Poniedziałek, 21 grudnia 2015, godz. 18:00
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
19:54

To tyle jeśli chodzi o zmagania w Ekstraklasie w tym roku. Goście zdominowali pierwszą odsłonę, a w drugiej części to bielszczanie powinni zdobyć kilka bramek! Podbeskidzie kończy rok na 16. pozycji, a WKS awansował na 14. miejsce w tabeli. To tyle z naszej strony! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wesołych świąt! Dla Państwa relacjonował Sebastian Chmielak, kłaniam się!

95'

KONIEC! Śląsk wygrywa w Bielsku Białej 1:0! Ależ radość w sztabie trenerskim wrocławian!

94'

Ani Demjan, ani Szczepaniak nie zdołali zamknąć centry Mójty.

93'

Szczepaniak padł w polu karnym, kolejny rzut rożny dla gospodarzy!

92'

Kato strzelił wysoko w trybuny.

92'

Demjan wywalczył korner.

91'

Kowalski przegrał fizyczny pojedynek z Dudu.

90'

Jeszcze 4 minuty dodatkowego czasu gry!

90'

Nerwowo grają gospodarze. Która to już strata?

88'

Centra z rzutu rożnego. Do piłki dopadł Demjan, a jego uderzenie głową fenomenalnie broni Wrąbel!

88'

Chmiel posyła piłkę przed bramkę, ale tam był Kokoszka! Po chwili wybija Celeban.

87'

Chmiel dopadł do piłki wybitej za pole karne, ale bardzo słabo uderzył.

87'

Wrocławianie wybijają futbolówkę na oślep.

85'

Bardzo zła wrzutka Kowalskiego, głupia strata piłki.

85'

Jonkisz zmienia Pazio. Trener Podoliński stawia wszystko na jedną kartę!

84'

Chmiel zostaje ukarany za faul na Flavio.

84'

Trudne minuty dla ekipy z Wrocławia. Czy Podbeskidzie wykorzysta osłabienie rywali?

83'

Grajciar osłabia zespół po faulu na Kowalskim!

81'

Kato ostro potraktował Flavio, żółta kartka dla Japończyka.

80'

Wrocławianie ostatni raz wygrali w lidze na wyjeździe 15. sierpnia. Wówczas pokonali Górników z Łęcznej 3:2.

79'

Chmiel zagrał do Demjana w polu karnym, ale Słowak szybko traci piłkę. Gości nie stać na szybką kontrę

77'

Bielszczanie konstruują kolejne akcje, a piłkarze z Dolnego Śląska wyglądają na bardzo zmęczonych.

76'

Dudu zagrywał w szesnastkę, a Celeban trafił prosto w golkipera Podbeskidzia z kilku metrów uderzeniem głową!

74'

Demjan zablokowany, a po chwili błyskawiczny atak Śląska, a prostopadła piłka Flavio zostaje wybita przez Zubasa.

73'

Ostatnia zmiana w ekipie przyjezdnych. Za Ostrowskiego pojawi się Dankowski.

71'

Dwa rzuty rożne gospodarzy, ale wrocławianie radzą sobie z dośrodkowaniami rywali.

71'

Kowalski w strzelił piłkę przed bramkę, a jeden z defensorów Śląska wybił futbolówkę poza boisko.

69'

Możdżeń zostaje zmieniony przez Kato.

69'

Gecov zmienia Bilińskiego.

68'

Flavio miał świetną sytuację! Błąd popełnił Lazarus, a Portugalczyk w dogodnej sytuacji trafił tylko w Zubasa!

66'

Kolejna nie udana próba Chmiela.

65'

Wrocławianie w sporych opałach. Chyba potrzebne są zmiany w zespole Śląska.

64'

Kowalski zagrał kapitalną piłkę do Chmiela. Ten zmarnował świetną szansę! Po chwili znów na spalonym Demjan. Ileż można?

63'

Szczepaniak najpierw zablokowany,a potem z 11. metra snajper gospodarzy trafił prosto w golkipera gości.

61'

Demjan znowu na spalonym...

61'

Mójta zagrywa w pole karne, po chwili Kowalski, ale dwukrotnie odbija futbolówkę Celeban.

60'

Chmiel melduje się w miejsce Kołodzieja.

59'

Grajciar wpadł z piłką w pole karne, ale po chwili stracił i futbolówkę, i równowagę.

58'

Grajciar rozegrał piłkę z Flavio, a następnie zdecydował się na strzał. Futbolówka przeleciała obok prawego słupka bramki Zubasa.

