menu

Korona poleciała do Bremy. Mecz o godzinie 18

1 września 2017, 12:38 | Sławomir Stachura

Korona poleciała do Bremy. Mecz o godzinie 18 Szesnastu zawodników Korony Kielce poleciało w piątek do Niemiec na sparing z Werderem Brema. Nie ma wśród nich Jacka Kiełba, który ma drobny mięśniowy uraz. Mecz rozpocznie się piątek o godzinie 18.


fot. Sławomir Stachura

Korona Kielce - Werder Brema. Relacja live - zapraszamy od 18

Koronę czeka w Niemczech bardzo interesujący sprawdzian. Kielczanie zagrają z Werderem, znanym zespołem niemieckiej Bundesligi. Mecz odbędzie się na stadionie w Delmenhorst, miasteczku położonym 15 km od Bremy. Korona leci do Bremy samolotem z Radomia.

- Mecz z pierwszą drużyną Werderu wzbudził spore zainteresowanie i zostało na niego sprzedanych komplet 5 tysięcy biletów na kameralnym stadionie w Delmenhorst – mówi prezes Krzysztof Zając.

Korona wyleciała do Bremy czarterem z Radomia o godzinie 9.30, a o 11 50 będzie w Bremie. Zawodnicy pójdą do hotelu odpocząć przed meczem. Powrót zaplanowany jest na godzinę 21.30 i około północy drużyna będzie w Radomiu.

Werder po dwóch kolejkach Bundesligi zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Najpierw przegrał 0:1 na wyjeździe z Hoffenheim, a w minioną sobotę uległ na własnym stadionie Byernowi Monachium 0:2. Obydwa gole dla mistrza Niemiec strzelił w 72 i 75 minucie kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski.

Kadra Korony na mecz w Bremie

Bramkarze: Zlatan Alomerović, Mathhias Hamrol.
Obrońcy: Bartosz Rymaniak, Djibril Diaw, Adnan Kovacević, Shawn Barry, Michal Gardawski.
Pomocnicy: Łukasz Kosakiewicz, Fabian Burdenski, Marcin Cebula, Mateusz Możdżeń, Jakub Żubrowski, Ivan Jukić, Goran Cvijanović.
Napastnicy: Maciej Górski, Elia Soriano.


Polecamy