Poniedziałek, 2 listopada 2015, godz. 18:00
Korona KielceKorona Kielce
0 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
19:51

W drugiej połowie Korona starała się atakować, była stroną przeważającą, ale zabrakło jej skuteczności i trzy punkty jadą do Niecieczy. "Jesteśmy ze wsi, ale jesteśmy najlepsi" śpiewają kibice gości. A z mojej strony to wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

93'

Koniec! Termalica wygrywa w Kielcach!

90'

Znowu strzał głową Wilusza, tym razem Nowak spokojnie złapał piłkę

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy

90'

Ależ blisko gola! Nowak kapitalnie broni strzał Wilusza!

87'

Juhar! Dobry strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę

86'

Żółta kartka dla Sylwestrzaka

85'

Jovanović oddał strzał sprzed pola karnego, ale trafił w Fertovsa

83'

Sierpina dośrodkował z rzutu rożnego, goście wybili piłkę z własnej szesnastki

82'

Drozdowicz wchodzi za Kędziorę

78'

Żółta kartka dla Babiarza

76'

Kolejna próba ataku gospodarzy, ale nieudana. Fertovs faulował rywala

74'

Zmiana też w Koronie, za Trytkę wchodzi Przybyła

73'

Juhar wchodzi na boisko i zmienia Biskupa

71'

Sierpina oddał strzał sprzed pola karnego, ale zrobił to za lekko żeby zaskoczyć bramkarza

69'

Sylwestrzak zdecydował się na strzał z powietrza, ale wyraźnie się pomylił

68'

Babiarz oddał lekki strzał z dystansu. Małkowski złapał piłkę

66'

Marcin Cebula zmienia Rafała Grzelaka

64'

Kupczak oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Małkowski złapał piłkę

61'

Jovanović oddał strzał na bramkę, ale znów piłka poleciała prosto w bramkarza

60'

Sierpina oddał strzał z dystansu, piłka po rykoszecie minęła bramkę

59'

Jovanović oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała w sam środek bramki. Nowak spokojnie ją złapał

58'

Dużo chaosu mamy teraz na boisku, obie ekipy szybko tracą piłkę

54'

Grzelak oddał strzał z dystansu, ale był on za słaby, by zaskoczyć Nowaka

53'

Biskup dośrodkował z lewej strony boiska, obrońcy Korony wybili piłkę

51'

Żółta kartka teraz dla Plevy

50'

Grzelak faulował Babiarza na własnej połowie i dostał żółtą kartkę

48'

A teraz sił sprzed szesnastki strzał oddał Pawłowski, Nowak spokojnie złapał piłkę

47'

Sierpina przymierzył sprzed pola karnego, piłka minęła bramkę

46'

Zmiana u gospodarzy, Fertovs wchodzi za Aankoura

46'

I zaczynamy drugą połowę

45'

I teraz mamy koniec pierwszej połowy. Goście prowadzą 1:0

45'

Biskup dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła poza jego obręb

43'

Sierpina dośrodkował z rzutu wolnego, goście spokojnie wybili piłkę

40'

Plizga oddał strzał sprzed pola karnego, a Małkowski spokojnie złapał piłkę

38'

To powinien być gol! Sierpina dośrodkował z lewej strony boiska, a Trytko fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

36'

Licka dośrodkował z lewej strony boiska, a Dejmek wybił piłkę z własnej szesnastki

34'

Blisko wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową strzelał Sylwestrzak, ale kapitalnie interweniował Nowak!

33'

Małkowski! Dwie kapitalne interwencje po strzałach Plizgi i Kędziory! Powinno być 2:0 dla gości!

31'

Goście długo utrzymują się przy piłce i wymieniają podania na własnej połowie

28'

Pawłowski dośrodkował z prawej strony boiska, ale goście dali sobie radę we własnej szesnastce

26'

Pawłowski przymierzył sprzed pola karnego, ale piłka poleciała wprost w dobrze ustawionego Nowaka

25'

Jarecki dośrodkował z rzutu rożnego, a Małkowski spokojnie złapał piłkę

21'

Kupczak oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

20'

To właśnie Jarecki podszedł do tego rzutu wolnego, piłka po jego strzale odbiła się od muru i zmyliła Małkowskiego! Jak odpowiedzą gospodarze?