56'

Korner dla gospodarzy. Zawodnicy z Bielska po raz kolejny źle rozgrywają piłkę z narożnika.

55'

Grajciar powalił Kowalskiego, kolejna kara dla zawodnika z Wrocławia.

54'

Hołota spóźniony i zasłużenie otrzymuje żółty kartonik.

53'

Podopieczni Roberta Podolińskiego zdecydowanie lepiej prezentują się po przerwie. Kilka prób piłkarzy z Bielska, jak na razie nieskutecznych.

50'

Gospodarze starają się narzucić swój styl gry.

48'

Tym razem strzelał Flavio. Co chwila ktoś decyduje się uderzać.

47'

Możdżeń po raz drugi. Po drodze Demjan próbował zmienić tor lotu futbolówki. Wrąbel łapie piłkę.

47'

Ładna próba Możdżenia z 20. metra! Piłka szykuje tuż nad poprzeczką bramki Wrąbla!

46'

Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

46'

Kaczmarek zastępuje Kiełba.

19:00

Trzeba pochwalić Podbeskidzie i Śląsk, że serwują kibicom dobre widowisko. Czekamy na kolejne bramki w drugiej części zawodów.

45'

Jarosław Przybył kończy pierwszą odsłonę! Do przerwy wrocławianie prowadzą jak najbardziej zasłużenie!

45'

Szczepaniak obrócił się z piłka, huknął i wywalczył korner, który został źle rozegrany przez gospodarzy.

44'

Kontra wrocławian. Piłkarze z Dolnego Śląska mieli kapitalna szansę na podwyższenie prowadzenia, ale Biliński uderzył tuż nad poprzeczką!

44'

Bielszczanie słabo rozegrali stały fragment gry. Gospdoarze dalej utrzymywali się przy piłce. Kolcak wyłożył piłkę przed bramkę, ale szybsi byli defensorzy gości.

42'

Kowalski przegrał pojedynek z Celebanem, jednak będzie korner.

40'

Dobra piłka na lewą stronę do Kowalskiego, ale skrzydłowy Podbeskidzia nie potrafił przebić się w pole karne rywali.

39'

Centra w pole karne Górali i Pazio wybija piłkę na aut.

38'

Demjan znowu na spalonym.

37'

Możdżeń szukał Demjana, jednak były zawodnik Lecha stracił piłkę.

37'

36'

Kołodziej wrzucił futbolówkę w pole karne rywali, a piłka ... zatrzymała się w błocie ...

36'

Seria trzech rzutów rożnych wrocławian. Jednak Śląsk nie zagroził bramce Zubasa, a po chwili kartkę otrzymuje Kiełb za odkopnięcie piłki po gwizdku.

33'

Flavio ograł Deję, a ładne uderzenie z 16. metra jakimś cudem odbija Zubas! Ależ mecz!

33'

Kolcak minimalnie przestrzelił z kilku metrów głową po centrze z rzutu rożnego!

31'

Akcja gospodarzy zakończona fatalnie. Podbeskidzie musi się pozbierać i powalczyć o bramkę wyrównującą.

30'

Kiełb wycofuje do Grajciara, a ten z lewej strony z ok. 20 metra zakręcił ładnie, a Zubas odbił futbolówkę!

29'

Flavio do Kiełba, ten przedłużył piłkę wzdłuż bramki, a Bilińskiego ubiegł golkiper Górali.

28'

Ostrowski zza szesnastki uderzył tuż obok lewego słupka bramki Zubasa.

27'

Na nudę w meczu narzekać nie możemy, sporo strzałów. Szwankuje trochę skuteczność.

26'

Szczepaniak zgrywa głową piłkę do Możdżenia, a ten z 20. metra uderzył siłowo, zamiast precyzyjnie!

25'

Ostrowski zagrał kapitalnie do Bilińskiego, a ten z pierwszej piłki, z prawej strony pola karnego nie trafił w światło bramki!

23'

Możdżeń zagrał w pole karne do Demjana! Ten się zastawił z rywalem na plecach. Obrócił się w stronę bramki gości mocno uderzył, ale skutecznie broni Wrąbel!

21'

Kołodziej zablokowany, a chwile później spróbował Mójta, ale piłka też się odbija od jednego z rywali, jednak będzie korner.

20'

Gospodarze mają problem z przedarciem się w pole karne wrocławian.

