Koniec! Galatasaray remisuje z Anderlechtem 1:1!

93'

Dżemaili ukarany żółtą kartką.

93'

Napastnik Galatasaray pracował na tego gola przez całe spotkanie. Chedjou,świetnie wypatrzył niekrytego Yilmaza, który pewnym strzałem pokonał golkipera Anderlechtu.

91'

GOOOOL! Burak Yilmaz!!!!!

90'

Sneijder uderzał sprzed pola karnego, bezskutecznie.

89'

Yilmaz stracił kapitalną okazję do strzelenia gola, zamiast uderzań na bramkę zdecydował się podawać do Buluta.

87'

Felipe Melo niczym pachołki treningowe minął efektywni kilku rywali, stracił jednak piłkę do której dobiegł jeszcze Bulut, ale i on nie zagroził bramce Anderlechtu.

85'

Piłkarze Galatasaray próbują ostatnie minuty przeznaczyć na zaatakowanie bramki Anderlechtu, na razie jednak bezskutecznie.

78'

Zmiana w Anderlechcie, z boiska schodzi Dennis Praet, w jego miejsce pojawia się Leander Dendoncker.

72'

Zmiana w Galatasaray, z boiska schodzi Selçuk Inan, w jego miejsce pojawia się Umut Bulut.

70'

Yilmaz faulowany upadł polu karnym Anderlechtu i ewidentnie domagał się rzutu karnego, sędzia był jednak innego zdania.

68'

Gospodarze podrażnieni stratą gole próbują teraz za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania. Jak na razie goście umiejętnie się bronią i mają w bramce świetnie dysponowanego Roefa.

66'

Zmiana w Anderlechcie, Aleksandar Mitrović, schodzi, w jego miejsce pojawia się Sacha Kljestan.

66'

Frank Acheampong ukarany żółtą kartką.

64'

Davy Roef popisał się genialna paradą! Bruma minął kilku rywali i próbował zaatakować bramkę Anderlechtu, ale golkiper przyjezdnych wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

64'

Felipe Melo ukarany żółtą kartką.

62'

Selcuk Inan uderzał z rzutu rożnego, ale piłkę wybili defensorzy brukselskiej drużyny.

60'

Tym razem do ataku ruszyli gospodarze, Telles posłał piłkę w pole karne Anderlechtu, dopadł do niej Bruma, którego ostatecznie zatrzymał Acheampong.

59'

Niezła wrzutka Sneijdera z lewej strony, futbolówkę złapał jednak Roef.

58'

Zmiana w Gaalatasaray, Bruma zastąpi Gorana Pandeva.

58'

Ależ mecz zrobił się nam w Stambule. Anderlecht od początku drugiej połowie narzucił gospodarzom swoje warunki, a piłkarze Galatasaray jakby w amoku nie potrafią otrząsnąć się po stracie gola.

56'

I znów okazja dla Anderlechtu! Ponownie Defour dośrodkowywał, do piłki dopadł Mitrović, ale uderzył tuż obok słupka!

55'

Anderlecht niespodziewanie obejmuje prowadzenie w Stambule! Defour zagrał ze skrzydła do Dennisa Praeta, a ten minął jednego z obrońców rywali i oddał strzał sprzed pola karnego, umieszczają piłkę tuż obok słupka bramki bezradnego Muslery.

53'

GOOOOL! Dennis Praet!!!!!

51'

Przez kilkadziesiąt sekund Anderlecht utrzymywał się przy piłce, wymienił kilka podań, ale ostatecznie futbolówkę przejęli rywale.

49'

Yilmaz niezwykle aktywny od początku meczu, znów próbował zagrozić bramce rywali, ale przy tym sfaulował Deschachta.

47'

Dżemaili w kierunku Yilmaza, jego podanie przeciął jeden z piłkarzy Anderlechtu.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Galatasaray bezbramkowo remisuje z Anderlechtem.

45'

Sneijder próbował zagrać w kierunku Yilmaza, ale jego zagranie przeciął Mbemba.

44'

Defour chciał zagrać do lepiej ustawionego partnera, ale piłkę przejął Muslera.

42'

Groźna sytuacja gospodarzy, Selcuk İnan egzekwował rzut wolny z okolic dwudziestego metra, ale piłka powędrowała obok słupka.

39'

Defour ukarany żółtą kartką.

37'

Wesley Sneijder uderzał z kornera, ale piłka powędrowała w kierunku obrońców, którzy oddalili ją od własnej bramki.

35'

Piłkę zza pola karnego nieźle uderzył Felipe Melo, ale ostatecznie opuściła ona plac gry.

34'

Ibrahima Conte ukarany żółtą kartką.

32'

Zapowiadała się niezła akcja gospodarzy, Pandev zagrał do Yilmaza, ale golkiper Anderlechtu w porę uprzedził napastnika Galatasaray.

30'

Galatasaray - Anderlecht

29'

Kolejna dogodna sytuacja Anderlechtu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do futbolówki doskoczył Deschacht, ale trafił prosto w Muslerę.

