Zagłębie LubinZagłębie Lubin
22:30

Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

22:30

Mecz był prowadzony w iście "wakacyjnym" tempie. Zawodnicy nie pokazywali już takiego zaangażowania jak w środku sezonu. Więcej chęci do gry pokazali jednak gospodarze i zdobyli 2 bramki, które dały zwycięstwo.

22:27

Leszek Ojrzyński miał prawdziwego nosa co do zmiany. Chrapek zagrał świetnie, zdobył 2 bramki i zapewnił zwycięstwo "Góralom"! Podbeskidzie wygrywa jak najbardziej zasłużenie, Zagłębie kontynuuje zatem fatalną passę bez zwycięstwa.

94'

Ostatni gwizdek sędziego Frankowskiego, 3 punkty zostają w Bielsku-Białej!

94'

Chrapek mógł zdobyć hat-tricka!! Dostał świetne zagranie, wyszedł na czystą pozycję, ale uderzył obok bramki!

93'

Iwański blokuje dośrodkowanie Piątka, piłka wędruje za linię końcową i korner dla Zagłębia

91'

Doliczone zostały 3 minuty

88'

Ostatnia zmiana w ekipie Podbeskidzia, za Damiana Chmiela na boisku pojawił się Dariusz Kołodziej.

87'

GOOOOOOOL, druga bramka Chrapka!! Zawodnik Podbeskidzia uderzył sprzed pola karnego, piłka jeszcze po nodze Jacha wpada do bramki!!

86'

Ostatnia zmiana w drużynie gości, za Kwieka wchodzi Jagiełło.

86'

Kapitalna okazja dla Zagłębia! Kubicki świetnie wypatrzył Piątka w polu karnym, posłał do niego mięciutką piłkę, ale zawodnik gości nie trafił w bramkę!

85'

Malinowski po raz kolejny wbiega w pole karne, zagrywa do Chrapka, który fantastycznie piętą odgrywa do Chmiela, ale zawodnik Podbeskidzia się zagapił i nie zdążył do piłki!

83'

Błąd spróbował strzału z blisko 30 metrów, ale uderzył wprost w Zajaca.

81'

Malinowski wpadł w pole karne gości, ale nie zdołał ani podać, ani strzelić, bo dobrze przyblokowali go obrońcy Zagłębia

79'

Mogła być dobra odpowiedź Zagłębia, ale Piątek główkuje wysoko ponad bramką.

78'

GOOOOOOOOOOOOLLLLL, 1:0 dla Podbeskidzia! Chrapek zabrał piłkę Kubickiemu, wbiegł w pole karne i pokonał Ptaka!

76'

I zapowiadana wcześniej zmiana, za Cotrę na murawie melduje się Jach.

76'

Rymaniak popędził kilkanaście metrów z piłką, ale Telichowski przyblokował strzał zawodnika Zagłębia i mamy rzut rożny.

74'

Do zmiany przygotowany już Jarosław Jach, czyli szykuje się debiut w Ekstraklasie.

73'

Ciekawe rozegranie tego rzutu rożnego, Iwański zagrał przed pole karne do Deji, ten uderza z woleja, ale piłka zastopowana w gąszczu nóg w polu karnym.

72'

Malinowski wbiega w pole karne po błędzie Zagłębia, ale Ptak nogami wybija mu piłkę spod nóg! Korner dla gospodarzy.

70'

Iwański mięciutko z rzutu wolnego do Chmiela, ale ten nieczysto trafił w piłkę! Poprawiał jeszcze Sokołowski, ale rezultat podobny jak przy rzucie karnym.

69'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy, za Fabiana Pawelę wchodzi Krzysztof Chrapek.

68'

Cóż za rajd Malinowskiego! Zawodnik Podbeskidzia kapitalnie przejął piłkę na 30. metrze od własnej bramki, przebiegł z piłką pod pole karne Zagłębia, ale jego strzał zablokowany!

65'

Mamy pierwszą zmianę w drużynie Zagłębia, z boiska schodzi Miłosz Przybecki, a w jego miejsce Krzysztof Piątek.

64'

Dośrodkowanie Kupczaka w pole karne, tam do piłki doszedł Pawela, ale z trudnej pozycji uderzał niecelnie.

63'

Zawodnicy obu drużyn mają dziś mocno rozregulowane celowniki. Statystyka strzałów celnych: Podbeskidzie 2/7, Zagłębie 3/10.

61'

Dobra wrzutka Pietruszki, ale Chmiel nie trafił w piłkę! A była naprawdę dobra okazja.

59'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, za Bartlewskiego na murawie melduje się Malinowski.

59'

Tempo tego meczu nie powala na kolana, widać, że zawodnicy grają "o pietruszkę".

