Termalica pokazała dziś wolę walki i serce na boisku, trzy punkty wędrują do podopecznych Mandrysza- to jest sygnał, że Słoników nie można skreślać! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relajce live w Ekstraklasa.net! Dobranoc!

94'

Koniec meczu, euforia na trybunach, Termalica wygrywa pierwszy mecz w E-klasie!

92'

Seria dośrodkowań w pole karne Nowaka, ale gospodarze skutecznie wybijają piłki, po chwili uderza z za pola karnego Piątek, ale niecelnie.

91'

Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Termalica teraz utrzymuje się przy piłce, coraz bliżej zwycięstwa gospodarze.

88'

Paluchowski zmienia Drozdowicza, to ostatnia roszada w dzisiejszym spotkaniu.

86'

W drugiej połowie obie ekipy oddały po jednym celnym strzale.

85'

Słupek ratuje Zagłębie, powinno juz być po meczu!!! Biskup ładnie zagrał w pole karne do Plevy, a ten trafia tylko w słupek!

83'

Zawody w Mielcu ogląda nieco ponad 3200 osób.

82'

Za Todorovskiego melduje się natomiast Damian Zbozień.

81'

Jakub Biskup zmienia Kędziorę.

80'

Papadopulos był adresatem zagrani Cotry, Czech zgrywał piłkę przed bramkę Nowaka, ale tam futbolówkę wybili defensorzy Termaliki.

78'

Piłkarzom Zagłębia pozostaje coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania.

74'

Chwilę wcześniej Kupczak zmienia Foszmańczyka.

73'

Wracamy do gry, a po chwili Fryc w środku pola fauluje rywala i również dostaje żółtą kartkę.

71'

Przerwa na uzupełnienie płynów, Termalica coraz bliżej historycznego zwycięstwa w E-klasie.

70'

Kolejny rzut rożny dla lubinian nie przynosi żadnych korzyści, po chwili Termalica nie potrafi skutecznie wyegzekwować rożnego. Sporo nie dokładności.

68'

Posiadanie piłki: 68% do 32% na korzyść Zagłębia.

66'

Tym razem do notesika arbitra ląduje Stano.

64'

Seria dośrodkowań w pole karne Termaliki, ale goście rażą niedokładnością.

61'

Po rzucie rożnym, który nic nie przyniósł podopiecznym Stokowca, narodziła sie kontra, którą szybko przerwał Łukasz Piątek, za co otrzymał kartkę.

60'

Drozdowicz zbiegł z piłką do środka i uderzył na bramkę Forenca! Było blisko, wreszcie odpowiedzieli gospodarze.

59'

Ojej!!!! Guldan brutalnie zaatakował przeciwnika, żółta kartka!

58'

Babiarz fauluje Vlasko, żółta kartka dla byłego zawodnika Ruchu Chorzów.

56'

Zagłębie od początku drugiej odsłony zepchnęło gospodarzy do głębokiej defensywy, czy Termalica wytrzyma napór gości?

54'

Tym razem miedziowi mieli najlepszą sytuację do zdobycia braki po przerwie. Rzut wolny przed polem karnym wykonywał Vlasko, zagrał do Woźniaka, a strzał zawodnika gości pięknie broni Nowak!

52'

Kolejny raz zagrywał Vlasko, tym razem z rzutu rożnego, a drugi rezerwowy- Woźniak uderzeniem głowa przestrzelił z kilku metrów.

50'

Vlasko zagrywał z rzutu wolnego, do piłki dopadł jeden z zawodników Zagłębia, ale przerzucił piłkę nad poprzeczką.

48'

Janoszka bardzo ostro potraktował Drozdowicza, żółta kartka dla piłkarza gości.

46'

... a za Tosika, Jana Vlasko.

46'

W przerwie trener Stokowiec dokonał dwóch roszad. Za Janusa widzimy Arka Woźniaka...

46'

Zaczynamy drugą odsłonę spotkania w Mielcu!

45'

Koniec pierwszej połowy! Termalica gra naprawdę dobry mecz i absolutnie zasłużenie prowadzi z Zagłębiem 1:0 po bramce Pavola Stano.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy. Teraz trochę zamieszania w polu karnym gospodarzy, ale szybko wyjaśnione przez graczy Piotra Mandrysza.

45'

Plizga zagrał kapitalną długą piłkę w pole karne, gdzie jednak napastnicy Termaliki zostali zatrzymani przez Jacha.

44'

Forenc pewnie łapie piłkę po centrze Sebastiana Ziajki.

43'

Strzał z dystansu Foszmańczyka został zablokowany przez lubinian.

42'

Plizga miał świetną szansę, aby dograć Drozdowiczowi na sytuację sam na sam z bramkarzem. Skrzydłowy Termaliki zagrał jednak zdecydowanie zbyt mocno.

40'

Rzut wolny dla Zagłębia, centra w pole karne, gdzie Janoszka fauluje w ofensywie rywala.

