Manchester CityManchester City
3 : 2
SunderlandSunderland
17:58

Druga połowa wynagrodziła nam swoją dość drętwą poprzedniczkę. Gra była ciekawsza, a szalone sześć minut, w trakcie których padły cztery gole, pewnie niejednego przyprawiło o porządny zawrót głowy. Trzy punkty zdobywa Manchester City, który kontynuuje serię meczów bez porażki. Z mojej strony to już wszystko, przed nami dzisiaj jeszcze jedno spotkanie, Tottenham - Chelsea, z którego relację live poprowadzi dla Was Kuba Seweryn. Za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

96'

Jeszcze Navas dośrodkował z prawej strony boiska, ale po tym jak goście wybili piłkę arbiter zakończył ten mecz!

94'

Gospodarze uspokoili grę, trzymają piłkę daleko od własnej bramki. Tu już nic raczej się nie zmieni

92'

Alvarez faulował na własnej połowie Fernandinho

91'

I znowu Milner był blisko gola! Anglik przestrzelił po dośrodkowaniu Kolarova z lewej strony boiska!

91'

Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy!

90'

James Milner! Dobre wejście w grę, Anglik minimalnie przestrzelił sprzed pola karnego!

90'

David Silva opuszcza teraz murawę, a w jego miejsce wchodzi James Milner

88'

Żółta kartka dla Wesa Browna za faul na Silvie

86'

Pantilimon! Kapitalna interwencja po strzale Fernandinho! Po chwili na bramkę uderzał też Frank Lampard, a po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny!

85'

Samir Nasri schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Aleksandar Kolarov

84'

Ładna kombinacja gospodarzy na wysokości pola karnego rywala, ale obrońcy powstrzymali ostatecznie Silvę

82'

To powinien być gol! Jesus Navas wyszedł sam na sam z Pantilimonem i przegrał ten pojedynek!

80'

Pantilimon! Po dośrodkowaniu Zabalety z prawej strony boiska mocny strzał oddał Lampard, ale Rumun był na posterunku!

79'

Alvarez starał się zagrać za linię obrony do Wickhama, jednak zrobił to za mocno. Piłkę złapał Caballero

78'

Vergini opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Coates

77'

Prawą stroną próbowali zaatakować goście, ale tam na spalonym po podaniu Giaccheriniego był Johnson

75'

Pantilimon! Fantastyczna interwencja po strzale Nasriego sprzed szesnastki!

74'

Ależ sześć minut meczu! Gael Clichy znów świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a tym razem głową do bramki trafił Frank Lampard! Czy Sunderland jeszcze odpowie?

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co tu się dzieje, Lampard na 3:2 dla City!

72'

Zabaleta ewidentnie faulował we własnym polu karnym Jonesa i arbiter nie miał wyjścia, musiał wskazać na wapno!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Adam Johnson pewnie i straty Czarnych Kotów odrobione!

71'

RZUT KARNY DLA SUNDERLANDU!

70'

Zmiana u gospodarzy, Lampard wchodzi za Joveticia

69'

Dwa gole strzelone głową. Najpierw z lewej strony dośrodkował Clichy, a akcję wykończył Jovetić, a następnie wrzutkę z rzutu rożnego na gola zamienił Rodwell, były piłkarz The Citizens!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Szybka odpowiedź Sunderlandu, Rodwell!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jovetić podwaja prowadzenie gospodarzy!

66'

Druga zmiana gości, Alvarez wchodzi za Buckley'a

65'

Buckley dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to kiepsko i piłka wyszła na aut bramkowy

64'

Strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony oddał Wickham, ale wcześniej był na spalonym, co nie uszło uwadze arbitra

63'

Ładna prostopadłe podanie do Silvy, którego jednak w ostatniej chwili uprzedził były bramkarz City, Pantilimon

61'

Jones upadł w polu karnym gospodarzy i domagał się rzutu karnego, jednak arbiter jest innego zdania

60'

Giaccherini był faulowany na połowie rywala przez Fernandinho

58'

Pierwsza zmiana w meczu, Giaccherini wchodzi za Gomeza

58'

Gael Clichy dośrodkował z lewej strony boiska, Nasri wycofał piłkę przed pole karne, a tam czekał na nią Toure. Iworyjczyk popisał się fantastycznym strzałem i nie dał szans bramkarzowi!

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Yaya Toure, 1:0!

55'

Mangala starał się oddać strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak został zablokowany przez jednego z obrońców

54'

Nieźle z prawej strony boiska dośrodkował Jesus Navas, jednak znów poradzili sobie obrońcy Sunderlandu

53'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, obie drużyny szybko tracą piłkę

51'

Żółta kartka dla Nasriego, za jego taktyczny faul na Johnsonie

51'

Navas dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a z własnej szesnastki wybił ją Buckley

49'

Tym za dośrodkowanie wziął się Jesus Navas, a piłka po kontakcie z rywalem wyszła na rzut rożny

48'

Gael Clichy znów dośrodkowywał z lewej strony boiska i tym razem piłka wyszła na aut bramkowy

47'

Clichy dośrodkował z lewej strony boiska, ale poradzili sobie goście z tym zagrożeniem

46'

I już było ciekawie! Groźny strzał oddał Navas, a piłka nieznacznie minęła bramkę!