19'

Wrąbel pod naciskiem rywala wybija piłkę w aut.

18'

Prostopadła piłka do Szczepaniaka, ale szybszy był Celeban.

16'

Na pozycji spalonej złapany niewidoczny Demjan.

16'

Kowalski ograł Zielińskiego, ale ofiarna interwencja Celebana kończy szarżę zawodnika Podbeskidzia.

14'

Składna akcja Dudu oraz Kiełba, ale Brazylijczyk przeciągnął dośrodkowanie.

12'

Zasłużone prowadzenie piłkarzy Romualda Szukiełowicza. WKS wygląda lepiej, niż w konfrontacji z Zawiszą Bydgoszcz.

12'

Kiełb wyłożył piłkę na 16. metr do Grajciara, a ten bez problemów trafia do siatki!

11'

GOOOOL!!! PETER GRAJCIAR!!!

9'

Kołodziej spróbował z dystansu, ale próba kapitana Górali beznadziejna.

8'

Kontra przyjezdnych! Piłka trafiła do Kiełba! Ten pociągnął kilkadziesiąt metrów i uderzył z 20. metra! Zubas wypluł przed siebie futbolówkę, ale nikt z Wrocławia nie dopadł do odbitej piłki!

6'

Flavio próbował wpaść w pole karne, ale Kolcak odebrał piłkę Portugalczykowi.

5'

Dośrodkowanie w pole karne gości, a tam Dudu wybija piłkę poza boisko.

5'

Murawa na obiekcie w Bielsku Białej wygląda bardzo słabo.

4'

Mójta przegrał pojedynek brak w bark z Ostrowskim. Zawodnik Śląska z kilkunastu metrów postanowił lobować Zubasa, ale się pomylił! To powinno być 1:0 dla gości!

2'

Atakują piłkarze Podbeskidzia, ale tuż przed szesnastką tracą futbolówkę.

2'

Pierwsza centra w pole karne gospodarzy, a jeden z Górali wybił piłkę.

1'

Wrocławianie dziś na zielono, a gospodarze w biało-niebiesko-czerwonych strojach.

18:01

Gwizdek arbitra! Zaczynamy ostatni mecz w tym roku!

17:58

Jarosław Przybył wyprowadza piłkarzy na płytę boiska, zaraz początek zawodów!

17:58

Na obiekcie Podbeskidzia już rozbrzmiewa hymn Górali. Czekamy na obie jedenastki!

17:55

Jeszcze pięć minut nas dzieli od początku zawodów!

17:45

Drużyny kończą rozgrzewkę. Za 15 minut start!

17:33

ławka rezerwowych gości: Abramowicz, Bartkowiak, Kaczmarek, Pawelec, Dankowski, Danielewicz, Gecov

17:30

ławka rezerwowych gospodarzy: Kaczmarek, Adu, Nowak, Kato, Chmiel, Bartlewski, Jonkisz

17:23

Znamy wyjściowe zestawienia gospodarzy i przyjezdnych. Zaraz przedstawimy piłkarzy, którzy rozpoczną mecz na ławce rezerwowych.

17:14

Witamy serdecznie, nadszedł ten dzień. Dzień, który zapadnie kibicom polskiej piłki w pamięci! Ostatnie starcie, Podbeskidzie podejmuje wrocławski Śląsk. Pojedynek gigantów jest ostatnim meczem w 2015 roku. Jak żyć? Pozostaje nam rozkoszować się widowiskiem dwóch najsłabszych zespołów w tabeli. Początek końca o godz. 18!

13:30

Zapowiedź spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław

Zapowiedź: Podbeskidzie - Śląsk Wrocław LIVE! Kto spędzi zimę na ostatnim miejscu?

W ostatnim meczu Ekstraklasy w 2015 roku czeka nas pojedynek na dnie ligowej tabeli - Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie u siebie Śląsk Wrocław. W obu obozach w miniony weekend nie było mowy o świątecznym klimacie – panuje pełna mobilizacja, bo przegrany dzisiejszego meczu spędzi zimę w roli najgorszego zespołu ligi.

W poniedziałek obie drużyny zagrają ze sobą po raz trzeci w tym sezonie. W sierpniu we Wrocławiu padł remis 1:1, a miesiąc później w 1/8 finału Pucharu Polski Śląsk wygrał w Bielsku-Białej 1:0. W tym drugim meczu swój debiut na ławce trenerskiej „Górali” zaliczył Robert Podoliński.

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1