56'

Doskonała szansa dla gości! Kwiek doskoczył do dośrodkowanej piłki, oddał strzał na bramkę Podbeskidzia, ale Zajac łapię piłkę na raty!

55'

Okres spokojniejszej gry, częściej przy piłce utrzymują się goście.

52'

Zawodnik Podbeskidzia wykonał ten rzut karny "niemal" niczym David Beckham w meczu z Portugalią.

51'

NIE MA GOLA! Sokołowski fatalnie pudłuje z 11 metrów!

50'

Rzut karny dla Podbeskidzia! Ptak nie zdążył do dośrodkowanej piłki i sfaulował Chmiela!

49'

Dobrze przechwycił piłkę Deja, pognał z futbolówką kilka metrów i spróbował strzału, jednak zrobił to słabo i bez problemów złapał ją Ptak.

49'

Była szansa dla Podbeskidzia, ale Pawela za mocno podaje do Bartlewskiego.

48'

Pierwsza okazja Zagłębia, Cotra dośrodkował w pole karne, a tam Przybecki próbował uderzyć głową, jednak zrobił to bardzo niecelnie.

46'

Gwizdek sędziego Frankowskiego i zaczynamy drugie 45 minut!

21:33

Piłkarze już z powrotem na murawie.

21:28

Nie doczekaliśmy się bramek w pierwszej połowie tego spotkania, mamy nadzieję, że druga część je przyniesie. Już za chwilę początek 2. połowy!

• Żółte kartki: 1 - 1
45'

Sędzia nie doliczył ani jednej minuty i zakończył pierwszą odsłonę tego spotkania!

45'

Cotra próbował ograć Chmiela na granicy pola karnego, po czym zawodnik Zagłębia przewraca się w szesnastce, ale o karnym nie ma mowy.

43'

Bartlewski ruszył z akcją, ale Guldan fauluje zawodnika Podbeskidzia, a sędzia pokazuje drugą żółtą kartkę w tym meczu.

41'

Nerwowe zagranie Pietruszki i aut dla "Miedziowych" na połowie Podbeskidzia.

40'

Cotra próbował uderzenia z blisko 30 metrów. Uderzenie całkiem dobre, ale mocno niecelne.

39'

Rzut rożny dla gospodarzy, krótkie rozegranie, do piłki dopadł Bartlewski, ale w ostatniej chwili zablokowany!

38'

Cały czas naciska Podbeskidzie, goście rzadko przekraczają z piłką linię środkową.

35'

Przybecki wyprowadzał kontrę, ale w okolicy linii środkowej sfaulował go Bartlewski, a sędzia pokazał mu żółtą kartkę, jak najbardziej słuszną

33'

Mocno bita piłka przez Iwańskiego, piąstkuje piłkę Ptak, ale ostatni futbolówkę dotknął Konieczny i od bramki golkiper Zagłębia

32'

Banaś fauluje Sokołowskiego na wysokości pola karnego. Dobra okazja dla Podbeskidzia z rzutu wolnego.

31'

Rzut rożny dla Zagłębia, dośrodkowanie wprost na głowę Banasia, ale zawodnik "Miedziowych" główkuje niecelnie.

31'

Kolejny groźny atak Zagłębia! Kwiek uderzył piłkę z powietrza, ta jeszcze skozłowała, ale spod poprzeczki zdołał ją wybić Zajac.

27'

Kolejna nieudana próba ataku Podbeskidzia. Iwański nie zrozumiał się z Bartlewskim i od bramki zacznie Ptak.

26'

Niewiele lepsi są piłkarze Zagłębia. Banaś chciał teraz dograć piłkę na skrzydło do Błąda, ale posłał ją gdzieś na poziomie drugiego piętra...

25'

Wolejem zza pola karnego chciał uderzyć Sokołowski. Efekt? Bez komentarza...

24'

Pressingiem na 30. metrze próbowali teraz odebrać piłkę lubinianie, ale Podbeskidzie zdołało utrzymać się przy piłce.

22'

W świetnej sytuacji znalazł się Papadopulos, ale stojąc siedem metrów od bramki wolejem posłał piłkę wysoko nad bramką...

21'

Jak na razie rozegranie "Górali" wyraźnie szwankuje. Przed chwilą piłkę w aut "wywalił" Iwański.

20'

Ładnym crossem na lewe skrzydło popisał się Adam Deja, ale Przemysław Pietruszka nie zdołał opanować piłki. Z autu rozpocznie Zagłębie.

18'

Ręką w środku pola zagrywał Bartlewski.

17'

Piłkę w polu karnym lubinian otrzymał Chmiel, ale nie zdołał w porę jej opanować i ta trafiła łupem Tomasza Ptaka.