46'

Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę

17:00

Obie drużyny już wróciły na boisko, za chwilkę wrócimy do gry

16:48

Przewagę w posiadaniu piłki i to zdecydowaną mają gospodarze, jednak nijak się to nie przekłada na liczbę stwarzanych sytuacji podbramkowych. Ogólnie to dośćprzeciętne widowisko i oby po przerwie uległo to zmianie

45'

A teraz właśnie ją zakończył

45'

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska niecelny strzał głową oddał Jovetić. Tymczasem arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy

45'

Navas dośrodkował z prawej strony boiska, a piłkę na rzut rożny wybił Gomez

44'

Silva oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez Rodwella

42'

Jordi Gomez dośrodkował z prawej strony boiska, a w polu karnym Wickhama uprzedził bramkarz The Citizens

41'

I było groźnie! Larsson oddał mocny strzał z tego rzutu wolnego, jednak Cabellero z trudem odbił piłkę na rzut rożny!

39'

Zabaleta faulował blisko własnej szesnastki Jordiego Gomeza i goście mogą mieć dobrą okazję do zdobycia gola

37'

Yaya Toure oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała w sam środek bramki i Pantilimon spokojnie ją złapał

36'

Na spalonym po długim zagraniu z głębi pola był Silva

35'

Nie może znaleźć sposobu na dobrą grę w obronie w wykonaniu gości Manchester City. Wciąż wymienia wiele podań, z których nic nie wynika

34'

Żółta kartka dla Sebastiana Larssona

33'

Kolejna wrzutka Navasa z prawej strony boiska, znów wybita przez obrońców

32'

Silva! Bardzo dobry strzał Hiszpana sprzed pola karnego, ale równie dobrze w bramce interweniował Pantilimon, który odbił tę piłkę!

31'

Jesus Navas oddał strzał sprzed pola karnego, jednak został zablokowany

29'

Spokojnie, długo przy piłce utrzymują się gospodarze, jednak praktycznie nic z tego wynika. Podopieczni Gusa Poyeta grają bardzo mądrze w obronie

27'

Samir Nasri oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie sprawił tym żadnego zagrożenia bramce gości

26'

Znów niedokładne rozegranie akcji w wykonaniu gospodarzy, złym podaniem popisał się tym razem Clichy. Od bramki grę wznowi Pantilimon

24'

Pablo Zabaleta musiał na chwilę przejść za linię boczną, aby poprawiono mu opatrunek na głowie, ale już wrócił do gry

23'

Kolejny rzut rożny mieli podopieczni Pellegriniego, ale znów goście sobie dobrze poradzili

21'

Silva uderzył teraz sprzed pola karnego, jednak znów nie trafił nawet w światło bramki

20'

Navas dośrodkował z prawej strony boiska, ale najpierw strzał Toure został zablokowany, a następnie Silva nie trafił w bramkę

19'

Sporo niedokładności widzimy w grze gospodarzy. Teraz w ataku faulował Jovetić

17'

Jovetić oddał strzał po dośrodkowaniu Navasa z rzutu wolnego, ale został zablokowany i piłka wyszła na aut

16'

Żółta kartka dla Billy'ego Jonsa

16'

Johnson zaatakował lewą stroną boiska, a tam świetnie powstrzymał go Demichelis. Aut dla Sunderlandu

15'

Spokojnie poradzili sobie z tym zagrożeniem jednak gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mangala wybił piłkę

14'

Zabaleta faulował na własnej połowie boiska Adama Johnsona

12'

Navas ostatecznie dośrodkował z prawej strony boiska, a Pantilimon złapał futbolówkę

11'

Długo, spokojnie wymieniając podania, budują swoją akcję The Citizens. Na razie nie potrafią przedrzeć się przez defensywę gości

9'

Silva starał się zagrać za linię obrony do Joveticia, jednak zrobił to za mocno i piłkę chwycił Pantilimon

8'

Yaya Toure oddał strzał z dystansu, a piłka poleciała daleko od bramki gości

6'

Clichy dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym świetnie z Joveticiem poradził sobie O'Shea. Piłka dla Czarnych Kotów

5'

Zabaleta dośrodkował z prawej strony boiska, a dość spokojnie piłkę złapał Pantilimon

4'

Navas starał się prostopadłym zagraniem uruchomić Silvę, ale zrobił to niedokładnie i piłkę przejęli goście

3'

Lewą stroną próbowali zaatakować goście, jednak tam powstrzymany został Adam Johnson, były piłkarz Manchesteru City

2'

I mieliśmy pierwszy strzał na bramkę. Po podaniu od Silvy uderzał Jovetić, ale nie trafił on nawet w bramkę

1'

Arbiter daje znak, zaczynają The Citizens

15:57

Piłkarze obu drużyn już wyszli na boisko, za chwilkę zaczniemy ten mecz

15:52

Równolegle trwać będzie relacja live z innego zaplanowanego na dziś spotkania. Southampton - Arsenal

15:50

Ławka gospodarzy: Hart, Kolarov, Milner, Sagna, Lampard, Sinclair, Boyata

15:49

Ławka gości: Fletcher, Cabral, Altidore, Alvarez, Coates, Giaccherini, Mannone

15:47

Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zachęcamy do zapoznania sie z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet