dogrywka 1. połowa1 : 1
dogrywka 2. połowa1 : 1
karne3 : 1
22:42

Wielkie brawa dla Śląska, ale ostatecznie to Legia melduje się w kolejnej rundzie po rzutach karnych! Wrocławianie te jedenastki wykonywali fatalnie i mogą mieć pretensje tylko do samych siebie. Legia gra dalej, a w półfinale zagra z Piastem lub Podbeskidziem. To wszystko z naszej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

133'

LEGIA W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI!!!

22:40

SAGANOWSKI PEWNIE WYKORZYSTUJE KARNEGO! STRZAŁ W OKIENKO!

131'

Lacny i... nie ma gola!!! Czech pudłuje!!! Legia o krok od awansu! Wystarczy jeden gol!

130'

Duda... i WRĄBEL!!! Świetna interwencja bramkarza Śląska! Wrocławianie nadal w grze!

130'

KUCIAK!!! Słowak zatrzymuje drugiego z braci Paixao, Flavio!!!

22:38

Pinto z kłopotami, ale pod brzuchem Wrąbla! 2:1!

129'

Marco Paixao przegrywa pojedynek z Kuciakiem!!!

22:37

GOL! Pewny strzał Brazylijczyka! 1:1!

127'

Guilherme...

22:35

Anglik pewnie, w okienko! GOL!

126'

Zaczynamy! Pierwszy strzela Hateley.

22:34

Pierwsi karne będą wykonywać goście z Wrocławia.

22:33

120'

Jeszcze nieudany strzał przewrotką Paixao i koniec! Będą karne przy Łazienkowskiej!

117'

Jodłowiec! Po indywidualnej akcji pomocnika Legii jego strzał z kilkunastu metrów broni Wrąbel!

115'

Szansa dla Śląska!!! Po uderzeniu Picha piłkę przed bramką jeszcze zdobył Lacny, ale uderzył ponad bramką!

112'

Ostatnia zmiana w Legii. Pinto za Furmana.

109'

Złe dośrodkowanie Hateleya z rzutu wolnego. Piłka wychodzi poza plac gry.

107'

Duda uderza z 16 metrów prosto w ręce Wrąbla.

106'

W przerwie Lacny zmienił Droppę.

106'

Wznawiamy grę po krótkiej przerwie!

105'

Koniec pierwszej części dogrywki!

105'

Nieprawdopodobne!!! Ogromne zamieszanie w polu karnym Śląska po rzucie rożnym! Wrąbel broni strzały Saganowskiego i Żyry, a piłkę jeszcze z linii bramkowej wybijają obrońcy!

105'

Duda zdązył jeszcze wywalczyć rzut rożny dla Legii.

105'

Napomnienie także dla Saganowskiego.

102'

Żółta kartka dla Ondreja Dudy.

101'

Kucharczyk złapany na spalonym, a po chwili skrzydłowego Legii zastępuje Saganowski.

100'

Ostre dośrodkowanie Dankowskiego w światło bramki Legii pada łupem Kuciaka.

98'

Świetne podanie w pole karne do Paixao, o którym zapomnieli obrońcy Legii. Na ich szczęście Portugalczyk zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

96'

Hateley! Anglik uderza potężnie z dystansu nieznacznie obok bramki Kuciaka!

95'

Długa piłka w kierunku Żyry i 'wrocławski Neuer' interweniuje na 30. metrze przed własną bramką.

93'

Typowy 'mecz walki' w Warszawie jak na razie trwa w najlepsze.

91'

Zaczynamy mecz!

91'

Pich zmienia Machaja

21:51

Legia po przerwie grała zdecydowanie lepiej, ale zdołała strzelić tylko jednego gola, który doprowadza do dogrywki. Gospodarze mogą być szczęśliwi, że grają w komplecie, bowiem sędzia Marciniak oszczędził Dossę Juniora, który zasłużył na czerwoną kartkę.

90'

Koniec doliczonego czasu gry! Dogrywka!

91'

Jeszcze ostatnia akcja Legii. Dośrodkowanie Żyry pada łupem obrońców Śląska.

90'

Flavio Paixao dośrodkowuje piłkę z prawego skrzydła w pole karne, gdzie swojego rywala fauluje Marco Paixao. Doliczona tylko jedna minuta do tego meczu.

86'

Niewiele ostatnio dzieje się na murawie. Czy któraś z drużyn jeszcze zada ostateczny cios?