16'

Próbował tym razem głową Przybecki, ale piłka minęła w bezpiecznej odległości słupek bramki Zajaca.

15'

W pierwszym kwadransie oglądaliśmy wyrównanie spotkanie. Na boisku działo się niewiele ciekawego, ale tempo stoi jak na razie na niezłym poziomie.

14'

Ładna próba Podbeskidzia - Chmiel dośrodkował do Sokołowskiego, ale najlepszego strzelca "Górali" w ostatniej chwili ubiegł obrońca Zagłębia.

13'

Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu. Oddał go Aleksander Kwiek, który jednak przy oddawaniu uderzenia nabawił się jakiegoś urazu. Richard Zajac nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

8'

Kolejna próba dynamicznej akcji Przybeckiego. Skrzydłowy Zagłębia tuż przed polem karnym oddał strzał na bramkę Zajaca, ale piłkę w ostatniej chwili zablokował go Konieczny.

7'

Drugi w tym meczu rzut rożny będą wykonywać gospodarze. Piłkę ustawia już Iwański.

5'

Drugi raz szarpnął lewą stroną Przybecki, ale przy dośrodkowaniu skiksował i od bramki rozpocznie Zajac.

3'

Marek Sokołowski przewrócił się w polu karnym po starciu z jednym z rywali. O faulu nie mogło być jednak mowy.

2'

Pierwszą akcję próbowali zawiązać goście, ale Konieczny zabrał piłkę Kwiekowi i piłkę mają teraz "Górale".

0'

Ruszamy! Od środka rozpoczęli piłkarze Zagłębia. Równoległe rozpoczęły się także trzy pozostałe mecze grupy spadkowej.

20:26

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie!

20:23

Do meczu pozostało niespełna 10 minut, a zatem wystarczająco dużo czasu, by przeczytać nasz najświeższy WYWIAD z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim.

20:18

Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zbierają się już kibice. Podobnie jak w czwartek w meczu z Widzewem, trybuny wypełnią się do ostatniego miejsca. Sympatycy Podbeskidzia wykupili wszystkie dostępne wejściówki (3200).

20:04

Rezerwowi piłkarze Zagłębia: Silvio Rodić, Jarosław Jach, Johan Bertilsson, Manuel Curto, Filip Jagiełło, Krzysztof Piątek.

20:03

Rezerwowi piłkarze Podbeskidzia: Sebastian Madejski, Dariusz Kołodziej, Krzysztof Chrapek, Piotr Malinowski, Tomasz Górkiewicz, Michal Mravec, Mateusz Stąporski.

19:55

Piotr Stokowiec nie będzie mógł skorzystać natomiast z usług kontuzjowanych Arkadiusza Piecha, Davida Abwo, Pawła Widanowa, Borisa Godala i Łukasza Janoszki.

19:55

W składzie Podbeskidzia zabraknie dziś Dariusza Łatki, który z powodu kontuzji nie zagra już do końca sezonu. pojawi się w nim Frank Adu Kwame, który w meczu z Widzewem pauzował za nadmiar kartek.

19:51

- Najbliższy czas posłuży nam do selekcji zawodników, którzy znajdą się w drużynie na przyszły sezon. Na spotkanie z Podbeskidziem powołaliśmy dwóch kolejnych chłopaków z rezerw, być może na mecz z Widzewem zabierzemy kolejnych - wyjawił Stokowiec.

19:51

Z uwagi na fakt, że drużyna Piotra Stokowca nie gra już o nic, trener postanowił na to spotkanie włączyć do składu dwóch młodzieżowców - Jarosława Jacha i Jarosława Kubickiego, który rozpocznie mecz w wyjściowej jedenastce.

19:50

- Walczymy o jak najwyższe miejsce. Wiem, że to wyświechtane określenie, ale przecież im lepsza pozycja, tym większe pieniądze wpłyną na konto klubu - mówił przed meczem bramkarz Podbeskidzia, Richard Zajac.

19:49

Podbeskidzie pewne utrzymania, zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli i teoretycznie ma szans na wygranie grupy spadkowej. Sytuacja w dolnych rejonach jest na tyle dynamiczna, że do liderującego Śląska Wrocław bielszczanie tracą tylko dwa punkty, ale tyle samo dzieli ich od czternastej w tabeli Cracovii.

19:46

Goście dzisiejszego spotkania żegnają się z Ekstraklasą, Po tym, jak Podbeskidzie wygrało z Widzewem 3:0, a Zagłębie przegrał w Gliwicach 0:2, lubinianie zapewnili sobie spadek do 1. ligi.

19:44

Do rozpoczęcia meczu pozostało jeszcze kilka chwil, zachęcamy Was w tym czasie do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

19:37

Serdecznie witamy i zapraszamy Was na relację na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin!