Sobota, 3 października 2015, godz. 17:00
1 : 2
MKS KluczborkMKS Kluczbork
1. połowa1 : 2
96'

Koniec meczu! Sandecja uległa 2:1 ekipie MKS - u Kluczbork nie wygrywając trzeciego meczu z rzędu, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński do zobaczenia!

92'

Rzut z autu Szczepańskiego, piłka wpada w pole karne po kilku podaniach, Pogorzelec łapie futbolówkę!

90'

Za faul na Bartkowie żółtą kartkę ogląda Nitkiewicz!

90'

5 minut doliczone do czasu gry!

90'

Po rzucie wolnym do piłki w okolicach 25. metra dopada Arian, uderzył po ziemi, minimalnie obok lewego słupka!

85'

Sądeczanie szukają remisu! Tym razem Małkowski dośrodkowuje z lewej strony, prosto w ręce bramkarza gości!

85'

Kolejna okazja gospodarzy, zza pola karnego strzela Aleksander, ale piłka leciała zbyt wolno by zaskoczyć Pogorzelca.

81'

Ostatnia zmiana w MKS-ie Kluczbork Piotr Giel wchodzi za Macieja Kowalczyka.

79'

Kolejna zmiana u gości, Mateusz Arian wchodzi za Marcina Nowackiego.

78'

Sobotka dośrodkowuje z rzutu rożnego, głową uderza Bierezowskij, jednak piłka leci ponad bramkę!

76'

Okazja Sądeczan, w pole karne z prawej strony dośrodkowuje Kasprzak, głową strzela Bartków, jednak Pogorzelec łapie pewnie piłkę.

71'

Pierwsza zmiana w MKS-ie, za Brzęczka wchodzi Szymon Sobczak!

67'

Ostatnia zmiana w Sandecji, Sebastian Szczepański wchodzi za Nathera.

67'

Żółta kartka dla Małkowskiego za faul na Kojderze.

62'

Świetna okazja gospodarzy! Aleksander w polu karnym zagrywa do środka do Nowaka, ten jednak strzela w środek bramki, dzięki czemu pewnie piłkę wyłapał Pogorzelec.

61'

Żółta kartka dla Kowalczyka za brutalny faul na Bierezowskiju.

59'

Kilkadziesiąt metrów przebiegł z piłką Kowalczyk, wpadł w pole karne z lewej strony i strzelił prosto w Radlińskiego.

57'

Chwila chaosu pod polem karnym, piłkę przejmuje Kasprzak, schodzi do środka i... strzela w środek bramki, zmarnowana okazja!

55'

Kojder powala Kasprzaka "na deski", sędzia nie przyznaje kartki, pomocnikowi Sandecji potrzebna pomoc medyczna.

52'

Po podaniu Aleksandra zza pola karnego strzela Nowak, jednak piłkę łapie Pogorzelec.

49'

Sandecja próbuje przeważać na boisku, jednak patrząc na podania do zawodnika - widmo ciężko stwierdzić, że może być lepiej niż w pierwszej części spotkania.

46'

Gracze już na placu gry, od środka grę wznawiają goście grający od prawej do lewej. Obie ekipy wychodzą w takich składach, jak kończyły pierwszą część meczu.

48'

Sędzia Idzik kończy I połowę, do przerwy MKS Kluczbork prowadzi 2:1, a gole zdobyte były po ewidentnych błędach formacji defensywnej, widzimy się po przerwie!

45'

2 minuty doliczone do czasu gry!

45'

Rzut wolny dla Sandecji, z lewej strony dośrodkowuje Sobotka, jednak obrońcy po odrobinie chaosu wybijają piłkę poza pole karne!

37'

Żółta kartka dla Szarka po tym, jak Kowalczyk nabił piłkę na rękę obrońcy Sandecji!

34'

"Żółtko" dla Kasprzaka za taktyczny faul w środku boiska.

