Bayern MonachiumBayern Monachium
2 : 0
FC IngolstadtFC Ingolstadt 04
90'

KONIEC! Bayern wygrywa z FC Ingolstadt 2:0! Gola w tym spotkaniu strzelił Robert Lewandowski!

89'

Javi Martinez został ukarany żółtą kartką.

88'

Jeszcze Rafinha próbował swoich sił i zaatakował bramkę rywali, jednak czujny na posterunku był Ramazan Özcan.

83'

Nieudane zagranie Roberta Bauera z rzutu wolnego.

79'

Zmiana również w Bayernie, za Thomasa Muellera pojawił się Sebastian Rode.

78'

Zmiana w Ingolstadt, Lukas Hinterseer schodzi, w jego miejsce pojawił się Maurice Multhaup.

76'

76'

Philipp Lahm otrzymał piłkę od Thomasa Muellera i oddał pewny strzał w stronę lewego słupka.

75'

GOOL! PHILIPP LAHM!

74'

Pascal Groß oddał strzał na bramkę Bayernu, jednak został on zablokowany przez jednego z obrońców.

72'

Thomas Mueller znów wpadł w pole karne i strzelał, ale futbolówka powędrowała daleko od prawo słupka.

70'

Zmiana w Bayernie, Xabi Alonso zastąpi Jerome'a Boatenga.

68'

Kolejna zmiana w ekipie gości, za Stefana Lexa wszedł Max Christiansen.

65'

65'

Świetna wrzutka Boatenga, Robert Lewandowski najszybciej do niej dobiegł i pewnym strzałem na krótszy słupek pokonał golkipera Ingolstadt .

65'

GOOL! ROBERT LEWANDOWSKI!

64'

Thomas Mueller wpadł w pole karne, uderzył w sam środek bramki, jednak Ramazan Özcan świetnie interweniował.

61'

Thiago Alcantara uderzał z rzutu wolnego, futbolówka bez problemów znalazła się w rękach golkipera gości.

58'

Stefan Lex znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Bayernu, ale Neuer górą w tym pojedynku!

56'

Tobias Levels został ukarany żółtą kartką.

54'

Jerome Boateng został ukarany żółtą kartką.

54'

Robert Lewandowski strzela na bramkę gości, futbolówka przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

53'

Zmiana także w Ingolstadt Almog Cohen opuścił plac gry, zastąpił go Stefan Wannenwetsch.

51'

Pierwsza zmiana w Bayernie, za Arturo Vidala wszedł Thiago Alcantara.

50'

Philipp Lahm stanął przed szansą zdobycia gola, ale Ramazan Özcan świetnie obronił jego strzał!

49'

Arturo Vidal uderzał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Ingolstadt.

48'

Kingsley Coman posła piłkę w pole karne przyjezdnych, ale Romain Bregerie wybił ją na aut.

46'

Mathew Leckie faulował, sędzia odgwizdał przewinienie.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Arturo Vidal tuż przed polek marnym rywali odegrał piłkę do Roberta Lewandowskiego, ale strzał Polaka został zablokowany.

44'

Nieskuteczne wykonanie rzutu rożnego przez Arturo Vidala.

42'

I znów groźna akcja przyjezdnych, Roger dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłka powędrowała w kierunku lewego słupka, jednak Neuer znów uchronił swój klub przed stratą gola.

40'

To mógł być gola dla FC Ingolstadt! Pascal Groß oddał strzał sprzed pola karnego, ale jeden z obrońców Bayernu wybił w ostatniej chwili.

38'

Holger Badstuber znów poza boiskiem, spod opatrunku na jego głowie sączy się krew.

37'

Robert Lewandowski został złapany na spalonym.

36'

Marvin Matip przyjął piłkę zagraną z rzutu rożnego, jednak nie zagroził w żaden sposób bramce gospodarzy.

34'

Jak na razie Bayern oddał dwa celne strzały na bramkę rywali, zaś Ingolstadt jeden.

31'

28'

Thomas Mueller pędził na bramkę rywali, ale koniec końców został zatrzymany.

25'

Robert Lewandowski oddał mocny strzał na bramkę Ingolstadt, kiedy wszystko wskazywało na to, że piłka wpadnie do siatki, Romain Bregerie w ostatniej chwili ją wybił!

24'

Zagranie Jerome'a Boatenga, ale żaden z graczy Bayernu nie dopadł do piłki.

22'

Beniaminek Ingolstadt nie pozwala Bayernowi przedostać się pod własne pole karne. Przyjezdni postawili dziś mistrzom Niemiec bardzo twarde warunki.

20'

Pascal Groß uderzał z rzutu wolnego, ale Manuel Neuer znów popisał się pewną interwencją i szybko przejął piłkę.

16'

14'

Holger Badstuber musi na moment opuścić boisko. Zderzył się z rywalem i rozbił czoło.

13'

Thomas Mueller oddał strzał wprost z linii pola karnego, jednak był on niecelny i w efekcie piłka powędrowała daleko od prawego słupka bramki.

11'

Mathew Leckie dośrodkowywał, ale Manuel Neuer pewnie wyszedł z bramki i wyłapał futbolówkę.

9'

Javi Martinez wrzucił piłkę w pole karne, ale zrobił to niedokładnie i jeden z graczy Ingolstadt w porę ją wybił.

7'

Pascal Groß dośrodkowywał z boku boiska, jednak futbolówka nie znalazła żadnego adresata i przejęli ją gospodarze.

6'

Spokojny początek spotkania. Jak na razie nie oglądaliśmy groźnych sytuacji żadnego z zespołów.

4'

Stefan Lex próbował dośrodkowywać na pole karne Bayernu, ale przeciwnicy odebrali mu futbolówkę.

1'

Lukas Hinterseer został złapany na spalonym.

15:30

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

15:29

15:19

15:18

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Bayern Monachium - FC Ingolstadt LIVE! Czy beniaminek postawi się monachijczykom?.

15:18

Rezerwowi FC Ingolstadt: Nyland – Soares, D. da Costa, Christiansen, Wannenwetsch, Multhaup, Kachunga.

15:18

Rezerwowi Bayernu: Ulreich – Kirchhoff, Alcántara, Alaba, Rode.

15:17

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bayern Monachium - FC Ingolstadt!