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jarecki daje Termalice prowadzenie!

18'

Teraz mamy okres przewagi gości, którzy właśnie wywalczyli rzut wolny na połowie kielczan

16'

Biskup oddał strzał na bramkę Małkowskiego, ale pomylił się wyraźnie

12'

Blisko gola dla Korony! Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony boiska, w polu karnym Trytko zgrał do Sierpiny, a ten przestrzelił z bliskiej odległości!

11'

Sołdecki zdecydował się teraz na strzał z dystansu, jednak piłka dość wyraźnie minęła bramkę Korony

9'

Dawid Plizga dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale obrońcy Korony wyjaśnili sytuację.

7'

Kontratak gości. Bartłomiej Babiarz zagrywał do mknącego na bramkę kielczan Wojciecha Kędziory, ten uderzył po długim rogu, ale bardzo słabo i niedokładnie.

5'

Piłkarze Korony dłużej utrzymują się przy piłce w pierwszym fragmencie spotkania. Goście próbują pressingu, ale nie jest on na razie skuteczny.

4'

Gospodarze przeprowadzili atak lewą stroną, ale na pozycji spalonej Kamil Sylwestrzak.

2'

Rzut wolny z lewej strony dla gospodarzy. Piłka wrzucona przez Sierpinę na dalszy słupek, gdzie najwyżej wyskoczył Rafał Grzelak, ale jego uderzenie głową poszybowało dobry metr nad bramką.

1'

Pierwszy gwizdek Bartosza Frankowskiego. Od środka rozpoczęli piłkarze Termaliki.

17:57

Obie ekipy już na boisku. Goście zagrają w niebieskich kompletach, a piłkarze Korony wystąpią w tradycyjnych żółto-czerwonych strojach.

17:48

W poprzedniej kolejce Korona wygrał z Piastem w Gliwicach 1:0, po golu Bartłomieja Pawłowskiego. Termalica z kolei nie miała się z czego cieszyć - beniaminek przegrał przed własną publicznością z Lechią Gdańsk 0:1. Gola dla gości w końcówce strzelił Grzegorz Kuświk.

17:44

Korona zajmuje bardzo wysokie, niespodziewane szóste miejsce w ligowej tabeli, ale jeśli dziś wygra to zrówna się punktami z drugą Legią. Szczególnie dobrze kielczanom wychodzą mecze wyjazdowe, gorzej jednak wygląda sytuacja ze spotkaniami domowymi. U siebie Korona wygrał tylko raz, w pierwszej kolejce z Jagiellonią. Czy dzisiaj poprawi ten bilans

17:41

A teraz gospodarzy: Dariusz Trela, Marcin Cebula, Krzysztof Kiercz, Tomasz Zając, Paweł Sobolewski, Aleksander Fertovs, Michał Przybyła

17:40

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na podanie ławek rezerwowych. Na początek gości: Adrian Olszewski, Michał Markowski, Sebastian Ziajka, Michał Foszmańczyk, Emil Drozdowicz, Volodymyr Koval, Martin Juhar

17:35

Zapraszamy na relację na żywo z meczu na Kolporter Aenie, gdzie będąca ostatnio w wysokiej formie Korona zmierzy się z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

14:39

Korona - Termalica LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy kielczanie potwierdzą dobrą dyspozycję?

Od czterech meczów są niepokonani, od 378 minut nie stracili bramki, a ich defensywa jest najlepsza w lidze. Korona Kielce gra coraz lepiej, szwankuje skuteczność w ataku i postawa przed własną publicznością. Czy mecz ze średnio radzącą sobie ostatnio Termalicą pozwoli polepszyć bilans domowy?