Cracoviacracovia
0 : 2
Błękitni Stargard SzczecińskiBłękitni Stargard
19:36

KONIEC MECZU. Blamaż Cracovii powoduje przedłużenie pięknego snu Błękitnych! Zespół z II ligi awansował do półfinału! Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski.

93'

Zdunek w dobrej akcji, ale jego strzał z ostrego kąta broni Stepniowski.

90'

Druga połowa potrwa 4 minuty dłużej.

89'

Szeliga schodzi z boiska utykając. Potrzebna jest interwencja lekarza.

86'

Zatem Błękitni są w półfinale Pucharu Polski! Kibice Cracovii z całego serca gratulują, domagając się jeszcze jednego gola dla gości. Niesamowite obrazki na stadionie.

84'

GOOOOL!!!! Błękitni prowadzą już 2-0!!!! Parodia obrony w wykonaniu Marcianiaka i Stępniowskiego. Gola strzela Flis. Kibice Cracovii wiwatują na cześć gości.

82'

Jendrisek uderzył bezpośrednio na bramkę. Piłka przeleciała bardzo wysoko nad bramką. "Amatorzy, amatorzy" - niesie się po trybunach.

80'

Rakels był faulowany przy narożniku pola karnego gości. Będzie stały fragment.

76'

Po rzucie rożnym prosto w bramkarza główkuje Covilo.

75'

Pierwszy od dłuższego czasu strzał piłkarzy Cracovii. Niecelnie głową uderzał Marciniak.

74'

4644 osoby przyszły na stadion Pasów oglądać blamaż swojego zespołu.

72'

Dobry strzał Zielińskiego z 25 metrów z trudem łapie Stępniowski.

71'

Cracovia się chyba już poddała. Błękitni są 20 minut od półfinału Pucharu Polski!!!

68'

Żółtą kartką ukarany został Zdunek.

67'

Obaj zawodnicy już się zebrali z boiska.

66'

Zderzenie w polu karnym gości. Cierpi Covilo i jeden z obrońców ze Stargardu.

65'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Gajda opuszcza boisko a wchodzi Zieliński.

64'

Cracovia jest bezradna. Losy tego dwumeczu są już chyba rozstrzygnięte.

61'

Zawodnicy ekipy gości przy każdej okazji kradną cenne minuty. Trudno im się zresztą dziwić, przed nimi okazja na historyczny sukces.

60'

Zmiana także w Błękitnych. Za Wojtasika wszedł Kotłowski.

60'

Zmiana w Cracovii. Kita zmienia Deleu.

59'

Covilo z kolejnym dobrym zgraniem do partnera, ale Jendrisek fatalnie pudłuje.

57'

Jendrisek kiwał w polu karnym, ale ostatecznie został nabity i Pasy nie mają nawet rzutu rożnego.

56'

Zmiana w ekipie gości. Schodzi Wiśniewski a wchodzi Zdunek.

54'

Covilo znowu powalczył w polu karnym, ale znowu lepszy jest Ufnal, który łapie piłkę.

53'

Dobre zgranie Covilo w polu karnym, lobuje Jendrisek, ale słowacki napastnik przelobował całą bramkę.

51'

Gajda cierpi na boisku. Potrzebna jest interwencja lekarzy.

50'

Dobra akcja Błękitnych. Strzelał Poczobut, ale tuż nad bramką.

49'

Cracovia stara się zaatakować, ale brakuje dokładności.

46'

W przerwie jedna zmiana. Diabang zmienił Jaroszyńskiego.

46'

"Jeszcze cztery" - skandują kibice Cracovii.

46'

Zaczynamy! Od środka grę wznowili piłkarze Cracovii!

18:45

Piłkarze wracają już na murawę. Za chwilę wznawiamy grę!

18:32

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!!! Cracovia miała masę okazji i nie wykorzystała żadnej! Błękitni mieli jedną i prowadzą 1-0!!! Na stadion przy ulicy Kałuży wracamy za kwadrans.

45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

45'

Rymaniak przed szansą, ale jego strzał leci obok słupka!

44'

Piłka w siatce Błękitnych po strzale Rakelsa, ale napastnik Cracovii był na spalonym!!!!

43'

Co teraz zrobił Jendrisek?!?!?!? Miał patelnię sam na sam, zaczął się kiwać i zakiwał się na śmierć!!! Nie oddał nawet strzału!!!!

43'

Co ciekawe, Covilo gra na pozycji napastnika...

41'

Zmiana w Cracovii. Na wędkę złapany został Armiche. W jego miejsce wszedł Covilo.

40'

Jaroszyński centrostrzałem mało gola nie strzelił!!! Piłkę z wielkim trudem wybija na korner Ufnal!!!

39'

Rakels składał się do strzału, ale wybija mu piłkę Flis.

38'

Szeliga dobrym wślizgiem przerwał akcję rywali.

37'

Ufnal pewnym wyjściem wybija dośrodkowanie Armiche.

36'

Ależ bomba Kosakiewicza!!!! Piłka trafia w słupek bramki Cracovii!!!!

35'

Kolejny rzut wolny dla gości. Tym razem z 30 metrów na wprost od bramki.

32'

Teraz do awansu Cracovia potrzebuje aż czterech goli. To prawdopodobne?

32'

Żółta kartka dla Flisa.

31'

Sensacja w Krakowie. Nic tego nie zapowiadało. Pasy zmarnowały wiele dobrych okazji a to była pierwsza groźna akcja gości. Źle w tej sytuacji zachował się też Stępniowski, który powinien obronić to uderzenie.

