Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 0
Korona KielceKorona Kielce
19:52

Wisła miała dużą przewagę, ale znów była nieskuteczna. Remis 0:0 jest zdecydowanie lepszym wynikiem dla Korony, która jakimś cudem ten punkt wybroniła. To tyle z naszej strony, zapraszamy na kolejne relacje na naszym portalu.

93'

Kolejne centry w pole karne zostają wybite i koniec meczu!

93'

Uderzenie Guerriera zostaje zablokowane w szesnastce. Jeszcze korner.

92'

Uderzenie z dystansu Crivellaro pewnie łapie Małkowski!

91'

Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony boiska, gdzie nie doskoczył do piłki Guerrier! Wisła cały czas atakuje!

91'

Trzy minuty doliczone do tego meczu.

90'

Nieprawdopodobne! Po uderzeniu z jedenastu metrów Jankowskiego piłka trafia w poprzeczkę! Dobitka Burligi zostaje zablokowana na linii bramkowej!

89'

Krótko rozegrany rzut wolny przez Wisłę. Brożek uderza z kilkunastu metrów nieczysto i niedokładnie!

89'

Mamy kontrowersję! Niepilnowany w polu karnym Marszalik chyba próbował wymusić rzut karny w starciu z Małkowskim. Przynajmniej tak to zinterpretował sędzia!

86'

Teraz rzut rożny po drugiej stronie boiska, ale również bez strzału na bramkę Korony.

83'

Rzut rożny dla kielczan nie przyniósł zagrożenia dla bramki Cierzniaka.

82'

Zmiana w Koronie. Grzelak za Cabrerę.

80'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Gabovsa za brzydki faul na Marszaliku w środku pola! Korona w dziesiątkę!

78'

Rozbite czoło Sylwestrzaka. Będzie potrzebna interwencja medyczna dla obrońcy Korony.

77'

Zmiana w Wiśle. Marszalik za Popovicia.

76'

Mogło by 0:1! Po rzucie wolnym głową minimalnie obok bramki uderza Sylwestrzak!

75'

Guerrier wywalczył rzut rożny. Z niego dobrze dośrodkował Popović, minął się z piłką Małkowski, ale zabrakło wiślaka w polu karnym, aby oddać strzał w dobrej sytuacji.

73'

Spadło tempo tego meczu. Korona dobrze się broni, a Wisła nie może sforsować defensywy kielczan w ostatnich minutach.

70'

Zając zmienia Pawłowskiego w Koronie.

66'

Zamieszanie w polu karnym Wisły po rzucie wolnym dla Korony. Ostatecznie jeden z obrońców Wisły uprzedził w polu karnym Sylwestrzaka, a uderzenie z dystansu Sierpiny było niecelne.

64'

Po drugiej stronie boiska ta sztuka udała się Brożkowi, ale ten z kolei był na spalonym.

63'

Po podaniu Cabrery Sierpina mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale nie opanował dobrze piłki i rywale przejęli piłkę.

61'

Zmiana w Koronie. Schodzi Cebula, wchodzi Przybyła.

59'

Szarżował w polu karnym Guerrier, ale został zatrzymany przez Dejmka. Z rzutu rożnego też nie było zagrożenia dla bramki gości.

57'

Groźnie! Dośrodkowanie Mączyńskiego z prawego skrzydła nie łapie Małkowski, ale Brożek uderza prosto w bramkarza Korony!

55'

Brożek wychodzi sam na sam z Małkowskim, ale sędzia dopatrzył się spalonego i miał rację.

52'

Dobre dosrodkowanie Mączyńskiego, uderzenie głową Brożka zostaje odbite przez Dejmka i piłka szybuje nad bramką!

50'

Po dośrodkowaniu Jovicia Guerrier próbował oddać strzał głową, ale uderzył nieczysto. Cały czas w ataku Wisła.

49'

10 357 widzów dzisiaj na stadionie w Krakowie.

48'

Uderzenie z dystansu Jankowskiego poszybowało nieznacznie ponad poprzeczką!

46'

Żółta kartka dla Gabovsa za faul na Guerrierze.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Wracamy na murawę przy Reymonta. Będzie jedna zmiana w Wiśle - Guzmics za Głowackiego.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy 0:0.

42'

Kończy się powoli pierwsza połowa tego meczu. Wisła miała więcej sytuacji, ale na Reymonta wciąż mamy bezbramkowy remis.

39'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po dwóch stałych fragmentach gry dla Korony. W obu przypadków nie ma jednak strzału na bramkę Cierzniaka.

37'

Stały fragment gry dla Korony przynosi uderzenie głową Sylwestrzaka, zbyt lekkie jednak, aby pokonać Cierzniaka.

36'

Groźne uderzenie z dystansu Fertovsa! Cierzniak odbija piłkę na korner!

34'

Niepewne wyjście z bramki Małkowskiego po rzucie rożnym, ale sytuację w polu karnym Korony wyjaśniają obrońcy gości.

33'

Szybka akcja w kontrataku gospodarzy. Płaskie dośrodkowanie Brożka przecięte przez Wilusza - rzut rożny.

29'

Odpowiedź Korony! Ładna akcja lewym skrzydłem Sierpiny i miękka centra w pole karne, gdzie główkował wbiegający Pawłowski! Piłka poszybowała nad bramką!

28'

Kolejna szansa dla Wisły! Wymiana piłki Boguskiego z Brożkiem, uderzenie napastnika Wisły niepewnie odbija Małkowski, ale Guerrier został uprzedzony przed pustą bramką przez Gabovsa!