39'

Przepychanka z udziałem piłkarzy obu drużyn. Sędzia jednak szybko zapanował nad sytuacją.

39'

Nie miało jeszcze w tym meczu Zagłębie dobrej okazji do zdobycia gola. Najlepszą zmarnował Papadopulos, strzelając niecelnie głową, ale jego pozycja była wówczas trudna.

35'

10 minut do końca pierwszej połowy. To jest naprawdę dobry mecz gospodarzy. Zagłębie z kolei zupełnie rozczarowuje.

33'

Dobra, składna akcja Termaliki na prawym skrzydle! Ostre dośrodkowanie Fryca odbija jednak Forenc, a bezpańską piłkę zbierają stoperzy Zagłębia!

31'

Taktyczny faul Tosika na Kędziorze. Żółta kartka.

28'

Pleva z dystansu huknął wysoko nad poprzeczką!

28'

Szansa dla Kędziory! Stano zgrał piłkę głową pod nogi napastnika, ale ten został zablokowany przez Jacha!

27'

Fryc wrzucił daleko piłkę w pole karne lubinian, ale tam najlepiej ustawieni byli goście. Poprawka obrońcy Niecieczy była lepsza, stworzyła zamieszanie w polu karnym, ale znów dobrze spisali się piłkarze Piotra Stokowca.

24'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

23'

Rzut wolny dla Niecieczy. Długa piłka w pole karne Zagłębia, zgranie głową Kędziory, ale nieznacznie niedokładne.

20'

Powinno być 2:0!!! Bezpańską piłkę w polu karnym zdobył Stano, ale jego strzał z 10 metrów obronił Forenc!

18'

Brzydki faul Tosika na Foszmańczyku. Upomnienie od sędziego Musiała.

16'

Mamy pierwszą bramkę Niecieczy w Ekstraklasie! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Plizgi, przypadkowe zgranie piłki głową przed bramkę i gdzie efektownym szczupakiem Stano zapewnił gospodarzom prowadzenie!

15'

GOOOOOOOOOOOOL!!! Pavol Stano!

11'

Próba z dystansu Plevy mija bramkę Forenca! Gospodarze ewidentnie liczą na takie rozwiązanie.

10'

Dobra centra Todorovskiego i naciskany Papadopoulos uderzył głową obok bramki Termaliki!

10'

Długa piłka w pole karne gospodarzy, zgranie głową Janoszki , ale niecelne.

9'

Kolejny celny strzał z dystansu Foszmańczyka! Tym razem jednak w środek bramki i Forenc nie miał większych problemów!

8'

Foszmańczyk! Szybka kontra gospodarzy, Ziajka zagrał przed pole karne do Foszmańczyka, którego kąśliwy strzał z dystansu z trudem odbija Forenc!

6'

Niezbyt udany drybling Drozdowicza, ale jeszcze piłka trafiła w pole karne do Kędziory, którego strzał głową broni Forenc! Napastnik gospodarzy był jeszcze na spalonym!

4'

Całkiem sporo kibiców na nowym stadionie w Mielcu. Tymczasem na boisku dzieje się nie wiele. Dośrodkowanie z prawej strony Todorovskiego wyleciała poza plac gry.

1'

Rozpoczynamy mecz!

20:27

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Sędzią tego meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

19:42

Rezerwowi Termaliki: Olszewski, Markowski, Paluchowski, Chomiuk, Kupczak, Biskup, Kaczmarczyk.

19:41

Rezerwowi Zagłębia: Poláček, Zbozień, Vlasko, Jagiełło, Woźniak, Sobków, Kubicki.

19:20

Termalica z kolei rozegra dziś pierwszy mecz u siebie. "U siebie" nie oznacza jednak, że w Niecieczy, lecz w Mielcu, gdzie na czas remontu własnego obiektu będzie grał drugi z beniaminków. Punkty drużynie Piotra Mandrysza są bardzo potrzebne, bowiem do tej pory przegrała ona wszystkie trzy mecze i nie zdobyła ani jednej bramki.

19:17

W piątkowy wieczór zobaczymy starcie dwóch beniaminków. W zdecydowanie lepszej sytuacji przed tym meczem są goście z Lubina. Zagłębie wprawdzie nie wystartowało najlepiej, ale w ostatniej kolejce pokonało na wyjeździe Jagiellonię 2:1 i zespół Piotra Stokowca ma na swoim koncie cztery punkty. To ich plasuje w środku ligowej stawki.

19:16

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 4. kolejki Ekstraklasy, w którym Termalica Bruk-Bet Nieciecza zmierzy się z Zagłębiem Lubin.

16:52

Termalica - Zagłębie LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Pojedynek beniaminków w Mielcu

Poprzednie mecze między Termalicą a Zagłębiem kończyły się kompromisami - w minionym sezonie dwukrotnie padał remis 1:1. To było jednak jeszcze w pierwszej lidze. Teraz beniaminków czeka mecz w Ekstraklasie - spotkanie zostanie rozegrane w Mielcu.

Zagłębie Lubin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1