30'

GOOOOL!!!! Błękitni na prowadzeniu!!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało wybite przed pole karne, do piłki dopadł Wiśniewski i mocnym strzałem w środek bramki pokonał Stępniowskiego!!!

28'

Pasy marnują kolejną okazję!!! Piękna kontra Jendriska, który oddaje piłkę do Rakelsa. Ten niepilnowany strzela z woleja nad bramką!!!

27'

Dośrodkowanie Wawszczyka było bardzo niecelne. Żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.

25'

Świetna akcja Pasów. Dobre zgranie piłki od Jaroszyńskiego do Jendriska, ale ten nie sięgnął piłki!!

23'

Deleu uderzał głową po dośrodkowaniu Jaroszyńskiego, ale bardzo wysoko nad bramką.

21'

Dośrodkowanie Armiche leci prosto w ręce Ufnala.

20'

Rakels był faulowany i będzie stały fragment gry dla Pasów.

19'

Dośrodkowanie Armiche wychodzi poza linię końcową boiska.

18'

Słupek ratuje Błękitnych!!! Dośrodkowanie Rymaniaka zakończył główką Jaroszyński, ale piłka odbija się od słupka!!!!

16'

Rakels miał szansę na rozprowadzenie dobrej kontry, ale jego podanie do Deleu było niecelne.

16'

Okres gry w środku pola. Oba zespoły chcą zdobyć przewagę w tym rejonie boiska.

13'

Dobra sytuacja Armiche, ale znowu szybszy jest Ufnal. Cracovia w natarciu.

12'

Jendrisek dośrodkował z rzutu wolnego, ale Rakelsowi zabrakło metra, żeby oddać strzał.

11'

Żółta kartka dla Poczobuta za faul na Armiche.

10'

Armiche ruszył teraz na przebój, minął 4 przeciwników, ale nie zdecydował się na strzał i ostatecznie stracił piłkę.

9'

Wawszczyk dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy Cracovii byli dobrze ustawieni.

7'

Dobre podanie Kapustki do Rakelsa, ten ma szansę wyjść sam na sam z bramkarzem, ale Ufnal dobrym wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo.

6'

Dobra akcja gości w polu karnym znalazł się Gajda, ale nie dał rady opanować piłki.

5'

Prosta strata Kapustki, Błękitni wychodzą z kontrą, ale dobrze wraca Deleu, który przerwał akcję gości.

3'

Rzut rożny dla gości, strzelał głową Pustelnik, ale prosto w ręce Stępniowskiego.

2'

Cracovia stara się zaatakować od początku meczu, ale podania piłkarzy trenera Podolińskiego są bardzo niecelne.

1'

Zaczynamy! Pierwsze kopnięcie piłki wykonali goście!

17:42

Sędzia Tomasz Wajda wyprowadza oba zespoły na murawę. Za chwilę przywitanie, losowanie i gramy!

17:35

Podopieczni trenera Podolińskiego też już się udają do szatni. Do rozpoczęcia meczu już tylko 10 minut!

17:32

Zawodnicy gości zeszli już do szatni. Na murawie zostali tylko piłkarze Pasów.

17:23

Jedyne co cieszy to fakt, iż w miejscu gdzie wysypany jest piasek, piłka dobrze się toczy i odbija. Nie ma efektu grzęźnięcia futbolówki w murawie.

17:16

Zapraszam także do dyskusji o tym meczu na Twitterze - @KrzysiekOrski

17:14

Piłkarze Cracovii wybiegli już na przedmeczową rozgrzewkę. Do rozpoczęcia I połowy zostało około 30 minut.

17:12

W Krakowie mamy dzisiaj ładną pogodę. Jest około 10 stopni Celsjusza i świeci słońce. Wieje co prawda dosyć mocny wiatr, ale on nie powinien przeszkadzać piłkarzom. Nic tylko grać!

17:07

Na płycie boiska trwa rozgrzewka obu zespołów. Właściwie to rozgrzewa się cały zespół gości. Z Cracovii na razie oglądamy tylko rozruch bramkarzy.

17:06

Jak na razie na stadionie mamy piknik w wykonaniu kibiców przyjezdnych. Jest ich około 60 i radośnie sobie śpiewają. Fanów Cracovii na ten moment jest garstka.

17:04

W ramce po lewej stronie można już się zapoznać z wyjściowymi jedenastkami obu zespołów. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy rozpoczną ten mecz na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Krzysztof Pilarz, Boubacar Diabang, Miroslav Covilo, Dariusz Zjawiński, Mateusz Cetnarski, Przemysław Kita, Damian Dąbrowski.

Błękitni: Andrzej Budnik, Andrzej Kotłowski, Maciej Więcek, Sebastian Inczewski, Jarosław Piskorz, Kamil Zieliński, Bartłomiej Zdunek.

17:01

Jak wszyscy wiemy, murawa stadionu Cracovii ostatnio była powodem kpin w całej Polsce. Z Piastem Pasy grały w "piłkę błotną", dzisiaj w to miejsce został wysypany piach. Wygląda więc, że zagramy w piłkę plażową ;)

16:59

Dzień dobry! Witamy prosto ze stadionu Cracovii. Już za około 45 minut rozpocznie się rewanżowe starcie pomiędzy Pasami a Błękitnymi Stargard Szczeciński. Czy Cracovii uda się odrobić dwubramkową stratę z meczu wyjazdowego? A może Błękitni będą kontynuować piękną przygodę i awansują do półfinału rozgrywek? Zapraszamy do pozostania z nami!