25'

Od dłuższego czasu w ofensywie jest Biała Gwiazda. Kolejna akcja gospodarzy kończy się niedokładnym dośrodkowaniem Mączyńskiego.

23'

Kolejne uderzenie na wiwat Jankowskiego. Piłka poszybowała wysoko w trybuny.

21'

Znowu zamieszanie, po dośrodkowaniu Boguskiego Guerrier uderza głową niecelnie!

20'

Ależ okazja dla Wisły! Burliga strzelał zza pola karnego, a piłka trafiła w głowę wbiegającego Boguskiego, który uderzył w poprzeczkę! Jeszcze zamieszanie przed bramką kończy się niecelną dobitką Guerriera!

19'

Kolejny rzut wolny dla kielczan, Sierpina centrował w kierunku Cabrery, ale Hiszpan został uprzedzony przez rywali.

17'

Ponownie poturbowany Pawłowski, tym razem przez Guerriera. Sędzia Stefański nie pokazuje trzeciej kartki w tym meczu.

15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Sierpiny pada łupem Cierzniaka.

14'

Brzydki faul Mączyńskiego na rozpędzonym Pawłowskim. Żółta kartka.

14'

Po kornerze dla Białej Gwiazdy piłka dość bezkarnie przeleciała przez pole karne Korony. Mogło być groźnie, zabrakło strzału.

12'

Długa piłka w pole karne do rozpędzonego Guerriera, Haitańczyk uderza płasko z ostrego kąta! Małkowski odbija na korner!

11'

Wymiana piłki pomiędzy Brożkiem a Jankowskim tuż przed szesnastką kończy się nieudanym strzałem z dystansu 'Jankesa'.

8'

Osiem minut gry za nami. Poza błędem w defensywie Wisły w pierwszych sekundach, na boisku na razie dzieje się niewiele.

4'

A jednak, sędzia pokazuje kartkę Arkadiuszowi Głowackiemu (Wisła).

3'

Prawą stroną urwał się Sierpina, Głowacki musiał ratować się faulem taktycznym. Sędzia Stefański jest bardzo litościwy i tym razem oszczędził wiślackiego kapitana.

3'

I spod jednej bramki pod drugą... Wrzutka Jovicia w pewnych rękach Małkowskiego.

1'

A teraz Korona! Małe nieporozumienie obrony gospodarzy i Cabrera strzelał na prawie pustą bramkę... Cierzniak odbija kolanem! Szczęśliwa parada!

1'

Tempo od samego początku! Lewą flanką popędził Brożek i dośrodkował w pole karne, jednak piłkę wyłapał Małkowski.

1'

Czy Paweł Brożek znowu zrobi to w zimny, deszczowy wieczór w Krakowie? Czy Korona zaliczy kolejny wyjazdowy mecz bez porażki? Dowiemy się za trochę więcej niż półtorej godziny! Zaczynamy, Wisła gra z Koroną!

17:56

Sędziuje dzisiaj Daniel Stefański z Bydgoszczy i to on właśnie wyprowadza obie jedenastki na boisko. Czas na hymn Wisły!

17:55

W zespole Korony tylko na ławce były wiślak i mistrz Polski juniorów w barwach "Białej Gwiazdy" - Tomasz Zając.

17:54

Jako pocieszenie dla gospodarzy warto przypomnieć, że Wisła w tym sezonie nie przegrała meczu u siebie. Jej bilans to dwa zwycięstwa i, rzecz jasna, dwa remisy.

17:52

Nie da się ukryć, że kiepska pogoda wystraszyła sporą część kibiców Wisły i dlatego frekwencja nawet na sektorze fanatyków pozostawia sporo do życzenia.

17:48

Trochę więcej przed dzisiejszym spotkaniem w naszej zapowiedzi, zapraszamy do lektury!

17:48

I Wisła: Michał Buchalik, Alan Uryga, Richard Guzmics, Kamil Kuczak, Grzegorz Marszalik, Piotr Żemło i Rafael Crivellaro.

17:46

Wyjściowe jedenastki już znamy, dlatego czas na rezerwowych. Najpierw Korona: Dariusz Trela, Serhij Pyłypczuk, Przemysław Trytko, Tomasz Zając, Nabil Aankour, Rafał Grzelak i Michał Przybyła.

17:46

Witamy ze stadionu przy ulicy Reymonta! W świetle ostatniego występu Wisły zespół Korony to porównywalny przeciwnik, ale pamiętajmy, że kielczanie w tym sezonie jeszcze nie przejęli na wyjeździe. Pogrom w Bielsku-Białej pogromem, ale Kazimierz Moskal wciąż gra o własną posadę. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Wisły z Koroną!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA KRAKÓW - KORONA KIELCE

Wisła Kraków - Korona Kielce

Na inaugurację 10. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków zagra z Koroną Kielce. Przed tygodniem podopieczni Kazimierza Moskala dali prawdziwy popis strzeleckich umiejętności i rozbili na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała aż 6:0. Wiślacy z pewnością będą chcieli pójść za ciosem i dziś przed własną publicznością także odnieść efektowne zwycięstwo. Do Krakowa przyjedzie Korona Kielce, która w miniony poniedziałek uległa Górnikowi Łęczna 0:2. Piłkarzy Marcina Brosza czeka bardzo trudne zadanie, bowiem w byłej stolicy Polski nie wygrali od...od lutego 2012 roku.