26'

Suarez niepilnowany przez nikogo zagrał na pole karne, do piłki dobiegł Conte, ale uderzył niecelnie, tuż obok słupka.

23'

Mamy pierwszą zmianę, z boiska schodzi Bram Nuytinck, w jego miejsce pojawia się Matías Suárez.

22'

Olivier Deschacht zagrał na jedenasty metr od bramki Galatsaray, ale defensorzy gospodarzy poradzili sobie z jego strzałem.

20'

Najara w pole karne rywali, ale żaden z jego kolegów nie był tam obecny. Muslera spokojnie złapał futbolówkę.

18'

Semih Kaya ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej. Po chwili piłkarz wrócił do gry.

17'

16'

Youri Tielemans zauważył, że Fernando Muslera wyszedł z bramki i postanowił wykorzystać tę sytuację, jednak uderzał zbyt niecelnie i piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

14'

Fernando Muslera po raz kolejny w tym spotkaniu świetnie obronił piłkę uderzona z rzutu wolnego przez piłkarzy z Belgii.

13'

Na strzał z dystansu zdecydował się Praet, ale jego próba pozostawiała wiele do życzenia.

12'

Veysel Sari zamiast w piłkę kopnął w nogi przeciwnika. Sędzia dyktuje rzut wolny dla drużyny Anderlechtu.

10'

Sari nieprzepisowo zatrzymał Acheamponga, sędzia podyktował rzut wolny dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką Galaty.

9'

To mogła być świetna akcja Buraka Yilmaza, który dosłownie na linii bramkowej próbuje zagrać do lepiej ustawionego kolegi, ale jeden z obrońców Anderlechtu wybija piłkę na aut.

7'

Dobra akcja Acheamponga, ale jego dośrodkowanie bez problemów wyłapał Muslera.

6'

Dwa z rzędu rzuty rożne dla Galatasaray, w obu przypadkach piłkę wylądowała w rękach Roefa.

4'

Gra przeniosła się na połowę gospodarzy, którzy dali się zepchnąć pod własną bramkę, ale nadal umiejętnie się bronią.

3'

2'

Bram Nuytnick ukarany żółtą kartką za ostre wejście w nogi Buraka Yilmaza.

2'

Gospodarze rozpoczęli pierwszą połowę od spokojnej wymiany podań i nieudanego ataku na bramkę rywali.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

20:43

Türk Telekom Arena mamy komplet kibiców, tysiące gardeł już przed pierwszym gwizdkiem sędziego mocno wspiera drużynę gospodarzy.

20:42

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na placu gry. Za moment usłyszymy hymn Ligi Mistrzów.

20:36

"Gramy przeciwko świetnie zorganizowanej, młodej i interesującej drużynie. Musimy być ostrożni, spróbujemy zdobyć trzy punkty, a pomogą nam w tym – mam nadzieję – kibice. Nim tu przyszedłem, sporo słyszałem o unikalnej atmosferze na naszym stadionie" - powiedział z kolei Cesare Prandelli,

20:31

"Mamy młody, ambitny i utalentowany zespół,oraz kilku nowych, zdolnych piłkarzy. Nasi rywale są bardzo silni zarówno w obronie, jak i ataku, ale mamy szanse na punkty w tym starciu, wszystko zależy od taktyki. Jeśli zagramy własnym stylem, to dlaczego mielibyśmy nie wygrać?" - mówił na przedmeczowej konferencji Besnik Hasi, trener Anderlechtu.

20:28

Kibice gromadzą się na trybunach stadionu Türk Telekom Arena w Stambule.

20:23

Wato zaznaczyć, że Anderlecht to najmłodsza drużyna fazy grupowej Champions League. Średnia wieku tego zespołu to 22 lata.

20:21

Cesrae Prandelli będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy, natomiast w Anderlechcie nie zagrają Silvio Proto, Fabrice N'Sakala i Anthony Vanden Borre.

20:13

Rezerwowi piłkarze Anderlechtu: Dendoncker, Colin, Kudimbana, Suárez, Kabasele, Klještan, Cyriac.

20:13

Rezerwowi piłkarze Galatasaray: Bruma, Balta, Adın, Bolat, Çamdal, Bulut, Kurtuluş.

19:39

Szatnie na Türk Telekom Arena są już gotowe. Galatasaray - AnderlechtGalatasaray - Anderlecht

19:37

Obecnie Belgowie także przewodzą swojej lidze i do tej pory zgromadzili na swoim koncie już 15 punktów. W miniony weekend Anderlecht zremisował 2:2 z Lierse.

19:15

Galatasaray przystąpi do spotkania w roli faworyta. Po dwóch kolejkach tureckiej ekstraklasy gospodarze po dwóch zwycięstwach z Bursasporem i remisem z Eskisehirsporem przewodzi tabeli.

19:13

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcamy do zapoznania się z ZAPOWIEDZIĄ tego spotkania.

19:11

19:10

Serdecznie witamy i zapraszamy na wieczór z Ligą Mistrzów! Dziś na Türk Telekom Arenie Galatasaray podejmie Anderlecht Brukselę.