Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
Ruch ChorzówRuch Chorzów
19:52

Kończymy dzisiejszą relację. Remis nie cieszy żadnej z drużyn, szczególnie Podbeskidzie, które walczy cały czas o grupę mistrzowską.

Życzę wszystkiego dobrego i spokojnej soboty. Dobranoc!

93'

Paweł Raczkowski kończy mecz. Podbeskidzie remisuje u siebie 1:1 z Ruchem Chorzów. Dobry mecz Mazka, solidnie wyglądali bramkarze. Gole padły po rzutach karnych, ale nie mogliśmy narzekać na dzisiejsze widowisko.

93'

Mazek wypuszcza sobie piłkę trochę za daleko i dobra interwencja Zubasa, która ratuje Podbeskidzie od straty bramki.

91'

Demjan próbował strzału z główki po wrzutce w pole karne, ale nic z tego nie wyszło i od bramki Putnocky.

91'

Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry. W między czasie próbuje Mazek z dystansu, ale baaardzo niecelnie.

90'

Demjan przekombinował przed samym polu karnym i Ruch wybija piłkę w aut.

88'

Mecz może nam się podobać. Zarówno Podbeskidzie, jak i Ruch cały czas szukają bramki na zwycięstwo. Zieńczuk obecnie wykonuje rzut rożny.

87'

Uderzenie Kołodzieja z dystansu. Dobrą interwencją popisuje się Putnocky!

82'

Efir wchodzi za Stępińskiego.

82'

Kontrę miała drużyna Podbeskidzia, ale strasznie zachowuje się Adam Pazio, który źle dośrodkował piłkę w pole karne. Podbeskidzie atakowało pięciu na czterech zawodników.

81'

Konczkowski próbował dośrodkowania z prawej strony boiska, ale dobrze ustawieni obrońcy Podbeskidzia.

77'

Strzał z dystansu Kołodzieja mija o parę metrów bramkę Ruchu Chorzów.

76'

Ponad 5300 kibiców na meczu w Bielsku-Białej.

74'

Lazarus uderza z głowy obok bramki! Piłkarze Ruchu zostawili dużo miejsca obrońcy Podbeskidzia.

73'

Faulowany Demjan przez Grodzickiego w okolicach pola karnego. Rzut wolny będzie wykonywany z lewej strony boiska.

70'

Jakub Kowalski schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się na boisku Kamil Jonkisz.

69'

Lazarus leżał na ziemi. Wyglądało to na skurcz.

68'

Ruch wygląda lepiej od Podbeskidzia w drugiej połowie i szuka już drugiego gola.

68'

Według komentatorów Zieńczuk nie powinien dostać żółtego kartonika.

65'

Mariusz Stępiński doprowadza do wyrównania! Mamy 1:1.

67'

Adam Pazio na spółkę z Markiem Zieńczukiem dostaje żółtą kartkę.

65'

Mariusz Stępiński wykonawcą jedenastki!

65'

Mamy rzut karny dla Ruchu Chorzów!

61'

Godzina gry za nami. Ruch Chorzów ma jeszcze 30. minut na doprowadzenie do remisu, a może nawet i zwycięstwo w meczu.

61'

Jeżeli Podbeskidzie wygra dzisiejszy mecz, awansuje o trzy oczka w górę na 10. lokatę w tabeli.

59'

Marek Zieńczuk wchodzi na boisko za Tomasza Podgórskiego.

57'

Stępiński miał stuprocentową sytuację. Reprezentant Polski miał przed sobą tylko Zubasa. Młody napastnik jednak nie trafia uderzając prosto w Zubasa z odległości około pięciu metrów.

56'

Mazek dzisiaj wygląda naprawdę dobrze. Jest aktywny w ofensywie i trudno zabrać mu piłę.

55'

Próba kontrataku Podbeskidzia, ale wszystko wyjaśnia Paweł Oleksy.

54'

Zapraszam na swojego twittera:

53'

Faulowany Demjan w środkowej części boiska przez Grodzickiego.

51'

Oba zespoły próbują coś działać w ataku, jednak bez większego skutku.

46'

Zaczynamy drugą połowę !

45'

45 minut za nami. Sędzia Raczkowski kończy pierwszą połowę.

45'

Podbeskidzie miało kontrę, po której mogło zdobyć bramkę, ale Demjan zwolnił akcję. Po wszystkim "Górale" dostali rzut rożny.

45'

Putnocky przeczytał grę Podbeskidzia i wyszedł niemalże na 16. metr pola karnego. Zachęcił kolegów z drużyny do kontry, ale zawodnicy Ruchu zwolnili akcję.

42'

Około 40. metrów do bramki Zubasa. Mamy rzut wolny dla Ruchu Chorzów.

39'

Krystian Nowak uderza głową z czwartego metra, ale pomylił się dosłownie o parę centymetrów! Mogło być już 2:0.

38'

Demjan blokowany w polu karnym i mamy rzut rożny dla Podbeskidzia.

35'

Dla ciekawostki: Łukasz Surma gra 505 mecz w Ekstraklasie. Jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem Ekstraklasy.

