Koniec spotkania! Trzy punkty zostają w Bytowie!

92'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Liśkiewicz w miejsce Wacławczyka.

91'

Co za debiut Monterde! Wszedł i trafił do bramki! To chyba decydujące trafienie!

90'

GOOOOOOOOOOOL! 2:1!!!!

87'

Co za festiwal straconych szans! Teraz wprowadzony Kozłowski marnuje dogodną okazję! Kopnął obok bramki.

83'

Kozłowski za Czerkasa. Leży na boisku Opałacz.

85'

SURDYKOWSKI! Ależ stuprocentową okazję zmarnował! Z paru metrów w Pawłowskiego!

82'

Kartka dla Cholerzyńskiego.

79'

I Jastrzembski w miejsce Wojacha.

79'

Monterde za Jakóbowskiego.

73'

Poza boiskiem Raul Gonzalez. Ma problemy ze złapaniem oddechu.

69'

Wacławczyk! Znowu bez szczęścia!

67'

M. Gałecki za Króla.

65'

Na potęgę sytuacje marnuje Drutex-Bytovia. Rozwój wyraźnie cofnięty do defensywy.

61'

Menzel w miejsce Domańskiego. To pierwsza zmiana w Rozwoju.

61'

Surdykowski! Nie dobiegł do piłki... A to był prezent od Pawłowskiego.

58'

Zepsuł szansę Klichowicz. A kartkę obejrzał Pawłowski.

56'

A teraz Rozwój! POPRZECZKA! Wróbel marnuje sytuację sam na sam z Bieszczadem!

56'

Szatan odbiera piłkę Klichowiczowi. Gdyby tego nie zrobił, mogłaby paść bramka.

55'

Jakóbowski! Kolejna szans dla gospodarzy - zmarnowana! Piłka przeszła o dwa metry obok bramki.

52'

SŁUPEK! Świetna akcja Drutex-Bytovii. Klichowicz rozpędził się na boku, wrzucił w kierunku Janeczki, a ten trafił jedynie w słupek.

51'

Akcja Rzuchowskiego zakończona celnym strzałem. Broni pewnie Pawłowski.

47'

Wojach... Złe uderzenie. Niecelne.

46'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła. Obie drużyny bez zmian.

45'

Koniec pierwszej połowy! Na razie dali sobie po razie. Wracamy za kwadrans.

44'

Pawłowski podał prosto do trenera... Kafarskiego. Salwy śmiechu na trybunach :)

42'

Kolejny raz źle Wróbel (Rozwój). Tym razem z wolnego.

42'

Rozwój starał się zaatakować z kontrataku. Wróbel jednak źle podawał.

37'

Wcześniej strzelał Szatan, ale Bieszczad nie miał kłopotów z obroną.

37'

Nieudana próba Jakóbowskiego. Zaczyna z piątki Pawłowski.

33'

Żółta kartka dla Raula Gonzaleza.

31'

"Strzelajcie, strzelajcie, z każdej pozycji" - zachęcają zawodników fani.

30'

Ależ zamieszanie pod bramką Rozwoju! Wacławczyk, Klichowicz - nie ma drugiej bramki dla gospodarzy!

29'

Kibice drwią sobie z każdej interwencji Pawłowskiego. Cóż, niezbyt dobrze wspominają jego występy w Drutex-Bytovii...

27'

Teraz gra toczy się głównie w środku pola.

24'

Błyskawiczna odpowiedź Rozwoju. Gałecki zgrywa do Szatana i mamy wyrównanie!

24'

GOOOOOL! MAMY REMIS! 1:1!

21'

Ósme ligowe trafienie Klichowicza! Zerwał się obrońcom i uderzył. Pawłowski nie dał rady sięgnąć piłki.

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KLICHOWICZ!

21'

Wzmaga się doping w Bytowie. Dla gospodarzy - oczywiście.

19'

Kun niedokładnie dośrodkował do Gałeckiego. Bieszczad wznowi od bramki.

18'

Będzie okazja dla gości. Faulował Klichowicz.

16'

Źle wznowił Bieszczad. Na jego szczęście Rozwój nie wykorzystał tego potknięcia.

13'

Lepiej gra Drutex-Bytovia. Ma przewagę w posiadaniu piłki, lepiej nią operuje.

9'

Nie ma gola! Gałecki w ostatnim momencie zabrał piłkę Jakóbowskiemu!

7'

Pawłowski przerywa akcję Surdykowskiego i Janeczki.

5'

Dobry powrót Kuna zapobiegł kontratakowi ze strony Rozwoju.

4'

Dość spokojnie zaczął się mecz. Gospodarzom brakuje na razie dokładności.

2'

Rozwój wybija piłkę po dośrodkowaniu Wacławczyka z rzutu wolnego.

1'

Zaczynamy!

15:56

Za moment pierwszy gwizdek. Zawody poprowadzi Łukasz Bednarek z Koszalina.

15:54

Rozwój sięgnął choćby po Wojciecha Pawłowskiego. Ten bramkarz dobrze zna Bytów. Miał okazję bronić w Drutex-Bytovii.

15:53

Bytowianie w zimowym okienku pozyskali m.in. Charlesa Nwaogu, Michała Rzuchowskiego i Jakuba Serafina. Tylko Rzuchowski zaczyna dziś od pierwszej minuty.

15:50

W tabeli dzieli zespoły siedem punktów. Drutex-Bytovia zajmuje jedenaste miejsce, Rozwój zaś szesnaste. Jesienią w bezpośrednim spotkaniu padł remis 1:1.

15:48

15:47

Za kwadrans pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już składy obu drużyn - prezentujemy je obok. Korzystając z czasu odsyłamy was jeszcze do zapowiedzi.