83'

Marco Paixao próbował sam przedrzeć się przez trzech obrońców Legii w polu karnym mistrzów Polski. Bez skutku.

82'

Dobrze do akcji ofensywnej włączył się Bereszyński, którego centra spod linii końcowej nie dociera do Dudy.

80'

Kolejny rzut wolny dla gości, kolejna centra Machaja, która tym razem trafia w ręce Kuciaka.

78'

Rzut wolny dla Śląska. Piłkę w pole karne dośrodkowuje Machaj, ale bardzo dobrze wybijają ją przed szesnastkę stoperzy Legii.

76'

Teraz z kolei Żyro złapany na spalonym. Mimo wszystko trzeba stwierdzić, że jego zmiana była świetnym ruchem trenera Berga.

75'

Indywidualna akcja Żyry prawym skrzydłem kończy się zupełnie nieudaną próbą strzału/dośrodkowania skrzydłowego Legii.

72'

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi, że będzie dogrywka na Łazienkowskiej. Przypomnijmy, pierwszy mecz we Wrocławiu także zakończył się wynikiem 1:1.

69'

Z rzutu wolnego dla gospodarzy Furman dośrodkowuje prosto na głowę Żyry, ale ten uderza wysoko nad bramką.

67'

Nie mamy powtórek na prasówce, ale z tego, co było stąd widać, Juniorowi bezsprzecznie za to wejście należała się czerwona kartka. Błąd sędziego.

66'

Jeden z asystentów Tadeusza Pawłowskiego zostaje wyrzucony na trybuny.

65'

Żółta kartka dla Dossy Juniora, który bardzo ostro zaatakował pędzącego z kontrą Paixao.

65'

Z rzutu rożnego dośrodkowuje Guilherme i Wrąbel popisuje się dobrym piąstkowaniem.

64'

Wrąbel ratuje Śląsk! Dobra szybka akcja Legii, piłka do rozpędzonego Kucharczyka, który w narożniku szesnastki mija Celebana i strzela, ale bramkarz gości odbija piłkę na korner!

64'

Zmiana w Śląsku. Schodzi kontuzjowany Dudu, a w jego miejsce Dankowski.

62'

Żyro teraz próbował odwdzięczyć się Kucharczykowi świetnym zagraniem na czystą pozycję, ale to podanie przejął Wrąbel.

61'

Żółta kartka dla Grajciara za wcześniejszy faul na Masłowskim.

60'

Świetna kontra Legii, Kucharczyk zagrywa ze skrzydła do Żyry, który w idealnej okazji nie oddał nawet strzału przed Wrąblem!!!

58'

Nieuznany gol dla Śląska!!! Uderzenie z dystansu Machaja Kuciak odbija prosto na głowę Paixao, ten trafia do siatki, ale zdaniem sędziego był spalony!

58'

Żółta kartka dla Furmana.

57'

Dzisiejsze spotkanie ogląda około 21,500 widzów. Długa piłka na wolne pole do rozpędzonego Żyry, ale tego uprzedza skutecznie Wrąbel.

54'

Świetnie prostopadłe podanie Ondreja Dudy w pole karne do Michała Żyry, niefrasobliwość Dudu i skrzydłowy Legii pięknym plasowanym strzałem doprowadza do remisu!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Michał Żyro!!!

52'

Droppa twardo poradził sobie w polu karnym Dudę. Sędzia nie dopatrzył się w tym zagraniu faulu gracza gości.

50'

Prostopadłe podanie w pole karne do Kucharczyka, ale i on znalazł się na spalonym.

49'

Na spalonym złapany Flavio Paixao.

49'

Małe spięcie na boisku po faulu Furmana. Sędzia musi interweniować i upomina kilku zawodników.

47'

Pierwsza akcja Śląska, lewym skrzydłem atakował Machaj, ale jego płaską centrę łapie Kuciak.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Żyro zmienia Orlando Sa, jedynego napastnika w zespole gospodarzy.

20:56

Piłkarze obu drużyn wracają już powoli na plac gry. Na boisko w przerwie wejdzie Michał Żyro.

20:47

Legia gra słabiutko i zasłużenie przegrywa ze Śląskiem 0:1 po akcji Słowaków - błędzie Kuciaka i bramce Grajciara. Jak warszawianie nie zmienią swojej gry po przerwie, to wszystko wskazuje na to, że Śląsk bez większego trudu zamelduje się w półfinale.

45'

Koniec pierwszej połowy!