31'

Druga zmiana w Sandecji, za Danka wchodzi Łukasz Nowak, dziwna decyzja trenera Kasperczyka.

30'

Mamy małą kontrowersję, w polu karnym po przepychance między Aleksandrem a obrońcą z Kluczborka, ten pierwszy padł w polu karnym, gwizdek sędziego milczy.

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Kowalczyk wykorzystuje błąd defensywy gospodarzy, i po podaniu z lewej strony od Nowackiego, były snajper Sandecji strzela po ziemi w kierunku bramki, a Radliński jeszcze pomógł piłce znaleźć drogę w siatce!

21'

Kolejna szansa gospodarzy! Danek z prawej strony dośrodkowuje do Sobotki, jednak strzał minął bramkę!

18'

Kolejna okazja Sandecji, "centrostrzałem" popisał się Bartków, jednak piłka leci wysoko ponad bramkę!

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartłomiej Kasprzak strzela bramkę po strzale w krótki róg bramki sprzed pola karnego, po podaniu na dobieg od Nathera, mamy remis!

12'

Pierwsza zmiana w Sandecji, za narzekającego na uraz Dudzica wchodzi Bartków!

10'

Świetna okazja gospodarzy! Maciej Małkowski z lewej strony dośrodkowuje na głowę Aleksandra, jednak piłkę zmierzającą do siatki sparował na poprzeczkę Pogorzelec!

7'

Kasperkiewicz ciągnie za koszulkę Kasprzaka w środku pola, i sędzia bez wątpliwości wlepia "żółtko" graczowi z Kluczborka!

3'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Kojder strzela bramkę głową, zaś wcześniej Kowalczyk zagrał do Nowackiego, który to uderzył w słupek, dzięki czemu pomocnik Kluczborka miał ułatwioną drogę do bramki, mamy prowadzenie gości!

2'

Świetna okazja Sandecji! Po dośrodkowaniu z lewej strony Sobotki i chaotycznej interwencji obrońców strzał oddaje Kasprzak, jednak piłka leci wysoko ponad poprzeczką!

1'

Przed początkiem meczu minuta ciszy ku czci Wacława Grądziela. Od środka mecz rozpoczynają gospodarze, Piotr Idzik gwiżdże i startujemy!

16:58

Zawodnicy w asyście trójki sędziowskiej z Piotrem Idzikiem na czele wchodzą na plac gry, dlatego proszę rozsiąść się już na swoich miejscach, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

16:51

Jeszcze tylko 10 minut do startu spotkania, gracze powoli schodzą do szatni po rozgrzewce, kibice wypełniają miejsca na trybunach, jednak nie spodziewam się ich więcej niż 900.

16:33

Jak widać, w trybie awaryjnym w klubie z Nowego Sącza pojawił się ukraiński defensor, Witalij Bierezowskij, który już w pierwszym spotkaniu wybiegnie na plac gry od pierwszego gwizdka.

16:26

Rezerwowi:

Sandecja: Marek Kozioł, Mateusz Bartków, Łukasz Nowak, Filip Piszczek, Michał Szeliga, Sebastian Szczepański, Ołeksandr Tarasenko

MKS: Grzegorz Wnuk, Paweł Gierak, Mateusz Arian, Łukasz Uszalewski, Piotr Giel, Szymon Sobczak i Radosław Kursa

15:53

Ze stadionu przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE ze spotkania pomiędzy miejscową Sandecją a MKS - em Kluczbork.

14:53

Sandecja - MKS Kluczbork LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Walka o przełamanie złej passy

W jednym ze spotkań rozgrywanych w sobotnie popołudnie, ekipa Sandecji Nowy Sącz zmierzy się na własnym stadionie z 16. zespołem ligowej tabeli MKS-em Kluczbork. Dla obu drużyn mecz ten będzie okazją na zakończenie passy dwóch spotkań bez zwycięstwa z rzędu. Kto okaże się lepszy?

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 2:1