Sobota, 3 października 2015, godz. 18:00
Korona KielceKorona Kielce
0 : 0
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
19:52

Niestety, nie było nam dane zobaczyć choćby jednego gola. Obie drużyny stworzyły sobie po parę okazji podbramkowych, ale ogromna niedokładność sprawiła, że piłka nie chciała wpaść do bramki. Z mojej strony to wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

90'

I teraz arbiter zakończył to spotkanie

90'

Możdżeń schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Kołodziej

90'

Kato ukarany żółtą kartką za faul na Fertovsie

90'

Sierpina oddał strzał sprzed pola karnego, Zubas złapał piłkę

90'

Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

88'

Zubas! Fantastyczna interwencja bramkarza bielszczan po strzale Sierpiny sprzed pola karnego!

85'

Sokołowski dośrodkował z prawej strony boiska, a piłkę przejął Fertovs

83'

I znowu groźnie atakują bielszczanie! Z bliskiej odległości w bramkę nie trafił Szczepaniak

82'

Adu dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy Koron wybili piłkę

81'

A za Kowalskiego Adu

81'

Za Cabrere na boisko wchodzi Aankour

80'

Odpowiedź Korony! Po dośrodkowaniu Cabrery z bliskiej odległości w bramkę nie trafił Przybyła! Fatalny kiks napastnika kielczan

79'

I znowu blisko gola! Po wrzutce z rzutu wolnego z bliskiej odległości przestrzelił Nowak!

78'

Podbeskidzie siedzi w ostatnich minutach na połowie gospodarzy. Za chwilę będzie miało kolejny rzut wolny

77'

Mójta! Niezły strzał z rzutu wolnego, futbolówka nieznacznie minęła bramkę!

75'

Szczepaniak przymierzył sprzed pola karnego, ale piłkę spokojnie złapał Małkowski

73'

Mójta dośrodkował z lewej strony boiska, a obrońcy Korony wybili piłkę z własnego pola karnego

73'

Przybyła wchodzi na boisko, a schodzi z niego Cebula

70'

Mójta zagrał dobrą piłkę do Kowalskiego w pole karne Korony, ale ten przyjmował ją sobie ręką i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy

68'

Świetną okazję do kontry mieli gospodarze, ale Cebula źle przyjął sobie piłkę i tę przejęli bielszczanie

66'

Długie zagranie w kierunku Kato, ale ten nie zdołał dobiec do piłki. Od bramki Małkowski

64'

Wilusz doznał jakiejś kontuzji i na chwile musi opuścić murawę

64'

Zmiana też w Koronie. Piliczuk za Pawłowskiego

63'

Sierpina zaatakował prawą stroną boiska, ale został skutecznie powstrzymany przez jednego z bielszczan.

61'

Deja zmienia Demjana

60'

Pawłowski przymierzył sprzed pola karnego, ale zrobił to anemicznie i Zubas złapał futbolówkę

59'

Kowalski oddał strzał sprzed pola karnego, ale Demjan, który zmienił tor lotu piłki, był na spalonym, co nie uszło uwadze arbitra

57'

Grzelak oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie dość, że nie zrobił to za lekko, to jeszcze niecelnie

56'

Sierpina oddał strzał sprzed pola karnego, ale choć Zubas nie zdołał złapać piłki, to zaasekurowali go obrońcy

55'

Mieliśmy małą przerwę w grze związaną z urazem i następnie przeciąganiem wznowienia gry w wykonaniu Nowaka. Przy piłce teraz kielczanie

53'

Pawłowski oddał strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale wyraźnie się pomylił i grę od bramki wznowi Zubas

52'

Możdżeń! Zawodnik Podbeskidzia uderzył przewrotką sprzed pola karnego, ale Małkowski dość spokojnie złapał piłkę

50'

Pierwszy raz w drugiej połowie kielczanie zbliżyli się pod bramkę rywala, ale goście po dośrodkowaniu z lewej strony wybili piłkę z własnej szesnastki

48'

Kowalski dośrodkował z lewej strony w pole karne Korony, ale zrobił to niedokładnie i kieleccy obrońcy spokojnie poradzili sobie z tym zagrożeniem

47'

Na meczu jest dziś 5404 widzów

46'

I teraz mamy gwizdek arbitra zaczynający drugą połowę

18:46

Gospodarze stworzyli sobie chyba więcej dogodnych okazji pod bramką rywala, ale ten parokrotnie pokazywał, że również stać go na porządne granie. My mamy nadzieję, że po przerwie w końcu zobaczymy jakieś gole

45'

I teraz arbiter dał znak na przerwę

45'

Cebula dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale goście wybili piłkę z własnego pola karnego

44'

Grzelak był faulowany przez Sokołowskiego na połowie Podbeskidzia

42'

Cabrera był faulowany teraz przez Sokołowskiego i ten drugi otrzymał żółtą kartkę

41'

Żółta kartka dla Jovanovicia. Arbiter uznał, że Bośniak starał się wymusić odgwizdanie faulu w okolicach szesnastki gości

40'

Szczepaniak oddał strzał głową po przebitce w polu karnym kielczan, ale zrobił to za lekko i Małkowski bez problemów złapał piłkę

38'

Kolejny spalony zawodnika Podbeskidzia, tym razem był na nim Mójta

36'

Ewentualny gol i tak nie zostałby uznany. Arbiter dopatrzył się spalonego

36'

I odpowiadają bielszczanie! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska blisko strzelenia gola był Demjan, ale świetnie interweniował Małkowski!