34'

Dziesięć minut do końca pierwszej części meczu. Ruch trochę "przycisnął" ale Podbeskidzie gra dobrze w obronie i co jakiś czas stara się zagrozić bramce Ruchu. Kołodziej próbuje z dystansu, ale daaaleko obok bramki Putnocky'ego.

30'

Iwański próbował rajdu z lewej strony boiska. Adam Pazio jednak zablokował byłego reprezentanta Polski i od bramki Zubas.

29'

Mazek dośrodkowuje z lewej strony w pole karne, jednak Lipski minął się z piłką i z kontry próbuje Podbeskidzie.

28'

Groźna akcja Ruchu Chorzów. Mazek próbował strzału z dystansu. Nabił jednak Stępińskiego, który był tam dobrze kryty przez Nowaka.

28'

Za krótkie było dośrodkowanie, Robert Demjan spokojnie wybił piłkę za swoje pole karne. Przy piłce dalej Ruch.

27'

Stępiński wywalczył rzut rożny na rzecz Adama Pazio. Korner dla Ruchu.

25'

25. minut gry za nami. Ruch jeszcze nie stworzył klarownej sytuacji, a Podbeskidzie stara się kontrolować mecz.

23'

Szukał swojej okazji Szczepaniak po podaniu Demjana, ale na spalonym piłkarz Podbeskidzia.

21'

Szczepaniak próbował swoich sił pod bramką Ruchu, jednak wszystko skończyło się dobrze dla gości.

19'

Podbeskidzie szuka drugiej bramki, ale te ataki póki co są niemrawe.

14'

Bez szans Putnocky po strzale Kołodzieja... i 1:0 prowadzi Podbeskidzie!

13'

Mamy rzut karny dla Podbeskidzia! Kołodziej uderza na bramkę i... goool!

12'

Pazio próbuje dośrodkowywać w pole karne, ale bez trudu piłkę łapie bramkarz Ruchu.

9'

Kołodziej uderza z dystansu, kozłowała jeszcze w polu karnym ale dobra intewencja bramkarza gospodarzy.

8'

W dzisiejszym meczu możemy zobaczyć reprezentanta Polski, Mariusza Stępińskiego.

3'

Stępiński próbował strzelać teraz z dystansu, ale nie była to udana próba.

2'

Pierwszy atak w wykonaniu Podbeskidzia, ale zatrzymany przez obronę.

1'

Pierwszy gwizdek i gramy!

18:00

Zmiana w składzie w ostatniej chwili: Mojta kontuzja kostki i Adu Kwame zagra na lewej obronie.

17:59

Oba zespoły wychodzą już na boisku w czapkach Mikołajów, za chwilę początek spotkania.

17:32

Ruch Chorzów będąc na szóstym miejscu w lidze traci do drugiej Legii i Cracovii zaledwie 6 punktów. Niebiescy w ostatnim meczu pokonali u siebie Koronę Kielce.

17:30

Podbeskidzie w swoich ostatnich dziewięciu meczach ligowych przegrali tylko dwukrotnie. Górale jednak dalej nie są pewni swojej pozycji w tabeli, zajmując odległe, 13. miejsce. Warto dodać jednak, że do samej mistrzowskiej grupy brakuje gospodarzom czterech oczek.

17:17

Znamy składy, czas podać ławki rezerwowych:

Podbeskidzie: Kaczmarek, Adu, Horoszkiewicz, Zakrzewski, Hiszpański, Bartlewski, Jonkisz

Ruch: Skaba, Efir, Gigolajew, Koj, Lenartowski, Szyndrowski, Zieńczuk

17:15

Dobry wieczór! Dzisiejszego wieczoru będziemy mieli okazję obejrzeć bardzo ciekawy mecz w Bielsku. Drużyna Podbeskidzia podejmie u siebie ósmy Ruch Chorzów. Relacje poprowadzi dla Państwa

17:00

ZAPOWIEDŹ MECZU PODBESKIDZIE - RUCH CHORZÓW

Ruch Dla wielu szkoleniowców Ekstraklasy początek grudnia to najtrudniejszy moment sezonu zasadniczego. W odstępie sześciu dni drużyny rozgrywają po trzy mecze i muszą radzić sobie nie tylko z narastającym zmęczeniem, ale także kontuzjami i pauzami za kartki. Najwięcej na ten temat może powiedzieć trener Podbeskidzia. W meczu z Ruchem, oprócz kontuzjowanych od dłuższego czasu Damiana Chmiela, Antona Slobody, Bartłomieja Koniecznego, Bartosza Jarocha, Lukaša Janicia i Celestine’a Lazarusa nie zagrają również pauzujący za kartki Kristian Kolčak i Adam Deja. Coraz bliższy powrotu do zdrowia jest Marek Sokołowski, ale już wiadomo, że kapitan „Górali” nie zdąży się wykurować na starcie z chorzowianami. Robert Podoliński nie może skorzystać zatem z aż dziewięciu zawodników, z których większość, gdyby była zdrowa, zagrałaby dziś w wyjściowym składzie. Czytaj całą zapowiedź >>>