43'

Jeszcze jedna niezła centra Zielińskiego, która dociera na głowę Machaja, ale ten uderza prosto w ręce Kuciaka.

43'

Z prawego skrzydła dobrze dośrodkowuje Zieliński, ale Marco Paixao nie zdołał oddać strzału szczupakiem.

40'

Kolejna prosta strata gospodarzy pod własnym polem karnym. Techniczne uderzenie zza szesnastki Hateleya broni jednak Kuciak. W odpowiedzi z dystansu uderza Kucharczyk i pewnie łapie piłkę Wrąbel.

39'

Bardzo ładna kombinacyjna akcja Legii kończy się wejściem Guilherme w pole karne i bardzo dobrą interwencją Pawelca.

35'

Wreszcie jakiś strzał w kierunku bramki Wrąbla. Z dystansu wysoko ponad poprzeczką uderza Jodłowiec.

34'

Uderzenie z dystansu Droppy bardzo dobrze blokuje Dossa Junior i piłka trafia w ręce Kuciaka.

33'

Orlando Sa próbował w pojedynkę wyprowadzić kontrę gospodarzy, ale zakończyła się ona prostą stratą przy próbie podania do Ondreja Dudy.

29'

Przedarł się lewym skrzydłem Dudu i dobrze zagrał na 16. metr do Flavio Paixao, który jednak został uprzedzony przy próbie oddania strzału.

28'

Teraz wrocławianie oddają pole gospodarzom. Ci jednak zupełnie nie radzą sobie w ataku pozycyjnym.

24'

Dobry atak Legii prawym skrzydłem, Bereszyński przedarł się w pole karne, ale jego płaskie zagranie nie dotarło ani do Kucharczyka, ani do Sa.

22'

Prosta strata Furmana w środku pola, akcja Śląska kończy się jednak zupełnie nieudanym dośrodkowaniem Mateusza Machaja.

20'

Niemalże cały czas to Śląsk Wrocław jest w ataku pozycyjnym. Legia ma duże problemy na boisku.

16'

Kwadrans gry za nami. Legia na razie nie jest w stanie zareagować po stracie gola. Śląsk na razie wygląda lepiej od gospodarzy.

12'

Ależ błąd Kuciaka, który łatwe dośrodkowanie Paixao wypiąstkował prosto pod nogi Grajciara, który strzałem z 16 metrów zapewnia Śląskowi prowadzenie! 0:1!

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Peter Grajciar!!!

9'

Mocne uderzenie z dystansu w wykonaniu Dudu czujnie przecina Dossa Junior.

7'

Niewiele, bo około 200 kibiców Śląska na razie pojawiło się na sektorze gości.

4'

W odpowiedzi płasko z dystansu uderza Flavio Paixao, jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Kuciaka.

4'

Kucharczyk po podaniu Dudy wychodzi sam na sam z bramkarzem i pokonuje Wrąbla płaskim strzałem! Jego radość została zmącona przez gwizdek sędziego! Zdaniem asystenta Szymona Marciniaka, był spalony.

3'

Świetna piłka Furmana za linię obrony do Kucharczyka, ten zagrał ją w polu karnym do Dudy, ale Słowak nie miał pomysłu na rozegranie tej akcji i stracił futbolówkę.

1'

Rozpoczynamy to spotkanie! Przypominamy, w pierwszym meczu było 1:1.

19:59

19:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Sędzią tego spotkania będzie pan Szymon Marciniak z Płocka. Kapitanami obu zespołów z kolei są Inaki Astiz (Legia) oraz Marco Paixao (Śląsk)

19:48

19:39

Rezerwowi Śląska: Mateusz Abramowicz, Kamil Dankowski, Juan Calahorro, Krzysztof Ostrowski, Robert Pich, Krzysztof Danielewicz, Milos Lacny.

19:37

Rezerwowi Legii: Arkadiusz Malarz, Adam Ryczkowski, Michał Żyro, Marek Saganowski, Igor Lewczuk, Helio Pinto, Tomasz Brzyski.

19:36

Obok prezentujemy wyjściowe składy obu zespołów.

19:33

W pierwszym meczu obu drużyn rozegranym we Wrocławiu, Śląsk zremisował z Legią 1:1. Bramki zdobywali Marco Paixao oraz Michał Żyro.

19:29

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego ćwierćfinału Pucharu Polski, w którym Legia Warszawa zmierzy się ze Śląskiem Wrocław!