35'

Pawłowski! Bardzo dobry strzał sprzed pola karnego, piłka minimalnie minęła bramkę gości!

34'

Znowu blisko gola dla gospodarzy! Jovanović poradził sobie z dwójką obrońców, oddał strzał z okolic czternastego metra, ale ten obronił Zubas!

33'

Cebula próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez Nowaka

31'

Bardzo aktywny jest dzisiaj Sierpina, ale brakuje mu dokładności. Teraz wyjechał z piłką za linię boczną

29'

Sierpina znów spróbował indywidualnego ataku, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i ta wyszła za linię końcową

28'

Sylwestrzak z lewej strony wrzucił piłkę w pole karne, ale tam Pawłowski nie potrafił w nią trafić

26'

Sierina zaatakował indywidualnie, zagrał z lewej strony pod bramkę, ale żaden z zawodników nie doszedł do piłki i ta opuściła pole karne.

25'

I znów troszkę chaosu wdarło nam się na boisko. Zawodnicy obu drużyn nie potrafią wymienić kilku dokładnych podań

23'

Przed chwilą widzieliśmy dobre podanie do Szczepaniaka w pole karne, ale przegrał on pojedynek z obrońcą

21'

Cabrera upadł w polu karnym po starciu z Nowakiem, jednak sędzia pokazuje, że o jedenastce nie ma mowy

20'

Jovanović zagrał świetną piłkę w pole karne do Pawłowskiego, ale ten nie zdołał jej przyjąć i ta wyszła na aut bramkowy

19'

Gorąco pod bramką Zubasa! Pawłowski dośrodkował z lewej strony boiska, a z bliskiej odległości przestrzelił Cabrera!

17'

Teraz mamy troszkę chaosu na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

16'

Lewą stroną zaatakowali przed chwilą kielczanie, ale wszystko złym przyjęciem piłki zepsuł Cabrera

14'

Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut

13'

Cebula zaatakował indywidualnie, minął kilku przeciwników, wpadł w pole karne, ale tam stracił już piłkę

12'

Blisko gola dla Korony! Po wrzutce z prawej strony z kilku metrów prosto w bramkarza trafił Cabrera!

10'

Nieźle zapowiadała się akcja Korony na lewej stronie boiska, ale Sierpina nie był w stanie opanować piłki po podaniu Pawłowskiego i wyszła ona na aut bramkowy

8'

Grzelak oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała prosto w ręce Zubasa

7'

Kolejna wrzutka z prawej strony w pole karne Korony, tym razem Małkowski złapał piłkę

6'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska z bliskiej odległości uderzał Demjan, ale trafił on prosto w Małkowskiego!

5'

Grzelak przymierzył z tego rzutu wolnego, ale pomylił się wyraźnie. Od bramki goście

4'

Jovanović zaatakował indywidualnie i został faulowany przez Kolcaka. Zawodnik Podbeskidzia dostał żółtą kartką

2'

Pawłowski oddał strzał na bramkę sprzed pola karnego, ale zrobił to leciutko i Zubas spokojnie chwycił piłkę

1'

Pan Krzysztof Jakubik dał znak i od środka zaczynają gospodarze

17:57

Korona już pięć razy grała w tym sezonie przed własną publicznością, ale wygrała tylko raz, na inaugurację z Jagiellonią. A jak będzie dzisiaj? Piłkarze obu ekip już są na murawie!

17:51

Ogólny bilans bezpośrednich starć obu ekip jest korzystny dla Korony. Wygrywała ona dziewięć razy, remisowała trzykrotnie, a bielszczanie zwyciężali tylko dwa razy. Bilans bramkowy, 27:17, również jest na korzyść żółto-czerwonych.

17:48

W poprzednim sezonie obie drużyny mierzyły się e sobą łącznie trzy razy. W Bielsku padł remis 2:2, w Kielcach dwukrotnie górą byli gospodarze. Najpierw wygrali 2:1, następnie 3:1

17:45

W tabeli ligowej wyżej znajdują się jednak podopieczni Marcina Brosza. Korona z trzynastoma oczkami jest jedenasta, Podbeskidzie z dziesięcioma czternaste. Różnica punktowa może więc zostać dzisiaj zniwelowana

17:40

Podbeskidzie nie potrafiło wygrać w dwóch ostatnich meczach, ale ostatnie wyniki Korony są jeszcze słabsze. Kielczanie ostatnie zwycięstwo odnieśli w sierpniu, kiedy pokonali w Warszawie Legię

17:33

17:30

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Wojciech Kaczmarek, Frank Adu, Lukas Janić, Dariusz Kołodziej, Gracjan Horoszkiewicz, Fabian Hiszpański, Adam Deja

17:30

Ławka rezerwowych Korony: Dariusz Trela, Serhii Pylypchuk, Przemysław Trytko, Tomasz Zając, Krzysztof Kiercz, Nabil Aankour, Michał Przybyła

17:15

Witamy z Kielc, gdzie już o 18:00 rozpocznie się mecz 11. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce - Podbeskidzie.

15:12

Korona - Podbeskidzie LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Mecz o przełamanie w Kielcach

Sobotni mecz 11. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie dla obu drużyn okazją na przełamanie. Gospodarze postarają się sięgnąć po pierwsze ligowe zwycięstwo od sierpnia, zaś „Górale” zagrają o swoje pierwsze zwycięstwo w stolicy świętokrzyskiego.

Korona Kielce - Górnik Łęczna 0:2