dziękuje za śledzenie relacji w serwisie ekstraklasa.net i zapraszam na kolejne!

93'

Ostatni rzut wolny dla Sandecji, w pole karne Cracovii dobiegł właśnie Marcin Cabaj.

91'

Próba zablokowanie jednego z zawodników Cracovii ponownie mogła skończyć się golem samobójczym. Szczęscie było jednak przy gospodarzach.

90'

Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Górski ukarany żółtym kartonikiem

87'

W bocznej strefie boiska faulowany Nykiel.

85'

Ponowne prostopadłe podanie do Kurczyńskiego, lecz Żytko poradził sobie i wybił piłkę.

83'

Kurczyński dostał prostopadłe podanie od Mrozińskiego, lecz zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i został zatrzymany przez Żytkę.

82'

Strzał głową Kurczyńskiego, lecz bez efektu w postaci zagrożenia dla bramki Pilarza.

80'

Wrzucał z rzutu wolnego Boljevic, a pozostawiony bez opieki Puzigaca nie zdołał skierować piłki do bramki Cabaja.

80'

Zmiana w zespole Cracovii, Zieliński za Zejdlera.

79'

Ntibazonkiza zatrzymany nieprawidłowo po dłuższym prowadzeniu piłki. Rzut wolny dla gości.

76'

Faulowany Bębenek, rzut wolny dla Sandecji z około 30 metrów.

74'

Kolejna zmiana w zespole Sandecji. Piotrek Giel opuszcza murawę, a wchodzi na nią Maciej Górski.

74'

Piłkę z linii bramkowej wybił Arkadiusz Czarnecki po lekkim dograniu Saidiego Ntibazonkizy z lewej strony.

73'

Boljevic bez opieki przyjął piłkę na 20 metrze, uderzył jednak nad bramką.

71'

Kolejna żółta kartka, tym razem dla Adama Mójty.

70'

Marcin Budziński zmienia Bartłomieja Dudzica

69'

Brzydko faulowany Boljevic, żółtą kartką upomniany Petran

67'

Borovicanin za Certika

66'

Makuch podał piłkę do swojego bramkarza, a ten chcąc przyjąć piłkę, przepuścił ją pod swoją podeszwą.

64'

Nieporozumienie Makucha z Cabajem i Cracovia wychodzi na prowadzenie!

64'

Groźny strzał Ntibazonkizy z 20 metrów, lecz bramkarz Sandecji pewnie łapie piłkę.

64'

Prostopadłe podanie Ntibazonkizy do Dudzica, który minął wychodzącego Cabaja, lecz chwilę później został przez niego sfaulowany tuż za linią pola karnego.

59'

Saidi Ntibazonkiza melduje się na murawie za Sławomira Szeligę.

59'

Krzysztof Danielewicz ukarany żółtym kartonikiem za faul na Petranie.

57'

Leży na boisku Szeliga, po starciu z Arkadiuszem Czarneckim. Przerwa w grze.

55'

Miękka wrzutka Zejdlera w pole karne, lecz nikt nie zdołał do niej dojść i bramkarz z Nowego Sącza złapał futbolówkę.

52'

Podłączył się Puzigaca, lecz Marcin Makuch nie dał się ograć. Rzut rożny dla gości.

20:08

50'

Sytuacyjna piłka dotarła do Kurczyńskiego, który ładnie uderzył z okolic 16 metra z woleja, lecz wprost w ręce Pilarza.

48'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany Piotr Kosiorowski.

46'

Gospodarze zaczynają drugą połowę.

19:51

Pierwsze minuty pierwszej połowy zdecydowanie dla gości, którzy nie wypuszczali Sandecji z jej połówki. Z biegiem czasu jednak gra się wyrównała i również gospodarze potrafili dojść do głosu. Zapraszam za około kwadrans na drugą połowę.

47'

Po pierwszej połowie Sandecja remisuje 1:1 na własnym stadionie z Cracovią.

46'

Błąd w wyprowadzaniu piłki popełniony przez Żytkę, w konsekwencji rzut rożny dla gospodarzy.

45'

Sędzia Małek dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

43'

Dobra akcja Kurczyńskiego przy narożniku boiska. Dorzucił on piłkę na głowę Giela, jednak jego strzał był niecelny.

19:41

40'

Wrzucał z rzutu wolnego Boljevic, dopadł do piłki Mateusz Żytko, lecz przeniósł on piłkę nad bramką Cabaja strzałem głową.

37'

Ładna akcja gospodarzy, którą zakończył strzał Piotra Giela z około 30 metrów wysoko nad bramką.

34'

W miejsce kontuzjowanego Tuszyńskiego, Kristof Kurczyński.

34'

Ależ okazja dla Cracovii! Petran wybił piłkę głową za siebie, a za nim jak z ziemi wyrósł Boljevic, który ładnie zgasił piłkę na klatkę piersiową i tylko interwencja Cabaja uchroniła Sandecję przed stratą gola.

30'

Wrzutka Mójty w pole karne, lecz osamotniony w nim Certik nie miał nic do powiedzenia z wyskakującym do piłki golkiperem Cracovii.

29'

Dwa pod rząd rzuty rożne dla zawodników z Krakowa, lecz nic korzystnego z nich nie wynikło.

26'

Maciej Bębenek zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, piłka w niewielkiej odległości minęła prawy słupek bramki Pilarza.

25'

Wrzutka z rzutu wolnego Mójty, lecz zawodnik Sandecji zrobił to zbyt słabo i goście wybyli piłkę na aut.

23'

Kosanovic posłał długą piłkę za obrońców Sandecji, dobiegł do niej Dudzic i ładnym, technicznym strzałem pokonał wychodzącego z bramki Cabaja.

21'

Mamy wyrównanie! Bartłomiej Dudzic!

19'

Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy kończy się bramką. Certik dostał piłkę na lewej flance, wrzucił w pole karne, a tam Mateusz Żytko niefortunnie wpakował piłkę glową do własnej bramki.

17'

Gol! 1:0 dla Sandecji!

16'

Kłopoty gospodarzy, Cracovia coraz śmielej poczyna sobie w Nowym Sączu, nie opuszczając połówki Sandecji.

15'

Nykiel wpadł w pole karne, lecz został on uprzedzony przez defensora gospodarzy i Cabaj złapał piłkę. Chwilę potem do piłki zagranej wzdłuż pola karnego nie zdolal dopaść Dudzic, gdyż Czarnecki wybił futbolówkę na rzut rożny.

19:09

7'

Boljevic wrzucał z wolnego,lecz Kosanovic na pozycji spalonej.

6'

W bocznej strefie boiska faulowany Danielewicz, rzut wolny dla Cracovii.

5'

Boljevic sam na sam z Cabajem, lecz sędzia boczny dopatrzył się spalonego.

4'

I to jest doping! Kibice obu ekip od początku spotkania dopingują swoje drużyny. Na boisku, jak na razie, walka w środku pola.

1'

Zaczynamy! Od środka goście.

18:57

Arbiter z Zabrza, Pan Robert Małek wyprowadza obie jedenastki na murawę. Już za chwilę pierwszy gwizdek Derbów Małopolski!

18:39

Drużyna trenera Stawowego na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zajmuje 4. miejsce, a do lidera traci 4 punkty.Strata punktów w Nowym Sączu może znacznie oddalić krakowski zespół od upragnionego awansu. Zawodnikom z Nowego Sącza brakuje natomiast zaledwie punktu do zapewnienia sobie utrzymania w 1. lidze, choć trzeba jasno powiedzieć, że to goście są faworytami dzisiejszego starcia.