Zagłębie LubinZagłębie Lubin
4 : 2
CracoviaCracovia
22:24

Po bardzo emocjonującym meczu Zagłębie Lubin pokonuje Cracovię 4:2. Podopieczni trenera Zielińskiego notują drugą z rzędu porażkę. A Zagłębie inkasuje 3 punkty i na chwilę obecną plasuje się na drugim miejscu w tabeli Ekstraklasy.

93'

KONIEC MECZU! Zagłębie przeważało zdecydowanie i zasłużenie pokonuje dzisiaj Cracovie 4:2.

91'

3 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu.

90'

Ostatnia zmiana w meczu. Żmijewski zmienia Janusa.

90'

Krzysztof Piątek uderzył główką po dośrodkowaniu Cotry, ale nad poprzeczką.

88'

Zagłębie dalej konsekwentnie idzie do przodu. Nie mam mowy o cofnięciu się do obrony.

85'

Druga zmiana w ekipie "Miedzianych". Jach wejdzie za Janoszkę.

81'

Zmiana w drużynie Zagłębia. Na boisku pojawi się Łukasz Piątek za Adriana Rakowskiego.

80'

Dobra akcja rezerwowych graczy. Boubacar zagrywał do Jendriska, który skierował piłkę do siatki. Obserwujemy dzisiaj niezły festiwal goli w Lubinie.

80'

GOL! 4:2! Cracovia zdobywa bramkę! Strzelcem gola Jendrisek.

78'

Ostatnia zmiana w Cracovii. Jendrisek wbiega na murawę za Zjawińskiego.

78'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Cotra próbował strzelać w kierunku bramki, ale zablokowane to zagranie.

78'

Janus znowu dośrodkowuje z prawej strony, ale żaden z Lubinian nie dochodzi do tego podania.

73'

Rewelacyjny w tym spotkaniu Janus dogrywa do Dąbrowskiego, a ten pewnym uderzeniem z głowy kieruje piłkę do bramki!

73'

GOOOOOL!!! 4:1!!! Dąbrowski strzelcem bramki! Ale się rozkręcił ten mecz po nieco drętwym początku. Zdecydowana przewaga Lubinian przekłada się na wynik.

69'

Dąbrowski ukarany żółtą kartką.

68'

GOL!!! 3:1! ALE SZYBKA ODPOWIEDŹ ZAGŁĘBIA! Janus strzela z główki po podaniu Kubickiego!

66'

GOL! 2:1! Cetnarski pewnie wykonuje "11".

65'

Karny dla Cracovii! Dąbrowski pociął Zjawińskiego.

62'

Zejdzie także Budziński za Zejdlera.

62'

Pierwsze zmiana w meczu. Boubacar wejdzie za Kapustkę.

61'

Zjawiński oddaje strzał z dystansu, ale pewnie łapie piłkę bramkarz Zagłębia.

56'

Zaczęło się od Janusa, który dośrodkował w pole karne. Podanie odebrał Janoszka i świetnie zgrał do Kubickiego, który umieszcza piłkę w siatce z bardzo bliskiej odległości.

56'

GOOOOL! 2:0! Jarosław Kubicki strzela bramkę!

55'

Cotra oddaje strzał z dystansu ale daleko obok słupka bramki.

52'

Cetnarski dośrodkowuje z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia, lekkie zamieszanie, ale ostatecznie bez większego zagrożenia dla Lubinian.

50'

Cracovia póki co nie rzuca się do ataku pomimo straty gola. Nie mogą się przedrzeć piłkarz przez obronę rywali

48'

Cotra zza pola karnego mocno uderza! Minimalnie nad bramką. Pilarz dotyka piłkę, ale sędzia nie podyktował rzutu rożnego dla Lubinian.

46'

Początek drugiej połowy. Goście zaczynają od środka .

45'

Koniec pierwszej połowy. Jako, że nie było wcale jakichś dłuższych przerw w grze, arbiter nie dolicza ani minuty do regulaminowych 45.

44'

Czekamy na decyzję sędziego ile doliczy do końca tej połowy. Przewaga Zagłębia w tej połowie widoczna. Cracovia powinna zmienić taktykę w drugiej połowie jeżeli myśli o wywiezieniu jakichkolwiek punktów z Lubina.

42'

Rzut wolny dla Cracovii z odległości 33 metrów. Dąbrowski oddaje strzał, ale wysoko nad poprzeczką...

40'

Janoszka świetnie podaje do Cotry, ten oddaje strzał z ostrego kąta, ale futbolówkę wybija Pilarz.

36'

Piątek próbował dośrodkowania, ale żaden z jego kolegów nie przejmuje piłki w polu karnym. Covilo oddala zagrożenie.

34'

Krzysztof Janus dzisiaj rozgrywa na prawdę dobry mecz. Można powiedzieć, że bardzo daje o sobie znać obrońcom gości.

29'

Janus podaje na pole karne, ale Rymaniak nie daje dojść do piłki Piątkowi. Znowu gorąco pod bramką Cracovii!

28'

Cracovia lekko obudziła się po stracie bramki. Dużo lepiej wyglądają ofensywne akcje piłkarzy z Krakowa.

23'

Mogła być szybka odpowiedź Cracovii. Cetnarski otrzymał znakomite podanie, płasko strzela, ale piłka przelatuje minimalnie obok lewego słupka bramki!

22'

GOL! 1:0 !Janus dośrodkowuje w pole karne i... samobójcza bramka Sretenovicia!

21'

Cotra dośrodkowuje w pole karne Cracovii. Goście jednak spokojnie oddalają zagrożenie od własnej bramki.

19'

Błąd Wołąkiewicza na własnym polu karnym, lekki poślizg zawodnika Cracovii. Lubinianie protestują, że było tam zagranie ręką.

17'

Dośrodkowanie na pole karne Cracovii. Mogło być groźnie, ale Pilarz w porę przecina to podanie.

16'

Jak na razie piłkarze Zagłębia dali kilka ostrzeżeń Cracovii, która na początku tego meczu nieco uśpiona i nieprzekonująca.

14'

Kubicki strzela z dystansu! Piłka przelatuje bardzo blisko od słupka bramki Cracovii!

11'

Cracovia próbuje przedrzeć się przez obronę gospodarzy, ale póki co bezskutecznie.

8'

Po lekkim zamieszaniu piłkę przejmuje Guldan, strzela, ale obok bramki! Pierwsza groźna sytuacja w tym spotkaniu.

8'

Kapustka fauluje Janusa i Zagłębie będzie miało dobrą okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego.

6'

Janus dośrodkowuje na pole karne, ale bardzo nieudane podanie gracza Zagłębia.

3'

Kapustka zagrywał do Cetnarskiego, ale obrońcy Zagłębia uniemożliwiają dojście do piłki napastnikowi Cracovii.

1'

Początek spotkania. Rozpoczynają gospodarze!

20:15

Kwadrans do rozpoczęcia meczu.

19:55

Ławka rezerwowych Cracovii: Grzegorz Sandomierski, Luis Santos Deleu, Mateusz Wdowiak, Łukasz Zajdler, Boubacar Dialiba, Erik Jendrisek, Krzysztof Szewczyk.

Ławka rezerwowych Zagłębia: Martin Polacek, Damian Zbozień, Jarosław Jach, Łukasz Piątek, Karol Żmijewski, Arkadiusz Woźniak, Eryk Sobków.

19:32

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Zagłębie Lubin - Cracovia. O godzinie 20:30 obie drużyny wyjdą na murawę stadionu Zagłębia. Liczymy na zaciętą walkę!